Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki dziewczyny za miluchne przyjęcie mnie :-(

postaram się jak tylko mogę aby wytrwać, zanim zaczęłam sądziłam że będzie mnie ciągło do rzeczy zabronionych np.słodyczy lub owoców - ale do tej pory nawet nie miałam problemu z przygotowaniem mężowi obiadku

za to on ostatnio coraz częściej zagląda na mój talerz i dziś stwierdził że nie muszę gotować dla niego czegoś innego bo może jeść to co ja :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to mój tata nie może się nadziwić że razem z mamą wogóle do białego chleba nie tęsknimy ;D

z tymi serkami to też tak miałam - odstawiłam wiejski bo już patrzeć na neigo nie mogłam, chyba mi się poprostu przejadł - i tyle.

po mału zaczynam mieć i jogurtów i serków homo dość.... sama nie wiem co mam jeść, pewnie znowu jajka hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to mój tata nie może się nadziwić że razem z mamą wogóle do białego chleba nie tęsknimy ;D

z tymi serkami to też tak miałam - odstawiłam wiejski bo już patrzeć na neigo nie mogłam, chyba mi się poprostu przejadł - i tyle.

po mału zaczynam mieć i jogurtów i serków homo dość.... sama nie wiem co mam jeść, pewnie znowu jajka hahahahaha

Jedz mięcho, Maho - dużo mięcha.... :grin:

Żartuję, mnie tez gdyby nie te nasze wymyślne przepisy to znudziłaby sie cały czas taka dieta : kurczak, tuńczyk, jajko, ser, kurczak, tuńczyk, jajko, ser, kurczak, tuńczyk, jajko, ser....................no i do tego wooooda.... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfino! Dukan i nie tylko on, poleca ocet w trakcie odchudzania, więc jeśli lubisz śledzie w occie, grzybki itp to ja bym jadła tylko że ja akurat, mam uczylenie na ocet więc nie mogę. Kapustę kiszoną biorę do bigosu, pół na pół z białą. Samej kiszonej i ogórka kiszonego nie jadłam, bo mnie nie ciągnie.

No to pewnie się kiedyś skusze :-( ja to tak zawsze na przyszłość pytam co by było, gdybym nie wytrzymała. Czy mogę żyć dalej spokojnie, czy muszę np. obiec moje miasto by mi głupoty z głowy wyleciały :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu śledzę wątek i postanowiłam zacząć tę dietę. Zamówiłam na allegro książkę Dr Dunkana i od poniedziałku jestem na diecie proteinowej. W niedzielę będę miała ostatni dzień fazy uderzeniowej. Ubytek na wadze po trzech dniach stosowania - 2,5kg. Najbardziej dokuczliwy jest dla mnie brak owoców, ale mam nadzieję, że dam radę. Mam jakieś 16-18 kg do zrzucenia, więc jest trochę roboty.Mam 170cm wzrostu i ważę 76,5 kg (gdy zaczynałam było 79kg). Jestem młodą mamą, mój synek :D ma 4 miesiące i te nadprogramowe kilogramy uzbierały się przez lata złego trybu życia i po ciąży :grin: Te dodatkowe kilogramy, na które "zapracowałam" sobie są dla mnie dużym problemem. Próbowałam już wielu diet z niewielkim skutkiem (traciłam i znowu przybierałam). Więc mam nadzieję, że teraz się uda. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona i trzymam kciuki za was również

Ja także witam nową protalinke i życzę sukcesów :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ łazienka już zrobiona, to wagę tam przeniosłam i....... waga w łazience pokazuje 0,6 kg mniej niż w pokoju. Dobra łazienka,post-12859-1252584052_thumb.gif mniejsze przyciąganie ziemskie pewnie jest, że też wcześniej na poprawę humoru tam się nie ważyłam. Jutro to sprawdzę jeszcze raz, bo nóż widelec okaże się że po drodze do łazienki schudłam te 0,6 kg :grin:

Może i ja się do łazienki przeniosę :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz mięcho, Maho - dużo mięcha.... :D

