Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Jolanto! 

Żeby zrobić suwaczek musisz kliknąć na suwak którejś z nas,otworzy Ci się stronka i tam robisz swój paseczek,kopiujesz link BBcode i wklejasz w panelu kontrolnym w edytuj sygnaturę...

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet się nie przyznam ile razy zgrzeszyłam, bo grzeszyłam non stop. Niestety w święta byłam u rodziców później na chrzcinach kolejno u teściów, cioć itd. Dziewczyny nie dałam rady odmawiać, a jedzenie leżało cały czas na stołach.

Od jutra rygor 5 dni protein i mam nadzieję, ze waga mi nie wróci ;P

Mam nadzieję, że pokazałyście swoją silną wolę w przeciwieństwie do mnie.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!!!

Ja się skusiłam tylko na orzechy w czekoladzie :)

ale zapłaciłam za to.. żołądek chyba mi się na drugą

stronę przekręcił! Teraz już dwa razy pomyślę zanim

coś słodkiego do ust wezmę..

Ale za to jestem strasznie niewyspana. Bo ostatnio

w łóżku mam 'sublokatora' :D mój 3letni chrześniaczek.

Strasznie się rozpycha, kopie i trzeba pilnować żeby

z łóżka nie spadł. Kocham tego łobuza, ale to

nie zmienia faktu, że chyba jeszcze długo się przez

niego nie wyśpię...

Pożar się zdarzył u niego w domu przed świętami,

na szczęście wszyscy mają się dobrze. A spaliła

się tylko kuchania. No ale zanim uda im się to

doprowadzić do jakiegoś używalnego stanu to trochę

czasu minie. A ja dalej niewyspana będę chodzić :grin:

Pozdrawiam poświątecznie - no i 'nawracamy' się

wszystkie spowrotem na diete!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochaniutkie po świętach!

Oj,Marudo...jak słyszę słowo pożar to słabo mi się robi...po tym pożarze w Kamieniu Pomorskim jakoś tak...Dobrze że nic się nie stało Twojemu chrześniakowi i jego rodzinie.

A u mnie po świętach...waga spadła  :) ,tak jak mówiłam ,w drugie święto żadnych grzeszków...i są efekty  :)

Mam nadzieję że dacie sobie radę z powrotem na łono dietowania  :grin: i żadna z Was nas nie opuści...Ja zaczynam dzisiaj czyste proteinki i jadę dalej z tym koksem  :D ...do komunii córci niedużo zostało ,więc trzeba się spiąć...

Pozdrawiam wszystkie Proteinki...Trzymajcie się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki!!! Ja po Świętach 0,4kg mniej mam na wadze :grin: prawie nie grzeszyłam....... skubłam sernika ale mi nie smakował bo wydawał mi się za słodki a i zjadłam cztery kosteczki czekolady mlecznej takiej light bez cukru........ i to wszystko na co się skusiłam. Od dziś pięć dni czystych protein więc do boju...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki po świętach

Jak dobrze wrócić na dietkę. Przez całe święta tylko grzeszyłam i grzeszyłam.....aż wstyd. Ale wiecie łyżkę tego i tamtego i tak się nazbiera. Mam nadzieję, że nie odbije się to na wadze. Moja waga i tak stanęła 2 tyg. temu i się nie rusza. A do tego mam wielki problem z moją twarzą: wysypały mnie jakieś syfy i jakieś plamy mi wyszły - podejrzewam od białka chociaż nigdy nie byłam uczulona na białko i wydaje mi się że to może jest przebiałkowanie ale piję bardzo dużo ilości wody i herbat: zielonej i czerwonej. Czy macie na to jakiś sposób? Fakt jest taki, że nie zrezygnuję z dietki ale chciałabym się pozbyć tego problemu. Jestem pod wrażeniem tych proteinek, które w ogóle nie zgrzeszyły podczas świąt.

Pozdowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poświatecznie! Pofolgowałam sobie przez swięta, ale od jutra ide na Protal...w każdym bądź razie taki mam plan.

Będę informować na bieząco i trzymajcie kciuki!

benek dziękuję za odpowiedź, i trzymasz się nadal bez fajek rozumiem...hmmmm...podziwiam, jak Ci sie to udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja grzeszylam przez cale swieta...nie moglam sie oprzec smakolykom ale teraz trzeba cos z tym zrobic...;-)dzis tez zrobilam pyszny obiadek ale zjadlam same miesko z salata bo dodatkiem byl ryz...co do tych jogurtow zuziaczku to ja pije owocowe ale bez tluszczu,a cukru tez maJA troche ale nie tak duzo.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.