Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJCIE ! WITAJCIE ! Drogie Protalki "nowe" i "stare" ! Zaraz będę nadrabiać zaległości w czytaniu ale póki co przywitam sie z Wami. :grin: :grin:

Juz jestem w domu, po tygodniowym urlopie, płynie jeszcze we mnie "wiedeńska krew" w ryt walca. Było super, duzo chodziłam, odwiedziłam prawie wszystkie moje ukochane miejsca w Wiedniu, eh mam od lat wielki sentyment do tego pięknego miasta. Atmosfera tam jest nadal super, widoki piękne, miejsca i zaułki urokliwe, Dunaj ogromny i broń Boże nie modry tylko szaro-bury, towarzystwo było miłe, kasy wydałam morze, na konto grzechów prosze mi wpisać 5 lampek czerwonego wina, 2 strudle jabłkowe i 1 gałkę lodów w mrożonej kawie, myślę że jak tydzien urlopu to niewiele .......i po przyjeździe zważyłam sie i waże tyle smao co przed wyjazdem....a tak sie bałam.... :grin: :grin:

Starałam sie jeść protalowo, dużo ryb, potem warzyw i białek, choć sklepik malutki w moim miejscu noclegu koło Beratysławy był słabo zaopatrzony w niskotłiszczowe produkty, ale ponieważ na protalu jestem razem ze szwagrem więc razem nimjadłam to samo i dałam rade.

Upały były niesamowite, więc tym bardziej zwiedzanie miasta tak wielkiego jak Wiedeń poprowadziłam (bo to ja przewodziłam naszej rodzinnej wycieczce) po parksch i ogrodach pałacowych Wiedniach, bulwarach nad kanałem i nad Dunajem.... a dopiero o zachodzie słońca wplatalismy sie w tłumy na starówce czy Ringu. Oczywiście odwiedzilismy kwatery muzyków - Straussów, Mozarta, Schuman i Betovehne na głównym cmentarzu, byliśmy na wzgórzu Kahlenbergh skąd Sobieski atakował Turków i na winku na Grinzingu. Wyjazd ze wszech miar udany a teraz powrót do szarej codzienności, od poniedziałku do pracy.....

Wracam do rozpakowywania waliozek i do czytania zaległości. Gratuluje wszystkim spadków, a tym którym nie spadło życzę tego jak najszybciej. Odezwe sie jutro albo jeszcze dzis wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie 3 lyzki oterbow, 2 owsianych i 1 pszennych....

Pstro - oj nie radzę 8 łyżek otrębów dziennie.. niestety za

dużo węglowodanów.. :grin: Ale rozumiem Twój ból. Ja na

początku diety to miałam problem jak jeść otręby - a teraz

ciasta, ciasteczka, koktajle, chlebek, owsianka.. Mogłabym je

wcinać na okrągło - ale niestety trzeba się pilnować i ograniczyć

spożycie do 3 łyżek dziennie.

ok, dzięki, będę tego przestrzegać :grin:

witam wszystkie odchudzaczki

mam chęć się do was przyłączyć można?

chciałabym schudnąć jeszcze ok.10 kg

Dietę zaczęłam 5 sierpnia i zleciało mi przeszło 4 kg.

Teraz stosuję 3/3 i jakoś po trochu tak gdzieś średnio 20 dkg dziennie 'zlatuje'

witaj anitka45 :grin: zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja zrobilam tak jak Twoja corka i baaardzo bym chciala, zeby na mnie wisialy. Zawsze mozna komus podarowac. A to zrobie z radoscia jak juz beda na mnie za duze!! A zarobki... Pieniedzmi nie moge na lewo i prawo szastac, ale narzekac nie wolno, bo sa ludzie na tym swiecie, ktorzy maja mniej niz my, prawda?

Milego wieczoru wszystkim zycze!

Masz rację, Styczniowa, że nie wolno narzekać. Ja mam nieco inną filozofię. Zamiast kupować coś, co za miesiąc i tak muszę oddać wolę zaadoptować kolejne zwierzę, gdzieś w schronisku, którego nikt nie chce, lub opłacać regularnie odtworzenie środowiska naturalnego rysia polskiego. Często też uczestniczę w akcjach charytatywnych, bo chcę się dzielić mądrze. A zbyt ciężko pracuję, żeby wydawać lekką ręką. No ale, co kto woli :grin:. To była tylko moja rada, lub sugestia, aby nie kupować ciuszków zbyt wcześnie. Przecież nikomu nie zabraniam, prawda?

