Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie dziewczyny i nie tylko oraz gratuluję osobom, którym udaje się zrzucić zbędne kilogramy. Ja jak na razie po 4 dniach zrzuciłem 1,5kg :) myślałem, że szybciej będzie. Ale się zobaczy.

Mam pytanie czy w fazie drugiej można jeść śledzie w sosie pomidorowym, bo nigdzie nie mogę takiej informacji znaleźć.

Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim:))) no i trzy dniowki po 12 godzin w robocie od dzis...najgorsza opcja:( niewyspana jak zwykle...przedwczoraj moj narzeczony chodzil z bolu po scianach cala noc, z bolu zeba.Wczoraj zapakowalismy sie w auto i do dentysty, do tego przedawkowal tabletki przeciwbolowe i co chwila w drodze trzeba bylo stawac bo wymiotowal.Na szczescie dentystka pomogla:) wczoraj zasnelismy dosc wczesnie za to obudzilam sie o 2 w nocy i bylam juz tak wyspana i porzekonana, ze to pora do roboty.Potem ciezko bylo zasnac.A jak juz zasnelam to we snie wcinalam kanapki z zoltym serem i pomidorem i jakis pyszny obiadzik.Wiec rozumiem wszystkie gastronomiczne sny:)))

Najserdeczniejsze zyczenia dla wszystkich urodzinowych protalinek:) zdaje sie Malina i Tina, dosyc latwo zapamietac z uwagi na wystepoujacy tu rym:))) Spoznione zyczenia tez dla Oli:grin:

Martucha_ sensacje po kilku dniach są zupełnie normalne:)

Tak jak normalne jest potem zaparcie i potrzeba picia środków przyspieszających wypróżnienia.

Taka specyfika diety :-D

Wcale nie takie normalne bo ja od poczatku diety a w zasadzie od poczatku stosowania otrebow mam o wiele lepsza przemiane i nie mam zaparc.

Czesc Protalki!

U mnie pierwszy dolek. Nie dosc , ze waga stala kilka dni to dzisiaj :) 200g w gore :grin: .

Zalecen przestrzegam raczej solidnie. Jedyna niesubordynacja to dwie niewielkie lampki

czerwonego wina do kloacji. Czyzby to byla przyczyna???

Wiesz po prawie 3,5 miesiacach stosowania diety moge powiedziec, ze ta dieta to nie tylko odchudzanie ale przyzwyczajanie organizmu do innego trybu zywienia wiec skoki beda, bo organizm sie przyzwyczaja, przestawia itd...ja na poczatku mialam o wiele wieksze skoki, po miesiacu jakos ucichly...

wow Sandra33 ja pierwszy raz slyszalam jak spiewasz i jestem pod wielkim wrazeniem, piekny mocny glos...super...podobno gdzies podawalas linki gdzie mozna was posluchac, powtorz prosze bo warto...

Kasias dziekuje za mile slowa, zreszta wszystkim Wam dziewczyny dziekuje, dla mnie to bardzo motywujace, bo z reguly mam malo wiary w siebie i bez pozytywnej energii od innych moje motywacje szybko slabna, stad tez cale moje uznanie dla tegoz forum:)

Jesli masz ochote posluchac kilku naszych kawalkow to na dole jest podana nasza stronka myspace.Ale za niedlugi czas pojdziemy jeszcze raz nagrac bo mamy nowego pianiste w zespole.

Sandro- juz wcześniej słuchałam twoich nagrań i teraz tez z przyjemnościa wskoczyłam na załąvczony przez ciebie link. Super głos, super piosenka, a przede wszystkim ty wyglądasz super ! Gratuluję i zycze sukcesów w dziedzinie muzyki takich samych albo większych jakie masz w diecie ! :-D

Margarette dziekuje:))))

Sandro no <wow>, fajny masz głos.. Ale założę się, że dowód osobisty to długo

Ci sprawdzali - jak jeszcze 'mogłaś' pić alkohol :) tzn. przed dietą. Mi się nawet

teraz przed świętami zdażyło.. Choć od mojej 18stki minęło już równe 10 lat..

brrr.....

