Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Samanta! Nie masz co zazdrościć. Moja waga spadła o 6 kg od początku a jestem na diecie miesiąc. Teraz ani drgnie chociaż jestem na I Fazie!. Ty napewno masz już sporo kg za sobą?!

Jusia pozwol, ze o cos zapytam. Piszesz, ze na diecie miesiac, a teraz jestes na I fazie. czy to znaczy, ze przedtem stosowalas inna niz protal diete, czy moze na I fazie jestes az miesiac? Wydaje mi sie i dziewczyny tutaj chyba sie ze mna zgodza, ze na I fazie nie powinno sie byc dluzej nic 10 dni. Moze wlasnie dlatego na razie waga nie spada, bo organizm sie przyzwyczail do bialek. Warto moze dac mu odpoczac i jesc tez troche warzyw, a potem znowu zaatakowac czystymi bialkami "z zaskoczenia". Jak mowi Dukan w swojej ksiazce, to wlasnie przez to, ze organizm jest zaskakiwany bialkami zaraz po warzywach mozemy schudnac. To jest oczywiscie tylko taka mala sugestia z mojej strony. A probowalas pic zielona i czerwona herbate? Moze to cos pomoze? Powodzenia zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do-Do jestem na I fazie ale stosuje diete na przemiennie oczywiście. Stosuje też druga faze! Nie wytrzymałabym przeciez bez warzyw. Także moje zdrowie jest w najlepszym porzadku. Ale dziękuje za zainteresowanie. Stosuje po tygodniu I faze i II faze Dukana. Chce osiagnac docelowa wage a pózniej ja ustabilizować .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, czym drylujesz wiśnie? Ja robiłam to spinaczem, poddałam się po 4 kilogramach. Wisienki są w lodówce zasypane cukrem. Raniutko zleję soczek i zasypię nową porcją. Rozumiem, że tych wisienek nie wolno mieszać a jedynie potrząsać garnkiem, prawda?
Ja dryluję wiśnie drylownicą,kupiłam kiedyś w biedronce,ale teraz widziałam że stoją też w tesco   post-7037-1248378013_thumb.jpg  Ja wisienek nie mieszałam,nie wiem co by było po zamieszaniu  :mrgreen:

Podaję  link do stronki z suwaczkami po polsku :

   

http://www.suwaczek.pl/tickers/diet/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do-Do jestem na I fazie ale stosuje diete na przemiennie oczywiście. Stosuje też druga faze! Nie wytrzymałabym przeciez bez warzyw. Także moje zdrowie jest w najlepszym porzadku. Ale dziękuje za zainteresowanie. Stosuje po tygodniu I faze i II faze Dukana. Chce osiagnac docelowa wage a pózniej ja ustabilizować .Pozdrawiam.

Hihi,troszkę nie tak  :mrgreen: I faza to uderzeniówka i zaczynamy nią dietę,a druga faza to faza naprzemienna w której stosujemy na przemian białka i białka + warzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko wszystko prawie mam. Tylko angielski u mnie kiepski. Powiedz jaka kolejniość ma być w tej wadze. Njpierw jaka była potem jaka jest i jka chce osiągnać? Bo wyskakuje mi gład jakiś

Na początku jest waga którą chcesz osiągnąć,potem waga z której startujesz,a na końcu ta którą masz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi,troszkę nie tak :mrgreen: I faza to uderzeniówka i zaczynamy nią dietę,a druga faza to faza naprzemienna w której stosujemy na przemian białka i białka + warzywa.

No wlasnie, dlatego ja sie dziwilam, ze ta Jusia tak dlugo na uderzeniowce wytrzymala. Ale teraz wszystko sie wyjasnilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko wszystko prawie mam. Tylko angielski u mnie kiepski. Powiedz jaka kolejniość ma być w tej wadze. Njpierw jaka była potem jaka jest i jka chce osiągnać? Bo wyskakuje mi gład jakiś

Jusia jesli sie cofniesz o kilka stron, to znajdziesz post (baaardzo dlugi :mrgreen: ), w ktorym bardzo dokladnie, punkt po punkcie, opisalam jak zrobic suwaczek. Dobrej zabawy! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalkowe Dziewczyny z przepięknych Pienin

Balbinko będę trzymała kciuki przez te kilka dni, żeby wyniki były jak najlepsze :)

Marudko przyślę Ci przepis na gofry gdy wrócę do domu. Mam przepis dołączony do gofrownicy, wszyscy, którzy je jedli twierdzą, że są lepsze niż kupne, może dlatego, że świeże :D

Maragrete cieszę się, że już jesteś zdrowa i ruszasz nan nowo z dietą. Pozdrawiam :mrgreen:

Jusia, witam Ciebie serdecznie w protalowej paczce i życzę Ci jak najszybszych spadkow :D

Dzisiaj byliśmy z Rodzinką na spływie tratwami po Dunajcu. To jest po prostu niesamowite :-D :) :) . Mimo tego, że juz drugi raz w życiu to przeżywałam to i tak zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Najgorszy jest ten upał, bo nie mozemy chodzić po górach. Dzisiaj spacerowalismy 2 godziny po Szczawnicy i ledwo sie zawlekliśmy do autobusu, bo naprawdę ten upał nas powalił. Jednak pogoda ma się zmieniać, mam nazieję, że będzie chłodniej, bo mamy w planach Trzy Korony, Sokolicę i Wysoką. Mam nadzieję, że nam się uda wdrapać :-D

Jeśli chodzi o dietę to nie jest źle :-D . Jedynie dzisiaj mam normalne lody na sumieniu, ale ta pogoda mnie do tego doprowadziła. Mam nadzieję, że duża ilość ruchu zniweczy moje grzeszki.

Pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie i gratuluję wszystkich spadków :-D :D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki!!!

Bożenko - to ja czekam z niecierpliwością - jeśli te Twoje

są jeszcze lepsze niż kupne - to już się cieszę, że może

w końcu wyjdzie mi w kuchni coś naprawdę dobrego!!!

Na razie tylko dla chrześniaczka i może dla mojego lubego

bo dzisiaj rano znowu wyprowadziłam go z równowagi :)

Ot.. taki mój urok :mrgreen:

Tyle, że na razie nie mam samochodu - więc przeżywamy

'separację', no i wczoraszy tropikalny dzień pewno też

swoje poczynił w moim organiźmie.. Może dlatego taka

złośliwa dzisiaj jestem..

Własnie zajadam się sałatką z tuńczyka i popijam hebratką.

Tylko zapomniałam sobie do pracy spakować lody, które

wczoraj zrobiłam - mama znowu będzie marudzić, że jej

cały zamrażalnik zajmuję..., a w pracy stoi pusty. Tylko kostki

lodu są i mój chlebek :) (kierownik myslał, że to schabowy hahaha)

A wypróbowałam inny przepis niż zazwyczaj - dlatego jestem taka

ciekawa jak będą smakować..

No nic będe musiała poczekać do 14:30 - bo tak chyba dortę

do domu :)

A waga stoi, ale to akurat pocieszająca informacja, mimo, że

o 2 kg więcej niż przed wyjazdem. Ale niech już sobie stoi jak

na nic więcej jej już nie stać :-D

Miłego dnia psiapsiółki - gadułki :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.