Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Pijemy,pijemy,ale w moim przypadku cola light wypita w duzych ilościach wcale chudnąć nie pomaga.Lepiej pić wodę gazowaną (jeśli niegazowanej nie lubisz) niż ta colę.Oczywiście jeśli pijesz ją w niedużych ilościach to spoko.

Oj ,a mi się też wydaje że troszkę za mało tego jedzenia.Nie wiem czy wiesz że powinniśmy zjadać około 1000 kalorii dziennie żeby metabolizm nie zwolnił,a z tego co widzę to nie ma w tym jadłospisie 1000 kal.

Czasem zdarzają się na początku diety takie dziwne nastroje.ja potrafiłam płakać i nie umiałam mężowi wytłumaczyć dlaczego płaczę,a on chciał mnie przepraszać bo myślał że coś nabroił :-D

Kurcze nie zaglądałam do kalendarza dzisiaj...Martunie nasze kochane,Wszystkiego najlepszego w dniu imienin (puźno,ale szczerze :-D )

DZIEKUJE SLIWECZKO.Napisz czy cos wyszlo z rowerkiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde lepiej pic napoje gazowane niz mineralne?

Najlepsza jest woda mineralna niegazowana niskoslodowa, herbatka czerwona i zielona. Ale niegazowana sie nudzi, wiec mozna gazowaną i czasem cole 0, ale polecam tylko czasem- dla odmiany.

Ja znów ciekawostke wyczytalam- podobno zimne prysznice pomagaja w spadkach. No moze nie lodowate ale nie cieple. ide wyprobowac, po kilku dniach dam znac czy pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Was i czytam i nadążyć nie mogę, ciągle się nowe strony pokazują. Mam nadzieje, że o nikim nie zapomnę

Martom życze spełnienia wszystkich marzeń :-D :-D :-D

1.gif

Witam serdecznie Elonkę i Małgosię i życzę wytrwałości

Do-Do nie można chudnąć zbyt szybko, bo później możesz mieć kłopot z utrwaleniem wagi. A przede wszystkim ciesz się , że chudniesz :D

Polu, Maragrete i Mallinko po przyjeździe z urlopu dołączam się do was Czcicielek Czystych Okien i też planuję wielkie mycie :D

Dzisiaj zdobyliśmy całą Rodzin najwyższą góre w Pieninach, która nie jest imponująco wysoka, ale trochę trzeba się nameczyc. Potem w nagrode jadłam grilowanego pstrąga.Pychota :-D

Pozdrawiam i do jutra :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcza zawsze coś zapominam, czy to obiaw diety,he he???

Chciałam sie zapytać  czy znacie dziewczyny które ukończyły diete Dukana? Chodzi mi o to czy waga się im utrzymuje czy jednak wzrasta nieco :-D .

Mam nadzieje,że skoro jest teraz tak pięknie to pózniej tez bedzie tak kolorowo. Znacie kogoś po diecie Dukana? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE SLIWECZKO.Napisz czy cos wyszlo z rowerkiem???

Wyszło,wyszło  :-D Tylko nie wiedziałam że jazda na rowerze może tak męczyć  :-D mam nadzieję że będzie męczyć mnie coraz mniej  :-D

Czy naprawde lepiej pic napoje gazowane niz mineralne?

Najlepiej pić wodę mineralną,albo zieloną i czerwoną herbatkę.Ja piję często gazowaną wodę bo zwykłej mam już po dziurki w nosie i 2 litry zielonej z lodówki codziennie.

Ja już się pożegnam,do jutra moje kochane koleżanki!!! Papatki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centymetr zakupiony??? Ja rano powaznie pisalam- rób tabelke i mierz sie raz na 10 dni lub wtedy gdy waga stoi- zdziwisz sie i zmotywujesz jak zobaczysz, co sie dzieje z Twoimi wymiarami :-D

Bardzo powaznie potraktowalam sobie to co pisalas o pomiarach i wygrzebalam jakis stary centymetr z dna szuflady. I tu smiechu kupa, bo okazuje sie, ze ten moj to jakas "wersja skrocona", bo podzialka konczy sie na 100 cm, wiec przy moich gabarytach wszystkich obszarow nim nie dam rady obleciec:-) :-D na poczatek moze byc, cos tam pokombinuje zanim nie kupie nowego porzadnego:-) :-D

tabelke na pewno zrobie i bede porownywac obwody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin HAHAHA w żadnym wypadku nie zmienię suwaczka!!

