Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj malgosiuOH :)

Te kilogramy co masz do zgubienia pojda w nie pamiec juz zapewne nie dlugo :)

jadlopis jak najbardziej ok, szczypior wskazany jezeli traktowany jako przyprawa,

ale mnie martwi jedno czy ty aby sie tym najesz?

dukan wyraznie pisze ze nie mozesz chodzic glodna a wymienione artykuly w I fazie jesz kiedy chcesz i ile chcesz

to pierwsza i niepodwazalna zasada i nie podlega dyskusji

mam nadzieje ze masz ksiazke bo to podstawa w tej diecie :)

w razie jakis watpliwosci to pytaj a napewno ktoras z nas PROTALEK odpowie :mrgreen:

Książki narazie nie posiadan ale ten stan może ulec zmianie :-D

a najeść się najem , przyzwyczaiłam się , pije dużo wody która sprawia, że nie czuję się aż tak głodna , choć czasem miewam napady :-D Jestem dobrej mysli , mam w mojej małej główce plan juz od dawna , chce pokazać komuś , że dam sobię radę :D

Jeszce nie zapoznama jestem z forum więc sorrki za te wszytskie błedy w postach :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera jasna dopiero 3 dzien,a ja mam podly nastroj zjadlabym chetnie cos czego akurat nie moge :mrgreen: zamiast pojsc na rower siedze nadasana w domu,sama nie wiem czego,jakies skoki nastrojow?,a jak na zlosc wszyscy maja jakis pomysl na cos slodkiego :-D oj,oj,,,Ale sprobuje zaraz cos zaradzic,moze zimny prysznic i kawa ? czy wy dziewczeta mialyscie podobne problemy,jak je rozwiazywalyscie ? prosze o rade.MARTUSIU 1 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU IMIENIN zyczy imienniczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki zapomiałam się Was zapytać czy pijecie cole light? Z tego co czytałam to Dukan zezwala na nia, bo podobno pomaga niektórym. Pytam, bo ja pije. Wcześniej byłam zwolenniczką słodkich napojów gazowanych dlatego zastapiłam je colą zero tą z Biedronki. Co o tym sądzicie? Zaznacze że pije ją od początku diety. :-D :)

Pijemy,pijemy,ale  w moim przypadku cola light wypita w duzych ilościach wcale chudnąć nie pomaga.Lepiej pić wodę gazowaną (jeśli niegazowanej nie lubisz) niż ta colę.Oczywiście jeśli pijesz ją w niedużych ilościach to spoko.

 Książki narazie nie posiadan ale ten stan może ulec zmianie :-D

a najeść się najem , przyzwyczaiłam się , pije dużo wody która sprawia, że nie czuję się aż tak głodna , choć czasem miewam napady :D Jestem dobrej mysli , mam w mojej małej główce plan juz od dawna , chce pokazać komuś , że dam sobię radę :-D

Jeszce nie zapoznama jestem z forum więc sorrki za te wszytskie błedy w postach :)

Oj ,a mi się też wydaje że troszkę za mało tego jedzenia.Nie wiem czy wiesz że powinniśmy zjadać około 1000 kalorii dziennie żeby metabolizm nie zwolnił,a z tego co widzę to nie ma w tym jadłospisie 1000 kal.

cholera jasna dopiero 3 dzien,a ja mam podly nastroj zjadlabym chetnie cos czego akurat nie moge :-D zamiast pojsc na rower siedze nadasana w domu,sama nie wiem czego,jakies skoki nastrojow?,a jak na zlosc wszyscy maja jakis pomysl na cos slodkiego :) oj,oj,,,Ale sprobuje zaraz cos zaradzic,moze zimny prysznic i kawa ? czy wy dziewczeta mialyscie podobne problemy,jak je rozwiazywalyscie ? prosze o rade.MARTUSIU 1 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU IMIENIN zyczy imienniczka.

Czasem zdarzają się na początku diety takie dziwne nastroje.ja potrafiłam płakać i nie umiałam mężowi wytłumaczyć  dlaczego płaczę,a on chciał mnie przepraszać bo myślał że coś nabroił  :mrgreen:

Kurcze nie zaglądałam do kalendarza dzisiaj...Martunie nasze kochane,Wszystkiego najlepszego w dniu imienin (puźno,ale szczerze :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Martuśka BUZIACZKI, Wszystkiego naj, naj..

No i ja dziękuję za pamięć :mrgreen: :-D :)

Mnie w pracy chcieli na lody naciągnąć :) - nie obchodzę

imienin to nie bardzo o tym pomyślałam.. Ale w końcu sami

sobie kupili, a ja smaka na nie nie miałam,bo na szczęście

miałam swoje protalowe lody.. Jak dobrze, że kierownik

kupił nam tą lodówkę!!!

