Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny proteiny.Ja mialam plan dzis myc okna ale zazrucilam ten plan,nie mam sily i ochoty, dopiero wstalam po nocce:/ zwazylam sie i waga powrocila na swoje miejsce.Postanowilam zrezygnowac z dzisiejszego ostatniego dnia W na rzecz protein, zeby zrobic cale 5dni proteinowych i na wigilli byc juz na W.

Nie wiem jaką masz lodówkę, ale ja miałam taki kłopot kilka miesięcy temu. Nowo zakupiona lodówka nie wymaga odladzania, za to cały czas woda ścieka po tylnej ściance i powinna po kancie spływać do dziurki, którą zatkałam nieopatrznie jakimś produktem. Jesli to taka lodówka, sprawdź czy ma gdzie odpływać woda. I czy zbiornik nie jest przepełniony ( u mnie jest z tyłu lodówki na zewnątrz i niestety muszę odsuwać lodówkę aby go opróżnić

Dziekuje za pomoc i jasne wytlumaczenie, mam tez dziurke, byc moze faktycznie sie zapchala, lub zbiornik jest pelny, juz gdzies slyszalam takie tlumaczenie ale bylo dosc metne i nie moglam zajarzyc o co chodzi, teraz juz wiem:)

Nie zgadzam sie z Twoim zdaniem-ja miałam27 kg do zrzucenia na początku- zrobiłam 10 dni uderzeniówki i do tej pory nie narzekam na brak spadkow...

Ale kazdy moze robić to co i jak chce...

Anulka, chodzi o to, ze Elle ma do zrzucenia tylko 10 kg a im mniej kilogramow tym krotsza uderzeniowka, takie wyliczenia sa w ksiazce.

U mnie znowu sny o slodyczach, to sie ciagnie juz z tydzien, strasznie brakuje mi slodkosci, moich ukochanych:(

No nic spadam na moje ciasteczka owsiano-dukanowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie z Twoim zdaniem-ja miałam27 kg do zrzucenia na początku- zrobiłam 10 dni uderzeniówki i do tej pory nie narzekam na brak spadkow...

Ale kazdy moze robić to co i jak chce...

To w takim razie nie zgadzasz się ze zdaniem Dukana, bo on dokładnie określił ile powinno się robić uderzeniówki przy określonej ilości kilogramów do zrzucenia i ja zrobiłam tyle ile zalecał. Ty miałaś 27kg, a nie 10, a ja nie pisałam o spadkach w ogóle a o spadkach w czasie uderzeniówki, ale oczywiście pod ostatnim zdaniem podpisuję sie obydwiema rękami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie z Twoim zdaniem-ja miałam27 kg do zrzucenia na początku- zrobiłam 10 dni uderzeniówki i do tej pory nie narzekam na brak spadkow...

Ale kazdy moze robić to co i jak chce...

Ja zgadzam się ze zdaniem Bożenki po 7 dniach w I fazie nie ma spadku więc 7 czy 10 to żdna różnica, a po 7 dniach warzywa smakują rewelacyjnie to po co czekać na nie 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki protalinki! Pewnie mnie już nie pamiętacie,ale ja codziennie jestem z wami.Nie piszę,bo nie mam czasu i nie bardzo wiem o czym.Ale dzisiaj już muszę się odezwać,bo świętuję minus 20 kg.

Chciałam zauważyć,że to też dzięki wam i waszym przepisom.Z tej okazji kupiłam sobie sukienkę i nie tylko.A swoją drogą to przydałaby się stronka z przepisami na Święta.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki protalinki! Pewnie mnie już nie pamiętacie,ale ja codziennie jestem z wami.Nie piszę,bo nie mam czasu i nie bardzo wiem o czym.Ale dzisiaj już muszę się odezwać,bo świętuję minus 20 kg.

Chciałam zauważyć,że to też dzięki wam i waszym przepisom.Z tej okazji kupiłam sobie sukienkę i nie tylko.A swoją drogą to przydałaby się stronka z przepisami na Święta.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

no moje gratulacje , swietny wynik, a co do przepisow do dzis zajrzalam na strone i Sliweczka wstawila tam dzis sporo swiatecznych przepisow wiec tylko pichcic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki protalinki! Pewnie mnie już nie pamiętacie,ale ja codziennie jestem z wami.Nie piszę,bo nie mam czasu i nie bardzo wiem o czym.Ale dzisiaj już muszę się odezwać,bo świętuję minus 20 kg.

Chciałam zauważyć,że to też dzięki wam i waszym przepisom.Z tej okazji kupiłam sobie sukienkę i nie tylko.A swoją drogą to przydałaby się stronka z przepisami na Święta.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Witam wszystkich serdecznie.

Ja Cię pamiętam. Wielkie gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

Esperantino, serdecznie Ci gratuluję, 20kg to świetny wynik. W sukience wyglądasz na pewno wspaniale. Pozdrawiam i życzę Ci dalszych zrzuconych 20kg(przynajmniej :) )

Dzisiaj trochę oddechu od świątecznych przygotowań, waga bez zmian. Pozdrawiam Protalki i trzymajcie się ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny.

I mnie dopadły wiruski i bakteryjki i leżałam przez dwa dni, ale czas wrócić do żywych.

Gratuluję wszystkim szczuplejszych sylwetek. Więlkie dzięki śliweczce za przepisy, chętnie wypróbuję. Będą PYCHA. Ciągle muszę zmieniać suwak, bo mi stary znika.

Jusiu - dobry adres email Ci podałam, ale zdarza się że wiadomości do mnie nie można wysłać np. z onetu, spróbuj proszę jeszcze raz i-r@o2.pl

Pozdrawiam przedświątecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esperantina i ja gratuluje, rewelacyjny wynik, ja niestety nie bardzo pamietam Twoj nick wiec tez nie kojarze ile masz docelowo do zrzucenia i od kiedy walczysz.Pozdrawiam:)

U mnie czas najwyzszy choinke kupic, zawsze czekalam do ostatniego dnia bo u mnie w domu stroilo sie choinke dopiero w wigilie rano.Ale ide jutro na poszukiwania bo najblizsza ''stacje''z zywymi choinkami dzis mi zamkneli.Byly codziennie na parkingu pod sklepem i patrze-dzis nie ma:(zalamalabym sie totalnie gdyby mi choinki na swieta zabraklo:)

Waga ladnie pokazuje to co na suwaczku, zaczelam wczoraj przyspieszone bialkowe scisle jak na uderzeniowce, mam nadzieje zrzucic w ciagu tych 5 dni choc odrobinke.Mam teraz wolne w srode tylko jeszcze na dniowke i w czw na pare godzin i wolne:) do 28go.

No nic pozdrawiam bialo i swiatecznie:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.