Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Gogi i Kasię9, życzę Wam smych sukcesów w potyczkach z dietą i dużo wytrwalości :mrgreen:

Martusia, Ty sie jeszcze zstanow nad nauką tańca, bo ani się obejrzysz(idziesz jak burza-gratulacje), znikną Ci fałdki i nowa umiejętność może Ci się bardzo przydać, a mąż na pewno doceni i nową figurę i taniec :mrgreen:

Polu, ja mam nadzieję, że jednak nie żartujesz, bo zamierzam w Twoim wieku(ani się obejrzę jak się doczekam) być w dalszym ciągu laską i gratuluję Ci serdecznie, że już nią jestes i utrzymujesz pięknie swoją wagę :D

Od wczoraj robię 50 brzuszków codziennie rano, okzało się, ze jest to dla mnie zupełnie niemęczące. Mogłabym robić więcej, ale zawsze rano jest krucho z czasem. Jestem zachwycona swoja kondycją, w pracy chodzę na 4 piętro i teraz w ogóle to nie jest problem, a piętra mamy tutaj bardzo wysokie. Co prawda do Anety Kręglickiej mi wiele brakuje, bo ona robi 1000 brzuszków dziennie, ale nie będę się porównywać, bo odpadam w przedbiegach, poza tym kiedy ona ma na to czas :)??:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu, ja mam nadzieję, że jednak nie żartujesz, bo zamierzam w Twoim wieku(ani się obejrzę jak się doczekam) być w dalszym ciągu laską i gratuluję Ci serdecznie, że już nią jestes i utrzymujesz pięknie swoją wagę :mrgreen:

Od wczoraj robię 50 brzuszków codziennie rano, okzało się, ze jest to dla mnie zupełnie niemęczące. Mogłabym robić więcej, ale zawsze rano jest krucho z czasem. Jestem zachwycona swoja kondycją, w pracy chodzę na 4 piętro i teraz w ogóle to nie jest problem, a piętra mamy tutaj bardzo wysokie. Co prawda do Anety Kręglickiej mi wiele brakuje, bo ona robi 1000 brzuszków dziennie, ale nie będę się porównywać, bo odpadam w przedbiegach, poza tym kiedy ona ma na to czas :)??:

Bożenko, zadaniem i pracą Kręglickiej jest dobrze wyglądać, my musimy pracować i zarabiać na życie. Nie sądź, że nie lubię swojej pracy, wręcz przeciwnie. A i Twoja na pewno przysparza Ci wiele radości, ale nie masz sztabu doradców, opiekunek do dzieci i.t.p. Od 50 zaczęłaś, a z czasem zrobisz więcej. Jestem tego pewna. A kondycja to ważna rzecz! Chyba najważniejsza.

Pozdrawiam Cię nasza artystko :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sagusia. No to nie dziwię się, że jeszcze chcesz schudnąć. Ja mam 164 cm wzrostu i zaczynałam dietę z Twoją obecną wagą. Jednak noszenie takiej ilości kilogramów odbija się i na kręgosłupie i na stawach kolanowych. Zatem działaj dziewczyneczko, działaj! :)

Saguś, to prawda, że drogo, ale kupiłam go na 30 rat 0% i powolutku spłacam, a kawę już piję półtora roku. Kawę kupuję w internecie od jednego dostawcy i jeszcze ani raz się nie sparzyłam na jakości :D.

Ja kupowałm do firmy kawe tchibo(ziarnista) w opakowaniu czerwono-granatowym kosztowala ok 25zł za 0,5kg, w smaku super. Kupowałam w firmowym sklepie tchibo wiem ze maja też sklep internetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki:)Znowu pol dnia przespalam ale tak to jest jak sie siedzi do rana...Waga na miejscu, dzis zaczynam warzywka wiec pewnie pojdzie w gore:(Ale coz...walczymy dalej

W pracy miałam taki ekspres ciśnieniowy. W życiu nie piłam tak pysznej kawy jak z niego. Myślałam o kupnie do domu, ale poza dużmi gabarytami to jednak droga taka przyjemność.

A ja np mam taki maly czajniczek, na dno wlewa sie wode, na gore wsypuje kawe i ustawia na kuchenke i tez jakos tam cisnienie tak dziala ze kawka sie zaparza jak z expresu.Polecam, tanie sa te czajniczki a kawa tez super-efekt expresu cisnieniowego.

Witam!

Jestem niezdecydowaną ,kochającą jeść kobitką...

Od dzisiaj chcę zacząć dietę ,mam nadzieję,że mi się uda!!!

pomożecie mi????

Pomozemy!!!!:)

Witaj wsrod nas, bedzie dobrze:)

a i jeszcze jedno która z was ma tę książkę w skanie??, jesli ogę to poproszę :D

Ja mam ksiazke-stara wersje, podaj maila to Ci przesle:)

Martucha89 co do tanca to ja myslalam o tancu brzucha, podobno swietnie dziala na talie, no i widok dla faceta smakowity.....

