Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was kochane po dniowej przerwie:) w pracy jestem wiec odrabiam tradycyjnie zaleglosci, przeczytanie zajelo mi okolo godzinki:) pozdrawiam Nutke z dolu i Ewelinke:)

Nuta pewnie kuje do egazminow na bank zda na 5+ a potem powie, ze nic nie umiala;) Tak czy siak trzymamy kciuki!!!

Ktos tu dzis napisal, niestety umknelo mi kto, ze w nowej ksiazce dukana dozwolony jest koncentrat na bialkach, co mnie cieszy bo tego dodatku strasznie brakuje mi przy tym suchym miechu.Wiec odrobinka chyba nie zaszkodzi;)

U mnie @ i warzywa wiec jak sie wczoraj niepotrzebnie zwazylam to mialam kilogram wiecej:(

Jusiu skoro wysylasz nowsze fotki to jesli nie problem wysli przy okazji i mnie, bo rozumiem, ze wysylalas tez jakies inne zdjecia niz te, ktore mi podeslalas, wpisz tam sobie na poczte na stale moj adres i jak bedziesz hurtem foty przesylac to i od razu do mnie pojda:) feedback76@gmail.com

Babciu Magdo i Olu81 jak to jest z ta III faza? chodzi mi o to, ze z tego co zrozumialam 2 razy w tygodniu ma byc uczta i 2 razy w tyg produkty skrobiowe??? czy te uczty to jest to samo co te skrobiowe? Jesli oddzielnie to fantastycznie:) oprocz uczt mozna pozwolic sobie na normalny obiad z ziemniakami czy ryzem? Juz sie doczekac nie moge tego utrwalania:))))

Andziu:) jesli chodzi o mamuskowanie to tak dla pociechy powiem, ze np moj narzeczony, ktory jest sporo mlodszy ode mnie bo az 11 lat(!!! dla niektorych o zgrozo:)i ktory mowi, ze w domu babcia podtykala mu wszystko pod nos i za wiele w domu nie robil, dzieli obowiazki ze mna we wszystkim, sprzata, pierze, wynosi smieci itp itd wiec czasem wystarczy bardzo kochana mama i babcia, zeby potem taki chlopak wiedzial i docenial ciezka prace kobiet i nie wymigiwal sie od obowiazkow.

Dziewczyny co tak narzekacie na komercyjnosc swiat?:) mi tam sie to podoba, ze wszedzie slychac koledy, wszedzie wszystko jest slicznie ustrojone, ulice tona w swiatelkach, bombkach i choinkach.Gdyby dalo rade zamowilabym sobie sw.Mikolaja zeby przyniosl mi prezenty:))))

No nic spadam i pozdrawiam swiatecznie i protalowo:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie :)

Śniegu trochę jeszcze dosypało, co ma również minusy, bo na mnie spadło dzisiaj odśnieznie, alezapewne Dukan pochwaliłby ganianie z szufla, więc nie narzekam.

Maragrete niestety waga mi wzrosła nawarzywkach, mam jeszcze jeden cykl białek przed świętami, mam nadzieje, że coś zrzucę, bo w święt może być różnie i nie chciałabym później odrabiać tygodnimi swoich zniedbań.

Życzę Paniom miłego dnia i wielu fajnych i trwałych spadków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguś prześlę Tobie również fotki ale jak juz pisałam Andzi właśnie robie kompleciki. Więc może jutro albo pojutrze. A ten komplet co Ci zrobiłam to trzymam, czy zmieniłaś zdanie? Bogi właśnie dostała moja paczke, wczoraj była wysłana a dzis już dostała. Nawet ta poczta sprawnie działa! 

Witam serdecznie

Jusiu trzymaj ten komplecik na pewno go wezme jak chcesz to Ci juz zaplace tylko podaj konto na meila i kwote wole przesyłę po święach teraz jestem zabiegana i jeszcze zapomne odebrac hihih

Spotkanie wczoraj było super. Dziewczyny bardzo mnie podziwiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki upominajcie się jesli o coś mnie prosiłyście a ja zapomniałam. Z tyloma z Was pisze teraz mailowo że zapominam co której pisałam i co której obiecałam,he he... I to wszystko przez Sage,he he... Miłej nocki!!!

Może powinnam się zająć marketingiem hihih Grunt to dobra reklama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dobre słowa anulkas. Referencje dostane zreszta sam szef mówił ze bardzo chetnie sie wypowie na mój temat. Co do mojej pracy był zadowolony i nie miałgdy zadnych zastrzezeń takze referencje beda super. Zostałabym w firmie gdybym mogła sie przeniesc w okolice Krakowa. Z Gdańska to zdecydowanie za daleko. Kocham to miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieguśśśś, śnieżek... śnieguniooooooooo :) :oops: :D :) :) :) :) :) :D :) :) :) :) :) :twisted: :evil: :lol: :-D :-D :-D

Krejzolko!!! :)

Kartofelko - a gdzie sie podziała twoja usmiechnieta buzia, piesek na avatarku jest fajny ale ja sie juz przyzwyczaiłam do twojej buzi...

