Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie nowe forumowiczki!

Życzę Wam udanego odchudzania i wytrwałości w dążeniu do celu ;).

A teraz dziewczyny z III fazy - zobaczcie, co udało mi się wyczarować. A jak pachnie!

post-2462-1250087154_thumb.jpg

Teraz przynajmniej wiem, że jem razowy chlebek ;):):). Jak wystygnie pokroję go i zamrożę po dwie kromeczki. Tak będzie bezpieczniej bo inaczej zjem go od razu, a to nie było by najlepiej dla diety :)

Polu ten chlebek to prawdziwe cudo. Nie mam tej maszynki ale sprobuje w piekarniku

Styczniowa, wszystkie na obczyznie mamy jeszcze wieksze problemy z tym co kupic,ale wlasnie dla tego szybciej chudniemy hehe,zartowalam dziewczyny :) ja jak nie wiem co zjesc to podjadam pieczone nogi kurczaka,ale mam juz ich dosc dlatego mysle zeby zaczac kucharzyc tak porzadnie :) i jutro p+w,skorzystam z przepisow naszych milych kolezanek.Na diecie jestem 20 dzien,zaczelam z waga 101 kg.DZIS to jest 94 kg. mysle ze to sukces :) a wy jak sadzicie??? najwazniejsze ze potrafie odmowic sobie tego co bede jadla troche potem :) jak zasluze.....

uwazam ze te 7kg to duzy sukces i tak trzymaj

post-13995-1250139274_thumb.gif

JUGGIN

Ale mnie skwitowałaś! A ja dopiero do końca dojechałam z czytaniem :roll:

Ale fakt UAŁO SIĘ WCZORAJ!!! Akt notarialny mam już w łapkach post-13995-1250139373_thumb.gif

Teraz jeszcze zostało trochę załatwiania, ale najważniejsze już jest :)

No i czekanie do września aż mieszkanko będzie puste.. ale teraz to mogę

sobie już spokojnie czekać :)

gratulacje Marudko!! wlasny kat to najwazniejsze.

A u mnie waga dzisiaj pokazala 62,7kg wiec wrocilam do wagi z przed urlopu i dlatego poszlam sobie (podobnie jak ostatnio Juggin)do fryzjera zrobic sie na bostwo hehe,syn jak zobaczyl to powiedzial ze 10 lat mniej mam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu ten chlebek to prawdziwe cudo. Nie mam tej maszynki ale sprobuje w piekarniku

A u mnie waga dzisiaj pokazala 62,7kg wiec wrocilam do wagi z przed urlopu i dlatego poszlam sobie (podobnie jak ostatnio Juggin)do fryzjera zrobic sie na bostwo hehe,syn jak zobaczyl to powiedzial ze 10 lat mniej mam ;)

Syn napewno ma rację :)

No to czas najwyższy zrobic zdjęcie Grazzia i wstawić w awatarek zamist roześmianej anonimowej laleczki :roll: ;)

I prosze tez o relacje jak sie udał chlebek pieczony ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Czytam,co piszecie i stosuję się do waszych uwag.Mam pytanie,czy stosujecie ten olej parafinowy,czy można go jakoś pominąć.Ja jeszcze go nie znalazłam.

Olej parafinowy kupuje się w aptece.Nie musisz go używać,ale niektóre z nas (np.ja)używają go do sałatek (wymieszany z ziołami nawet mi smakuje  :) ) albo robią z niego majonez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda śliweczka naszym skarbem jest!!!!

Gdyby nie ona to nie jedna osoba dałaby sobie spokój z tą dietą. Chwała Ci  Panie za Śliweczke,he he he...

Hahaha,dzięki Jusiu...Ale się uśmiałam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej parafinowy kupuje się w aptece.Nie musisz go używać,ale niektóre z nas (np.ja)używają go do sałatek (wymieszany z ziołami nawet mi smakuje :) ) albo robią z niego majonez.

Dzięki za radę,a powiedz mi jeszcze czy mogę sobie zrobić ten serniczek na zimno,bo aż mi ślinka cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę,a powiedz mi jeszcze czy mogę sobie zrobić ten serniczek na zimno,bo aż mi ślinka cieknie.