Ech zeby to faceci chcieli sie przed nami tak wyginac...Dla mnie tego typu historie sa seksistowskie i ponizajace kobiete-mowie o tym tancu erotycznym...ale to moje zdanie.

No nic spadam na kawke:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saga, czy ty te wszystkie kilogramy straciłaś na tej dietce??

Witam Cię serdecznie i Gogi również. Tak tą 30 żzrzuciłam dzięki Dukanowi. Trwam dalej. Mó jadłospis nie jest najlepszy bo jestem strasznym leniuchem. Nie lubię gotować. Jem głównie kurczaki pieczone czasem piersi z kurczaka, indyk jakoś mi nie bardzo smakuje. Sporo jajek, serki czasem jogurt naturalny, i ryby wędzone i pieczone. Bardziej w tej kwestii może pomóc Śliweczka - zresztą wiele ciekawych dań wpisała do strony z przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drogie moje Protalki!

Gogi, Kasiu9 - jak miło że powiększyłyście grono odchudzaczek na protalu. Życzę wam sukcesów na tym polu i wytrwałości oraz cierpliwości, której mnie czasem niestety brakuje...

Z twoich pytań Kasiu9 widze ze nie czytałaś ksiązki, a szkoda bo w naszej Sekcie Czcicieli Twarogu to jest podstawa.

Polecam wam obo pozyteczne linki do stron naszego forum, dzieki którym dacie sobie rade z monotonia diety, produktami polecanymi w diecie i pomysłami na dzienne menu w poszczególnych fazach :

- http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html (przepisy)

- http://www.smaczny.pl/forum/Produkty-Dozwo...otal-t7917.html (produkty)

- http://www.smaczny.pl/forum/Protal-Menu-t8240.html (przykłady menu)

Bożenko - ja tez wzięłam sie za siebie, w sobote byłam na basenie i mam zamiar bywac tam systematycznie a dzis wieczorem ide zapisac sie i na I zajecia jogi. Co do brzuszków, to i tak podziwiam cie za samozaparcie, ja sama w domu nawet 10 nie zrobiłabym, w grupie to co innego.... :)

Anula - z przykrościa czytałam twojego posta o utracie pracy i to w taki beznadziejny sposób... chociaz wszyscy cie juz pocieszali to ja tez mocno cie ściskam wirtualnie i choć będę sie powtarzać napisze, ze wierze w to ze uda ci sie szybko znależć cos lepszego dla siebi. Popatrz chciałaś schudnąć i udało sie więc i w tym zakresie też sie uda jak bedzieszw to wierzyc i naprawde bardzo pozytywnie myśleć, i działać.. Trzymaj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy miałam taki ekspres ciśnieniowy. W życiu nie piłam tak pysznej kawy jak z niego. Myślałam o kupnie do domu, ale poza dużmi gabarytami to jednak droga taka przyjemność.

Saga!ja również polecam ciśnieniowiec!!!pychotna kawa z niego wycieka :) :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kawki to ja tez wypijam co najmniej 2-3 dziennie i najbardziej mi smakują te z ciśnieniowego ekspresu. Póki co mamy w biurze taki zwykły ekspres "kapany", ale to i tak lepsza kawa jest niż rozpuszczalna. W domu robie sobie kawke z mini-ekspresu-dzbanka o jakim pisała Sandra albo z takiej szklanej zaparzaczki gdzie wsypuje sie kawe, zalewa woda a po chwili zsuwa sie na dół taki tłok który zatrzymuje fusy i osady na dnie. To taka wersja na szybko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html (przepisy)

- http://www.smaczny.pl/forum/Produkty-Dozwo...otal-t7917.html (produkty)

- http://www.smaczny.pl/forum/Protal-Menu-t8240.html (przykłady menu)

Gogi poklikaj na te linki-Maragrete mam nadzieje,ze nie masz mi za złe,że Cię powtarzam :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam sie tylko przywitać i zaraz zmykam do wyrka.

Wszystkim serdecznie dziękuję za zainteresowanie moja skromną osóbką. Walczę z chorubskiem i wracam na 100%  Dukana.

Anulka jest mi strasznie przykro...nie potrafię czasem zrozumieć pracodawców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam kobietki dziękuję to super wiedzieć że ktoś wogóle coś odpisuje , teraz będę prezechodzić najgorszy okres , ale myślę że dam radę . To już chyba setny raz jak coś zaczynam i jeszcze mi się nie udało :mrgreen: :) :D na samą myśl że nie mogę chleba od razu jestem chora to głupie ,ale tak jest muszę dać radę bo za niedługo dźwig trzeba będzie zamawiać na 3 piętro !!!!!!! pa pa :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.