Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hejka dziewczyny,witam nowe protalki :-(

u mnie pogoda cudowna od wczoraj juz. nom jak juz balbinka wspomniala u nas swieto dzis. u mnie w miasteczku od soboty turnieje w pilke nozna,wiec bylam z mezusiem i sie opalilam a nawet troche spalilam :grin: fajnie,zjadlam sobie dzis tureckiego kebaba,mniam mniam ale nie traktuje tego jak grzechu...miesko grilowane z indyka,do tego warzywka i doslownie odrobina tzatzykow. no a ze moge juz chlebek jesc w tej fazie to zjadlam tego kebaba,ale juz chlebka dzis nie.

przykro mi dziewczynki ze waga nie spada... ;)

pozdrawiam serdecznie!!! :oops:

asienko w jakim rejonie mieszkasz ze u ciebie taka piekna pogoda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko,ja serek wiejski jem od początku diety,zdarzało się że codziennie go jadłam i na wadze ubywało więc myślę że skoro można do 5% tłuszczu to jest on jak najbardziej dozwolony.

oki kochana moje ty guru jak tak mowisz to mozna jesc na zdrowie proteinki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się ukryć, sama jestem sobie winna że waga szaleje w obie strony :grin: Odżywiam się prawidłowo, tylko... bez umiaru  :D Myślę, że jak przestanę jeść w momencie gdy już będę czuła sytość - waga będzie się zachowywać zgodnie z moimi oczekiwaniami, a tymczasem... chyba pęknę po zajesmacznym twarożku  ;)

Dziewczyny, 3mam kciuki za porządne, zdrowe nocne trawienie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny prawie każda z nas robiła test Dukana ,powiedzcie co teraz przychodzi na pocztę?Może któraś się orientuje?

Do mnie też przychodzą jakieś wiadomości ,ale ni cholery po francusku nie kumam  :D

 

u mnie pogoda cudowna od wczoraj juz.  

zjadlam sobie dzis tureckiego kebaba

przykro mi dziewczynki ze waga nie spada... ;)

Pogody zazdroszczę,bo u mnie pogoda deszczowo-burzowa.Kebaba też zazdroszczę...kiedy ja będę mogła bez grzechu zjeść kebaba...chyba nigdy,bo przecież zestarzeję się na protalu  :grin:

Waga nie spada,ale pewnie spadnie w końcu.Mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie "laseczki z laseczkami" i te nowe i te "stare" oczywiście stażem bo wszystkie jeseśmy mlode duchem i wiekiem,:grin:, pogoda u nas na slasku paskudna, ale ja z pytaniem czy my możemy GLUKOZE??? dzisiaj do sklepu weszłam , ostatnio pytałam o słodzik w proszku i pani mowi ze przywiozła, patrze a tam glukoza:) kupic czy nie???? Niestety książke pozyczyłam i mam problem:(;), bede wdzieczna za odspowiedz.... a gdyby nie mozna to napiszcie gdzie kupujecie słodzik do gotowania i pieczenia, najlepiej w proszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Glukoza (inaczej: glukopiranoza, glikoza, dekstroza (α-D-glukopiranoza), cukier gronowy, cukier skrobiowy,  - węglowodan - aldoheksoza, należący do cukrów prostych. Glukoza jest izomerem fruktozy - mają identyczny wzór sumaryczny, ale różne wzory strukturalne."

Jak widać glukoza jest cukrem prostym zakazanym w diecie protal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Glukoza (inaczej: glukopiranoza, glikoza, dekstroza (α-D-glukopiranoza), cukier gronowy, cukier skrobiowy, - węglowodan - aldoheksoza, należący do cukrów prostych. Glukoza jest izomerem fruktozy - mają identyczny wzór sumaryczny, ale różne wzory strukturalne."

Jak widać glukoza jest cukrem prostym zakazanym w diecie protal.

dzięki Śliweczko tak myslalam, ale wolalam sie upewnic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było, a tu tyle zmian, Śliweczko, piekne nowe zdjęcie, a i waga wspaniale spadła. Gratuluję.

A co do pytania o maile od Dukana, to sa to przepisy na dozwolone jedzonko. Nic ważnego, ani nic ciekawego. Nasze przepisy są lepsze.

Wszystkim proteinkom i proteinom życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było, a tu tyle zmian, Śliweczko, piekne nowe zdjęcie, a i waga wspaniale spadła. Gratuluję.

A co do pytania o maile od Dukana, to sa to przepisy na dozwolone jedzonko. Nic ważnego, ani nic ciekawego. Nasze przepisy są lepsze.

Wszystkim proteinkom i proteinom życzę powodzenia

Witaj Yva!!! 

No rzeczywiście,rzadko do nas zaglądasz.Dziękuję za gratulacje i wzajemnie,Twoja waga też coraz niższa.Widziałam Twoje zdjęcia,fiu,fiu laska z Ciebie że hoho.Życzę powodzenia w dietowaniu i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja niestety tylko na chwilę, muszę wracać do pracy i nawet nie przeczytam waszych postów. Jednak musiałam tu wpaść, bo zrobiłam coś strasznego ;) . Najadłam się dziś truskawek!!! I muszę to komuś powiedzieć, komuś, kto zrozumie mojego kaca moralnego.

Oparłam się pączkom, ptasiemu mleczku i wielu innym słodkościom a nie uchroniłam się przed truskawkami. Pierwszą zjadłam bezwiednie a następne to już niestety z pełna premedytacją.

Cóż, trzeba to będzie odpokutować!!

Od przyszłego tygodnia będę miała już dla Was więcej czasu. Jutro mam konkurs i jeszcze muszę go dopracować, a więc dobrej nocy i trzymajcie kciuki za moją słabą silną wolę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja niestety tylko na chwilę, muszę wracać do pracy i nawet nie przeczytam waszych postów. Jednak musiałam tu wpaść, bo zrobiłam coś strasznego :D . Najadłam się dziś truskawek!!! I muszę to komuś powiedzieć, komuś, kto zrozumie mojego kaca moralnego.

Oparłam się pączkom, ptasiemu mleczku i wielu innym słodkościom a nie uchroniłam się przed truskawkami. Pierwszą zjadłam bezwiednie a następne to już niestety z pełna premedytacją.

Cóż, trzeba to będzie odpokutować!!

Od przyszłego tygodnia będę miała już dla Was więcej czasu. Jutro mam konkurs i jeszcze muszę go dopracować, a więc dobrej nocy i trzymajcie kciuki za moją słabą silną wolę :-(

To Polu jesteśmy dwie  :) Ja też dzisiaj podjadłam truskawek  :oops: Ale one tak pięknie pachniały i uśmiechały się do mnie  ;) Trzymam kciuki za Ciebie ,siebie i resztę Protalek,żeby nasza silna wola nie słabła  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było, a tu tyle zmian, Śliweczko, piekne nowe zdjęcie, a i waga wspaniale spadła. Gratuluję.

A co do pytania o maile od Dukana, to sa to przepisy na dozwolone jedzonko. Nic ważnego, ani nic ciekawego. Nasze przepisy są lepsze.

Wszystkim proteinkom i proteinom życzę powodzenia

yva tylko pogratulowac waga poleciala ze hoho powiedz kochana jak to zrobilas? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.