Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

ja to tez sie czaje zeby isc na epoke lodowcowa,jak sie usmialas sliweczko to napewno dobre bylo pewnie i warto isc :-D chyba wyciagne mego lubego w sobote na bajeczke :lol:

Warto,ja dla mnie  :-D Ja lubię bajeczki,śmieszne bajeczki,a epoka lodowcowa i shrek to moje ulubione  :D A do tego byliśmy na bajce w wersji 3D więc efekt był super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto,ja dla mnie :-D Ja lubię bajeczki,śmieszne bajeczki,a epoka lodowcowa i shrek to moje ulubione :D A do tego byliśmy na bajce w wersji 3D więc efekt był super!

to sie wybiore! tez lubie epoke lodowcowa i shreka :-D :lol: a mi to sie jeszcze madagaskar2 podobal,smialam sie jak opetana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zdjęcie dla niedowiarków, że dieta dr. D to prawdziwy cud:)

Oto ilośc jedzenia na 5 dni proteinowych. Oczywiscie tylko to co da sie przygotowac wczesniej, bo dodatkowo jem to, co szykuje sobie na jako sniadanka, " zachciewajki" i takie tam :D

Taram...(to werble miały byc) :-D

post-14712-1246557822_thumb.jpg

I teraz najwazniejsze....zjem to i schudnę :-D uwielbiam tę dietę :lol:

I jeszcze zdjęcia bułeczek- w końcu mam pieczywko, sliczne i apetyczne :)

post-14712-1246559046_thumb.jpg

post-14712-1246559060_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przepraszam juggin czy to jest nasza dieta?heheheh :lol: ale smakowitosci przygotowalas....mniam mniam a jakie cudne bulki! z jakiego przepisu robilas?

Asienko to nasza dieta, ale w wersji dla "wiecznie nienajedzonej" :-D . W okresie protein musze mieć duzo jedzonka, bo wiecznie GRZECH mnie wzywa :D. Na zdjeciu widzicie juz watróbke zapakowaną do pracy... musze wyprzedzac mój GRZECH i pakowac jedzonko z góry na nastepny dzień....:-D

Bułeczki robilam z przepisu na "Chlebek dukana lekko zmodyfikowany", tylko dodaję jeszcze 1-2 łyzeczki proszku do pieczenia i robię z podwojnej porcji. Wyszlo mi 6 bułeczek, ale robilam je w foremkach do muffinek, ale wiekszych niz tradycyjne. Foremki wypelniam do wysokosci 3/4. Wkładam do zimnego piekarnika.Piekę w temp 150-180 stopni z termoobiegiem przez ok. 50 minut i potem wyłaczam i jeszcze 10 min trzymam przy otwartym piekarniku. Wtedy mam pewność , ze całe sie upiekły i nie ma zakalca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, juggin ja to tez lubie jesc duzo,njlepiej jak zawsze cos miele w buzi :-D wlasnie wszamalam serek homo i 1 ciacho :-D

dzieki bardzo za wskazowki co do buleczek! tylko ja nie mam takich foremek silikonowych,tylko papierowe a do tego sie przylepi pewnie. w nastepny weekend jade do polski na 3 tygodnie(juz sie doczekac nie moge,nie bylam prawie 5m-cy),to tam sobie kupie foremki do muffinek chyba.

buziaki,uciekam podgrzac cosik dla mezusia,o 23 wraca z pracy.

dobranoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie o tradycyjnej porze :-D

Zaraz idę na śniadanie. Mam nadzieję, że nie nagrzeszę. Grazzia wracam w środę, 8.07.

Chyba nie połażę po Tokio zbyt dużo, bo mi się szykuje nawał pracy. Chciałabym bardzo iść do parku, w którym byłam 3 lata temu. Bardzo mi się tam podobało i przeczytałam na informacji, że rośliny tam rosnace kwitna w czerwcu i lipcu, więc liczę na spektakularne widoki. :D

To na razie, pamiętajcie, że jestem z Wami, gdy będziecie piły poranną kawkę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie o tradycyjnej porze :)

Zaraz idę na śniadanie. Mam nadzieję, że nie nagrzeszę. Grazzia wracam w środę, 8.07.

