Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Juggin- ale z Ciebie laseczka fiu fiu, chyba sobie wydrukuje i powiesze na lodowce jako motywacje do niegrzeszenia :-D

Śliweczko -piekny wynik, az chce sie stosowac te diete jak patrzy sie na te wyniki, szoda ze ja nie potrafie pic tych magicznych herbatek ,poprostu mi nie smakuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych skurczach Czeremcho to ja juz wczesniej pisałam. Powtórze raz jeszcze : wypłukujesz sobie elektrolity i mikroelementy, w tym potas i magnez. Ja byłam z tym u lekarza pierwszego kontaktu bo miałam takie niepokojące dodatkowe skurcze serca a ponieważ mój mąż zmarł przed 4 laty nagle na serce to mój syn wygonił mnie do lekarza. Lekarz po rozmowie ze mna wywnioskował, ze ze względu na intensywnw picie a co za tym idzie i siusianie oraz to że bire leki na nadcisnienie, które tez sa moczopędne to sobie wypłukałam magnez i potas. Zapisał mi potas na recepte a magnez z Vitaminą B6 kazał mi kupic bez recepty. Tak zrobiłam, łykam od miesiąca i objawy skurczy zniknęły. Tobie tez tamk radze, w aptece jest mnóstwo róznych preparatów tego typu bez recepty. Na pewno nie zaszkodzi.

Dzięki Maragrete , staram się was czytac ale jesteście dla mnie za szybkie i czasem mogę coś pominąc :-D

Przede wszystkim witam wszystkich bez wyjątku :-D

U mnie pogoda piekna to może i ja wybiorę się na rowerek :-D

Życzę miłego dzionka,idę trochę popracowac! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

176 cm :-D I bardzo dziekuje za miłe słowa- ale troszke się znów wytłumacze- zdjecie do pasa jest :D Ponizej to z ta figurką jest o wiele gorzej :-D

Juggin- laska jestes i tyle ! Widac na zdjeciu... :-D Na tym nowym avatarku jeszcze lepiej to widac niż na poprzednim ! :D

Oczywiście każdy sam najlepiej wie ile i z czym mu jest do twarzy, z jaką wagą sie czuje nie komfortowo...Ja też mam 176 cm wzrostu i marzę o wdze 76 kg, jak widzisz na moim paseczku do tej wagi mi jeszcze daaaaleko.... :-D

Ale ja jestem od ciebie dużo, dużo starsza i dlatego gdybym teraz nagle schudła do 66 kg to bym pewnie wyglądała tragicznie, jak chora, pomarszczona, wysoka babcia...nie, nie mogę przesadzić bo co potem zrobię z nadmiarem pomarszczonej skóry tu i tam, wyprasuję..? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Chudzinki,dzisiaj mąż pozwolił mi pospać dłużej i sam obskakiwał kota i psa :-D Jestem już po białeczkowym śniadanku i czekam aż rodzinka wstanie,dzisiaj zbiorowe mycie okien :-D .

Balbinka,Juggin ,Śliweczka wszystkie starsze stażem koleżanki maja rację z ilością jedzenia.Ja pracuję po 12 godzin ,więc do pracy noszę pełne torby jedzenia i tak jest od początku czyli od 17 lutego.Moje koleżanki widząc ile ja pochłaniam kręciły tylko głowami z politowaniem.Jakież jednak było ich zdziwienie,że jedząc tyle chudnę.To właqśnie w tej diecie jest super,nigdy nie byłam głodna,a nawet jak trochę się przejadłam to wcale nie zaszkodziło :-D .Teraz w fazie IV czyli juz właściwie po diecie mam ruchomy kilogram,który zazwyczaj znika po 1 dniu proteinowym.Życzę Wam Wszystkim abyście dotrwały do tego etapu.Buziaczki i miłego dnia

U mnie w pracy też z politowaniem patrzono na mnie jak na biurko albo do szafki wkładałam to co przyniosłam ze soba do pojedzenia na cały dzień......a teraz patrza z podziwem bo te 12 kilogramów utraconych to juz widac.... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin- ale z Ciebie laseczka fiu fiu, chyba sobie wydrukuje i powiesze na lodowce jako motywacje do niegrzeszenia :-D

Hehehe...dziewczyny może nie uwierzycie , ale ja nigdy jeszcze tylu komplementow na raz nie dostałam... i to od kobiet- a je zawsze cenie bardziej, bo zazwyczaj gdy kobita kobicie tak słodzi, to chyba musi to być prawda co?? Ja tez siebie lubię taką. Uwierzcie mi, ze ja do tej pory mialam tak malo zdjęć ze to szok. Były lata, gdy ich w ogole nie miałam, bo wstyd mi bylo je mieć. A gdy juz sie trafiały, to jak je oglądałam to wyć mi sie chciało... :-D

A teraz- tylko sie nastawiam do aparatu :-D

POLA-ja to jestem super mocnej budowy ciała tzn. kości mam grube na maxa, a jak sie obrócę tyłem i pokażę bicepsy to cięzko mnie odróżnić od mężczyzny :-D Mówią, ze niejeden facet chciałby miec takie ramiona i plecki jak ja- widac na nich każdy mięsień. Tak więc mam szerokie ramiona, podobnie jak Twoja córcia. Mi jednak wydaje sie ,ze 65 to dobry wynik, bo wlasnie na gorze ciała wyglądam już za chudo, za obojczyki to mozna mnie złapać :D i policzyc wszystkie kości na mostku :D Córcia musi być super chudziutka przy 63 kg?? Chyba, ze jest bardzo proporcjonalna, bo ja niestety mam nadal grube uda i pupę jak J.Lo ( nie wiem co w tej pupie J.Lo moze sie podobać- wielki , szeroki, a faceci sie slinią :-D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane !!!!!!