Maruda zebys wiedziala, do dzis mnie prosza o dowod:)to akurat cieszy i oby jak najdluzej, zreszta teraz mam sporo mlodszego narzeczonego wiec musze sie konserwowac:))) nie chce przy nim wygladac jak ciotka.Stad tez w diecie daze do wagi praktycznie z ogolniaka.

Ja też mam super teściową, ale niestety syn się jej nie udał. Dobre cechy odziedziczyła jej córka. I muszę się teraz męczyć. Za ciężkie czasy żeby żyć samotnej kobiecie z dwójką nastolatek.

Także masz podwójnego farta.

Saga wiem, ze mam double farta:)doceniam to calym sercem i czesto modle sie zeby Bog nie zabral mi nigdy takiej fajnej rodzinki jaka mam u nich.W przeciwienstwie do mojego poprzedniego zwiazku jestem wsrod nich mimo naszej roznicy wieku akceptowana i lubiana.

Mhhhy, ja dzisiejszej nocy wcinałam napoleonki z kremem budyniowym :-D i eklerki z bitą śmietaną :-D a nawet ptysie :razz: , których nie znoszę :) :) :) po czym miałam straszne wyrzuty sumienia ... i .... się obudziłam zlana potem

Ach ta psycha... ;) :

Skad ja to znam:) pocieszam sie, ze chociaz we snie sobie pojem.W pn przyszla do nas opozniona paczka swiateczna z ptasim mleczkiem i innymi moimi ulubionym slodyczami, ktore dolaczyly do tych z poprzedniej ''dostawy z polski'':-D czekaja na moje lepsze czasy:)

Ach zapomnialabym, serdecznie witam kolejne nowe kobietki, ja dalam rade to i Wy dacie.A bylo ciezkawo momentami, szczegolnie przy pierwszym zastoju, gdyby nie forum poleglabym.No i nie sadzilam, ze to powiem/napisze ale po 3 miesiacach zaczelam sie przyzwyczajac, nauczylam tez sie byc troszke bardzioej cierpliwa.Moze zauwazylyscie a moze nie ale juz tyle nie marudze, ze mam dosc.Dzis nawet jak weszlam na wage i znowu zobaczylam +1 to sie nawet nie przejelam.Wczoraj i przedwczoraj waga pokazala -1 i przy tym obstaje.Dostalam @ wiec pewnie cos tam sie zatrzymalo.

Maliszko zima w Irl odpuscila i cale szczescie bo ten kraj nie jest przygotowany na taka pogode i byla to dla nich prawdziwa kleska:)

Ja tymczasem spadam ale pewnie cos tam dzis jeszcze do Was skrobne bo mam jeszcze 7 godzin pracy.

A i gdzie Nutka???? I gdzie Babcia Magda????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was w południową środę. Na szczęście nie pada i można swobodnie jeździć samochodem choć są problemy z zostawianiem auta.

Na wstępie chciałabym złożyć życzenia urodzinowe dla Maliny I Tiny - dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń, uzyskania upragnionej wagi i w ogóle wszystkiego co najlepsze. Jak również Tobie Olu najserdeczniejsze życzenia choć spóźnione - ale wczoraj mnie nie było przy kompie. Zdrówka Wam dziewczyny życzę. U mnie dziś też ma urodzinki mężulek i nawet zrobiłam wczoraj pyszne Tiramisu - i jak mam nie posmakować?! Oczywiście zakładam, że zgrzeszę wieczorkiem.

Tym co poleciały z wagą w dół serdecznie gratuluję i trzymam kciuki dalej. Ja wczoraj wieczorem zjadłam jeszcze cywilnego chleba no i dziś mam trochę więcej ale poniżej 57 he he he. To mnie cieszy.

