Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Lenox

Książka nosi tytuł "Nie potrafię schudnąć" autor to dr Pierre Dukan. Jest po polsku.

Jeśli lubisz mięsko oraz ryby i nabiał, to powinna to być dieta dla Ciebie.

Poczytaj sobie najpierw, bo ważne są pewne zasady.

I dołącz do nas!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:)

Wlasnie niedawno skonczylam czytac nowe strony:) Widze, ze dolaczyly nowe osoby:) Serdecznie witam..

Sliweczko przykro mi z powodu corki. Mam nadzieje,ze szybko wroci do zdrowia.

Zuza 125 trzymam kciuki za Ciebie:)

Aneczka 80 ktos pisal wczesniej,ze mozna cole light. Choc nie wiem czy w uderzeniowce mozna

Ja dzis jestem po 2 dniu uderzeniowki. Musze Wam powiedziec,ze nie czuje wogole glodu Pobolewa mnie troszeczke glowa. Ale tak poza tym super. Dzis zjadlam jogurt naturalny 500ml, piers z kurczaka z grilla, serek wiejski light, 2szklanki mleka sojowego. Wypilam okolo 2l wody. Teraz popijam czerwona herbate i zapoznaje sie z Waszymi imionami. Tak nas juz duzo.

buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki kończy się 2 dzień uderzeniówki a mi się chce słodkiego i tak doleciało mnie coś że czekolade gorzką można i co Wy na to ???? :D

Śliweczka super że córcia już lepiej się czuje :> Pozdrowionka

colę light i pepsi zero można w uderzeniówce. dziewczyny polecały też deser zebrę, sprawdź na wątku z przepisami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko,życzę zdrówka Twojej Julci,ja też jeżdżę co dzień do szpitala,moja mama jest po operacji i przeżywam to,nawet dziś zjadłam dwa cukierki czekoladowe,bo tak mnie napadło,że nie potrafiłam się powstrzymać.Potem byłam zła na siebie,ale od jutra koniec,tylko to co dozwolone.

Pozdrawiam wszystkie Proteinki serdecznie !!!!podziwiam Wasze osiągnięcia pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam kochane - Zuziaczku,Grazzia,Aneczko,Doda.

Zuziaczku,kalafiora wolno nam jeść.

Makiia ja nie napisałam że nie masz się z czego odchudzać,tylko że otyłość to nadmiar wielu kilogramów ,a Ty masz nadwagę.A pewnie że każdy kilogram za dużo przeszkadza.Jak ważyłam 55 kilogramów to chciałam ważyć mniej  :) więc rozumiem Ciebie doskonale i nie miałam nic złego na myśli.Może dziwnie zabrzmiały te moje posty dzisiejsze,ale to chyba nerwy związane z chorobą córci.Sorki.

Grazzia,Suwałki są troszkę daleko od Kuźnicy,ale i tak z całego forum mieszkamy najbliżej siebie.Niestety nie wiem jak zmienic Twój suwaczek.Pewnie na stronie gdzie go robiłas jest jakaś opcja edycji.

Zuza wiem że dla Ciebie 90 kg to ogromna waga.Ja tylko zastanawiałam się jak nazwać wagę 140 kg  :D Ja zawsze porównuję się do hipopotama  :D Mam nadzieję że Cię nie uraziłam,bo nie to było moim zamiarem.

Oj ale nabroiłam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM KOBITKI no i chyba nowego Protalka Lenoxa!!!!

Doda 777 - głowy nie dam sobie ściąć ale - mleka sojowego nie pijemy tak samo jak soji nie jadamy w fazie z warzywami.

grazzia - wchodzisz na panel kontrolny (u góry), potem na edytuj sygnaturę (z boku), pokażą się dwa okna z Twoją sygnaturą Aktualną i ta którą masz zmienić. Wybierz okienko (pokaż źródło HTML) miedzy Dwoma AA a "wstaw specjalny obiekt", wyskoczy ci okno sz sygnatura w formie cyfrowej - popraw co chcesz i zatwierdź poprawki wciskając (u dołu) SAVE HTML potem zmień sygnaturę - uf chyba dobrze ale nie mam talentu do tłumaczenia

Milenko - A JAAAA!!!! jestem tu od 19. 01 wprawdzie dietę zaczęłam 2 02 ale liczy sie logowanie.

Milenko tak patrzę na Twoje zdjęcie i patrzę i patrzę ......a gdzie ty idziesz? :D

POZDRAWIAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciągu tych 7 dni też tak mialam, ale skończyło sie wprost przeciwnym skutkiem, niż u Ciebie :D i od tamtej pory nic

I cały czas nie możesz?? To musi być straszne. W sumie nie wiem co Ci doradzić, ja się regularnie załatwiam bo jem codziennie otręby (owsiane i przenne) w postaci placków (zabieram je zawsze do szkoły). Zawsze po spożyciu otrębów na następny dzień ładnie kożystam z wc. Hmm może spróbuj zjeść jakąś większą ilość jogurtu? Albo kefiru?

W każdym razie życzę powodzenia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.