Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ah joj wróciłam z siłowni jakiś czas temu... rety, jest ryzyko, że jutro nie podniosę się na nogach bo poćwiczyłam "co nie co" na rożnych sprzętach obciążających nogi.... tak to jest jak człowiek se narty wymysli :mrgreen:

Rozpisałam się straszecznie.

Powiem tylko Nutce, że zaraziła mnie tym Szczyrkiem i chyba tam wrócę po latach tej zimy - szukam fajnego miesjca noclegowego. Chyba już coś nawet wypatrzyłam.

Maliszko... czytając o Twoim odczulaniu zastanawiałam sie, czy ja tu kiedyś na forum nie pisałam o tym, że na kota mozna się odczulać właśnie za pomoca szczepionek. Temat jest mi znany, mąż mojej pzryjaciółki będzie sie odczulał... zdawało mi się że Was oświecałam w tej kwesti, ale może... się mylę :grin:. Niemniej dobrze słyszeć że sie odczulasz i że jesteś zadowolona z efektów :grin:.

Co do Szczyrku - mi polecono GÓRSKI ZAUŁEK (wpisz w google, łatwo znajdziesz)... póki co maja tam wolne pokoje na termin kiedy chcę jechać, ale ja będę najpewniej jechac sama, a pokoje sa min. dwuosobowe... więc mam taką małą zagwostkę jak tu zrobic by płacić nie podwójnie, a jednak pojedyńczo za pokój....

Spokojnego wieczoru tymczasem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki ja tak na szybko bo zaraz koncze prace:))))

Jesli ktoras poczuje sie zle z powodu nadmiaru kilogramow obejrzyjcie sobie te zdjecia:

http://www.obmawiamy.pl/02/najbardziej-nie...cje-plastyczne/

masakra co?:mrgreen:

Maliszko dziekuje za odp no dzien dobry nowym protalinkom a wlasciwie juz dobry wieczor:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego tracenia motywacji my jesteśmy Zespołem Motywującym nie opisanym dotąd w żadnym podręczniku medycznym, jako jednostka chrobowa o czym może zaświadczyc Nutka, ale szybko opanowującym organizm, więc już niedługo staniesz się Czcicielką Twarogu więc niech Moc Twarogu Będzie z Tobą :D Ponieważ jest tu miło nie zakładaj, że szybko schudniesz, bo to by było nikorzystne towarzysko :D Oczywiście to żart życzę szybkiego i wielkiego Spadku jeżeli nie wagowego to z Ameryki.

Czcicielką twarogu...powiem Wam szczerze dziewczyny, ż tak jak na początku mogłam bez ograniczeń jeść serek wiejski tak już po 1 łyżeczce obecnie robi mi się niedobrze ;D rośnie w gardle...wymyślam już co można jeść...teraz mam cły czas chcice na kurczaka pieczonego w worku albo chude wędliny...no i jogurt mogłabym jeść ca,ly czas i zapijać go mlekiem...też nie wiem czy dobrze robię pijąc to mleko fkt faktem melko jest chude bo 0.5%

co do herbaty...nie doczytałam w książce na ten temat...ale z założenia czerwona herbata spala tłuszcz...lubię każdą herbatę więc może przerzucę się na zieloną, aczkolwiek ona też nie jest do końca zdrowa...bo pita w dużych ilościach może uszkadzać wątrobe...

Kurcze sama nie wiem...a co do mieszanek z domu herbaty? Są takie smaczne ziołowo-owocowe i też się zastanawiam czy mogę taką wypić a stosy herbaty leżą...

Jutro kolejne ważenie zobaczymy...

Pozdrawiam sedecznie i dziękuje za wsparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie te Nowe stazem i Starsze troche(stazem na forum)Jak duzo Nowych osob dolaczylo sie do nas.Gratuluje podjecia decyzji walki z tymi klopotliwymi kilogramami.Wierze ,ze z Ducanem sie uda wszystkim.

