Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koleżanki!!!

Dziękuję za miłe słowa na NK.

Już tam zajrzałam Sliweczko i oglądałąm. Jest super, nawet sobie nie wyobrażasz jak to bardzo mnie cieszy, że udokumentowałaś swój sukces.Niech wszyscy widzą, ze ta dieta działa i to jak. Gratulacje raz jeszcze  i działaj dalej...byle do celu.....do zdrowia.....do smozadowolenia.....szczerze ci życze  :-D !!!

Dziękuję Maragrete.Działam dalej,działam i nie zamierzam przestac dopóki nie poczuję się dobrze w moim coraz mniejszym ciałku  :-D

Oj Balbinko leć, leć... bo jest co oglądać i co podziwiać!!!

Takie zdjęcia 'przed i po' są bardzo motywujące. :D

ŚLIWECZKO pełen SZACUN!!! :-*

Dziękuję Marudko.Jeszcze mam sporo do zgubienia,ale (może to zabrzmi dziwnie) ja już czuję się laską  :-D Po tym wielorybim cielsku zostało tylko ciałko małego hipopotamka  :-D Dla niektórych waga 109 kg jest przerażająca,a ja czuję się tak szczupło  :-D

Pozdrawiam gorąco i miłego piątku życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koleżanki!!!

Dziękuję za miłe słowa na NK.

Dziękuję Maragrete.Działam dalej,działam i nie zamierzam przestac dopóki nie poczuję się dobrze w moim coraz mniejszym ciałku  :-D

Dziękuję Marudko.Jeszcze mam sporo do zgubienia,ale (może to zabrzmi dziwnie) ja już czuję się laską  :-D Po tym wielorybim cielsku zostało tylko ciałko małego hipopotamka  :-D Dla niektórych waga 109 kg jest przerażająca,a ja czuję się tak szczupło  :-D

Pozdrawiam gorąco i miłego piątku życzę!

SLiweczko piekne zdjecia, widac na tych zdjeciach ze czujesz sie laska bo nia Jestes, a 30 kiloskow mniej to jest tz. worek ziemiakow, tyle mniej nosisz ze soba....nalezy sie jakas nagroda za to osiagniecie, ja sie nagradzam za male osiagniecia, drobnostkami, ale one mnie ciesza, a za osiagniecie wagi wymarzonej nagrodze sie bardziej rozrzutnie hihi i jeszcze do tego nagroda bedzie osiagnieta waga.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLiweczko piekne zdjecia, widac na tych zdjeciach ze czujesz sie laska bo nia Jestes, a 30 kiloskow mniej to jest tz. worek ziemiakow, tyle mniej nosisz ze soba....nalezy sie jakas nagroda za to osiagniecie, ja sie nagradzam za male osiagniecia, drobnostkami, ale one mnie ciesza, a za osiagniecie wagi wymarzonej nagrodze sie bardziej rozrzutnie hihi i jeszcze do tego nagroda bedzie osiagnieta waga.....

Dziękuję Kasiu.Czuję się świetnie,tak młodo... :-D A nagrodzę się napewno,muszę kupić sobie jakąś bluzeczkę,bo prawie wszystko już na mnie wisi  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! po kilkudniowej przerwie w pisaniu, bo na czytanie znalazłam chwilkę!

Na początku witam narybek.

Ostatnio zaglądam na inne fora odchudzające, ale tam puściutko, co dwa dni ktoś coś wpisze....nie to co u nas.....post za postem, posta pogania :-D

Polu, jeśli o mnie chodzi możesz pisać na forum referaty, doktoraty....i różne tam takie. ja lubię czytać co inni maja do powiedzenia, pouczenia...itp. Muszę się przyznać, że czytam wszystkie posty, nawet te, które są skierowane do konkretnej osoby :-D . Porady i doświadczenia innych są bezcenne, co innego się do nich dostosować, ale.... takie jest życie.

Balbinko, życzę Ci aby wiadomości z biopsji były pozytywne, trzymam kciuki i duchem jestem cały czas z Tobą.

