Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dotarłam do domu. Dzięki za miłe przyjęcie na forum.

Piję kawę i robię leczo.

Straciłam 6 kg na urlopie :) :roll: . Jeszcze tylko 39 kg, ale z tą dietą to chyba łatwe ;) . Sorrki nie przeczytałam jeszcze postów musiałam się najpierw pochwalić. Pozdrawiam wszystkich i już nadrabiam braki w lekturze...

Gratulacje Michasiu!!! Na urlopie zgubiłaś 6 kg...Fiu,fiu...A mówią że na urlopie ciężko chudnąć  ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi zamarzyły się kruche ciasteczka nadziewane.Pogrzebałam w kuchni,podumałam i wyszły wulkany  :roll: Nie jest to coprawda to, co mi się marzyło  ;) ale miło pochrupać  ;) Troszkę gorzkawe bo mąka kukurydziana tak ma  :) ale i tak do kawki jak znalazł  :)

post-7037-1250244818_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko wszystkie panie,choc na podwórku chłodno i pada ;)

Wreszcie przesunęłam suwaczek,zauważyłam że jak nie jem już po pracy tzn.o 22:00 to waga szybciej spada więc postaram się zjadac kolacyjke do godz.19 ;)

Moje gratulacje Michasiu,na urlopie to nielada wyczyn,bo zawsze to więcej pokus :)

Ja mam problem z włosami ale z siwymi :) niestety trochę za szybko,jak dla mnie,zaczęły mi siwiec i zrobiły się przez to sianowate i nie kręcą się tak jak kiedyś ale pozatym wypadają jak zwykle,nie zauważyłam różnicy.

Własnie wybieram sie do fryzjera,mam zamiar zmienic fryzurkę,nowa sylwetka to nowa fryzura :roll: !!

Pozdrawiam serdecznie,miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko, ja nie lubię kombajnów, wolę pojedyncze małe urządzonka bo jak coś padnie, to tylko jedno. Kuchnię mam wyposażoną bardzo dobrze, na tym nigdy nie oszczędzałam, a że u mnie wszyscy na diecie z wyjątkiem 1 osoby, która jeszcze się waha, to mi taki z dwoma niekoniecznie potrzebny :) Wiele lat miałam podobne urządzenie i dobrze mi słuzyło, nie pamiętam marki, to teraz takie właśnie kupiłam (na 1 kg lodów). Ale gdybym miała małe dzieci to pewnie bym się zastanawiała nad tym co Ty.

Jeśli chodzi o włosy, to kiedyś już pisalam, że stały się sztywne i uparte i slabo się układają, ale są zdrowe, błyszczące i nie wypadają :roll:.

Pisałam do Balbinki na prywatny mail, ale też się do mnie nie odezwała. Nie wiem co się dzieje, ale bardzo się niepokoję o nią. Jedyna nadzieja w tym, że może padł jej komputer, i oby tak było. Bardzo się o nią niepokoję.

Spadam, zaraz muszę jechać do Stargardu. Zajrzę później. Dziś odbieram samochód i nareszcie będę spać spokojnie. Dziwnie się czuję jak go nie ma w garażu. Ale trzeba było wszystkie uszkodzenia zabezpieczyć przed zimą. Potem już nie będę miała czasu. Pracuję od 8 do 20 świątek, piątek i niedzielę. W wakacje odrabiam wszystkie zaległości domowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi zamarzyły się kruche ciasteczka nadziewane.Pogrzebałam w kuchni,podumałam i wyszły wulkany  :roll: Nie jest to coprawda to, co mi się marzyło  ;) ale miło pochrupać  ;) Troszkę gorzkawe bo mąka kukurydziana tak ma  :) ale i tak do kawki jak znalazł  :)

post-7037-1250244818_thumb.jpg

A co to jest?? Przepis wstawiony??

Ojejeje ..znalazłam- pysznie wyglada... i pewnie w smaczku pyszne.A skoro da Się ciasto walkować to może by te ciasteczka ugotować i byly by pierogi???? Trzeba wypróbowac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, robie liste zakupow i marzy mi sie kiedys tam w niedalekiej przyszlosci cukinia nadziewana. Moge mieso mielone wolowe?

