Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehehe,no pewnie że fajnie by było! Moja waga pokazała dzisiaj 109,9 kg,czyli w podsumowaniu schudłam 30,1 kg!

Pięknie Śliweczko, Pięknie. Jest to wynik, który nawet trudno sobie wyobrazić. Mimo tego, że przecież miałaś te grzechy 'komunijne' i pokomunijne na sumieniu. Jesteś takim sztandarowym przykładem, że dieta działa. Ja schudłam razem prawie 13 kg a to już bardzo widać. Co dopiero 30. Tylko że ja kurdupelek jestem!!! :-D a ty jesteś wysoka. I nie wiem dklaczego, bo mój dziadek miał 204 cm wzrostu a wnuki ponoć po dziadkach zbierają geny.

U mnie w pracy też z politowaniem patrzono na mnie jak na biurko albo do szafki wkładałam to co przyniosłam ze soba do pojedzenia na cały dzień......a teraz patrza z podziwem bo te 12 kilogramów utraconych to juz widac.... :-D

To ja Maragrete miałam tak samo. Koleżanka, która biegała rano, jadła jakieś surówki piękności stale pytała, czy ja na pewno na diecie jestem jak wcinałam szynkę drobiową. Myslę, że troszkę przesadziłaś z tą babcią pomarszczoną, bo mimo wieku moja buzia nie jest bardziej pomarszczona niż była. Myslę, że białeczko swoje robi i wygładza.

Balbinko, cieszę się, że mogę z Wami zostać. Czasem tak mnie najdzie i wyłazi ze mnie filozof, na szczęście rzadko. Tak w ogóle z natury jestem straszna gaduła

Juggin. nie widzę u siebie tego nowego avatarka , o którym wszyscy mówią. A chciałabym go zobaczyć. Mam to zdjecie z Morzyczyna tylko, na którym wygladasz rewelacyjnie. A faceci faktycznie lubią szerokie bioderka.

Kiedy byłam bardzo młoda, kanonem obowiązującym w modzie była chudość Twiggy. Wtedy powzięłam awersje do tak chudych kobiet. Jak to moja babcia mówiła: 'jak przyjdzie duży wiatr to ją zlamie w najgrubszym miejscu'. Też jestem zdania, że kobieta 'musi mieć na czym usiąść i czym oddychać'. Oczywiście bez przesady.

A jeszcze wzgledem drożdżówki, ciasto drożdżowe wsadzamy do zimnego piekarnika, nastawiamy nizszą temperaturę niż temperatura pieczenia i jak już lekko wyrośnie zwiększamy temperaturkę. Ja zawsze tak robię. Jutro spróbuję ją upiec. Moje najstarsze dzieci wyjeżdżają nad może to zrobię synowej (też proteince) żeby miała co przekąsić.

Całuski z zachmurzonego Chociwla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin, Balbinko - rzeczywiście babcią jako taką jeszcze nie jestem, ale niektóre moje koleżanki- rówieśniczki to juz owszem są regularnymi babciami, ale za to jakie babcio-laski z nich, mała głowa ! :-D

Jeszcze póki co mam "4" z przodu ale....., ale sie tym w ogóle nie martwie,. życie po 40 a nawet po 50 jest piekne i tak trzymac ! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin. nie widzę u siebie tego nowego avatarka , o którym wszyscy mówią. A chciałabym go zobaczyć. Mam to zdjecie z Morzyczyna tylko, na którym wygladasz rewelacyjnie. A faceci faktycznie lubią szerokie bioderka.

Kiedy byłam bardzo młoda, kanonem obowiązującym w modzie była chudość Twiggy. Wtedy powzięłam awersje do tak chudych kobiet. Jak to moja babcia mówiła: 'jak przyjdzie duży wiatr to ją zlamie w najgrubszym miejscu'. Też jestem zdania, że kobieta 'musi mieć na czym usiąść i czym oddychać'. Oczywiście bez przesady.

A jeszcze wzgledem drożdżówki, ciasto drożdżowe wsadzamy do zimnego piekarnika, nastawiamy nizszą temperaturę niż temperatura pieczenia i jak już lekko wyrośnie zwiększamy temperaturkę. Ja zawsze tak robię. Jutro spróbuję ją upiec. Moje najstarsze dzieci wyjeżdżają nad może to zrobię synowej (też proteince) żeby miała co przekąsić.

