Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ho ho Magdzik ale poszalałaś. Jedynym twoim usprawiedliwieniem jest

to ,że pod okiem mamy i w jej uroczym towarzystwie.

Bierz się kochana do dietowania i nie rób sobie wyrzutów.

Ja właśnie jestem w pracy. Dziś ostry dyżur więc wszystko się może

zdarzyć . Leży u mnie pacjentka która była na diecie Dukana .Niestety nie

utrwaliła i waga szybciutko wróciła. Ma zamiar jeszcze raz próbować

ale rygorystycznie.

Dziś pusto na naszym forum :( . Wszyscy zajęci.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki!:()

Ja jestem tutaj nowa, także mam małego stresika czy przyjmiecie mnie tutaj pozytywnie:)

Dietę Dukana prowadziłam już od 3 kwietnia do maja i udało mi się schudnąć 10 kg. Później przerwałam, bo matura i moja mama nie dawała mi spokoju, że niby słabsza jestem itd, chociaż czułam się wyśmienicie. Ale czego się nie robi dla mamy. Teraz na szczęście z czystym sumieniem zaczynam od nowa. Przez te miesiące przybyły mi tylko 3 kg i po raz kolejny zaczęłam 30 lipca i do dzisiaj mam 5 kg mniej. Jem normalnie, dużo, a szybko chudnę i właściwie jestem bardzo zadowolona, ale z drugiej strony troche mnie to martwi, że aż w tak szybkim tempie spada mi waga. Widocznie tak już musi być.

Może któraś z was podpowie mi jak wkleić taki suwaczek? Bo zdaje mi się, że na moje możliwoście to jednak zbyt trudne:P

Pozdrawiam Was cieplutko i miłego, słonecznego dnia, chociaż u mnie pogoda w kratkę:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść wszystkim :(

ja już tutaj 3 raz ale wcześniej nikt się nie odzywał i ja też nie miałam jakoś weny do pisania..

dzisiaj juz od 7 na nogach i po prostu nie wiem co mam z sobą zrobić więc tylko łażę i podjadam:/ kurcze tak czekałam na te warzywka a teraz się okazuje, że to dla mnie chyba zguba bo jem nieograniczone ilości więc juz nie mogę się doczekać tych 5 dni białek :(

idę szukać jakiegoś zajęcia :(

oo i widzę, że mamy same uczone kobietki w gronie :( będę wiedziała gdzie się zgłosić z pytaniami w sprawie jakiś problemów zdrowotnych :(

a Ty Magdzik sie nie przejmuj teraz będzie łatwiej jak mamusia pojechała i nawet się nie obejrzysz jak te 4 kg spadną :(

i ja wierzę, że białka zdziałają cuda :(

do usłyszenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Andziaaa :( . Chętnie Cię przyjmujemy do naszego grona.

Im więcej nas tym lepiej. Napisz może coś o sobie,ile masz wzrostu ,ile

ważysz ,ile byś chciała schudnąć.

Któraś z dziewczyn na pewno Ci powie jak zrobić suwaczek,bo ja nie

potrafię wytłumaczyć.

Justyska ty się za bardzo martwisz tym objadaniem. Kochana ja też czasami

jem co chwilę i nic się nie dzieje. Warunek produkty dozwolone. Czasami

zjadam 3 jogobelle light mimo,że wolno tylko 2. Co zrobić jak jagodowa jest

taka pyszna a zwłaszcza panna cota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi bardzo:))

W takim razie zacznę od tego, że mam na imię Angelika:) w tym roku zaczynam pierwszy rok studiów na finansach i rachunkowości. Interesuję się fotografią, także jakby któraś z Was miała ochotę na fajne zdjęcia to zapraszam hehe:)) Oprócz tego uwielbiam modę, mimo swojej wagi i uważam, że każda kobietka nawet ta większa ma prawo ubierać się tak, jak jej się podoba, a nie tak, jak ktoś jej narzuca, bo inaczej nie wypada przez wgląd na wagę.

Mam 173 cm wzrostu, teraz ważę 88 kg i chciałabym schudnąć jeszcze 18 kg. Nigdy nie pomyślałabym, że mam tak bardzo silną wolę, a tu jednak zaskakuję sama siebie. Ta dieta sprzyja mi bardzo. Przykładam się powoli do upieczenia tych ciasteczek dukanowskich, ale w każdym sklepie tylko otręby pszenne i nie mam pojęcia, gdzie znaleźć owsianych. Z tej desperacji zamówię chyba na allegro :()

A tak w ogóle to czytam Was już kilka miesięcy, ale dopiero dzisiaj odważyłam się coś napisać:( Widzę, że naprawdę postępy dzięki tej diecie są niesamowite. Gratuluję każdej wyników!:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się przywitam :( Witaj Angeliko :( :(

jeśli chodzi o suwaczek to może ja postaram się Tobie to wytłumaczyć pomimo iż sama miałam z tym problemy :( :D

wiec wejdź sobie np. tutaj na stronkę http://www.zdrowydzien.info/index.php?go=suwak1 zrób sobie suwaczek jaki Ci się tylko podoba (dawaj tam cały czas dalej a później rysuj i jest) a następnie skopiuj link ten pierwszy, który się umieszcza na forach i go wklej w wypowiedzi :(

Żeby suwaczek pokazywał Ci się za każdym razem, wklej link w --> ustawienia->profil->sygnatura i zatwierdź :(

i to by było na tyle przynajmniej tak mi się wydaje :(

mamy podobną wagę i cel w sumie także pomimo, że jestem niższa:P

życzę wytrwania!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w ta upalna sobote,jejku u mnie 34*C duchota,nie mozna wytrzymac.Wczoraj zapowiadal sie deszcz,ale tylko postraszylo i nic nie padalo,moze byloby chlodniej po deszczu.