Trzymajcie się ciepło..

P.S. na kulig to i ja bym się zabrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie dziewczyny i nie tylko oraz gratuluję osobom, którym udaje się zrzucić zbędne kilogramy. Ja jak na razie po 4 dniach zrzuciłem 1,5kg :) myślałem, że szybciej będzie. Ale się zobaczy.

Mam pytanie czy w fazie drugiej można jeść śledzie w sosie pomidorowym, bo nigdzie nie mogę takiej informacji znaleźć.

Pozdrawiam i powodzenia

Cześć "rodzynku" ;)

Moim skromnym zdaniem można, gdyż śledź jest rybą (czy nie jest? - zdania w tej kwestii są podzielone, ale przyjmijmy, że jest) a pomidorki jak najberdziej. Tylko zwróć uwagę, jeśli jest to gotowy produkt na zawartość poszczególnych składników, żeby było : Białka> Węgle+Tłuszcze. No i tłuste ryby też nam wolno, pozostają węgle...

Gratulacje z powodu spadku :) :grin: :grin: .

Ja nie mogę synusia namówić. W odzewie na moje i swojej dziewczyny molestowanie - kupił sobie ławeczkę i stojaki na sztangę i sztangę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla:

Mallinki, kochana Mallinko, miłości przyjaźni, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń :)

252s.jpg

Tiny, spełnienia marzeń, pogody ducha i moc serdeczności i żebyś zgubiła swoje kilosiki na zawsze ;)

253s.jpg

Wszystkiego najlepszego, Dziewczyny

Również podpisuję się pod życzeniami dla dziewczyn!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ja też ;) Tylko, że on jest już moim mężem od 7 lat :)

Gochna a wolno spytac ile?U nasz roznica 11 lat, to sporo i roznie jest to przyjmowane w spoleczenstwie, ja sama mialam wiele obaw na poczatku ale jak sie okazalo bardzo nieslusznych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam!!

I ja dołączam sie do zyczeń dla solenizantek. sto lat dziewuszki.

Co do zakupów to jest cudowne uczucie. ja ostatnio chodziłam za czyms na ten bal i byłam w szoku ze takie male spodnie kupilam ale okazalo sie ze już moglyby być troszke mniejsze.

Maragrete ja też miałam taka akcje ze swetrami. W połowie listopada byłam kupic cos cieplego i jak zwykle chcialam kupić XL jak sie potem okazało wyszłam z jednym sweterkiem M i L (kupiłam L bo nie było M a strasznie mis się podobał). Teraz ta L jest za duza.

Sandro piekny głos, dziś pierwszy raz slyszałam choć już wczesniej czytałam że masz zespól.

Moja mam po 5 dniach I fazy schudła 3kg. I marudzi że mało chce sie poddać. Stwierdziła że nie ma tyle zaparcia co ja. Zobaczymy co to z nia bedzie.

Ja kolejne 0,5 kg trzeba zmienić sowaczek a przede wszystkim zmienić pułap bo jednak daze do 65 kg a nie do 70 jak było pierwotnie zalozone

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z bardzo mroźnego Podlasia.

Na poczatek gorące życzenia,choć troszke spuźnione dla Oli i dzisiejszym solenizantkom Tinie i Mallince życzę wszystkiego najlepszego!!!

Saga jak zwykle,waga na minusie ;) Gratuluję.Pozostałym zaliczajacym spadki również moje gratulacje.

Moja waga stoi...

Jusiu,kochanie,ja na białkach raczej zup nie gotuję,ale czasem rosołek jakiś chudy do popicia sobie zrobię,a czasem z kluseczkami lanymi,ale rzadko.Wolę zupkę na warzywkach,wtedy ta zupka jest smaczniejsza.

