Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry !

Dzieki Gochna za słowa pociechy, ale........... chyba ja juz sie nadaje do ....utylizacji, nie dość że ucho to jeszcze mój kręgosłup tak mi dzis daje popalić a dopiero na jutro mam wizytę u lekarza rehabilitanta, żeby zpisał mi jakies masaże, i to wszystko po znajomości, bo normalnie to bym czekała i czekała....a na prywatne wizyty i prywatne masaże nie bardzo sobie mogę pozwolić finansowo, w tym miesiącu krucho... i swięta w perspektywie....

Nota bene, myślałam, że jak schudłam i ulżyłam temu mojemu kręgosłupowi te ponad 20 kg to bedzie mi wdzięczny i nie bedzie bolał, a on .... szkoda gadać........

Dziewczyny, podziwiam was za spadki - ja stoję z waga nadal....

Witam nowe osoby na forum : Marzene Be, Muezina i Julitkę- życzę wam sukcesów we wspólnym z nami dietowaniu i wytrwałości, z resztą macie już z tego co widze niezłe osiągi...... :-o

A co do zmian w suwaku to ja tez za każdym razem robiłam go na nowo.. no prosze yle jestem na forum a nie umiałam sobie uprościć tego..... :)

Pozdrawiam wszystkich, nawet tych którzy sprzątają, myja okna itp... ja bym też tak chciała pomyć, byle by przestało mnie boleć....

Maragrete, nie ty jesteś do utylizacji, tylko twoje ciało odmawia chwilowo współpracy. Współczuję z całego serca, bo ja też czasami cierpię na bóle kręgosłupa - to od siedzącego trybu pracy. A zwłaszcza jak pomyłam okna to mnie dopiero bóle dopadały od tego skakania po drabinie więc nie ma się co tak rwać do roboty :D , chociaż z drugiej strony sama się niestety nie zrobi. Kiedyś mój masażysta powiedział, że nie do końca jest prawdą, że im jesteś grubszy tym bardziej narażony jesteś na ból kręgosłupa - stawów kolanowych czy w kostkach to i owszem. Czasami szczupli ludzie mają większy z nim problem, bo nie mają do końca wykształconych mięśni, które normalnie podtrzymują go.

Tak czy inaczej życzę ci, żeby szybko przeszły wszystkie te choróbska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Gochna :D

Miło znów widzieć cię na forum :-o

Całuski również dla Maragrete ;*

No i dla wszystkich wogóle pozdrowienia.

Mam dziś znakomity humor, pogoda dopisuje, jeszcze chwilka i wyjde na swieze powietrze.

Tylko mam dziś pietra, bo się zobacze z moją przyjaciolką, która zaproponowała mi Dukana. Ona dała mi tą szansę abym wreszcie poczuła się lepiej sama ze sobą... ona też widziala mnie w grudniu ostatni raz więc bedzie wiarygodna w ocenie. Ufff normalnie az sie troche obawiam :)

No zobaczymy ...

A co do storczyków, to faktycznie widze jest kilka rad ... musze sprobowac z ta odzywka do miseczki ...jeden daje rady bez tego ale drugi stanał w miejscu.

No i uważajcie na siebie z tych wojazach z porzadkami bo pogoda ladna ale moze byc zdradliwa ... szczególnie TY Margaretko z plecami. Moja mama zawsze się tak załatwia. Myje okna, jakiś przeciag i katar gotowy.

Szczególne gratki naleza sie Śnieżynce i Madzi:)czy Marudce oraz Sandrze za konsekwencje w dzialaniu i niepoddawanie się :-D Dziewczyny jak dobrze sie zastanowic to niejedna osoba nie dalaby rady z dietą. Zobaczcie ile macie w sobie uporu żeby trzymać się zasad, to musi zaprocentować!!

I tym optymistycznym akcentem kończe mój wywód.

