Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja spróbuję popytać w aptekach o ten morszczyn,będę go brać,zobaczę co i jak.Być może  pomoże,ale chyba nie zabije  :mrgreen:  

To tyle na dzisiaj.Idę się położyć obok mężusia  :-D Do jutra.Miłych snów.Ppatki :*

Balbinko dobranoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, Wy to zawsze coś interesującego znajdziecie. :-D Ja też muszę popytać o morsztyn, ciekawe czy rzeczywiście jest skuteczny nawet na takie z zastojem :mrgreen:??:

Zdjęcia Waszych Pizz doprowadziły mni do poożarcia gołąbka i to bynajmniej nie protalowego :-D . Całe szczęście, że w mojej wiosce nie ma pizzerii, już nie mówiąc o McDonaldzie :) Jednak wieś ma swoje plusy i swój urok :) :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, Wy to zawsze coś interesującego znajdziecie. :-D Ja też muszę popytać o morsztyn, ciekawe czy rzeczywiście jest skuteczny nawet na takie z zastojem :mrgreen: ??:

Ja wlasnie pomyslalam ,ze ten morszczyn to nie tak na codzien do picia jak np. zielona herbatka, ale raz na jakis czas, np. wtedy kiedy jestesmy przed @ i woda sie zatrzymuje w organizmie, albo wlasnie wtedy kiedy mamy zastoj, zeby troche "popedzic" przemiane materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane protalki !!!!!

w koncu ja dzisiaj pierwsza hehe dopchalam sie :mrgreen:

dzisiaj z rana pogoda jak drut mam nadzieje ze tak sie utrzyma :-D

a ja mam w planach najpierw zakupki a potem sprzatanie zadna rewelka ale moze troche kalorii zgubie :)

a popoludniu moze jakas mala wycieczke rowerowa sobie i synowi zafunduje zobaczymy :)

milej soboty wszystkim !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie

U nas pochmurno, dzisiaj zapewne pojedziemy zwiedzać jakieś zamki, może na Słowację. Oprócz chodzenia po górach właśnie zamki są naszym hobby. Całe szczęście moi Synowie również lubią zwiedzać :mrgreen:

Miło mi z wami popijać kawkę, ale dzisiaj późno wstaliśmy i zaraz muszę lecieć.

Życzę słonecznego i przyjemnego dnia i oczywiście samych spadków, wiecie jakich :-D :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek!!!

Na Podlasiu ładnie,ale chmurzy się ,ciekawe co z tych chmur będzie.

Ja mam dzisiaj dzień przetworów  :-D czekają dżemy z wiśni i sok z czerwonej porzeczki...I jeszcze ogórki...Będzie dzień owocowo-warzywny  :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkie Protalki i życzę miłej soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Proteinki!

U mnie deszczowo ale po ostatnich upałach to nawet dobrze :mrgreen:

Waga niestety leci w drugą stronę niż trzeba, martwi mnie to trochę, bo podwyższyła się w fazie białkowej, a od dziś zaczynam warzywka i jak poleci jeszcze bardziej to nie wiem jak to zniosę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Proteinki!

U mnie deszczowo ale po ostatnich upałach to nawet dobrze :mrgreen:

Waga niestety leci w drugą stronę niż trzeba, martwi mnie to trochę, bo podwyższyła się w fazie białkowej, a od dziś zaczynam warzywka i jak poleci jeszcze bardziej to nie wiem jak to zniosę...

Tylda! u mnie ostatni też na białkach waga podeszła nieznacznie do góry. Z moich obserwacji wynika, że to problem z kibelkiem - przez okres białkowy nie załatwiałam się - jak weszłam w warzywa to byłam na kibelku raz dziennie i waga spadła bo wszystkie zaległości z jelit pożegnałam na zawsze. Poczekaj, może u Ciebie będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :-*

Oj a mnie z domu wyganiają.. Dziewczyna brata przyjeżdza

i muszę pokoik mój odstąpic.. Bo za młodzi są żeby spac

w jednym :-D Pojadę do mojego ukochanego, tylko, że trzema

autobusami będę musiała się tłuc.. bo autko u mechanika :mrgreen:

A podoga też jakaś taka płaczliwa..

Na lepszy humor zajadam się lodzikiem, co prawda wczorajszej

pizzy to nie przebije. Ale właśnie Balbinko mi też trochę kruche

to ciasto wyszło - tyle, że i tak wszamałam całą.. Dla mnie normalnie

niebo z gębie!!! Dzisiaj na obiadek już normalnie kurczaczek.

Życzę wszystkim paniom miłego weekendu. Pewno dopiero

w poniedziełek się z Wami znowu spotkam PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Dziewczyny,

Mialam dzisiaj taki zabiegany poranek, ale w koncu moge usiasc na chwile i zajrzec co u was slychac.

Chyba wypilam wczoraj za duzo czerwonej herbaty, bo mnie zoladek bolal.

Zaraz biegne dalej, bo umowilam sie z kolezanka na mala kawke (i tylko kawke) a potem na spacer po okolicznych polach. Spale troche kalorii. Wczoraj na francuskiej stronie Dukana wyczytalam, ze osoby, ktore prowadza siedzacy tryb zycia powinny spacerowac przynajmniej 20 min. dzienne. Bieganie po sklepach sie nie liczy. Trzeba znalezc chwile dla siebie, poodychac gleboko i sie zrelaksowac. Niby kazdy czlowiek wie , ze ruch jest dobry dla zdrowia, ale jakos tak sie nie chce ruszyc d... z domu , zwlaszcza jak pada ( a w moich okolicach pada czesto). Dzisiaj jest piekna pogoda wiec korzystam i ide poodychac pelna piersia. Zajrze do was pozniej.

Milego dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.