Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No i dziś na miłe rozpoczęcie dnia waga: 55,5 kg  :shock:

gratulacje !!!:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola mi to by sie przydaly takie porzadki w ogrodzie troche ruchu by mi nie zaszkodzilo :shock:

Witaj Balbinko,

No to zapraszam, a jest co robić, chętnie się podzielę :-?

Idę, nie chce mi się, ale mus to mus. Jeszcze trochę a z urzędu przyjdzie pismo, że mam posprzątać!!! Najgorsze jest to, że moje pieski będą mi 'pomagać' tzn. kopiać dziury tam gdzie ja je przed chwilą zasypałam. Aaaa, zamknę je w zagrodzie i już!.

No to na razie się z Wami żegnam i lecę. Papatki!:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane!!!

bogi zycze ci dobrej zabawy, kochana maluj sie , ubieraj w najlepsze ciuchy, zrob fryz odlotowy i idz na calosc :lol:

Tak,tak,ja  przyłączam się do tych życzeń. Bogi,miłej imprezki .

ja tez lubie kupowac nowe graty wtedy sie ciesze jak dziecko a takie wycieczki rowerowe z rodzinka maja same plusy :D

Ooo,chyba wszystkie kobitki lubią kupować nowe graty,nie ważne jakie ,ważne że nowe  :-?

A rower oczywiście,dobra sprawa,ale widzieliście kiedyś hipopotama na rowerze??? Jak niedawno wsiadłam na rower to rodzinka się uśmiechała dziwnie  :-) Będę jeździć na rowerze jak nikt mnie widzieć nie będzie  :shock: Po lesie będę śmigać,najwyżej zwierzątka leśne przestraszę  :shock: Jak schudnę do 110 kg to zaczynam biegać po lesie (kiedyś obiecałam to sobie i pamiętam) Ale do 110 kg.jeszcze prawie 4 kg.A rower niech trochę poczeka... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Balbinko,

No to zapraszam, a jest co robić, chętnie się podzielę :-?

Idę, nie chce mi się, ale mus to mus. Jeszcze trochę a z urzędu przyjdzie pismo, że mam posprzątać!!! Najgorsze jest to, że moje pieski będą mi 'pomagać' tzn. kopiać dziury tam gdzie ja je przed chwilą zasypałam. Aaaa, zamknę je w zagrodzie i już!.

No to na razie się z Wami żegnam i lecę. Papatki!:shock:

Polu bardzo chetnie ale obawiam sie ze nic bysmy nie zrobily tylko przeplotkowalybysmy caly dzien hehe :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane!!!

Tak,tak,ja przyłączam się do tych życzeń. Bogi,miłej imprezki .

Ooo,chyba wszystkie kobitki lubią kupować nowe graty,nie ważne jakie ,ważne że nowe :-?

A rower oczywiście,dobra sprawa,ale widzieliście kiedyś hipopotama na rowerze??? Jak niedawno wsiadłam na rower to rodzinka się uśmiechała dziwnie :-P Będę jeździć na rowerze jak nikt mnie widzieć nie będzie :-) Po lesie będę śmigać,najwyżej zwierzątka leśne przestraszę :shock: Jak schudnę do 110 kg to zaczynam biegać po lesie (kiedyś obiecałam to sobie i pamiętam) Ale do 110 kg.jeszcze prawie 4 kg.A rower niech trochę poczeka... :lol:

Jak zawsze Sliweczko kochana mnie rozbawilas z samego rana ale w lesie mozna robic duuuuuzo fajnych rzeczy i nie koniecznie jezdzic na rowerze i biegac :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola mi to by sie przydaly takie porzadki w ogrodzie troche ruchu by mi nie zaszkodzilo :D

Ja też serdecznie zapraszam do siebie  :D Warzywka w ogródku troszkę pozarastały  :D Ogórki wczoraj wypieliłam,a jeszcze troszkę zostało zielska do wyrwania...w buraczkach w fasolce...robota się znajdzie dla kilku osób  :-? Balbinko wpadniesz mi pomóc???

Witaj Balbinko,

No to zapraszam, a jest co robić, chętnie się podzielę :-P

Idę, nie chce mi się, ale mus to mus. Jeszcze trochę a z urzędu przyjdzie pismo, że mam posprzątać!!! Najgorsze jest to, że moje pieski będą mi 'pomagać' tzn. kopiać dziury tam gdzie ja je przed chwilą zasypałam. Aaaa, zamknę je w zagrodzie i już!.

No to na razie się z Wami żegnam i lecę. Papatki!:lol:

Moje kotki wredne bestie  :D próbowały sobie zrobić w moim ogródku wc,ziemia miękka,więc im pasowało  :D i szczypiorek rośnie zielonym w dół  :shock:

A szczeniak Snupi zrobił mi pobudkę o 5.55 i spać już nie chciał.A ja przy sobocie chciałam troszkę dłużej pospać  :-) No ale trudno...Jak to mówią nie miała baba kłopotu kupiła se...szczeniaka  :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też serdecznie zapraszam do siebie :shock: Warzywka w ogródku troszkę pozarastały :shock: Ogórki wczoraj wypieliłam,a jeszcze troszkę zostało zielska do wyrwania...w buraczkach w fasolce...robota się znajdzie dla kilku osób :-? Balbinko wpadniesz mi pomóc???

oczywiscie Sliweczko ze wpadne ..........wezme ciasto protalowe i jakas popitke :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szczeniak Snupi zrobił mi pobudkę o 5.55 i spać już nie chciał.A ja przy sobocie chciałam troszkę dłużej pospać :shock: No ale trudno...Jak to mówią nie miała baba kłopotu kupiła se...szczeniaka :-?

Wiecie ja tez chcialam sobie szczeniaczka sprawic ale wlascicielka domu sie nie zgodzila............koszmar u mnie dzieci i zwierzeta sa nie mile widziane (wredna malpa) :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek zielonym w dol? jak to? :shock:

No tak mi poprzewracały w ogródku że cebula jest w górze a szczypiorek rośnie pod spodem  :-? Oczywiście z tego szczypiorku już nic nie będzie...

A w lesie można robić różne rzeczy,wiem Balbinko...naprzykład mieszkać...ja mieszkam w lesie dlatego nie muszę daleko od domu odchodzić żeby pobiegać i pojeździć rowerem  :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja tez chcialam sobie szczeniaczka sprawic ale wlascicielka domu sie nie zgodzila............koszmar u mnie dzieci i zwierzeta sa nie mile widziane (wredna malpa) :-?

No to naprawdę wredna małpa  :shock: Szczeniaczki są takie słodkie  :shock: Dzieci też oczywiście  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.