Żeby nie było, to witam też NOWINKI Forumowe :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete, nie ty jesteś do utylizacji, tylko twoje ciało odmawia chwilowo współpracy. Współczuję z całego serca, bo ja też czasami cierpię na bóle kręgosłupa - to od siedzącego trybu pracy. A zwłaszcza jak pomyłam okna to mnie dopiero bóle dopadały od tego skakania po drabinie więc nie ma się co tak rwać do roboty :D , chociaż z drugiej strony sama się niestety nie zrobi. Kiedyś mój masażysta powiedział, że nie do końca jest prawdą, że im jesteś grubszy tym bardziej narażony jesteś na ból kręgosłupa - stawów kolanowych czy w kostkach to i owszem. Czasami szczupli ludzie mają większy z nim problem, bo nie mają do końca wykształconych mięśni, które normalnie podtrzymują go.

Tak czy inaczej życzę ci, żeby szybko przeszły wszystkie te choróbska.

Oj masz racje, moja polowica wazy nie powiem ile, ale mniej niz ja w tej chwili ...mamy prawie taki sam wzrost. Od jakiegos czasu skarzy sie na bol kregoslupa i stawow... a najlepsze jest to ze zawsze myslałam ze to zwinna osobka. I zwinny jest ale ma b. duze przykurcze miesni co widac jak teraz cwiczymy ta joge. Niektore proste cwiczenia a on nie daje rady zrobić. Ja jestem mimo wszystko nadal duzo ciezsza od niego i mam brzuszek a moje wygibasy sa prawie jak z gazety. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny....

Ostatnie dni lecą mi szybko, chadzam na rekolekcje, na aerobik... uczę się do egzaminu wtorkowego z chirurgii.... w w czw pt i sob powiedzmy, że wieczorami mam rozplanowane jeszcze spotkania towarzyskie... tak więc i teraz wpadam tylko by dać znać, że żyję...

Żyję i protaluję, dziś jednak niestety waga poranna wynosiła 69,5kg.... czyli bez zmian, tyle ile cały czas praktycznie - wahania są +300-400g w górę ewentualnie. Dziś teoretycznie ostatni dzień miesiączki, nie widzę by to się odbijało pozytywnie na mojej wadze... juz nie wspomnę, że nie opuszczają mnie myśli "czemu na mnie to nie działa"... zupełnie jakbym jadła nie wiadomo co waga stoi i stoi! AAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :D

Marudko - jeśli COLON C pijesz cały czas to myślę, że on jakoś specjalnie nie jest winien Twoim bólom brzucha... niemniej tym bardziej nie wiem czemu otręby coś takiego powodują... ale może faktycznie odstaw owsiankę na chwile, upiecz sobie może jakieś cioasteczka z otrąb w to miejsce... moze jakaś mleczna reakcja się u Ciebie wytrwarza? albo zmieniłaś firme z której kupujesz otręby... hm...

Tymczasem zmykam.... chyba powinnam jakiegoś baranka na ołtarzu złożyć by mi ta waga ruszyła w dół :)

Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj masz racje, moja polowica wazy nie powiem ile, ale mniej niz ja w tej chwili ...mamy prawie taki sam wzrost. Od jakiegos czasu skarzy sie na bol kregoslupa i stawow... a najlepsze jest to ze zawsze myslałam ze to zwinna osobka. I zwinny jest ale ma b. duze przykurcze miesni co widac jak teraz cwiczymy ta joge. Niektore proste cwiczenia a on nie daje rady zrobić. Ja jestem mimo wszystko nadal duzo ciezsza od niego i mam brzuszek a moje wygibasy sa prawie jak z gazety. :)

O matko :D , Olinko to to możliwe żeby facet ważył mniej niż 56 kg? Mój mąż wazy po diecie 102 kg i ja potrafię sobie wyobrazić faceta tak gdzies do 75 kg :-o. A tak na poważnie, czasami jak chodziłam na zajęcia fitness to widziałam grubsze ode mnie dziewczyny i zwinniejsze, że aż mi sie wstyd robiło, no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko :) , Olinko to to możliwe żeby facet ważył mniej niż 56 kg? Mój mąż wazy po diecie 102 kg i ja potrafię sobie wyobrazić faceta tak gdzies do 75 kg :D . A tak na poważnie, czasami jak chodziłam na zajęcia fitness to widziałam grubsze ode mnie dziewczyny i zwinniejsze, że aż mi sie wstyd robiło, no.

