Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Śliweczko droga jak Wy to robicie że u góry pokazuje się cytat?

W prawym dolnym rogu kazdej wypowiedzi masz malutka rameczke pt"cytat+', klikasz na nią, pokazuje sie "cytat-", mozesz zaznaczyc tak cytaty z kilku postow np. jeden mój, czytasz dalej, potem post Śliweczki np. A potem zupelnie pod postami na dole strony klikasz odpowiedz i otwiera sie ramka do pisania a w niej nasze cytowane odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawym dolnym rogu kazdej wypowiedzi masz malutka rameczke pt"cytat+', klikasz na nią, pokazuje sie "cytat-", mozesz zaznaczyc tak cytaty z kilku postow np. jeden mój, czytasz dalej, potem post Śliweczki np. A potem zupelnie pod postami na dole strony klikasz odpowiedz i otwiera sie ramka do pisania a w niej nasze cytowane odpowiedzi.

Ok dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

Jestem tu nowa i do tego calkiem zielona, jezeli chodzi o ta diete. Ale wyglada calkiem interesujaco i smacznie, zwlaszcza w porownaniu z tymi, ktore czasami stosowalam. Nie jestem zwolenniczka diet typu "10kg w dwa dni", wole wolniej a skuteczniej.

Poniewaz narazie nie mam dostepu do ksiazki poczytam sobie tak "na rozgrzewke" o Waszych sukcesach. Mam nadzieje, ze mi pozwolicie.

Jeszcze raz witam Was wszystkich serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

Jestem tu nowa i do tego calkiem zielona, jezeli chodzi o ta diete. Ale wyglada calkiem interesujaco i smacznie, zwlaszcza w porownaniu z tymi dietami, ktore czasami stosowalam. Nie jestem zwolenniczka diet typu "10kg w dwa dni", wole wolniej a skuteczniej.

Poniewaz narazie nie mam dostepu do ksiazki poczytam sobie tak "na rozgrzewke" o Waszych sukcesach. Mam nadzieje, ze mi pozwolicie.

Jeszcze raz witam Was wszystkich serdecznie!

Witaj Styczniowa! Ksiazke tez warto przeczytac, bo tam duzo ciekawych rzeczy pisza. A jesli naprawde myslisz o stosowaniu jakiejs diety, to nie trac czasu, tylko rob zakupy i startuj, bo szkoda kazdego dnia. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRÓCIŁAM!!! Ale na chwile... :-D

Wróciłam z wakacji ale znowu jadę więc nie wiem kiedy nadrobię czytanie... Obiecałam że się odezwę :-D

Witam Styczniową :-D

Mam pytanko: przez 3 miesiące schudłam 6 kg - to dużo czy mało? Mi się wydaje że bardzo wolno chudnę ;(

Aha, dziewczyny wklejajcie swoje zdjęcia przed i po lub w trakcie diety. Pisałam o tym na forum na n-k ale poparła mnie tylko Śliweczka...

Pozdrawiam Laseczki, buźka ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

Jestem tu nowa i do tego calkiem zielona, jezeli chodzi o ta diete. Ale wyglada calkiem interesujaco i smacznie, zwlaszcza w porownaniu z tymi, ktore czasami stosowalam. Nie jestem zwolenniczka diet typu "10kg w dwa dni", wole wolniej a skuteczniej.

Poniewaz narazie nie mam dostepu do ksiazki poczytam sobie tak "na rozgrzewke" o Waszych sukcesach. Mam nadzieje, ze mi pozwolicie.

Jeszcze raz witam Was wszystkich serdecznie!

Witaj serdecznie Styczniowa. :-D

Zapraszamy serdecznie do dietkowania. Poczytaj, przeanalizuj i do dzieła. Zyczę Ci wytrwałosci :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRÓCIŁAM!!! Ale na chwile... :-D

Wróciłam z wakacji ale znowu jadę więc nie wiem kiedy nadrobię czytanie... Obiecałam że się odezwę :-D

Witam Styczniową :-D

Mam pytanko: przez 3 miesiące schudłam 6 kg - to dużo czy mało? Mi się wydaje że bardzo wolno chudnę ;(

Aha, dziewczyny wklejajcie swoje zdjęcia przed i po lub w trakcie diety. Pisałam o tym na forum na n-k ale poparła mnie tylko Śliweczka...

Pozdrawiam Laseczki, buźka ;*

Witaj Jaa

Życzę Ci miłych wakacji. Wiem z doświadczenia że dieta na wyjeździe nie jest łatwa. Ja w w 3 miesiące schudłam 7 kg, więc podobnie, ale przpuszczam, że gdy wróce do pracy będzie mi łatwiej, bo wejdę w schemat i mniej mnie będzie kusiło, więc nie myśl o tym, czy to duzo czy mało, tylko sie ciesz, że idziesz w dobrym kierunku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość principessa