Całuski z zachmurzonego Chociwla

Poluniu nowy avatarek tez jest z Morzyczyna, tylko wyraźniejszy. Ja tez tak mialam, ze jak Marudka zmienila zdjęcie to widziałam jej stare tylko :-D Luzik :-D

A za rade w sprawie drożdzoweczki stoktotne dzieki- tak to jest jak "spec" w temacie sie odezwie. ja jutro jade do mamy i tam zrobie drożdzówkę mojej bratowej i bratu, bo naokrągło jedzą ciasteczka otrebowe- mówią ze sa cudowne :-D Jak spróbują drożdzówki to dopiero będą zdziwieni jej smaczkiem. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu wiesz wlasnie tak zrobilam ze stopniowo podkrecam temp. i narazie rosnie zobaczymy jak w smaku :-D

Juggin zastanawialam sie ile dac tych drozdzy bo ja kupilam taka kostke 42g i tak wykolowalam ze w koncu dalam cala i juz w calym domu drozdzami wali........ :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu wiesz wlasnie tak zrobilam ze stopniowo podkrecam temp. i narazie rosnie zobaczymy jak w smaku :-D

Juggin zastanawialam sie ile dac tych drozdzy bo ja kupilam taka kostke 42g i tak wykolowalam ze w koncu dalam cala i juz w calym domu drozdzami wali........ :-D

I bedzie ok, bo Zuzia pisała, ze daje pół kostki standardowej 10 dkg, więc Twoja to mniej wiecej pół kostki. Przeczytaj co napisała Pola w sprawie nagrzewania piekarnika- bardzo fajna rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny,

Sliweczko gratulacje! To ty juz prawie na polmetku jestes kobieto. Ani sie obejrzymy jak nas wszystkie przescigniesz.

Juggin faktycznie laska z ciebie,fiu, fiu. J.Lo to sie przy tobie chowa.

A ja musze sie pochwalic, ze dzielnie znioslam dzisiaj wszelka pokuse. Od rana pieklam tony przeroznych ciasteczek na okoliczna impreze dobroczynna i nawet mi slinka nie pociekla, chociaz pachnialy wysmienicie. Nie sprobowalam ani okruszka. Degustowali za to inni i nawet chwalili.

A ja wsuwalam twarog z rzodkiewka. Jestem z siebie dumna:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane!!!!

Widzę, że drożdżówki się pieką :-D Ja zaraz również uciekam do kuchni piec kolejną. Piekę co dwa dni w takiej małej keksówce. Jest pyszna, ale wiecie co??? Ostatnio dodałam dodatkowo do wszystkich składników jeszcze dwie łyżki mleka w proszku odtłuszczonego. Nie wiem, czy to była przyczyna, ale wyrosła mi jeszcze piękniej :-D

Pozdrawiam wszystkie NOWE Protalki, których jeszcze nie witałam i jeszcze jedno:

Wazystkim MARTUSIOM spóźnione, lecz bardzo szczere życzenia składam!!! Szybkich spadków i zdrowia przede wszystkim :-D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko -piekny wynik, az chce sie stosowac te diete jak patrzy sie na te wyniki, szoda ze ja nie potrafie pic tych magicznych herbatek ,poprostu mi nie smakuja

Dziękuję .Chudnie się i bez herbatek,ja nie piję herbatki od początku diety,a chudłam.Teraz piję herbatkę codziennie, pomaga mi kiedy mam zastoje,poprostu waga szybciej rusza w dół.

LOL Sliweczko juz niedlugo mnie dogonisz i przescigniesz :-D

oczywiscie ciesze sie kochana ze gubisz tluszczyk podporo wszystkich protalek

Hihihi,dogonię,dogonię,jak turbo doładowanie włączę!!!!  :-D Dziękuję.

HUrra! Gratulacje !

No to świetujemy razem z Toba te okrągłe te 30 kilosków ......co stawiasz dzisiaj Śliweczko ?