Muszę znowu pozmniejszac sobie kilka ciuszków,bo niektóre są już za luźne.Dzisiaj wyciągnęłam bluzkę sprzed diety i....o losie...Jak ja musiałam w niej wyglądać...Teraz rękawy wiszą do kolan i zamiast bluzki mam szeroka sukienkę :)

Sandro,jestem pełna podziwu dla Twojego talentu wokalnego!!!Pięknie!!!

Dzisiaj usłyszałam bardzo miłe słowa od księdza :grin: który był u nas po kolędzie.Był zachwycony moją przemianą i bardzo zainteresował się dietą :)

Pozdrawiam wszystkich protomaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Po pierwsze ja również składam najserdeczniejsze życzenia naszym kolbietą!!!

A po drugie chciałam się cichutko pochwalić bo dzisiaj znów 0,5kg mniej. Ale boje się ze stanie znów na wadze który pokazuje suwaczek. Ale bede się martwic potem,he he...

Szpuleczko napisz jakie są obiawy tej tarczycy bo może i ja mam z tym problem? Moja znajoma która jest na tej diecie też się leczy i nie wiedziała wczesniej że ma chora tarczyce. A waga wskazywała 120kg. A wcale duzo nie jadła, a nadwaga była. 

Sliweczko dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

Serdeczne życzenia urodzinowe dla dzisiejszych solenizantek! 100 lat i ultraszybkich spadków dla Was dziewczyny!

U mnie dzisiaj mały spadek, ale najważniejsze że się ruszyło. Szczególnie że na p+w jestem ;) a po ostatnich przygodach różnie bywało.

Udało mi się znaleźć na wczorajszych nocnych zakupach w tesco parę fajnych produktów, m.in ser twarogowy 0% tłuszczu, czy serki homogenizowane z 5% zawartością tłuszczu.

Tak że zadowolona jestem :)

Witam wszystkie dziewczyny i nie tylko oraz gratuluję osobom, którym udaje się zrzucić zbędne kilogramy. Ja jak na razie po 4 dniach zrzuciłem 1,5kg :) myślałem, że szybciej będzie. Ale się zobaczy.

Mam pytanie czy w fazie drugiej można jeść śledzie w sosie pomidorowym, bo nigdzie nie mogę takiej informacji znaleźć.

Pozdrawiam i powodzenia

Myślę że jak znajdziesz takiego bez dodatku oleju w składzie...ja tam śledzi nie lubię ale tuńczyka sosie pomidorowym i warzywami nie odmowie :grin: a nic mi się po tym nie dzieje. Więc jeśli P+W to spróbuj i zobacz jak zareaguje Twój organizm.

Co do równania Białko > tłuszcze+ węgle to wg mnie z rybami w pomidorach jest jak z jogurtami, to prawie nie możliwe (biorę pod uwagę fakt siedzenia godzinę na dziale z konserwami rybnymi i w jogurtach, gdzie brałam każdą markę w rękę i patrzyłam - mój przyszły mąż prawie z siebie wychodził a on jest naprawdę opanowanym człowiekiem) :-D :razz: :)

Witam :grin:

Czasami warto pomarudzic :-D dzis na wadze minus jeden :)

Szkoda tylko, ze od czwartku nie bylam sie wyproznic, bede musiala cos z tym zrobic.

Spróbuj otrębów na początek i jakąś ziołową herbatkę :-D powinno pomóc. A jak nie to polecany tutaj Colon C na pewno Ci pomoże :-D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryolcia, Sliweczka jeszcze raz dziekuje za mile slowa:)

Jeszcze 3 godzinki w pracy jestem juz glodna a nic nie mam do jedzenia, tylko maslanke do picia, zawsze to troche zapcha..

Udoskonalilam moj serniczek na zimno tak zeby nie byl tolerowany a jedynie bialkowy i tez jest pyszny:)daje serki wiejskie z piatnicy, serek homog naturalny, mleko chude, zelatyna, jajko, slodzik, mleko w proszku odtluszczone, smak waniliowy, do blendera w salaterki i do lodowki, pyyyycha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.