Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie wieczornie :)

Kupiłam sobie w sobotę sukienkę na komunię mojego Syna w rozmiarze 40 :smile: ;) :-( . Całe szczęście mieści się tam mój biust :) i nie wisi w pasie i biodrach, bo to są moje główne bolączki przy zakupach. Niestety po przyjściu do domu zauważyłam, że przy dekolcie zbyt płytko jest przyłapany materiał i zaczyn się rozchodzić. Całe szczęście w sklepie mi uwzględnili reklamację i mam dostać nową pod koniec tygodnia. Całe szczęście, że do komunii jest jeszcze sporo czasu :)

Gratuluję wszystkim spadkowiczom, zwłaszcza Śnieżynce i Marudce :)

Maragretko chyba mnie źle zrozumiałaś. Mnie denerwują Ci ludzie, którzy jeszcze niedawno wieszali psy na prezydencie wybranym w demokratycznych wyborach w teraz pieją peany na jego cześć. Przodują w tym moim zdaniem dziennikarze. Ja cenię wyłącznie tych ludzi, którzy mają stałe poglądy i nie zachowują się jak chorągiewki na wietrze. Mogą mieć inne poglądy polityczne, ale przynajmniej jest z kim dyskutować.

Z tego co napisałaś zrozumiałam, że straciłaś juz te nadprogramowe kilogramy, gratuluję :) Mnie też waga tak jeździ do przodu i do tyłu, ale mam nadzieje, że jeszcze trochę zrzucę, chciałabym bardzo i chciałabym, żeby u Ciebie coś drgnęło. Trzeba jakieś czary włączyć chyba :P

Anulkas witaj znowu, jeśli chcesz się znów przyłączyć, zapraszamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Śnieżynko waga dwucyfrowa - super - pewna granica już przekroczona. Gratulacje.

Polu miło że do nas zaglądasz, pozdrawiam, a te nadrobione kg zaraz pewnie stracisz tak ładnie to kontrolujesz.

Maragrete i Bożenko - co z tymi Waszymi wagami zamarzły, może baterie trzeba wymienić jakoś takie są mało ruchliwe, bo już dawno nie przesuwałyście suwaczków. Maragrete te prace ogrodowe powinny pomóc. Och ja też bym chciała taki ogródek, dobrze że mam chociaż balkon, mam zamiar troszkę "poszaleć" i ładnie go zazielenić.

Ivonko gonię Cię; zaczynam 3 fazę od 1 maja, choć już mam stracha jak to będzie.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny serdecznie!

Nie odzywałam się przez jakiś czas, ale przez te ostatnie wydarzenia trochę chyba potrzebowałam wyciszenia. Ale jak widać dookoła... świat nie znosi pustki... wszystko wraca do normy... Ja właściwie wpadłam na chwilkę, żeby złożyć naszej kochanej Nutce życzenia urodzinowe. Nie będzie mnie parę dni, a nie chciałabym tej uroczystości przegapić. A więc Nutko! Życzę Ci dużo zdrowia, wspaniałego mężczyzny u boku, bo we dwoje łatwiej iść przez życie, zdania na najwyższe oceny wszystkich egzaminów na studiach i wspaniałej kariery nasz Ty przyszły lekarzu. :smile: No i tak już na koniec szybkiego osiągnięcia zaplanowanej wagi. Buziaczki

A Wy kochaniutkie, postarajcie się do soboty nie zapisać 150 stron, bo w życiu nie uda mi się tego nadrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mąka kukurydziana". Proszę, powiedzcie mi, co z nią? Czy jest produktem tolerowanym? Czy są jakieś ograniczenia w ilości podczas II fazy? :smile: Do tej pory omijałam ją szerokim łukiem, ale znalazłam całkiem spore jej ilości w niektórych przepisach protalowych, więc zaczęłam się zastanawiać... Z góry dziękuję, pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i omijaj dalej bo nie maka a skrobia kukurydziana inaczej maizena jest produktem tolerowanym i to w ograniczonej ilosci, a make stosowaly dziewczyny gdy nie mialy maizen, nie polecam...

"Mąka kukurydziana". Proszę, powiedzcie mi, co z nią? Czy jest produktem tolerowanym? Czy są jakieś ograniczenia w ilości podczas II fazy? :smile: Do tej pory omijałam ją szerokim łukiem, ale znalazłam całkiem spore jej ilości w niektórych przepisach protalowych, więc zaczęłam się zastanawiać... Z góry dziękuję, pozdrawiam serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że niektóre przepisy tutaj ją zawierają. No i jest też na liście produktów dozwolonych: http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...art=#entry86355

Można się naciąć. Ale dziękuję Ci za wyjaśnienie sprawy. :smile: A to jeszcze zapytam co z aromatami do ciast? ;) Tzn. czy taka kropla śmietankowego w serku też jest tolerowana, czy może być używana bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochane :*

Słuchajcie musze się pochwalić.. Po miesięcznym zastoju Dzisiaj waga wreszcie ruszyła i to o całyy kilogram :) siabadaba da Wkońcu mam dwu cyfrówkę :) Normalnie jak to zobaczyłam rano to odtańczyłam taniec szczęscia a moja mała Paula się tylko patrzała i dziwiła "co ta głupia matka robi" :) hihi normalnie dzisiaj nie mogę ze szczęcia ... :)

Śnieżynko -gratuluję !!!! - wynik dwucyfrowy aż bije po oczach :smile:

dzisiaj robilam nalesniki wg przepisu Sliweczki potwierdzam bardzo smaczne,zjadlam jeden i juz bylam najedzona,a wyszlo mi 4.