Witam z pochmurnego Mazowsza :D

Mam nadzieję, że ta piękna pogoda przyjdzie od Ciebie, Polu również do nas :P

Z pewnością Bożenko, ta pogoda przyjdzie do Ciebie. Leżałam sobie na leżaczku i obserwowałam chmurki. Płynęły w Twoim kierunku, ale były takie niegroźne, zwiastujące dobrą pogodę. :grin:

Witajcie!!!

Na Podlasiu pada...pochmurno,ciemno i brzydko...buuuu...

Polu podeślij troszeczkę ładnej pogody bo zasnę nad klawiaturką...

Nie odzywam się teraz zbyt często bo wczoraj przerabiałam tony śliwek  :P i czasu nie było...Pozatym ogórki jeszcze rosną i też trzeba je upychać w słoiki bo zima długa...Jabłuszka też dojrzały i gruszki....Kiedy ja wyjdę z tej kuchni...

Miłego i pogodego dnia życzę wszystkim odwiedzającym to forum.

No już idzie do Ciebie też Śliweczko, ta lepsza pogoda. Wieje z zachodu :).

Współczuję Ci tej ciągłej pracy, ale rozumiem dlaczego to robisz. Ja też mam całą piwnicę przetworów. Później się fajnie wyciąga, prawda :grin:. A juz jak nic nie kosztują, bo ze swojego ogrodu, i jeszcze ma się pewność, że zdrowe, to już sama poezja. Pozdrawiam Cię serdecznie :grin:.

hej :-D

Toż to jakiś wyzysk :grin: :lol:

Nie, nie jest tak źle Pstro, pracuję tak z własnej, nieprzymuszonej woli. :-D. Poza tym, lubię to co robię :-D.

Cześc babeczki :D

Pstro - oj nie radzę 8 łyżek otrębów dziennie.. niestety za

dużo węglowodanów.. :grin: Ale rozumiem Twój ból. Ja na

początku diety to miałam problem jak jeść otręby - a teraz

ciasta, ciasteczka, koktajle, chlebek, owsianka.. Mogłabym je

wcinać na okrągło - ale niestety trzeba się pilnować i ograniczyć

spożycie do 3 łyżek dziennie.

Marudko, Dukan pisał, że przedawkowanie otrąb nie tylko nie pomoże w problemach w WC, ale może je znacznie pogorszyć. Między innymi dlatego nie wolno ich jeść za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo się cieszę

Jakiś czas już obserwuję to forum i muszę przyznać ,że mnie zaciekawiło.

Będę się oczywiscie włączała w dyskusje i prosiła o analizę moich zmagań z protalem.

Ja zaczęłam protal a moja wnuczka zaczęła meridium/przepisane przez lekarza/120kg/

I narazie idziemy prawie łeb w łeb/ja 84,5 a ona 113/

Ale myślę,że pózniej namówię ją na protal.

Narazie chodzi wściekła jak osa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie odchudzaczki

mam chęć się do was przyłączyć można?

chciałabym schudnąć jeszcze ok.10 kg

Dietę zaczęłam 5 sierpnia i zleciało mi przeszło 4 kg.

Teraz stosuję 3/3 i jakoś po trochu tak gdzieś średnio 20 dkg dziennie 'zlatuje'

Witaj Anitko, jeśli ogladasz już forum od jakiegoś czasu to wieszz, że z nami nie da się nie schudnąć :grin: . Życzę Ci powodzenia i wytrwałości :grin:

WITAJCIE ! WITAJCIE ! Drogie Protalki "nowe" i "stare" ! Zaraz będę nadrabiać zaległości w czytaniu ale póki co przywitam sie z Wami. :grin: :grin:

Juz jestem w domu, po tygodniowym urlopie, płynie jeszcze we mnie "wiedeńska krew" w ryt walca. Było super, duzo chodziłam, odwiedziłam prawie wszystkie moje ukochane miejsca w Wiedniu, eh mam od lat wielki sentyment do tego pięknego miasta. Atmosfera tam jest nadal super, widoki piękne, miejsca i zaułki urokliwe, Dunaj ogromny i broń Boże nie modry tylko szaro-bury, towarzystwo było miłe, kasy wydałam morze, na konto grzechów prosze mi wpisać 5 lampek czerwonego wina, 2 strudle jabłkowe i 1 gałkę lodów w mrożonej kawie, myślę że jak tydzien urlopu to niewiele .......i po przyjeździe zważyłam sie i waże tyle smao co przed wyjazdem....a tak sie bałam.... :) :grin:

Starałam sie jeść protalowo, dużo ryb, potem warzyw i białek, choć sklepik malutki w moim miejscu noclegu koło Beratysławy był słabo zaopatrzony w niskotłiszczowe produkty, ale ponieważ na protalu jestem razem ze szwagrem więc razem nimjadłam to samo i dałam rade.

Upały były niesamowite, więc tym bardziej zwiedzanie miasta tak wielkiego jak Wiedeń poprowadziłam (bo to ja przewodziłam naszej rodzinnej wycieczce) po parksch i ogrodach pałacowych Wiedniach, bulwarach nad kanałem i nad Dunajem.... a dopiero o zachodzie słońca wplatalismy sie w tłumy na starówce czy Ringu. Oczywiście odwiedzilismy kwatery muzyków - Straussów, Mozarta, Schuman i Betovehne na głównym cmentarzu, byliśmy na wzgórzu Kahlenbergh skąd Sobieski atakował Turków i na winku na Grinzingu. Wyjazd ze wszech miar udany a teraz powrót do szarej codzienności, od poniedziałku do pracy.....

Wracam do rozpakowywania waliozek i do czytania zaległości. Gratuluje wszystkim spadków, a tym którym nie spadło życzę tego jak najszybciej. Odezwe sie jutro albo jeszcze dzis wieczór.

Witaj Maragrete, pewnie Ci ten tydzien szybciutko minął. Wspaniale, ze Ci się udalo utrzymac wage, fajnie mieć wspólnika w dietowaniu. Pozdrawiam :-D

Z pewnością Bożenko, ta pogoda przyjdzie do Ciebie. Leżałam sobie na leżaczku i obserwowałam chmurki. Płynęły w Twoim kierunku, ale były takie niegroźne, zwiastujące dobrą pogodę

Marudko, Dukan pisał, że przedawkowanie otrąb nie tylko nie pomoże w problemach w WC, ale może je znacznie pogorszyć. Między innymi dlatego nie wolno ich jeść za dużo.

Dzięki Polu, juz doszło do mnie śliczne słoneczko, musiałaś na te chmurki dmuchać, żeby szybsciej do mnie płynęły. :-D

Jeśli chodzi o otręby i toaletę to ja wyczytałam, że trzeba przed, w trakcie i po jedzeniu otrebów pić jak najwięcej, bo w przeciwnym wypadku dzialają odwrotnie, czyli murowana obstrukcja, tym bardziej, że my ich zjadamy duzo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo się cieszę

Jakiś czas już obserwuję to forum i muszę przyznać ,że mnie zaciekawiło.

Będę się oczywiscie włączała w dyskusje i prosiła o analizę moich zmagań z protalem.

Ja zaczęłam protal a moja wnuczka zaczęła meridium/przepisane przez lekarza/120kg/

I narazie idziemy prawie łeb w łeb/ja 84,5 a ona 113/

Ale myślę,że pózniej namówię ją na protal.

Narazie chodzi wściekła jak osa

Witajcie,

od jutra chcę zacząć dietke i zaraz lecę do sklepiku po białka :grin: kończe czytać książkę Dunkana - ale i tak to forum więcej mi dało niż ona. Trzymajcie kciuki :grin:

Pozdrawiam WAs wszystkie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Sliweczko,Bialystok sie klania :grin:

No to Ci Martusiu nie pomogę niestety...Do Białego mam kawałek,ja robię zakupy w Sokółce...niestety... :grin:

witam wszystkie odchudzaczki

mam chęć się do was przyłączyć można?

chciałabym schudnąć jeszcze ok.10 kg

Dietę zaczęłam 5 sierpnia i zleciało mi przeszło 4 kg.

Teraz stosuję 3/3 i jakoś po trochu tak gdzieś średnio 20 dkg dziennie 'zlatuje'

Pewnie że można!!! Witamy Anitko!!!

No już idzie do Ciebie też Śliweczko, ta lepsza pogoda. Wieje z zachodu :grin: .