Buzia przygotowuje się do Świąt i chwilowo zastępuje ją renifer :P

Elle, ty laska jesteś. Co ty chcesz zrzucać?

Pozdrawiam biało wszystkie dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<hahaha> :oops: No to nie mam wyjścia Sandra.. musze się odezwać.

Witam też Bożenkę :) Saga, Margarete - już wracam.. chyba nie da

się cichaczem Was podglądać :)

W I T A J C I E !!!

No niestety, jak już niektórym napisałam - znowu nie dałam rady z dietą.

Dwa tygodnie to dla mnie był maks!! I naprawdę jak czytam, że niektóre

tak się przyzwyczaiły do diety, że nawet w III fazie chudną - to kopara mi

opada.. Mi nic nie obrzydło z normalnego jedzenia.. <foch> Ale nadal

sprawdzam zawartość tłuszczu i kupuję sobie co nieco o obniżonej

jego wartość. Nie tyczy się to niestety tej wstrętnej mieszanki smalcowo,

tłuszczowo - kolorowej.. czyli słodyczy. Nie będę pisać czym się objadam..

Ale kiloski lecą, że hoho..

Dzisiaj mam piękny humor - bo spałam pół godzinki dłużej :) Spałam u mamusi

i tatusia - przygarnęli marnotrawną córcię.. Hihihi.. W przyszłym tygodniu też

tak sobie pośpię - jak dalej będzie tak mroźno..

No i mam propozycję do Jusi!!! Najlepiej żebyś zdjecia wrzucała na forum,

tyle nas chętnych do oglądania i chyba by to żadnej nie przeszkodziło.

Taka moja propozycja - ale zrobisz jak zechcesz!

Miłego dnia!! Fajnie znowu się 'tu wtrącić'.

post-13995-1261122516_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buzia przygotowuje się do Świąt i chwilowo zastępuje ją renifer :oops:

Witaj Kartofelko - mnie to sie chyba na wzrok albo na mózg rzucił ten mróz, ze ja nie rozpoznałam na avatarku twoim renifera.... napisałam "piesek"..... :) Teraz sie sama z siebie śmieje.......... :)

Jesteście dziewczyny po prostu na bieżąco i tematycznie w swoich avatarkach jesli chodzi o święta.. i ty i Maliszka też. A u mnie na avatarku pełnia lata.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki!!!

Co do słów Marudki to może i bym mogła dać na forum ale po pierwsze nie wiem czy Waszystkie sobie tego zyczą i chcą żebym bałaganiła jakimis fotkami na forum a po drugie nie za bardzo wiem  jak je tu włożyć,he he... 

Sagus nie chce żadnych pieniędzy teraz. Trzymam to cały czas w domu więc nie zginie. Po Swiętach sie dogadamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<hahaha> :) No to nie mam wyjścia Sandra.. musze się odezwać.

Witam też Bożenkę :) Saga, Margarete - już wracam.. chyba nie da

się cichaczem Was podglądać :)

W I T A J C I E !!!

No niestety, jak już niektórym napisałam - znowu nie dałam rady z dietą.

Dwa tygodnie to dla mnie był maks!! I naprawdę jak czytam, że niektóre

tak się przyzwyczaiły do diety, że nawet w III fazie chudną - to kopara mi

opada.. Mi nic nie obrzydło z normalnego jedzenia.. <foch> Ale nadal

sprawdzam zawartość tłuszczu i kupuję sobie co nieco o obniżonej

jego wartość. Nie tyczy się to niestety tej wstrętnej mieszanki smalcowo,

tłuszczowo - kolorowej.. czyli słodyczy. Nie będę pisać czym się objadam..

Ale kiloski lecą, że hoho..

Miłego dnia!! Fajnie znowu się 'tu wtrącić'.

post-13995-1261122516_thumb.gif

Witaj Marudko !

Zasmuciłaś mnie informacją że odstąpiłaś znów od diety Marudko. Szkoda, ale z drugiej strony rozumiem cie bo ja tez miałam wahniecie, na szczęście udało mi sie zostac przy diecie. Wierzę że znów "odsapniesz" od dietki i wrócisz na łono Dukana poświetach. Życze ci tego, szczerze....

A poza tym zaglądaj do nas i odzywaj sie niezależnie od tego czy dietkujesz czy nie, juz na zawsze jestesw naszej protalowej braci!

Buziaczki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

u mnie piękna zima za oknem, słońce, mróz i śnieg.... super. Szkoda tylko ze do świat się nie utrzyma... ale na Sylwestra ma znów byc biało.

Waga mnie dzis rozczarowała, nie grzesze a tu + 1 kg rano pokazała. Wredota jedna....

Może Bozenka miała racje, ze te kilogramy utracone w chorobie wracaja szybko... Jakby nie patrzec suwaczek jest nieaktualny ale nie zmieniam go, mam teraz białka więc mysle ze wróce do wagi na suwaczku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.