Wczoraj nie mialam czasu aby wszystkim podziekowac za pamiec i piekne zyczenia urodzinowe;dziekuje wiec :Bozence,Magdzi Maragrecie,Sadze,Justysce,Marudce,Eweliniak1,I26 Sandrze, Jolce i wszystkim ktorych pominelam,wierzac ze przynajmniej czesc z tych zyczen sie spelni.Jeszcze raz dziekuje:)

Witam w naszym gronie Nowa chetna do pozbycia sie nadmiaru wagi-Witaj Angeliko,zycze Ci samych spadkow na wadze.

I26 zawsze mowie ze mlodosc ma swoje prawa,ale Ty wygladasz rewelacyjnie,piekna z Ciebie mloda kobietka.Pozdrawiam i uciekam ,synek rano wyjezdza wiec trzeba mu troche pomoc sie spakowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i26 wygladasz rewelacyjnie ale bierz sie do jedzenia owoców żebyś nie miała takich problemów jak ja...

Bo jednak witaminy w tabletkch to nie to...

Nutko nie wiem czy pamiętasz mój problem z włosami proces nadmiernego wypadania trwa nadal biorę revalid smarowałam LOXONEM 2% teraz wykosztowałam się na kurację DUCROS VICHI koszt na 3 ty 160 zł.

Wyniki krwi mam bardzo dobre zobaczymy co na podstawie tych wyników wymyśli dermatolog...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tak późno pisze, ale wróciłam właśnie ze spacerku ze znajomymi. Matko, jak cieplutko na dworze, aż chce się żyć!:()

Dziękuję Wam za przywitanie i za wszystkie miłe słowa, naprawdę to podnosi na duchu, jeśli dzieli się z kimś swoją radość, kiedy waga spada.

Póki co schudłam 12 kg. 10 kg w ciągu miesiąca, ale przez przerwe trzy mi przybyły i teraz jestem tydzień na diecie i mam zamiar dobrnąć do wymarzonej wagi i póki co udało mi się schudnąć dokladnie 5,2 kg. Ale wiecie co, kiedy tak patrzę jak z dnia na dzień waga spada, to mimo tego, że to jeszcze prawie 18 kg jestem zmobilizowana i gotowa:)

Dziękuje za podpowiedź z suwakiem, jutro się tym zajmę, bo teraz już za późno i zobaczymy, co z tego wszystkiego wyjdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendoberek.

sniadanko i forum to tego mi brakowalo przez tydzien z mama :( no i was oczywiscie.

ale mialam noc. okolo 12:30 obudzilo mnie cos dziwnego. okazalo sie ze sasiedzi z domu obok sluchaja muzyki i to tak glosno ze nie dalo sie spac. ubralam sie i poszlam tam, ale nikt nie otworzyl mimo tego ze walilam w drzwi jak szalona. wkurzyli mnie bo to juz 2 raz od kiedy tu mieszkamy czyli 6 tygodni. a dziwne jest to ze tym razem leciala ta sama muzyka co ostatnio. jakby to bylo automatycznie ustawione. nastepnym razem chyba zadzwonie po policje. jeszcze dzisiaj pojde tam i powiem co mysle, tylko nie wiem czt mi ktos otworzy. jeszcze wogole tych sasiadow nie widzialam na oczy i nie wiem kto tam mieszka. ale mam wrazenie ze to jakas rodzina adamsow.

co do diety to po pierwszym dniu mam 1.2 kg mniej. cieszy mnie to bardzo. oby dalej waga tak ladnie leciala.

uciekam teraz na lonisko po znajomych bo wracaja z polski. trzymajcie sie i slonecznego dnia, bo tutaj pogoda nieciekawa.

pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem to schudłaś Angeliko łącznie 14.2 kg. Bardzo ładny

wynik .Trzymam kciuki abyś wytrwała do końca.

Magdzik tak trzymaj :(

Ja dziś zmieniłam suwaczek .Do wyznaczonego celu zostało mi 6.9 kg.

Na moim suwaku mogę tylko wpisywać pełne kg.

Teraz zmykam do kuchni pilnować obiadku. Rodzinka ma gulasz z

ziemniaczkami i marchewką na gęsto a ja kurczaczek pieczony bez skórki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w niedziele! u mnie nadal cieplo,ale juz nie tak upalnie.Odwozilam dzisiaj syna do Kowna i zapomnialam rano sie zwazyc,ale mezus powiedzial ze ze mnie laska i boi sie puszczac mnie sama na Litwe,Hehe oczy mu sie chyba otworzyly,hihi.Jutro juz wyjezdzam wiec nie bede mogla zajrzec na forum,wiec chcialam sie z Wami pozegnac na tydzien,teraz uciekam na mecz, synek bedzie gral,a ostatnio coraz bardziej ciagnie mnie na mecz,podobnie jak meza Marudki,wiec do uslyszenia po 17 VIII,zycze wszystkim wspanialych spadeczkow na wadze:)

Aha ogladam zdjecia z Bogatyni szok kiedy to wszystko sie sknczy,ale ten rok pelny kataklizmow:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.