-u mnie tak jak zapowiadalam wczesniej od wczoraj wrocilam na uderzeniowke .W niedziele obzarlam sie czekolada i wczoraj rano zobaczylam cale 66kg,o rety !!! juz nie wytrzymalam i postanowilam walczyc na nowo.Po pierwszym dniu 1.6kg ubylo,jednak bedac w IV fazie latwiej jest chyba zrzucic te pare kg,zobacze jak dalej mi pojdzie,chce tak do 60kg.wrazie czego jak przybedzie cos ,to moze zatrzyma sie na wadze ktora uzyskalam przed utrwalaniem ,tzn.63kg.

-zycze wszstkim dalszych spadkow,jutro nadrobie czytanie,a teraz uciekam robic kolacje bo maz z synem zaraz z pracy wroca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nasza Śliweczka zaglądnęła do nas...

Sliweczko ja sie ciesze, ze sie odezwalas...

Śliweczko tez sie ciesze że tu do nas zajrzałaś....zaglądaj częściej........ :mrgreen: :grin:

Równiez cieszę się, że Śliweczka się nam objawiła...

Aha!zapomnialam, jak milo ,ze Sliweczka do nas zajrzala...

Dziękuję Wam kochane,będę od czasu do czasu zaglądać żeby pochwalić się swoimi sukcesami.Cieszę się że niektóre z Was mnie pamiętają...Wszystkim Proteinkom którym waga spadła-gratuluję,a tym których waga stoi życzę wyczekiwanych spadków.Jusiu,Tobie w szczególności...Niech już ta Twoja waga w końcu odpuści.Bardzo mocno trzymam kciuki.

Pozdrawiam i miłego wieczorka życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczęta jakich warzyw nie wolno jeść w fazie 2?

czy w drugie fazie dopuszczalny jest sok z pomidorów? jestem odeń uzależniona i ledwo 3 dni protalu wyżyłam :mrgreen:

Myślę że można przynajmniej w fazie z warzywami popijam zarówno sok pomidorowy, który uwielbiam, jak i warzywny...szukam tylko tych niedosładzanych...maja dużo błonnika i mało kalorii więc są godne polecenia...na upartego można je nazwać zupą :grin: tyle że na zimno!

Na pewno możesz jeść wszelkie zielone warzywa, pomidory, ogorki, rzodkiewki, kalafiory, zieloną fasolkę, kapustę, paprykę, bakłażany, cukinie, czosnek, cebulę, karczochy, dynię, kiełki, grzyby. Uważać trzeba na marchew i buraki...jak nasz guru mówi można je jeść ale nie do każdego posiłku.

Odpada na pewno kukurydza, groszek konserwowy i zielony, groch, fasola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie CZcicielki Twarogu :grin:)

Oj nie było mnie, nie było dośc długo. Próbowałam dzis ogarnąc wasze posty, ale poddałam sie po kilkunastu stronach. Coż...życie w IV fazie jest pełne niespodzianek i grzechów. Ze mna było tak, ze dopoki byłam w III fazie to zagladałm, wzmacnialam swoja motywacje "antygrzechową" i jakoś szło. Niestety w fazie IV coraz rzadziej odwiedzalam forum i coraz bardziej odpuszczałam proteinowe czwartki, a świeta to już grzech-kolos. No i nabrałam 2 kg do przodu. Ale od nowego roku postanowilam wrócić, aby nie stracić tego co juz uzykalam dzieki Wam, Dukanowi i samej sobie i oto robie sobie 5 dni czystych bialek. A otem czas pokaże. Świeta były zabójczym maratonem obzarstawa. Co prawda nie wygladam okropnie, ale czuje się jak wielka kula :grin: Coż, jak zwykle glowa bierze gorę nad obiektywizmem i skruszona powracam na łono Dukana. Poszperałam troszkę, widze, ze spadki u Was są ogromne od czasu mojej oststniej bytności i gratuluje Wam z całego serca. :grin: Wracam wiec do twarogu, owsianki i wspanialej atmosferty, ktora dodaje mi skrzydeł.

Witajcie moje"stare" ( stazem oczywiscie)Kochane Kolezanki i witam tez wszystkie nowe proteinki.