Jeśli sernik nie zawiera mąki kukurydzianej,kakao i takich tam dziwactw to możesz sobie zrobić,ale pamiętaj że musi to być ser+słodzik+żelatyna żadnych udziwnień.Zrób sobie ten smakołyk bo sobie klawiaturkę zaślinisz  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kupilam! Lacznie z za ciasnymi jeansami :) Otreby i sledzie tez. I tu mam watpliwosci, bo to takie ze sloika, ale nie w oleju, tylko w occie. Plywa tam kawalek papryki i cebulka (obie wyrzuce). W skladzie jest jeszcze cukier i slodzik. Moge zjesc?

Acha i twarog mi sie tez rozmraza. Tylko nie wiem, bo wyjelam taki z 0% tluszczu, a mam jeszcze dwa 13%. O tych pewnie moge pomarzyc, prawda? Nawet w malych ilosciach i z mlekiem mieszanych nie wolno pewnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się skusilam na pier(d)niczek Śliweczki który to za 10 min wyjmę z pieca ;)

Zrobiłam też nutelle w wersji light z aromatem migdałowym i jest genialny!! :)

Pewnie jutro do kawki ukroje pierniczka i posmaruje go nutelką ;)

mmm już się nie mogę doczekać :roll:

Śliweczka górą!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kupilam! Lacznie z za ciasnymi jeansami :) Otreby i sledzie tez. I tu mam watpliwosci, bo to takie ze sloika, ale nie w oleju, tylko w occie. Plywa tam kawalek papryki i cebulka (obie wyrzuce). W skladzie jest jeszcze cukier i slodzik. Moge zjesc?

Acha i twarog mi sie tez rozmraza. Tylko nie wiem, bo wyjelam taki z 0% tluszczu, a mam jeszcze dwa 13%. O tych pewnie moge pomarzyc, prawda? Nawet w malych ilosciach i z mlekiem mieszanych nie wolno pewnie...

Popatrz na sledziach czy maja podane wartości białka tłuszczu i węglowodanów i pamiętaj o złotych zasadach:

Tłuszcz<5%

Tłuszcz+węglowodany<białka

Jeśli chodzi o te serki to ja bym nie wyrzuala, albo oddaj, albo pomieszaj z chudym mlekiem i zjedz, popijając dużą ilością wody :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny popoludniowo,dostalam dzis ser na sernik co bylo cudem i to taki ktory moze przejsc w jedynym sklepie byl i ostatni :) a o serkach homo 0 % moge zapomniec nic z tych rzeczy ale poprosilam sprzedawce zeby sciagnal otreby bo wszedzie sie walaja kilogramy kielbas czyzbysmy byli tak zarlocznym narodem??? i jak tu mozna dbac o siebie??? gosc zanotowal co dobrze wrozy,a i prosilam o slodziki w plynie bo tu mozna se o nich pomarzyc.Wiec zrobila moj pierwszy protalowy sernik po takim poscie od slodkiego byl pyszny,ugotowalam tez zupe warzywna na pieczonym kurczaku i ja osoba kanapkowa degustowalam sie zupka ale pyszna byla :roll: ;) ;) Rower zaliczony ale mysle ze jeszcze raz pojade jak mezus wroci z pracy bo to zagorzaly sportowiec :) Dziewczyny powiedzcie mi czy z tego sera moge korzystac ??? firmy Jana,bialko-11g, weglowodany-4g, tluszcz-6,5g w 100 g.produkt zawiera wylacznie bialko i tluszcz mleczny ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny popoludniowo,dostalam dzis ser na sernik co bylo cudem i to taki ktory moze przejsc w jedynym sklepie byl i ostatni :) a o serkach homo 0 % moge zapomniec nic z tych rzeczy ale poprosilam sprzedawce zeby sciagnal otreby bo wszedzie sie walaja kilogramy kielbas czyzbysmy byli tak zarlocznym narodem??? i jak tu mozna dbac o siebie??? gosc zanotowal co dobrze wrozy,a i prosilam o slodziki w plynie bo tu mozna se o nich pomarzyc.Wiec zrobila moj pierwszy protalowy sernik po takim poscie od slodkiego byl pyszny,ugotowalam tez zupe warzywna na pieczonym kurczaku i ja osoba kanapkowa degustowalam sie zupka ale pyszna byla :roll: ;) ;) Rower zaliczony ale mysle ze jeszcze raz pojade jak mezus wroci z pracy bo to zagorzaly sportowiec :) Dziewczyny powiedzcie mi czy z tego sera moge korzystac ??? firmy Jana,bialko-11g, weglowodany-4g, tluszcz-6,5g w 100 g.produkt zawiera wylacznie bialko i tluszcz mleczny ???

wychodziłoby na styk 11<6,5+4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.