Witam wszystkich.... wszystkie  :-D jesli pomijam jakiegos pana, przepraszam. mam ochote podzielic sie z Wami moim doswiadczeniem, w duzym skrocie: mam 31 lat, 153 cm wzrostu i zawsze mialam figure typu "mala pulchna", ale oscylowalam w normie (tej gornej, ale zawsze norma, hehe), czyli 48-56kg. zawsze wymyslalam sobie od grubasow (...) i probowalam roznych diet, glodowek, przez jakis czas zmuszalam sie nawet do wymiotow, niestety :grin: ... podczas ciazy "popuscilam sobie" i przytylam 24kg, czyli z 52kg dotarlam az do 76kg. juz 4 dni po porodzie wazylam 62kg, 14 kg "zeszlo" samo  :-D moje cialo, niestety, zapamietalo jednak te wage, i... synek ma teraz prawie 3,5 roku. ja jestem wlasciwie w separacji z mezem - stres i jego "zazeranie" odegralo swoja role w przybieraniu na wadze. 30 czerwca 2009 wazylam 75kg. poniewaz nieco wczesniej wpadla mi w rece ksiazka dr Dukan, a synek 1 lipca wyjechal z mezem na wakacje... zaczelam diete Protal  :D jestem przekonana o jej slusznesci i "realnosci", jest dopasowana przede wszystkim do psychiki kogos, kto lubi jesc :oops:  chce osiagnac wage 49kg. "uderzenie" trwalo 10 dni, potem troche wolniej, ale i tak bylam w euforii, bo 22 lipca waga pokazala 69kg!  :-D jednak przez ostatni tydzien niby zachowywalam zasady diety, ale... zjadlam wieprzowine, drob ze skora oraz nieziemskie ilosci ryb, tazke smazonych oraz panierowanych  :-D a dzisiaj bedac z synkiem w zoo nie oparlam sie i zjadlam mu prawie polowe loda  :-D ratunku!!! prosze o wsparcie! od jutra powinnam zaczac 5 dni protein z warzywami - moze lepiej powtorzyc "uderzenie" protalem1? czy kontynuowac protal2 jak gdyby nigdy nic? waga w ciagu dnia wskazywala 72,5kg, a przed chwila 73kg  :D i jeszcze pare pytan - czy mozna jesc wedzonego lososia, wedzonego halibuta i wedzonego kurczaka??? prosze, odpiszcie.... dziekuje i pozdrawiam  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie świeżutkie dziewczynki!!!! Powiem w skrócie. Moim zdaniem ta dietka wcale nie jest taka trudna. Odrobina stanowczości i silnej woli i można coś osiągnać.Chyba każda tu się ze mną zgodzi. Ja w 1,5 miesiaca schudłam 7 kg. Nie wiem jak dla kogo ale dla mnie to bardzo duzo. No i teraz się juz nie poddam! A i mam się na kim wzorować. Oczywiście mówie tu o Śliweczce i pozostałych kobietkach protalkach i o koleżance z relu czyli kumpeli z pracy która schudła już 26 kg od lutego! Dlatego warto jest spróbować, bo to DZIAŁA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wieczorkiem,ale sobie popracowałam przy tych oknach.Jak zwykł mawiać mój mąż,,odwaliłam kawał dobrej,nikomu nie potrzebnej roboty :-D .Teraz tylko trochę plecy mnie bolą,a jutro na cały dzień do pracy :-D .Jednak jak popatrzę na moje okna,to gęba mi się uśmiecha.

Śliweczko gratulacje :-D .

Odłożyłam pieczenie drożdżówki na sobotę,mam na nią ogromną ochotę.Życzę miłego wieczoru i jutrzejszego dnia,zamelduję się w sobotę.

No to brawo!!!! Mallinko. Ja też już powiesiłam firaneczki, poodkurzałam i teraz sobie odpoczywam. Jutro będę piekła drożdżówkę. A dziś pewnie zasnę jak tylko odłożę komputer. I wcale nie jest to niepotrzebna robota, bo daje poczucie 'dobrze spełnionego obowiązku :-D/

Witam Was!

Jestem tu nowa i do tego calkiem zielona, jezeli chodzi o ta diete. Ale wyglada calkiem interesujaco i smacznie, zwlaszcza w porownaniu z tymi, ktore czasami stosowalam. Nie jestem zwolenniczka diet typu "10kg w dwa dni", wole wolniej a skuteczniej.

Poniewaz narazie nie mam dostepu do ksiazki poczytam sobie tak "na rozgrzewke" o Waszych sukcesach. Mam nadzieje, ze mi pozwolicie.

Jeszcze raz witam Was wszystkich serdecznie!

Witaj Styczniowa w naszym gronie!!! Coraz nas więcej, fajnie!!! Dieta jest super, łatwa w stosowaniu i rzeczywiście smaczna.

czy mozna jesc wedzonego lososia, wedzonego halibuta i wedzonego kurczaka??? prosze, odpiszcie.... dziekuje i pozdrawiam  :-D

Witaj Principesso!!! Oczywiście że można jeść wszystkie ryby: wędzone, gotowane, na parze, z grilla i marynowane. Nie można tylko smażonych. Kurczaka też można tylko bez skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

Jestem tu nowa i do tego calkiem zielona, jezeli chodzi o ta diete. Ale wyglada calkiem interesujaco i smacznie, zwlaszcza w porownaniu z tymi, ktore czasami stosowalam. Nie jestem zwolenniczka diet typu "10kg w dwa dni", wole wolniej a skuteczniej.

Poniewaz narazie nie mam dostepu do ksiazki poczytam sobie tak "na rozgrzewke" o Waszych sukcesach. Mam nadzieje, ze mi pozwolicie.

Jeszcze raz witam Was wszystkich serdecznie!

Witaj Styczniowa!!! Czytaj i dołączaj do nas jak najszybciej!!!

WRÓCIŁAM!!! Ale na chwile... :-D

Wróciłam z wakacji ale znowu jadę więc nie wiem kiedy nadrobię czytanie... Obiecałam że się odezwę :-D

Mam pytanko: przez 3 miesiące schudłam 6 kg - to dużo czy mało? Mi się wydaje że bardzo wolno chudnę ;(

Aha, dziewczyny wklejajcie swoje zdjęcia przed i po lub w trakcie diety. Pisałam o tym na forum na n-k ale poparła mnie tylko Śliweczka...

Pozdrawiam Laseczki, buźka ;*

Witaj Jaa!!! Właśnie przerabiam zdjęcia i mam nadzieję jeszcze dzisiaj je wstawić na NK.Pozdrawiam i miłych wakacji życzę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.