Widzę,że naleśniki Śliweczki robią furrorę - ja też dzisiaj je zrobiłam, i także wyszły mi 4.

Po jednym byłam już pełna , ale w sumie skonsumowałam 3 około godz.18. i aż do tej pory czuje je w żołądku ;) Syte ibardzo pyszne...

Szkoda, że tylko w składzie jest mąka kukurydziana ( ale skrobi nigdzie nie mogę dostać u nas , a nawet nie wiem czy ze skrobią kukurydzianą te naleśniczki wyjdą...)

Miłego wieczorku dziewczyny...

Rano stanę na wagę i sama się zastanawiam co zobaczę...po tych naleśnikach :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam musze sie pochwalic upieklam dzisiaj mufinki cynamonowe pyszne sa co prawda nie takie jak orginaly ale dla mnie i tak rarytas moja waga sie nie zmienila ale plus taki ze narazie nie idzie do gory a jem warzywka drugi dzien az milo czekam na znajomych z Polski i moeje z nimi produkty dietetyczne no ale stoi to pod znakiem zapytania czy wogle z tej Polski w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze taka kropla aromatu do ciasta to nic zlego, ja nigdy nie uzywalam czegos takiego jak aromat, np. wanilie czasem dodaje troszke naturalnej, podobno w francji sa aromaty inne niz te nasze polskie...po co dodawac aromat cytrynowy jesli mozna dac troche cytryny, wanili, kawy, cynamonu...

Szkoda, że niektóre przepisy tutaj ją zawierają. No i jest też na liście produktów dozwolonych: http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...art=#entry86355

Można się naciąć. Ale dziękuję Ci za wyjaśnienie sprawy. :smile: A to jeszcze zapytam co z aromatami do ciast? ;) Tzn. czy taka kropla śmietankowego w serku też jest tolerowana, czy może być używana bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilam ze skrobia i sa super, nawet moja siostra ktora patrzy na z politowaniem kiedy proponuje jej cos protalowego zjadla dwa nalesniki bez oporu :)

Śnieżynko -gratuluję !!!! - wynik dwucyfrowy aż bije po oczach :smile:

Widzę,że naleśniki Śliweczki robią furrorę - ja też dzisiaj je zrobiłam, i także wyszły mi 4.

Po jednym byłam już pełna , ale w sumie skonsumowałam 3 około godz.18. i aż do tej pory czuje je w żołądku ;) Syte ibardzo pyszne...

Szkoda, że tylko w składzie jest mąka kukurydziana ( ale skrobi nigdzie nie mogę dostać u nas , a nawet nie wiem czy ze skrobią kukurydzianą te naleśniczki wyjdą...)

Miłego wieczorku dziewczyny...

Rano stanę na wagę i sama się zastanawiam co zobaczę...po tych naleśnikach :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tu nowa. Diete Ducana zaczęłam cztery dni temu i męczy mnie jedna sprawa: czy wam na poczatku doskwierał głód?

Zjadam całą mase jedzenia a cały czas jestem głodna :smile: z reguły maksymalnie godzinę po posiłku czuję takie ssanie w żołądku, że coś strasznego ;)

Od razu piszę - nie jem porcji głodowych, dużo pije i zaczynają mnie nachodzic mysli czy to ma sens bo jak to tak będzie wyglądało cały czas to pójde z torbami :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah Kochane!

"Zaszła pomyłka" - bardzo ale to bardzo Was lubię, ale chyba nawet przez to nie zasłużyłam na podwojne zyczenia urodzinowe! ;) Moje Drogie, ja moje PRAWDZIWE URODZINY obchodziłam 3 kwietnia, po prostu wypadały w Wielką Sobotę w tym roku i nie miałam jak zrobic ich obchodów wcześniej... wieć data imprezy urodzinowe wśród przyjaciół ustaliła się na 17 kwietnia.... tak więc spokojnie, nikt się nie spóźnił z życzeniami... a co niektórzy nawet złożyli je podwjnie! :-( DZIĘKUJĘ!

Zdradzę Wam jeszcze, że dziś pod wieczór umieszczono w necie nasze wyniki z piatkowego egzaminu ze zdrowia publicznego.... martwiłam się, że tak tam pokręciłam w tych pytaniach otwartych, że.... że ledwie zdam... a tymczasem okazało się, że otrzymałam 4,5 !!!! :) Życie jest zaskakujące! :smile:

A teraz lecę spać, bo padam już na mordkę....

DOBRANOC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam musze sie pochwalic upieklam dzisiaj mufinki cynamonowe pyszne sa co prawda nie takie jak orginaly ale dla mnie i tak rarytas moja waga sie nie zmienila ale plus taki ze narazie nie idzie do gory a jem warzywka drugi dzien az milo czekam na znajomych z Polski i moeje z nimi produkty dietetyczne no ale stoi to pod znakiem zapytania czy wogle z tej Polski w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlam tylko zyczyc Wam dobrej nocki:)

czytanie nadrobie jutro; bo dzis doslownie padam...ja nie wiem co jest.. powinnm byc wypoczeta po tylu godzinach spania przeciez ...moj mozg dziala nie nagorzej nawet ale cialo odmawia mi posluszenstwa;czuje sie jaby walec po mnie przejechal....moze ja niedowitaminizowana jestem?!pociagne druga faze jeszcze do 14 maja i wprowadze sobie jakies owoce;czuje,ze juz musze powoli..

buzki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.