Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj poprosze o podwojna dawke czarow, wiesz Sliweczko zrob takie hokus-pokus i na wadze siodemka z przodu................

ale sie rozmarzylam :-?

Ok,załatwione  :shock:  

Kurcze Balbinko zgubiłam różdżkę czarodziejską!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam nowe protalowiczki :lol:

próbowałam dziś zrobić placki na tortille wg przepisu z linku podanego przez Śliweczkę, ale mi nie wyszły - najpierw przywierają to patelni (teflonowej, rozgrzanej) i mocno sie podpiekają, a później rozrywają przy próbie odwrócenia :-? - wychodzą brązowe :shock:

ale nie ma tego złego, wykorzystam te porozrywane części do mini-naleśniczków z twarogiem :shock:

Moje dziecię dziś pospało w dzień (Alleluja), to troszkę oddałam się swojej pasji którą złapałam w połowie ubiegłego roku - photoshopowi :D Teraz grzecznie ogląda klub myszki micki, więc nadal mam spokój :D

Waga w miarę stabilna, jutro zaczynam p+w, mam nadzieje że zbyt dużo mi nie podskoczy :-) a jesli nawet, to póxniej z przyjemnoscią zrzucę to co podskoczy :-P

Nie wiem czy Wy dziewczyny macie podobnie, ale zauważyłam u siebie od kilku dni jakąs "dodatkową" energię, mam mnóstwo zapału i chęci do pracy w domu (sprzatanie, gotowanie, pomoc mamie piętro niżej) :D

Pozdrawiam i życzę milusiego wieczoru z OLBRZYMIMI samoistnymi spadkami na wagach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uciekam do pracy. Takie życie, że pracuję w kazdą sobote. Wszystkim pracującym i odpoczywającym życzę miłego wieczoru. :-P

Nie martw się Bożenka, ja mam wolne 2 soboty za to żadnej niedzieli, we wszystkie pracuję. Jutro zaczynam o 8 a kończę o 17. I tak co drugą, a kolejne dwie pracuję krócej od 8 do 12 ale za to 60 km od domku.

Witam nową proteinkę Xanę. Z nami fajnie, pomożemy w chwilach zwątpienia, na pewno.

Dziewczyny, Jezu, ale naprodukowałyście tych stron od rana. :-? Ale to dobrze, bo fanie się Was czyta.

Balbinko, nie ma plotkowania, najpierw robota :lol: . Tak już mam, przyjemności sobie dozuję jako nagrodę :shock: Zrobiłam prawie wszystko to co zaplanowałam :shock:.

Śliweczko, ja mieszkam przy lesie, raniutko patrzę na dostojne świerki z okna sypialni. Mieszkasz w leśniczówce?.

Sorry jeśli kogoś pominełam, ale starszej pani już pamięć szwankuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nasze nowe koleżanki :shock: i stałe bywalczynie :-) Czy jeszcze kiedyś będzie to lato :-? ciągle leje i taka zimnica jak w listopadzie,gdyby nie liście zielone i kwiaty to można się pomylić.Ja od 15 czerwca mam urlop,ale nie wiem czy gdzieś będę mogła pokazać to swoje odchudzone powabne ciało :-P jak będzie tak zimno.Tyle rzeczy letnich musiałam pozwężać u krawcowej i klapa

Mallinko, życzę Ci cudownej pogody!! Pokaż to swoje ciałko. A na razie miłej pracy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej!

Z lewatywą faktycznie trzeba ostrożnie.Dużo o niej pisze prof.Tombak.Pewnie o nim słyszałyście.

Ja polecam picie dużej ilości wody (mimo częstych wizyt w łazience) i oczywiście otręby owsiane.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tymi tancami sniegu nie sprowadzcie bo wtedy wszytkie bedziemy mialy przerabane hehe :-?

No ale jak zimno to się szybciej chudnie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.