Chyba nie połażę po Tokio zbyt dużo, bo mi się szykuje nawał pracy. Chciałabym bardzo iść do parku, w którym byłam 3 lata temu. Bardzo mi się tam podobało i przeczytałam na informacji, że rośliny tam rosnace kwitna w czerwcu i lipcu, więc liczę na spektakularne widoki. :lol:

To na razie, pamiętajcie, że jestem z Wami, gdy będziecie piły poranną kawkę :)

Witam kobitki i Ciebie Bożenko :D ja przy porannej kawie.Mgła i mokro,słonka nie widać,ale może się rozpogodzi.Cieszę się bo po 2 dniówce proteinowej waga wróciła do normy.Bożenko naciesz swoje oczy widokami,to nawet lepsze niż kawał tortu :-D .Dzisiaj po południu wyjeżdżam ,wracam w niedziele wieczorem.Córka ma internet ,jeśli będzie chwilka czasu to zajrzę do Was.Juggin jessu,ale wspaniale żarełko :-D .Śliweczko,ja epokę oglądałam ,ale te wcześniejsze a ten nowy też bym chciała zobaczyć,uwielbiam te bajki i shrekai madagaskar,strasznie śmiechowe :) Miłego dnia kwiatuszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie laseczki urlopowo przy kawce. dawno nie pisalam ale czytam Was codziennie. Mąz poszedl na grzyby wiec ja szybciutko na forum:) te Wasze posty sa rewelacyjne a sdjecia ciasteczek, buleczek super. Ja jeszcze nie pieklam chleba ani bułek jakos wytrzymuje Ale patrzac na fotki chyba sie skusze. Zycze słonca .... a i zmienilam sobie suwaczek bo ta wage juz mialam przed wyjazdem ale jakos zeszlo:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi wyszlo 14 :lol: oczywiscie nie pozarlam wszystkich na raz :lol: zjadlam polowe :-D

hhahahahahah bagi,da sie da sie, na naszej dietce mozna sobie czasem dogadzac i nie grzeszyc :D ja wlasciwie juz po dietce bo 4 faza ale mimo wszystko nawyki zostaja z protala i sobie czasem robie protalowe jedzonko nie tylko w tym jednym dniu tylko tak czasem na obiadek cos ,a to ciasteczka,placuszki itp. lepiej wciagnac takie ciacha jak "normalne". :D

buziaczki laseczki :lol:

Mój brat nie wiedzac ze sa otrebowe zjadl 5 ostatnich :lol: dzis znowu je upieke :) A swoja droga... zazdroszcze Ci tej IV fazy jak nie wiem co :)

A teraz zdjęcie dla niedowiarków, że dieta dr. D to prawdziwy cud:)

I teraz najwazniejsze....zjem to i schudnę :-D uwielbiam tę dietę :lol:

I jeszcze zdjęcia bułeczek- w końcu mam pieczywko, sliczne i apetyczne :D

Normalnie SADYSTKA z Ciebie :) Qrcze, chyba pojde dzis do biedronki po lososia, a jak maz bedzie schodzic z nocek to nie odpuszcze - jedziemy do lidla bo chude twarozki, a do auchana po serki wiejskie lekkie. Oczywiscie trzeba bedzie kupic twarog mielony na sernik i uzupelnic zapasy otrebow :) No i mieso mielone z indyka niedlugo sie skonczy :-D

Zapowiada sie ladny dzien wiec chyba zrobie poscielowe pranko :)

Buziaczki i Wam wszystkim rowniez zycze slonkowego dzionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje Kolezanki.

Poranek cudownie cieply, kawka zrobiona i czas chwilke pogadac i brac się do roboty.. Ale dziś co jest ..... piatek...wiec szybciutko niech mija 8 h w pracy i weekend :D

Wagowo bywa róznie, skończyłam @ to mi wróciła jakies zapomniane 1 kilo... gdzie ono sie ukrywalo so tej pory- nie wiem kompletnie :-D W kazdym badz razie ja go nie zapraszałam, powiem wiecej nie chcę go widziec w zwiazku z powyższym zamierzam żyć bez GRZECHU niczym aniołek.

Tak wiec nastawienie pozytywne na dzis - zaczynam walczyć :-D Milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.