Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

a pyszne ciasteczko babci ... czyli jak zwykle brak silnej woli . Pewnie idzie to tym , że nie potrafiłam sobie urozmaicić proteinowego jedzenia . Ale może spróbuje jeszce raz ...

Małgoniu,musisz zadbać o to żeby mieć zawsze jedzonko protalowe pod ręką.Moje córki dzisiaj szaleją w kuchni i pieką jabłecznik i kruche ciasteczka z dżemem,a ja żeby nie ulegać pokusom upiekłam sobie pyszny sernik z rabarbarem i będę się nim zajadać kiedy oni będą wcinać swoje kaloryczne ciacha.Musisz mieć coś w zamian tych babcinych pyszności,bo inaczej za każdym razem polegniesz,a sama silna wola(która u Ciebie nie jest zbyt silna) nie zawsze wystarczy.Jeśli będziesz zaczynała dietę kilka razy pod rząd po nieudanych próbach,organizm się zbuntuje i przestaną na Ciebie te białka działać.Samanta pisała że po ponownym powrocie do diety ma problemy z chudnięciem,waga wogóle nie spada.Więc zastanów się czy warto dla tego kawałka ciasta całe życie nosić nadmiar kilogramów???? Więc bierz się za siebie szybciutko i ciągnij tą dietkę dalej,a wszystko się uda.Nie można się zamartwiać zjedzonym ciachem,trzeba iść do przodu!!!!! Małgosiu wracaj na protalową drogę.Trzymam kciuki żeby Ci się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny!

Czy ktoras z was piekla drozdzowke na suchych drozdzach? Bo w przepisie jest pol paczki normalnych drozdzy i ja nie bardzo wiem jak to przeliczyc na takie suche. Do normalnych nie mam chwilowo dostepu.

W twj sprawie Ci DoDo nie pomogę,ja piekłam drożdżówkę na świeżych drożdżach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko jakiego slodzika dokladnie uzywasz do wypieku protalowych ciast?

Do-Do ja używam słodzika z tesco,najzwyklejszy słodzik ,1200 tabletek na bazie aspartamu.

od jutra startuję na nowo ... a mam pytanie czy tą drożdżówkę mogę sobie zrobić w 1 fazie ??

Nie pamiętam składu drożdżówki,jeśli zawiera mąkę kukurydzianą to nie radzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle tutaj tych stron, że nie moge znalezć tego przepisu ... ech :-D

Przepis jest w watku z przepisami, na ostatniej stronie. Wlasnie sprawdzilam-Zawiera make kukurydziana, wiec lepiej z nim poczekaj do II fazy.

Tu masz link do przepisu:

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry82977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do-do dziekuje bardzo , w takim razie będe musiala wymyslic cos innego jako przekąskę , a moze macie jkaieś propozycję ?

Malgosiu, ja ci proponuje sernik protalowy. Ja go upieklam bez maki kukurydzianej, dodalam tylko lyzke otrab i jakos sie trzymal kupy. Jakos przetrwasz I faze a w II bedzie latwiej. Albo zrob ciasteczka na samych otrebach. Albo zrob sobie kawe latte na chudym mleku ze slodzikiem i cynamonem-swietnie udaje deser po obiedzie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalki !!!!

u mnie duszno i zar z nieba sie leje i juz zapowiadaja burze brrrrr

witam dam rade po urlopie :-D nie przejmuj sie kiloskami wazne ze urlop sie udal a jak wrocisz na bialeczka

to i kiloski pojda w nie pamiec :-D

Malgosiu nie zalamywac sie glowa do gory i NIE OD JUTRA PROTAL tylko dzis i zaraz kochana ciagnac caly czas nie przerywac a ten grzech odejdzie w nie pamiec i juz nie dlugo bedziesz sie chwalic swoja nowa figurka :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dam rade po urlopie :-D nie przejmuj sie kiloskami wazne ze urlop sie udal a jak wrocisz na bialeczka

to i kiloski pojda w nie pamiec :-D

Witaj Balbinko- tak dziś same białeczko i to jak w uderzeniowce....

Dopiero teraz dotarłam do końca forum od wczoraj czytam i czytam a powiem , że to głownie z Twojej przyczyny- a wlaściwie twoich badan- zmartwilam się , ze cos u Ciebie nie tak i wyczytalam do cna wszystkie posty , żeby dowiedzieć się czy wszystko już w porządku- fajnie , że jelitka są ok a i reszta też MUSI być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko ja również zamierzam nie tylko schudnąć ale i pozostać szczupła. Ale nie zamierzam w związku z tym przez całe życie być na diecie.Smażenie na teflonie pozwala na używanie kilku kropel oliwy i niekoniecznie musimy do smierci smażyc na suchym. Dukan przeciez nie pisze że jest to dozywotnie no i z tego co pamietam odrobinę oliwy pozwala.

Tak samo nie sądzę żebym miała do końca zycia nie jeść owoców, co innego powiedzmy rok czy tam pół roku ale przez całe życie? Tego też Dukan nie wymaga a ja nie zamierzam udawać świętszej od papieża.

A to że waga pani Kasi wróciła ? Bo komórki tłuszczowe które mamy nie znikną tylko się spłaszczą no i jesli uda im się wykorzystać moment, zrobią to. A naszym zadaniem jest dopilnować aby , jesli nawet zaczęło odrastac, nie dopuścić do teg by odrosło dużo. Jakies drobne wahania wagi owszem może i przeżyję ale rozmiar 48 nigdy w zyciu.Już nie. Trezba uważac na swoją wagę juz zawsze i tyle, i reagować ostro w razie czego.

Polu- nie, Kasia utrzymywała zasadę że w czwartki jadła tylko białko , to zresztą nie jest wcale trudne. I przepraszam że tak pisze bez cytowania ale nie umiem cytować więcj niż 1 osoby i dlatego tak. Nie widziałam też żeby jakos przesadnie czy ilościowo, czy jakościowo jadła a siedzę biurko w biurko z nią.Ona twierdzi że ta część tej grupy wsparcia z którą ma kontakt , ma ten sam problem, nie tylko ona. No ale ja widzę tylko ją tak że nie mogę mówic za kogos o kim tylko slyszę.

co do picia herbaty to u mnie jest tak że jak jest zimniej to piję herbatę w większych ilościach a jak gorąco jak teraz no to raczej woda mi wchodzi lepiej. Kupuję najczęściej Muszynianke bo jest naturalnie mineralizowana. I jest dobra w smaku a przynajmniej ja ją lubię.

A moja waga powoli , stopniowo , systematycznie idzie w dół. Tylko że biorę dodatkowo spalacz tłuszczu i jeszcze przez jakiś czas będę go brać a potem odstawię i zobaczymy co będzie. Na razie jest dobrze, nawet powiedziałabym że bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.