Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie jak pisałam o pracy - to wykrakałam - dzisiaj dostałam wypowiedzenie.

Także mam wolne do końca stycznia, a potem.... nic.

O kurczę, Saguś, a jednak.....

Wiem że to zabrzmi trywialnie, ale nie martw się kochana, masz szanse na lepsza prace, na pewno. Szczerze w to wierzę. Zobacz sama sobie udowadniasz, że jak chcesz to możesz zmieniac w swoim zyciu i samą siebie i otoczenie.

Jak pomyslisz pozytywnie to świat ci bedzie sprzyjał.......... :) trzymaj sie. (mnie w chwilach zwatpienia pomagaja książki i afirmacje z dziedziny rozwoju umysłu, takie typu . "Na przekór depresji", "Uwierz w siebie", "Skąd brac energie do zycia " itp pani psychoteeereapeuty Bożeny Figarskiej) Jak posłuchałam tych nagrań przez jakis tydzien to od razu mam optymistyczne podejscie do problemów i siłe do walki... Służe ci kopiami takich nagran jesli chcesz....Na mnie to dzaiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago jestesmy wszystkie z Toba, trzymamy kciuki !!!

Dziewczyny ja w ogole przestalam jesc ryby.Jeszcze na poczatku jadlam sledzie ale juz mi obrzydly bo ilez mozna, musze od nich odpoczac.No nie lubie ryb i ciezko mi sie do nich przekonac:(

A co do zasady bialko>COOH+tluszcze to chyba sumujac? bo ja czesto jem serki homogenizowane, w ktorych o wiele wiecej cukrow i tluszczy niz bialka...

Pewnie gdybym trzymala sie bardzo rygorystycznie zasad to juz dawno mialabym za soba ta diete...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago jestesmy wszystkie z Toba, trzymamy kciuki !!!

Dziewczyny ja w ogole przestalam jesc ryby.Jeszcze na poczatku jadlam sledzie ale juz mi obrzydly bo ilez mozna, musze od nich odpoczac.No nie lubie ryb i ciezko mi sie do nich przekonac:(

A co do zasady bialko>COOH+tluszcze to chyba sumujac? bo ja czesto jem serki homogenizowane, w ktorych o wiele wiecej cukrow i tluszczy niz bialka...

Pewnie gdybym trzymala sie bardzo rygorystycznie zasad to juz dawno mialabym za soba ta diete...:/

Dziękuję bardzo za słowa otuchy Tobie i MARAGRETE. Będę walczyła, ale jeden lub dwa dni muszę poużlać się nad sobą.

Z tymi białkami to dobrze napisałam tł i węgl ma być razem mniej niżamych białek. Tak podawał Dukan, (niestety) to nie takie proste, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Staram się zachowywać taką proporcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago - kurcze, nie do końca w to wierzyłam, człowiek zawsze martwi się na zapas, a tu bum - jednak prawda. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś nowego, zawsze można, jakieś kilka małych firm porozliczać ? Jak kolwiek głupio to zabrzmi, postaraj się odłożyć ten problem na po Świetach, nic już Ci teraz nie da zamartwianie się tą sprawą. Jak gdzieś usłyszę, że potrzebują księgówkę to na pewno dam znać :) Życzę Ci obyś szybko zapomniała o tej sytuacji i mogła szybko znaleźć się w nowej pracy!!!!

:) )) a potem takie synki nic nie pomagaja swoim dziewczynom:) mialam takiego jednego darmozjada, dla ktorego slowo posprzatac bylo chyba w innym jezyku...po naszym zerwaniu chwalil sie siostrze, ze posprzatal pokoj pierwszy raz od 8 lat:) a jak mnie nie bylo to nie wiedzil jak pralke wlaczyc.Wiem, ze nie majac dzieci nie powinnam sie wypowiadac ale Andzia litosci, pozniej my biedne kobiety z takimi chlopami leworecznymi mamy skaranie boskie i biegamy z jezykiem do pasa bo znikad pomocy:)Mam nadzieje, ze sie nie obrazilas:)

Co do mojej wigilii chyba normalnie bez zadnych zmian bede jechala trybem 5/5, grzeszac w ostatni bialkowy i chyba dobrze Bozenka mi poradzila by ustosunkowac sie po...jak nie bedzie zmiany wagowej to nic nie bede zmieniac.