Współczuję Ci tej ciągłej pracy, ale rozumiem dlaczego to robisz. Ja też mam całą piwnicę przetworów. Później się fajnie wyciąga, prawda :grin: . A juz jak nic nie kosztują, bo ze swojego ogrodu, i jeszcze ma się pewność, że zdrowe, to już sama poezja. Pozdrawiam Cię serdecznie :grin: .

Pogody nadal nie ma...pada i pada...A co do przetworów,no cóż nie ma to jak swoje...Również pozdrawiam.

Witajcie,

od jutra chcę zacząć dietke i zaraz lecę do sklepiku po białka :grin: kończe czytać książkę Dunkana - ale i tak to forum więcej mi dało niż ona. Trzymajcie kciuki :)

Pozdrawiam WAs wszystkie :-D

Witaj Mmuchu!!! Trzymam kciuki za Ciebie,Anitkę i resztę Protalowej Braci!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

od jutra chcę zacząć dietke i zaraz lecę do sklepiku po białka :grin: kończe czytać książkę Dunkana - ale i tak to forum więcej mi dało niż ona. Trzymajcie kciuki :grin:

Pozdrawiam WAs wszystkie :grin:

Witaj Mmuchu, życzę Ci powodzenia i wytrwałości z naskochaną dietą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Dziewczyny :grin:

Jest nas coraz więcej i mam dla Was propozycję podpatrzoną na innym, protalowym forum. Mogłybyśmy założyć nowy wątek, tak jak z przepisami i opisywać, wklejac zdjecia produktów dozwolonych na diecie proteinowej z adnotacją gdzie można cos takiego kupić. Głównie to pomoże nowym Paniom, które czasami wypytuja sie jak dzieci we mgle, ale równiez starszym doświadczeniem i stażem koleżankom, które mogą w ten sposób ułatwić sobie życie. Czekam na odpowiedzi co myślicie o tym pomysle :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mmuchu, życzę Ci powodzenia i wytrwałości z naskochaną dietą :grin:

Dziekuję za wsparcie,

już jestem przerażona :grin:

jak myślicie wędzony kurczak (udko) bedzie dobre na pierwszy raz?? muszę wymyslić jakies sniadanie do pracy - jakos nic mi do głowy nie przychodzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Dziewczyny :grin:

Jest nas coraz więcej i mam dla Was propozycję podpatrzoną na innym, protalowym forum. Mogłybyśmy założyć nowy wątek, tak jak z przepisami i opisywać, wklejac zdjecia produktów dozwolonych na diecie proteinowej z adnotacją gdzie można cos takiego kupić. Głównie to pomoże nowym Paniom, które czasami wypytuja sie jak dzieci we mgle, ale równiez starszym doświadczeniem i stażem koleżankom, które mogą w ten sposób ułatwić sobie życie. Czekam na odpowiedzi co myślicie o tym pomysle :grin:

Bożenko ,ja jestem za !Bardzo by nam to ułatwiło szukanie protalowych produktów w sklepach i może nie wyglądałybyśmy dziwnie w sklepie przypatrując się każdemu jogurtowi i serkowi  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko ,ja jestem za !Bardzo by nam to ułatwiło szukanie protalowych produktów w sklepach i może nie wyglądałybyśmy dziwnie w sklepie przypatrując się każdemu jogurtowi i serkowi :grin:

Dzięki Śliweczko, wieczorem zrobię kilka zdjęć i zacznę taki wykaz i liczę na wpisy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki,te stare i te nowe!!!!!

U mnie jak pewnie prawie u każdej był pochmurny dzień więc wykorzystałam bo na basen z moim synkiem i mężem. No bo co robić w taki deszczowy dzień?!

bardzo dobry pomysł z tymi fotkami produktów. Ja dziś chodziłam po Lidlu i szukałam tego rerka żółtego co miał byc podobno odpowiedni dla nas i oczywiście go nie znalazłam bo nie wiem jak wyglada! :grin:??:

Waga u mnie jak stała tak stoi i się niecierpliwie. Ale cóż chyba pije za malo wody, bo mi sie nie chce tyle pić. Chyba muszę się bardziej zmobilizować. Pojade kupić sobie jakis ciuszek mniejszy to mnie zmobilizuje bardziej. Aaaaaaaa i któras miała jakies fotki wstawiać, gdzie one są?????? :grin:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.