Drugi dzień mojego DRUGIEGO początku diety idzie wyśmienicie.

U Ciebie też tak będzie.. jak przełamiesz kryzys. I NIE DAJ

SIĘ DZIEWCZYNO! Ta dieta naprawdę działa, warto się przemęczyć.

Ale bez podjadania... Ja za dobrym przykładem nie jestem - no

może tylko przez te ostatnie dwa dni tak - i mam zamiar

tak trwać.. Jak tak wszystkie koleżanki przechodzą to tej III-ki,

to mimo strachu też chcę tam dotrzeć!!!

Tobie też się uda :) NAM SIĘ UDA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie zaglądałam do kalendarza dzisiaj...Martunie nasze kochane,Wszystkiego najlepszego w dniu imienin (puźno,ale szczerze :mrgreen: )

Ojej i ja zpomnialam :-D o Martusiach naszych kochanych,

dziewczynki wszystkiego dobrego a najlepiej zgubienia jak najwiecej kilosek

buziaczki dla wszystkich Martusiek!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, Balbinko - dziękuję :-*

No proszę, jeszcze sobie na wieczór

poświętuję :) To może jakaś lampka...

białej wody :)

Ja bardzo chętnie  :mrgreen: A może być cola zero??? Zdrówko Marudko  :-D

               post-7037-1248891296_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj malgosiuOH :)

Te kilogramy co masz do zgubienia pojda w nie pamiec juz zapewne nie dlugo :D

jadlopis jak najbardziej ok, szczypior wskazany jezeli traktowany jako przyprawa,

ale mnie martwi jedno czy ty aby sie tym najesz?

dukan wyraznie pisze ze nie mozesz chodzic glodna a wymienione artykuly w I fazie jesz kiedy chcesz i ile chcesz

to pierwsza i niepodwazalna zasada i nie podlega dyskusji

mam nadzieje ze masz ksiazke bo to podstawa w tej diecie :-D

w razie jakis watpliwosci to pytaj a napewno ktoras z nas PROTALEK odpowie :mrgreen:

Książki narazie nie posiadan ale ten stan może ulec zmianie :D

a najeść się najem , przyzwyczaiłam się , pije dużo wody która sprawia, że nie czuję się aż tak głodna , choć czasem miewam napady :-D Jestem dobrej mysli , mam w mojej małej główce plan juz od dawna , chce pokazać komuś , że dam sobię radę :-D

Jeszce nie zapoznama jestem z forum więc sorrki za te wszytskie błedy w postach :)

Małgosiu stanowczo za malo kalorii, metabolizm zwolni i...chudniecia nie będzie.

Woda oczywiscie jak najbardziej, ale jesc trzeba. Może wkomponuj gdzies jajka, rybke. A jogurt na Twoim miejscu zjadlabym rano z twarozkiem, moze z jajkiem i twarozkiem. na kolacje tuńczyka w sosie własnym. Musisz jesc i cały czas być najedzona inaczej bedziesz narzekac, ze nie chudniesz :-D

cholera jasna dopiero 3 dzien,a ja mam podly nastroj zjadlabym chetnie cos czego akurat nie moge :-D zamiast pojsc na rower siedze nadasana w domu,sama nie wiem czego,jakies skoki nastrojow?,a jak na zlosc wszyscy maja jakis pomysl na cos slodkiego :) oj,oj,,,Ale sprobuje zaraz cos zaradzic,moze zimny prysznic i kawa ? czy wy dziewczeta mialyscie podobne problemy,jak je rozwiazywalyscie ? prosze o rade.MARTUSIU 1 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU IMIENIN zyczy imienniczka.

Wszystkim naszym Martom sto lat zycze i idealnej figury osiagnietej w naszej sekcie :D

Marudko- zmień ten suwaczek, bo jak patrzę na te 15 kg , ktore chcesz osiagnąc,to mam gęsia skorkę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze jakas rybke z folii?? A moze wedzona??I faza jest wazna, gdyz uczysz swoj organizm jaki bedziesz miec metabolizm, że organizm ma tak spalac kaloriie jak Ty tego chcesz. Im wiecej zjesz tym bardziej organizm skołowacieje i bedzie wiecej spalal na przyszłosc. A na kostce twarogu i piersi z kurczaka nie pociagniesz długo. Ważna uwaga- otreby muszisz jesc- jako owsianke, placuszki lub moze z jogurtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.