ja tylko na chwile wpadlam po przepis na drozdzowke ale kochane moje odpowiem tez na kilka postow :-D

Masz rację nie jest tania,ale ja jakiś czas temu jeździałam do dietetyczki.Wizyta co dwa tygodnie 50zł,masaż 70zł,produkty dietetyczne prawie takie jak teraz, do tego 5 posiłków o wyznaczonych godzinach i liczenie kalorii.Masakra.Teraz te pieniądze przeznaczam dla siebie,spokojnie dietkuję i mogę przeznaczyć na nowe mniesze ubranka.

Witaj elonka,

masz zupelna racje z tymi dietetyczkami to wywalenie kasy w bloto niestety,

mam kilka znajomych ktore tez korzystaly z porad dietetykow i po paru miesiacach byly chudsze ale o kase na koncie

wiecznie glodne i wsciekle wiec ja dziekuje za takie dietkowanie KOCHAM DUKANA :-D

Zaraz dostanę kopa w d..... za tego posta. Chyba lepiej jak pracuję bo nie mam czasu tak się rozpisywać. Ale nie wyrzucajcie mnie z forum, błagam :oops:

Kochana POLU tylko by ktos sprubowal cie wyrzucic to ze mna bedzie mial do czynienia :D i z pala Sliweczki :D

Hehehehe,no pewnie że fajnie by było! Moja waga pokazała dzisiaj 109,9 kg,czyli w podsumowaniu schudłam 30,1 kg!

LOL Sliweczko juz niedlugo mnie dogonisz i przescigniesz :grin:

oczywiscie ciesze sie kochana ze gubisz tluszczyk podporo wszystkich protalek

Juggin- laska jestes i tyle ! Widac na zdjeciu... :-D Na tym nowym avatarku jeszcze lepiej to widac niż na poprzednim ! :lol:

Oczywiście każdy sam najlepiej wie ile i z czym mu jest do twarzy, z jaką wagą sie czuje nie komfortowo...Ja też mam 176 cm wzrostu i marzę o wdze 76 kg, jak widzisz na moim paseczku do tej wagi mi jeszcze daaaaleko.... :-D

Ale ja jestem od ciebie dużo, dużo starsza i dlatego gdybym teraz nagle schudła do 66 kg to bym pewnie wyglądała tragicznie, jak chora, pomarszczona, wysoka babcia...nie, nie mogę przesadzić bo co potem zrobię z nadmiarem pomarszczonej skóry tu i tam, wyprasuję..? :-D

Maragrete jaka babcia ? przeciez my wszystkie DWUDZIESTKI !!!!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin- laska jestes i tyle ! Widac na zdjeciu... :-D Na tym nowym avatarku jeszcze lepiej to widac niż na poprzednim ! :D

Oczywiście każdy sam najlepiej wie ile i z czym mu jest do twarzy, z jaką wagą sie czuje nie komfortowo...Ja też mam 176 cm wzrostu i marzę o wdze 76 kg, jak widzisz na moim paseczku do tej wagi mi jeszcze daaaaleko.... :-D

Ale ja jestem od ciebie dużo, dużo starsza i dlatego gdybym teraz nagle schudła do 66 kg to bym pewnie wyglądała tragicznie, jak chora, pomarszczona, wysoka babcia...nie, nie mogę przesadzić bo co potem zrobię z nadmiarem pomarszczonej skóry tu i tam, wyprasuję..? :-D

A co Ty za babcia jestes Kobieto?? Pewnie jednak, ze czasem waga wadze nie równa.Mam w pracy koleżanke mojego wzrostu, waży moze w porywach 60 kg i wyglada super laska, nie chuda tylko0 zgrabna na maxa- ja przy tej wadze pewnie wygladalabym jak przezroczysta :-D Wiec 65 kg i ani grama mniej :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha i jeszcze jedno pytanko na ile nastawilyscie piekarnik ?

Piekarnik rozgrzalam do 170 stopni z termoobiegiem, ale spiekła mi się skórka drożdzówkowa, więc kolejny raz zrobie eksperyment i włoże do zimnego i nastawie na 170 stopni. Wtedy moze lepiej wyrośnie i skórka nie bedzie taka twarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawką !

Pogoda piękna na Podlasiu,gorąco i niebo błękitne.Prąd nam zabrali cholercia,jak dobrze że w domu jest jeszcze laptop,bo byłabym odcięta od świata :-D

Juggin,jak zwykle na avatarku super laska :-D

Moja waga dzisiaj pokazała 30 kg.mniej!!!!!!!!!! Zaraz poprawię suwaczek,bo mam małe problemy z tym laptopem,ot baba dorwała się do nowoczesnego sprzętu :-D

Pozdrawiam wszystich gorąco,miłego,bezgrzesznego dnia życzę i samych spadków!!!!!

HUrra! Gratulacje !

No to świetujemy razem z Toba te okrągłe te 30 kilosków ......co stawiasz dzisiaj Śliweczko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.