Witam dziewczyny gorąco :-D , dzień 3 mija bardzo pozytywnie nie czuje głodu przedewszystkim, niestety piję tą cole light ale jak już wspominałam wcvześniej moje nie dobory cukru są okrutne i nawet w snach mnie owoce prześladują :-o , ale spróbuję ograniczyć to gazowane świństwo.

Tak piszecie o tych polówkach i Olinka coś wspomniała o kręgosłupie więc powiem wam że z moim facetem 40 min spaceru kończy się tak że leży potem na kanapie przez 3 godziny i karze się smar5ować więc po jodze nie wiem czy nie konieczna była by rehabilitacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladne kwiatki ... mi stuknie 3 m-c jak dietkuje i zawsze robilam suwak od poczatku :D

Hehehe... Człowiek całe życie się uczy :) A co do Twojej Połówki to jak to możliwe że waży mniej niż ty skoro Ty małoważysz?? To ile Wy macie wzrostu? A Jogę ćwiczycie sami czy z instruktorem? Bo słysząłam, ze jak się nie ma kogoś doświadczonego to można sobie krzywdę zrobić:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry drogie forum:)

Radosc wielka waga pokazuje 52.Experyment nie zawiodl, jestem na PW, jem lekko, ostatni posilek 6,5 godz przed snem.I tak bede trzymac...na bialka juz nie wchodze, bedzie tylko jeden bialkowy badz dwa...musze poczytac czy istnieje rozklad 5/2.

Nutka moze tez tak sprobuj? Moze u tych osob, u ktorych BMI miesci sie w normie zasada dowolnego jedzenia o dowolnych porach i w dowolnych ilosciach nie sprawdza sie???

I nie zapomnij tego kodu sobie zapisać np. w tym notatniku o którym wspominałam(w panelu kontrolnym), bo jak tego nie zrobisz topotem zawsze od nowa bedziesz musiała tworzyć, a tak tylko liczbę bedziesz zmieniac :D

Magda ja np wchodze tylko na strone mojego suwaga i zmieniam liczbe przy jednoczesnym otwarciu strony z sygnatura...odswierzam sygnature i jakos samo wskakuje...

Dokładnie, jak ktoś mówi "nie potrzebny mi papierek" to moim zdaniem nie wie o czym mówi, bo niby skąd skoro tego papierka nie ma?

Mi w kwietniu minie rok jak mam już męża - najlepszego, naukochańszego i ... najładniejszego na świecie :-o

Nie mieli racji Ci co nam powtarzali że przecież nic się między nami nie zmieni bo już 6 lat jesteśmy razem i ponad 4 razem mieszkamy..

Zmieniło się wszystko, przede wszystkim emocje. Poczucie pewności i bezpieczeństwa i miłośc jakby bardziej dojrzała i energetyzująca... ahhh, ale się rozmarzyłam, aż się stęskniłam za moim Miśkiem :-D

Dokladnie... mysle, ze takimi textami to tylko mozna robic zaslone dymna...jak sie kogos kocha ichce sie z nim byc to ten przyslowiowy papierek nie jest przeszkoda w milosci...

Niby tak, ale ten colon piłam rano, a teraz już 11 jest.. A otręby przed

chwilą.. Wczoraj i w poniedziałek było tak samo.. Ale też piłam colon

rano.. :) To jutro coś wytnę z jadłospisu i zobaczę co będzie..

A moze jedno i drugie do kupy daje za silny efekt?

No i bardzo współczuję Ci braku zajęcia w pracy. Nie ma nic gorszego niż nic nie robienie. Jak Ty to wytrzymasz na dłuższą metę?

heh az tak zle niejest:) z dwojga zlego wole sie nudzic niz przepracowywac:) zreszta kontrakt tylko do 22 maja a dalej jeden wielki znak zapytania...