Śliweczko, jeszcze nie oglądałam zdjęć, ale widzę Cię moim sercem i wiem, że piękna laska z Ciebie.

Juggin, lasko nebeska, w końcu widzę Twój nowy atavarek, co Ty chcesz od swojego tyłkapost-12859-1249027494_thumb.gif.....zmień oki, bo te Cię oszukują.

Jak już pisałam kupiłam zieloną herbatę, piłam przez dwa dni i musiałam przerwać bo zaczęły mnie boleć nerki i nie tylko. pech chciał, że akurat w te dni ogólnie piłam bardzo mało, więc pewnie stąd taka reakcja organizmu. jak wrócę do normy to spróbuje jeszcze raz, dla pewności czy to od herbaty.

Może ktoś ma inny sposób na podniesienie ciśnienia, bo mam za niskie a kawa na mnie nie działa. Już mnie to wkurza, że zasypiam na stojąco.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! po kilkudniowej przerwie w pisaniu, bo na czytanie znalazłam chwilkę!

Jak już pisałam kupiłam zieloną herbatę, piłam przez dwa dni i musiałam przerwać bo zaczęły mnie boleć nerki i nie tylko. pech chciał, że akurat w te dni ogólnie piłam bardzo mało, więc pewnie stąd taka reakcja organizmu. jak wrócę do normy to spróbuje jeszcze raz, dla pewności czy to od herbaty.

Może ktoś ma inny sposób na podniesienie ciśnienia, bo mam za niskie a kawa na mnie nie działa. Już mnie to wkurza, że zasypiam na stojąco.

Pozdrawiam!

Witaj Benek ! rzeczywiście dawno nie zagladałaś do nas. :-D

Moja mama, która też ma problemy z niskim ciśnieniem i kawa na nią działa dowiedziała sie od swojego lekarza pierwszego kontaktu, że ciśnienie podnosi też bardzo mocna herbata, porządnie osłodzona ( ale to nie na protal!) i do tego z dwom łyżeczkami brandy ( też nie dla nas !) A poza tym wszystkie napoje energetyzujące czy to z kofeuna czy z guaraną, typu Red ull i podobne...tez podnosza cisnienie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!!!

I co, Maragrete, mśslisz, że jak będę w III fazie to się mnie tak łatwo pozbędziecie? Wiem, macie mnie już dość za te długaśne posty!!! Nic z tego :-D :-D :-D . Będę tu do ostatnich waszych zgubionych kilogramów a może jeszcze dłużej, o! :-D

A teraz już życzę Wam miłego dnia i uciekam. Pięknego, miłego dzionka !!!!

No coś ty ! Ja się martwię na zapas jakby was miało w naszym towarzystwie zabraknąć.... a nie żebym się cieszyła, coś ty Polu, bądź z nami jak najdłużej i jak najwięcej pisz i jak najczęściej.. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny Kochane,

Dzisiaj obudzilam sie wyjatkowo pozno, nawet jak na mnie. Od dwoch dni mam znowu jakies problemy ze spaniem. Cala noc walcze z jakimis silami nieczystymi a rano budze sie wymeczona i z bolem glowy. Zastanawiam sie czy nie jest to wina slodzika. Do tej pory uzywalam slodzika w proszku, ale mi sie skonczyl i kupilam teraz taki w tabletkach dla odmiany. Nie byl to chyba najlepszy wybor bo te tabletki sa gorzkie a nie slodkie. Chyba bede sie musiala nauczyc zyc calkowicie bez slodkiego smaku, bo ten gorzki posmak w ustach jest nie do zniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kofanieńkie protalowiczanki :-D

Dziś drugi dzień jestem na przepysznej biedronkowej czerwonej herbatce :-D No i doznałam czegoś na kształt zachwytu gdy zobaczyłam jej skład (no tak, najpierw kupiłam a później poczytałam :oops: ). 