Przyjmijcie grzeszną :grin:

P.S.

Suwaczka nie zmieniam, bo jakoś wystarczy mnie odstraszajaca cyfra 70 na wadze porannej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie czy stosujecie duzo przypraw? Na poczatku stosowalam tylko naturalne przyprawy-ziola, czosnek, chili...Teraz stosuje sporo roznych bo po prostu lubie mocno przyprawione jedzonko, szczegolnie kostki knora lub sosy do salatek knora-te ktore nalezy rozrabiac z woda i olejem ja mieszam z maslanka.

No i tak sie jeszcze zastanawialam nad piciem...pije owszem sporo ale nie tylko wode i zielona herbate, bardzo duzo coli zero, ktora jest glownym moim ''piciem'', maslanki, koktajle mleczne, ostatnio dorwalam herbate''grzaniec na ogniu''-one sa owocowe ale czy herbata ma wartosc kaloryczna?Tak pytam o to picie w nawiazaniu do wczorajszego wykladu Nutki dla Marcina, ze duze ilosci plynu maja na celu odkwaszenie nerek i dlatego zastanawialam sie, jak to jest z napojami nabialowymi(maslanka i koktajle mleczne)...

Przez cała diete piłas maślankę,kefir itp? udalo Ci sie na tym schudnąć?

Ja bardzo lubie takie rzeczy a oprócz kawy i wody nie pijam nic wiecej :mrgreen:

Co do przypraw to równiez stosuję ich dużo, nie umiem zjęść czegoś bez soli i innych dodatków. Zobaczymy jaki bedzie miało to wpływ na móje spadki w II fazie...

To mnie Nutko kurde zmartwilas bo ja maslanke liczylam zawsze do tych 2 litrow:/

Ja nie jestem w stanie wypić 2 l płynow dziennie, ledwo zmuszam sie do 1l - 1,5 l:(

 

Brawo i fajnie się czujemy w takiej fazie, niech Ci tak leci dalej trzymam kciuki za rodzinne obciążenia w tym względzie  :grin:

Ja Was bardzo dziewczyny przpraszam, że tu robię za pajaca i stawiam Was w trudnej sytuacji w pracy, ale....uwielbiam to robic!!!!  :grin: :-D :D Każdy uśmiech to stracone kalorie i chociaż więcej zmarszczek, to również więcej zdrowia

Hehe dziękuję, faktycznie w tej kwesti chiałabym miec takie rodzinne obciążenie:)

Jesteś fantastyczna :grin: uwielbiam Twoje poczucie humoru, bo jest naprwde zabawne :grin:

Cukru nie używam od kilkunastu lat,może dlatego że nie słodzę niczego to uwielbiam słodyczę,potrafię nie jeść ich przez kilka miesięcy,a później nadrabiam wszystko przez 2 tygodnie.

Ja słodze wszystko i kawę i herbatę i niestety słodycze tez uwielbiam i są moim MEGA nałogiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie osoby odchudzające się :mrgreen: jestem nowa :grin: od 5 dni na diecie i na pokładzie -3 kg.

a do zrzucenia mega dużo kg (: niestety od dawna mam kłopoty z utrzymaniem wagi; pewnie to trochę sprawa wieku, braku tarczycy i HTZ ....

teraz jeszcze rzuciłam palenie i .........poległam na całego (:

ale wzięłam się za siebie, mam juz pierwsze wyniki.... i liczę na wasze wsparcie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie osoby odchudzające się :mrgreen: jestem nowa :grin: od 5 dni na diecie i na pokładzie -3 kg.

a do zrzucenia mega dużo kg (: niestety od dawna mam kłopoty z utrzymaniem wagi; pewnie to trochę sprawa wieku, braku tarczycy i HTZ ....

teraz jeszcze rzuciłam palenie i .........poległam na całego (:

ale wzięłam się za siebie, mam juz pierwsze wyniki.... i liczę na wasze wsparcie :grin:

Jesteśmy z Tobą...najgorsze są pierwsze dni później już z górki! Życzę powodzenia! Na pewno się uda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.