U mnie nie ma w sklepach drobiowego a nie mam maszynki do miesa :)

Pewnie że może być wołowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, juz mi slinka na przyszly tydzien leci...

Jak dlugo stosowalyscie faze I? Bo wyczytalam, ze mozna od jednego do dziesieciu dni a ja sobie piec wymyslilam, czy to nie za malo? I od czego to zalezy?

Moja drukarka padla, maz ma mi dzis w koncu w pracy ksiazke druknac i mam nadzieje, ze bede miala lekture na weekend. No i w przyszlym tygodniu bede madrzejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma żadnego KAUFLANDU!!!! Gdzie jeszcze mozna kupić???

Jusia, ja kupiłam słodzik w płynie i w proszku do pieczenia w Krasnem pod Rzeszowem, w Auchan.

Witam wszystkie Protalki...ale Was duzo :))

nie zagladałm tu dawno, od 2 dni nadrabiam czytanie postów i nadal trwam w diecie...hehhehe...a waga ani drgnie...chyba sie zastrzele. Juz sama nie wiem co robic? od 16.06 nic nie starciłam na wadze, moze troszke w obwodach. Wiem, ze nie moge rzucic sie na nieprotalowe jedzenie bo koniec z dieta i wroci to co starciłam. Ale juz nie wiem, czy gdzies popełniam bład w tej diecie, czy moze moj organizm po wielolenich probach odtluszczenia strajkuje??? PRZETRZYMAM GO i licze na wsparcie Kochane Protalki.

Juginn, Marudka.......wygladacie CUDNIe!! laski z was..BRAWO....dzieki tym zdjeciom nabrałam znowu checi do dalszej walki, i pokonam te kg.

Dziekuje za przemiłe powitani i pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny, miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest?? Przepis wstawiony??

Ojejeje ..znalazłam- pysznie wyglada... i pewnie w smaczku pyszne.A skoro da Się ciasto walkować to może by te ciasteczka ugotować i byly by pierogi???? Trzeba wypróbowac. :roll:

No nie wiem czy wyszłyby pierogi,ponieważ ciasto strasznie się kruszy i pęka przy sklejaniu.Nadzienie pierogów pewnie byłoby poza pierogiem po ugotowaniu  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko, ja nie lubię kombajnów, wolę pojedyncze małe urządzonka bo jak coś padnie, to tylko jedno. Kuchnię mam wyposażoną bardzo dobrze, na tym nigdy nie oszczędzałam, a że u mnie wszyscy na diecie z wyjątkiem 1 osoby, która jeszcze się waha, to mi taki z dwoma niekoniecznie potrzebny :roll: Wiele lat miałam podobne urządzenie i dobrze mi słuzyło, nie pamiętam marki, to teraz takie właśnie kupiłam (na 1 kg lodów). Ale gdybym miała małe dzieci to pewnie bym się zastanawiała nad tym co Ty.

Ja też nie lubię kombajnu, mam taki robot, że długo się zastanawiam zanim go wyjmę z szafki. Czekam kiedy mi się zepsuje :)

A ta moja maszyna(bo już kupiłam, tylko mi nie przysłali) to nie kombajn, tylko ma dodatkowa miskę do mrożenia i mogę zrobić 2 różne lodzaje lodów Twój Syn i tak już jest częściowo na diecie, bo pewnie wcina też protalowe jedzonko, nie ma wyjścia biedaczek ;) Ja wczoraj upiekłam czekoladowe muffinki, mnie nie smakowały, dla mnie było za dużo kakao, a moje Dzieci wcinały, a dzisiaj była kłótnia o ostatnie. Też są na diecie poniekąd, chociaż im to nawet żebra można policzyć, a wiecznie głodni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko, obejrzałam Twoje zdjecia, GRATULACJE!!! wygladasz Pięknie :) niesamowita róznica. Bardzo ciesze sie ,że tylu dziewczynom udaje sie stracic kilosy wiec moze i mnie one wreszcie zaczna opuszczac.

Pozdrawiam:)

Dziękuję Ofelio.Twoja waga też zacznie spadać,organizm wkońcu się podda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.