Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej protalki,

no jestem kochane i jakos przezylam :mrgreen: a ile nerwow zjadlam to tylko ja wiem (bo ja taki cykor jestem hehe)

wiec teraz czekam cierpliwie do wtorku mam wizyte u mojego gina gdzie zostana przeslane wszystkie wyniki

i wszystko bedzie jasne :-D

Balbinko trzymaj sie i postaraj sie nie denerwowac zbytnio "na zapas", bo chyba nie warto. Wiem , ze to sie tylko tak latwo mowi, bo sama tez jestem cykor. Ale ja wierze, ze wszystko bedzie dobrze. Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko jestes dzielna dziewczyna :-D Teraz tylko pozytywne myslenie do wtorku. O Pozytywne wibracje sie nie martw - każda z nas jest myslami z Tobą- ja na przykład na Twoje zdrowie dzis wzniose toast pepsi Light, Śliweczka pewnie odtańczy taniec, ktory zawsze na wszystko pomaga, odpedzimy wszystko co złe i przeslemy dobre duszki, aby Cię pilnowały i uspokajały.

To kiedy robisz pizzę? Pycha jest popijana Pepsałką :-D

Juggin dzieki za slowa otuchy :mrgreen: z tym mysleniem pozytywnym to jest roznie ale staram sie staram :-D

dzisiaj nie dalam rady pizzy upichcic ale jutro napewno nie odpuszcze i zezre sama CALA :)

No to Balbinko we wtorek się okaże że to nic groźnego,a ja zatańczę jeśli trzeba :-D żeby pomóc Tobie :D

Tancz kochana tancz bo jak widac te twoje tance wszystkim nam pomagaja :)

Balbinko trzymaj sie i postaraj sie nie denerwowac zbytnio "na zapas", bo chyba nie warto. Wiem , ze to sie tylko tak latwo mowi, bo sama tez jestem cykor. Ale ja wierze, ze wszystko bedzie dobrze. Powodzenia!!

i tobie DO-DO dziekuje w cykorzeniu to chyba nikt mnie nie przescignie :)

ale powiem wam ze nie bylo to wcale takie straszne (znieczulenie bylo) wiec luzik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Jusia jak ja Ci zazdroszczę tych 6 kg!!!! No u mnie waga ani drgnie w dół i dzisiaj nawet nie odważyłam się wejść na wagę. A jak poszło w górę?!

Cholera ten dzisiejszy dzień to był straszny , upał aż muchy w locie zdychają. Ciekawe co będzie jutro.

Ehehe,muchy w locie zdychają...no dobre!!! U nas w nocy była taka burza że kiedy się błyskało to jakby światła na dyskotece ktoś włączył  :mrgreen: Ale straż pożarna znowu gdzieś jechała to pewnie znowu coś się komuś spaliło.Na dzisiaj w nocy na Podlasiu znowu zapowiadają burze...oj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą 16 kg w dół i potem 4 czy 5 znowu w górę ponieważ przerwałam dietę z powodów zdrowotnych a potem nie dopilnowałam żeby nic nie przybyło. No i jest kicha ponieważ teraz waga początkowo poszła w dół 3 kg , odrosło 2 kg i stoi. A mnie trafia tzw. szlag.

I zaprawdę powiadam Wam, drugie podejście nie daje takich efektów jak pierwsze. Dlatego warto się trzymac tak długo jak tylko można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusiu,klikasz na suwaczek,a nie przenosisz.Stronka sama się otworzy.Np.na mój suwak jak naciśniesz to otworzy się stronka z moim suwaczkiem,klikasz na create your own ticker i potem jak się otworzy to klikasz na weight loss i otworzą ci się propozycje suwaczków,zaznaczasz,naciskasz next i potem wybierasz wskaźnik,znowu next wpisujesz dane i to wszystko.Pojawia Ci się suwaczek z Twoimi danymi i linki,kopiujesz bbCode i wklejasz już na stronie forum w panelu sterowania w edytuj sygnaturę.Otwierałam suwaczek Balbinki i tez otworzyły mi sie propozycje suwaczków,tam gdzie jest napisane filter wcisnęłam weight loss i pojawiły się suwaczki do diety.Próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej protalki,

no jestem kochane i jakos przezylam :-D a ile nerwow zjadlam to tylko ja wiem (bo ja taki cykor jestem hehe)

wiec teraz czekam cierpliwie do wtorku mam wizyte u mojego gina gdzie zostana przeslane wszystkie wyniki

i wszystko bedzie jasne :)

Witaj Balbinko :mrgreen:.

Przykro mi, że musisz przez to wszystko przechodzić. Ale cieszę się, że przynajmniej jedno masz już za sobą. Teraz tylko mądrze zagospodaruj czas, nie siedź w domku i nie myśl o wynikach. Jest weekend, wyciągnij gdzieś swego ukochanego mężusia, pobądźcie razem, zajmij się czymś. Wiem z doświadczenia, że aktywność to najlepsze lekarstwo. I śpij, tak długo jak możesz. Sen przynosi ukojenie i zapomnienie, a do tego dodaje sił. Jak się śpi to też się chudnie (podobno:)). Wiem, że najłatwiej jest bagatelizować cudze smutki, ale jestem pewna, że wszystko jest w porządku.

Całuję Cię mocno, śpij dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusiu,klikasz na suwaczek,a nie przenosisz.Stronka sama się otworzy.Np.na mój suwak jak naciśniesz to otworzy się stronka z moim suwaczkiem,klikasz na create your own ticker i potem jak się otworzy to klikasz na weight loss i otworzą ci się propozycje suwaczków,zaznaczasz,naciskasz next i potem wybierasz wskaźnik,znowu next wpisujesz dane i to wszystko.Pojawia Ci się suwaczek z Twoimi danymi i linki,kopiujesz bbCode i wklejasz już na stronie forum w panelu sterowania w edytuj sygnaturę.Otwierałam suwaczek Balbinki i tez otworzyły mi sie propozycje suwaczków,tam gdzie jest napisane filter wcisnęłam weight loss i pojawiły się suwaczki do diety.Próbuj.

Tak jest!!!! :mrgreen:, trzeba do tego dojść metodą prób i błędów

Śliweczko, czym drylujesz wiśnie? Ja robiłam to spinaczem, poddałam się po 4 kilogramach. Wisienki są w lodówce zasypane cukrem. Raniutko zleję soczek i zasypię nową porcją. Rozumiem, że tych wisienek nie wolno mieszać a jedynie potrząsać garnkiem, prawda?

Dziewczyny, jestem dziś sterana jak Bolka trampki, pójdę dziś wcześniej spać, ale rano zamelduję się na kawce :-D.

Śpijcie dobrze i śnijcie o potędze protalowego jedzonka!!!! :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się nie udało Śliweczko. I nie jestem pewna czy chcę mieć suwaczek czy lepiej na to nie patrzeć! Ale poćwiczę sobie.

A ja myślę, że suwaczek to dobra rzecz, a co więcej, można sobie utworzyć wykres wpisując daty przy kolejnych zmianach suwaczka. Wtedy wyraźnie widać okresy spadku i zastoju wagowego. Po analizie może nam wyjść co robimy nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.