Sandro, uprzejmie informuję, że mój 10-ciolatek od dawna sam robi sobie śniadania i kolacje - ja mu tylko obiady w weekendy podaję, gdyż w tygodniu je w szkole :oops:

Z psem również dyga rano przed szkołą, tak jak obiecał :D Mam nadzieję, że żadna nie będzie musiała po nim zbierać śmierdzących skarpetek :D ps. nawet opuszcza deskę w toalecie hehe :)

Witam ,mam pytanie-

w zwiazku z tym ,ze od dzisiaj zaczelam diete Protal I faza , prosze o skorygowanie mojego jadlospisu-

na sniadanie -byly 3 jajka ugotowane na twardo

-----potem tunczyk z wody

-----wszystko posiekalam , wymieszalam z jogurtem naturalnym 0,1 %

-----byl jeszcze szczypiorek

na obiad pytam sie Was czy moge jeszcze raz to samo zjesc , czy np. piersi z kurczaka no ale z czym ???

Prosze o pomysly :) :) :)

Hej hej Elle - możesz jeść ciągle to samo - w przypadku tuńczyka to chyba jednak się nie da - mi obrzydl po tygodniu :) a możesz też dowolnie mieszać wszystkie dozwolone składniki. Dziewczyny piszą o korniszonach na fazie białkowej, pamietaj tylko, że wtedy używamy ich jako przyprawy a nie jako warzywo - tzn troszeczkę, ja np jak mam białka to do serka wiejskiego 3% dodaję pół ogórka i już. Polecam stronki z przepisami - super pomocne - podobnie jak forum :)

Piszecie dziewczyny o śniegu... a na pomorzu go brak :) co rano wyglądam z nadzieją, że może już jest biało a tu lipa - brązowo i mokro ! Wczoraj chwile popadało, ale dziś zero śladu. Ehh pojechałabym chociaż na małe góreczki do Przywidza trochę się poślizgać a ile to kalorii człowiek może spalić na takich nartach :)

ps. Moja waga dziś jakaś taka szatańska się zrobiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandro, uprzejmie informuję, że mój 10-ciolatek od dawna sam robi sobie śniadania i kolacje - ja mu tylko obiady w weekendy podaję, gdyż w tygodniu je w szkole :)

Z psem również dyga rano przed szkołą, tak jak obiecał :) Mam nadzieję, że żadna nie będzie musiała po nim zbierać śmierdzących skarpetek :oops: ps. nawet opuszcza deskę w toalecie hehe :)

Winkachce wychowalas syna na ideal:) z ta klapa to juz w ogole przesadzilas az uwierzyc w to ciezko, ze tacy mezczyzni chodza po ziemi, choc moj narzeczony tez jest wychowany ale wyjatek tylko potwierdza regule:)

Sago musi sie jakos ulozyc, to pewne, tyle lat juz walczymy na tym ziemskim padole i zawsze dajemy jakos rade, nieprawda? No i mnie bedziesz pocieszac w maju, kiedy to ja razem z narzeczonym bedziemy bez pracy bo skoncza nam sie kontrakty, ale poki co nie chce nawet o tym myslec:/

Mi zostala jeszcze godzinka i do domciu ipoltora dnia wolnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wszystko przez to że cos mi dziś nie działa komputer, chyba. Nie mogłam się zalogować. a jak juz się zalogowałam to po wylogowaniu znów miałam problem. Problem z hasłem. 

Saguś tak mi przykro!!! Ale może sobie odpoczniesz chwile a pózniej znajdziesz lepszą prace?! Nie załamuj się bo może będzie lepiej , będziesz miała lepsza prace? Trzymam kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa. TO BEZCENNE. Wiem że to nie koniec świata, ale na pewno jakiegoś etapu w życiu. Też tak powiedziałam szefowi, że mogli mi dać po świętach. On był odmiennego zdania. Będę próbowała odpocząć, ale to się tak nie do o tym nie myśleć. W czwartek spotykam się z koleżankami, które też mają problemy z pracą. Będziemy się razem pocieszać. Mam nadzieję, że nie skuszę się na winko. Widziałam się z nimi we wrześniu to jakieś 18kg temu. Będą zaskoczone moją figurą (mam nadzieję) i fryzurą (bo blondynka ze mnie taka z pasemkami).

Jak to dobrze, że mam takich przyjaciół na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago , do końca stycznia kupa czasu, więc głowa do góry.

Elle, witam Cię ja też zaczęłam 3 tygodnie temu i warto, bo mniej mnie prawie 6 kg.

Dla mnie tuńczyk - obrzydlistwo, ale wędzona rybka i owszem z ogóreczkiem serkiem i szczypiorkiem.

Nutko - co do wag to bywają złośliwe, ja mam elektroniczną i to jest optymistyczna wersja. Ostatnio zważyłam się u znajomych na normalnej i ważyłam 3 kg więcej. Powodzenia na egzaminie oczkowym.