Ale wierz mi, że ja do pasa (od góry) to jestem 'laska nebeska' :-D

ale cała reszta to do wymiany :-D Wczoraj zaczęłam ćwiczyć..

zobaczymy jak długo uda mi się to pociągnąć. Jak będę już

pięknie wyglądać w bikini to nie będę musiała dobić do tych 15kg.

To zależy wszystko od tego jak będe się czuć we własnej skórze.

Póki co mam za sobą 6,2kg (że nie wspomnę iż było już 8,5 :-D ).

No nic - naprawdę czuję w sobie siłę i tym razem uda mi się to

nadrobić.

Oj, a przynajmniej chciałabym móc wyjść w takich krótkich

spodenkach jak Ty...

Martuśka - tak trzymać!! Z naszym forum jest naprawdę łatwiej.

Ja piję w pracy tylko zieloną herbatę, w domu kawę jedną lub dwie

i wodę niegazowaną. Na szczęście jeszcze mnie jej smak (bezsmakowy)

nie odrzuca.. Czasami też zdarzy mi się cola light lub zero, nawet ta

z Biedronki (tańsza od normalnej). Ale to akurat może jeden kubeczek

na miesiąc. Głównie to ta woda i herbata.

Bożenko dziękuję ;-*, bo ja też Marta :-D

Dzisiaj moja waga nie ruszyła w dół - choć jakoś wczoraj wierzyłam,

że tak będzie.. Bo ja taka święta już 2 dni jestem (tzn. bez żadnych

grzeszków - tylko trochę słodziku w koktajlu). Ale nic.. pijemy herbatkę,

jemy chlebek z 'pastą' z przepisu a'la suhi - i chudniemy dalej!!! :-D

Miłego dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy śniadanku , jeszcze w domku. Pogoda nieciekawa, ale w pracy lepszej nie trzeba.

Moja waga nareszcie wrociła do tej z suwaczka. Tym samym zaczynam walke z ostatnim zaprogramowanym kilogramem. Oczywiscie nie byłabym soba, gdybym wczoraj po cichutku nie pomyslala sobie, aby troszke wysrubowac wynik, tak np. do 63, ale poczytałam ksiazke Dukana i jego słowa na temat osób, ktore specjalnie chudna wiecej niz założyły na poczatku, po to, aby miec wiekszy margines bezpieczeństwa w przytyciu i... poczulam sie jakby Dukan czytał w moich myslac.. i wstyd mi sie zrobiło :-D Tak wiec zostaje przy 65.

Do zobaczonka za 40 min w pracy :-D z kawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kochane protalki :-D

Jakoś ostatnio mam ciągotki do słodkich grzechów, niestety, nieznacznie ale odbija się to na wadze :-D Od dziś obiecuję poprawę i ściśle przestrzegać zasad, mimo że mam mieć dziś gości. 

Pozdrawiam i gratuluje spadków, nawet tych najmniejszych, bo każdy cieszy :-D

Buziaki  w ten słoneczny piękny dzionek :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy śniadanku , jeszcze w domku. Pogoda nieciekawa, ale w pracy lepszej nie trzeba.

Moja waga nareszcie wrociła do tej z suwaczka. Tym samym zaczynam walke z ostatnim zaprogramowanym kilogramem. Oczywiscie nie byłabym soba, gdybym wczoraj po cichutku nie pomyslala sobie, aby troszke wysrubowac wynik, tak np. do 63, ale poczytałam ksiazke Dukana i jego słowa na temat osób, ktore specjalnie chudna wiecej niz założyły na poczatku, po to, aby miec wiekszy margines bezpieczeństwa w przytyciu i... poczulam sie jakby Dukan czytał w moich myslac.. i wstyd mi sie zrobiło :-D Tak wiec zostaje przy 65.

Do zobaczonka za 40 min w pracy :-D z kawka.

Koleżanko, ile Ty masz wzrostu że przy tej wadze masz taka ładna figurke?? Ja to chyba jestem krasnoludkiem przy tobie, bo zaczęłam tak wyglądać, jak osiągnęłam okolice 50kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko, ile Ty masz wzrostu że przy tej wadze masz taka ładna figurke?? Ja to chyba jestem krasnoludkiem przy tobie, bo zaczęłam tak wyglądać, jak osiągnęłam okolice 50kg.

176 cm :-D I bardzo dziekuje za miłe słowa- ale troszke się znów wytłumacze- zdjecie do pasa jest :-D Ponizej to z ta figurką jest o wiele gorzej :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.