Dzisiaj stawiam colę light,bo ostatnio po moim winku Oliwia się skarżyła że waga skoczyła jej do góry  :D Zimna cola light dla wszystkich !!! Do koloru,do wyboru!!! Za następne 30 kilosów  :-D  post-7037-1248959754_thumb.jpgpost-7037-1248959803_thumb.jpg post-7037-1248959872_thumb.jpg

Pięknie Śliweczko, Pięknie. Jest to wynik, który nawet trudno sobie wyobrazić. Mimo tego, że przecież miałaś te grzechy 'komunijne' i pokomunijne na sumieniu. Jesteś takim sztandarowym przykładem, że dieta działa. Ja schudłam razem prawie 13 kg a to już bardzo widać. Co dopiero 30. Tylko że ja kurdupelek jestem!!! :-D a ty jesteś wysoka. I nie wiem dklaczego, bo mój dziadek miał 204 cm wzrostu a wnuki ponoć po dziadkach zbierają geny.

No nie wiem czy jestem wysoka,mam 168 cm ,to taki średni wzrost,więc z moimi 140 kg wyglądałam naprawdę strasznie.Jak tylko zrobię zdjęcia nowej siebie to wstawię na NK,w galerii klasowej,żebyście mogły zobaczyć mniejszą mnie  :D Dziękuję za miłe słowa.

Czesc Dziewczyny,

Sliweczko gratulacje! To ty juz prawie na polmetku jestes kobieto. Ani sie obejrzymy jak nas wszystkie przescigniesz.

A ja musze sie pochwalic, ze dzielnie znioslam dzisiaj wszelka pokuse. Od rana pieklam tony przeroznych ciasteczek na okoliczna impreze dobroczynna i nawet mi slinka nie pociekla, chociaz pachnialy wysmienicie. Nie sprobowalam ani okruszka. Degustowali za to inni i nawet chwalili.

A ja wsuwalam twarog z rzodkiewka. Jestem z siebie dumna:-)

Oj Do-Do,do półmetka jeszcze 5 kg! Ale mnie cieszy bardziej to, że do dwócyfrówki zostało mi tylko 9 kg z hakiem!!!!post-7037-1248960229_thumb.gif Dziękuję.

No pięknie dziewczyno,ja pewnie bym zjadła kilka ciasteczek  :grin: bo ja potwór ciasteczkowy jestem  :-D i uwielbiam ciasteczka  :-D Pewnie by mnie po nich mdliło,ale i tak bym zjadła  :oops: Też jestem z Ciebie dumna!!! Tak trzymaj!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane!!!!

Widzę, że drożdżówki się pieką :-D Ja zaraz również uciekam do kuchni piec kolejną. Piekę co dwa dni w takiej małej keksówce. Jest pyszna, ale wiecie co??? Ostatnio dodałam dodatkowo do wszystkich składników jeszcze dwie łyżki mleka w proszku odtłuszczonego. Nie wiem, czy to była przyczyna, ale wyrosła mi jeszcze piękniej :-D

Pozdrawiam wszystkie NOWE Protalki, których jeszcze nie witałam i jeszcze jedno:

Wazystkim MARTUSIOM spóźnione, lecz bardzo szczere życzenia składam!!! Szybkich spadków i zdrowia przede wszystkim :-D

Pozdrawiam

Zuza mam pytanko, jak Ci sie udalo ustawić suwaczek na dziesiata częśc kg?? Bo u mnie ( w wersji angielskiej) mozna ustawić tylko całe kg :-D Jak chcę zrobić np 66,2 kg to nie pozwala mi pisac po przecinku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza mam pytanko, jak Ci sie udalo ustawić suwaczek na dziesiata częśc kg?? Bo u mnie ( w wersji angielskiej) mozna ustawić tylko całe kg :-D Jak chcę zrobić np 66,2 kg to nie pozwala mi pisac po przecinku...

Juggin,być może trzeba zamiast przecinka wstawić kropkę,ja tak mam na stronie ze swoim suwaczkiem.Spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani kropka, ani przecinek, ani srednik nie dziala :-D A przydało by się motywowac opadającym ostatnim kg.

Sama próbowałam...Kliknęłam na Twój suwaczek,zrobiłam swój,ale za cholerę nie mogłam wpisać żadnej cyfry po przecinku  :-D Jak Zuza to zrobiła? Nie mam pojęcia!!! Musisz czekać na odpowiedź od Zuzy  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.