Rany u mnie w szkole koniec semestru przed świętami, więc urwanie głowy. Coś wyczytałam Polu, że ty też nauczasz?

Jusiu poproszę o zdjęcia i-r@o2.pl.

Kartofelko, kiedy ja Cię dogonię?

Robiłam dziś flaczki z żołądków i udeczek kurczakowych, dokończę i spróbuję jutro, ciekawe czy to da się zjeść?

Spadam dziewczynki, bo jutro znowu będę męczyć poprawiając ostatnie "sztuki młodzieży polskiej", a ciężko to idzie, bo Niemiec to nasz wróg i nie bedą się tego szwabskiego uczyć- to cytat oczywiście.

Pozdrawiam zimowo.

Kurczę, nie mogę przesunąć suwaczka - nowy mi się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago , do końca stycznia kupa czasu, więc głowa do góry.

Elle, witam Cię ja też zaczęłam 3 tygodnie temu i warto, bo mniej mnie prawie 6 kg.

Dla mnie tuńczyk - obrzydlistwo, ale wędzona rybka i owszem z ogóreczkiem serkiem i szczypiorkiem.

Nutko - co do wag to bywają złośliwe, ja mam elektroniczną i to jest optymistyczna wersja. Ostatnio zważyłam się u znajomych na normalnej i ważyłam 3 kg więcej. Powodzenia na egzaminie oczkowym.

Rany u mnie w szkole koniec semestru przed świętami, więc urwanie głowy. Coś wyczytałam Polu, że ty też nauczasz?

Jusiu poproszę o zdjęcia i-r@o2.pl.

Kartofelko, kiedy ja Cię dogonię?

Robiłam dziś flaczki z żołądków i udeczek kurczakowych, dokończę i spróbuję jutro, ciekawe czy to da się zjeść?

Spadam dziewczynki, bo jutro znowu będę męczyć poprawiając ostatnie "sztuki młodzieży polskiej", a ciężko to idzie, bo Niemiec to nasz wróg i nie bedą się tego szwabskiego uczyć- to cytat oczywiście.

Pozdrawiam zimowo.

Kurczę, nie mogę przesunąć suwaczka - nowy mi się robi.

Iwonko podałas nieprawidłowy adres mailowy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za cieple powitanko . :) :oops:

Ja tez od kiedy pamietam zawsze walczylam z kilogramami ,zawsze bylo ich przy mnie kilka na zapas , na czarna godzine .

Nie przywiazywalam do tego az takiej wagi , bo sporo cwiczylam sport , az urodzilam 2 coreczki , i przybyly mi oponki we wszelkich mozliwych miejscach :) :) . I tak to wszystko trwalo dobrych pare lat , tak ,ze ja i moja nadwaga zostalysmy dobrymi przyjaciolkami ....

Nadszedl kwiecien 2008 , dokonala sie we mnie jakas przemiana , moj charakter stal sie silniejszy tz. silna wola .

Wazylam juz 93 kg. przy 164 cm wzroscie -fajnie nie...

Postanowilam dietkowac ,wybralam - straznikow wagi - tam trzeba jesc do 20 pkt. dziennie , naturalnie tak jak tu ograniczony tluszcz etc....++ codziennie 2 godziny silowni ,lub areobiku , biezni .

I tak w dniu dzisiejszym waze 66 kg. i trzymam ta wage od lata tego roku , ale fajnie by bylo zejsc nizej do 55 kg - dlatego Was odnalazlam :D :) :) :) .

Mam jeszcze pytanie -jak moge tez zrobic ten suwak z waga ?

I dlaczego nie moge wpakowac tutaj zdjec do profilu mimo ,ze je pomniejszylam ?

Pomozcie Babeczki !!!!!!!

suwak-rysuj_93_66_55_1_arial_155.png_091.png.gif

oj chyba znowu mi sie nie udalo z suwakiem-eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elle 33- co do suwqaka wagi to kliknij sobie na stronke np. na tą która jest nad moim suwakiem i tam znajdziesz różne propozycje suwaków i znaczków do zaznaczania wartości wagi. Klikaj po kolei wszystkie polecenia, wypełnij je liczbami i na końcu otrzymasz bbCode do swojego własnego suwaka. Wtedy w swoim panelu kontrolnym ( kjest taka zakładka na górze strony jak sie zalogujesz do forum) wybierasz polecenie edytuj sygnaturę i w to miejsce wklejasz ten uzyskany bbCode, pamietaj tylko żeby ten kod skopiowac w całości od URL do URL. Klikasz akcept i masz suwaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.