Olinko dziekuje za dluga odp!!!

Iryss a czego uzywa sie na odrobaczanie???

Cala dyskusja wziela sie stad, ze kolegawspomnial, ze ''Karol Krawczyk'' powedzial w wywiadzie, ze b.schudl bo zaczal sie odchudzac i odrobaczac...

Maliszko, Jusiu gdzie jestescie????

Ech dzis ostatnia nocka i 4 dni laby, jutro w koncu ''sporty'' odwiedze...tymaczasem borym lasem babeczki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza dziekuje za diete!!!!

Chcialam tylko szybciutko polecic swoje placuszki dukanowe, ktore przerobilam na wersje wegetarianska, mieszam jak zwykle 2 lyzki otrab, 1 owsianych, szczypta proszku do pieczenia, cynamon, odrobina slodziku, majeranek, jajko, lyzka serka wiejskiego, kilka pokrojonych na cwiartki malych pomidorkow, odrobina szczypiorku, cebulki, papryki(cokowliek macie) i uformowac 2 placki na paierze do pieczenia i do piekarnika na ok pol godz.Z serkiem linessa, filetem z indyka i jajkiem- kanapki palce lizac!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet nie próbowałam z suwaczka wchodzić pomyślałam ze ten notatnik do czegoś musi posłużyc :) 

Mam pytanie za 100 punktów. Ponieważ korniszonek albo grzybek w occie jako dodatki sa dozwolone na P, to moje pytanie, czy papryka konserwowa także??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :)

Zbliżam się do końca 3 miesiąca, a zrazem końca diety, brakuje mi dosłownie 0,5 kg, ale pojawił się proble, który wiązę z dietą, choć może niewłaściwie. Mianowicie od około tygodnia potwornie swędzi mnie skóra.Nie mam alergii, nie zmieniałam proszku do prania etc, nie mam wysypki tylko drapię się jak dzika. W necie wyczytłam o tzw. przebiałczeniu,a le nie wiem co o tym mysleć. Czy miałyście podobne akcje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet nie próbowałam z suwaczka wchodzić pomyślałam ze ten notatnik do czegoś musi posłużyc :)

Mam pytanie za 100 punktów. Ponieważ korniszonek albo grzybek w occie jako dodatki sa dozwolone na P, to moje pytanie, czy papryka konserwowa także??

Szczerze mowiac nie mam pojecia ale skoro dukan mowi tylko o korniszonach to wydaje mi sie, ze nie, inaczej wspomnialby...moze paryka ma wiecej weglowodanow?

Witam Was :D

Zbliżam się do końca 3 miesiąca, a zrazem końca diety, brakuje mi dosłownie 0,5 kg, ale pojawił się proble, który wiązę z dietą, choć może niewłaściwie. Mianowicie od około tygodnia potwornie swędzi mnie skóra.Nie mam alergii, nie zmieniałam proszku do prania etc, nie mam wysypki tylko drapię się jak dzika. W necie wyczytłam o tzw. przebiałczeniu,a le nie wiem co o tym mysleć. Czy miałyście podobne akcje?

Pozdrawiam

o kurcze, nie spotkalam sie tutaj na forum z takimi objawami...A swoja droga to szybko Ci poszla ta dietka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie!

Mam problem. Od kilku dni czuję w ustach gorzki posmak. To uczucie podobne do tego, kiedy zje się coś ze słodzikiem, który zostawia po sobie taki gorzki smak. Niektóre słodziki tak mają. Problem polega na tym, że nie jadłam nic ze słodzikiem, a ciągle czuję w ustach gorzki smak. Zdarzyło Wam się coś podobnego? W sobotę wieczorem upiekłam sernik i nie mogłam go zjeść, bo ciągle mi się wydawało, że jest gorzki, a cała rodzina twierdzi, że nic podobnego i wcięli cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.