Dziewczyny, śpieszę donieść, że wczoraj dostałam już sukienkę zamówioną na allegro na wesele :-D Rozmiar S/M jest na mnie akurat, nawet mam zapasik :-D Teraz trzeba do niej dokupić ładne buciki, opalic się (jest czarna) i 29 sierpnia imprezka się szykuje :D 

Od samego rana mam doskonały humor, mimo że pogoda zmienna jak kobieta w ciąży. Może to dzięki tej pysznej herbatce?

Tak smakowicie piszecie o drożdżówce, że i do mnie zaczęła się szeroko uśmiechać :D

Śliweczko, jak zobaczyłam Twoje zdjęcia na nk to mało oczęta mi nie wyszły z orbit  :-D

Juggin, a ty tu nie kokietuj z tą niby dużą pupką - widać ją na avatarku i jest absolutnie prawidłowego kształtu :grin:

Milusiego dzionka i dalszych spadków wag życzę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny Kochane,

Dzisiaj obudzilam sie wyjatkowo pozno, nawet jak na mnie. Od dwoch dni mam znowu jakies problemy ze spaniem. Cala noc walcze z jakimis silami nieczystymi a rano budze sie wymeczona i z bolem glowy. Zastanawiam sie czy nie jest to wina slodzika. Do tej pory uzywalam slodzika w proszku, ale mi sie skonczyl i kupilam teraz taki w tabletkach dla odmiany. Nie byl to chyba najlepszy wybor bo te tabletki sa gorzkie a nie slodkie. Chyba bede sie musiala nauczyc zyc calkowicie bez slodkiego smaku, bo ten gorzki posmak w ustach jest nie do zniesienia.

oj oj ja tez tak mialam, niedojrze ze ten slodzik nie dobry w smaku, jak pieklam ciasto z tym swinstwem to nawet dziwny zapach wydobywal sie z piekarnika i spac nie umialam z tego samego powodu co Ty i do tego cisnienie mi podskoczylo wiec rzucialam to paskudztwo i przeszlo z tym ze ja nie potrafie bez slodkiego i chociaz kawe slodze, ale cukrem brzozowym (xylitol) drogie to ale chudne wiec chyba nie jest zle.....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny!

Czy slodzik , ktorego uzywacie zawiera aspartam? Czy jest jakis inny slodzik,ktory go nie zawiera, a my mozemy go uzywac? Dukan pisze, ze aspartam mozemy jesc, wymienia tez jakis inny skladnik dozwolony, ale nie moge tego teraz znalezc w ksiazce. Byla mowa tez o trzecim skladniku, ktory nie ma kalorii, ale Dukan go nie poleca. Pogubilam sie juz w tym wszystkim.

Co wogole sadzicie na tem aspartamu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny!

Czy slodzik , ktorego uzywacie zawiera aspartam? Czy jest jakis inny slodzik,ktory go nie zawiera, a my mozemy go uzywac? Dukan pisze, ze aspartam mozemy jesc, wymienia tez jakis inny skladnik dozwolony, ale nie moge tego teraz znalezc w ksiazce. Byla mowa tez o trzecim skladniku, ktory nie ma kalorii, ale Dukan go nie poleca. Pogubilam sie juz w tym wszystkim.

Co wogole sadzicie na tem aspartamu?

Ja używam tego słodzika: http://www.kruger.pl/pl/oferta/sweet_time.php?product=61 Występuje w dwóch wersjach: z aspartamem oraz z sacharyną. Co do aspartamu podchodzę trochę sceptycznie, bo różne rzeczy można na jego temat wyczytać (np. http://www.youtube.com/watch?v=tRHWD3N0w6I), ale zdroworozsądkowo po prostu nie używam go w dużych ilościach, tylko sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko zdjecia piękne! Naprawde tylko pozazdrościć takiej wytrwałości.Swoim przykładem no i fotkami mobilizujesz ludzi do dzialania! Ja przynajmniej się na tobie wzoruje i to naprawde pomaga. Trzeba mieć wiare w siebie i osigniemy to co chcemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Nieprawdasz protalowe dziewczynki?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.