Żartuję, mnie tez gdyby nie te nasze wymyślne przepisy to znudziłaby sie cały czas taka dieta : kurczak, tuńczyk, jajko, ser, kurczak, tuńczyk, jajko, ser, kurczak, tuńczyk, jajko, ser....................no i do tego wooooda.... :D

Eeeee tam, jeszcze mamy wołowinkę i owoce morza i rybki i..... ojjjj duzo, dużo innych rzeczy! Ja własnie najadłam się pyszności w postaci owoców morza z chińską miesznką warzywna P Y C H O T A!! Nie mogłam sie od patelni odciągnąć hihihihi

Nooo i mięcho, dużo mięcha... ja tam mogę tym zyć hihihi

a jeszcze z takimi przepisami to tylko w kuchni siedzieć.

Faktycznie bez Benka i Śliweczki jakieś inne to forum :grin: Fajnie, że wszytkie codziennie się meldujemy :D Jak jedna wielka Rodzina rozrzucona po Świecie :-( i ciągle nowe Protalinki nam się rodzą, oby tylko malały cały czas nie rosły :D

Miłego popoludnia Dziewczynki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszkę jej gałki wylazły :D Ale moje też wylazły,bo siorka wygląda rewelacyjnie...Schudła 11 kg,waży teraz 67 kg,a wysoka jest 170 cm.Laska z niej że ho,ho!!!

Sliweczko moja kochana jestes wrescie ufff jak to dobrze ze wszyscy jestesmy w komplecie :-( :D :D :D Pozdrow czeremche !!!!!!!!

Witam wszystkich

Jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu śledzę wątek i postanowiłam zacząć tę dietę. Zamówiłam na allegro książkę Dr Dunkana i od poniedziałku jestem na diecie proteinowej. W niedzielę będę miała ostatni dzień fazy uderzeniowej. Ubytek na wadze po trzech dniach stosowania - 2,5kg. Najbardziej dokuczliwy jest dla mnie brak owoców, ale mam nadzieję, że dam radę. Mam jakieś 16-18 kg do zrzucenia, więc jest trochę roboty.Mam 170cm wzrostu i ważę 76,5 kg (gdy zaczynałam było 79kg). Jestem młodą mamą, mój synek :D ma 4 miesiące i te nadprogramowe kilogramy uzbierały się przez lata złego trybu życia i po ciąży :grin: Te dodatkowe kilogramy, na które "zapracowałam" sobie są dla mnie dużym problemem. Próbowałam już wielu diet z niewielkim skutkiem (traciłam i znowu przybierałam). Więc mam nadzieję, że teraz się uda. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona i trzymam kciuki za was również

Witaj kasiek moja imienniczko !!!!!

przyjemnego i zdrowego odchudzania z nami protalkami ci zycze !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was Protalinki, ja malo pisze bo zazwyczaj nie mam nic ciekawego do powiedzenia, ale za czytam was regularnie. Dzis mam pytanko odnosnie nerek bo cos mnie pobolewaja, a w poniedzialek wybieram sie do lekarza i boje sie ze po badaniach ktore mi zleci wyjdzie cos nie tak i jak to sie bedzie mialo do diety? czy ktoras z was miala podobny problem? bo jak mi powie ze mam zaprzestac diety to sie zalamie, zrzucilam 10 kilo jeszcze 12 zostalo do konca i chcialabym to osiagnac....oby to byla jakas blachostka bo za dziecko chorowalam na nerki i troche sie obawiam.

Pozdrawiam was goraco i zycze dalszych spadkow wagowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was Protalinki, ja malo pisze bo zazwyczaj nie mam nic ciekawego do powiedzenia, ale za czytam was regularnie. Dzis mam pytanko odnosnie nerek bo cos mnie pobolewaja, a w poniedzialek wybieram sie do lekarza i boje sie ze po badaniach ktore mi zleci wyjdzie cos nie tak i jak to sie bedzie mialo do diety? czy ktoras z was miala podobny problem? bo jak mi powie ze mam zaprzestac diety to sie zalamie, zrzucilam 10 kilo jeszcze 12 zostalo do konca i chcialabym to osiagnac....oby to byla jakas blachostka bo za dziecko chorowalam na nerki i troche sie obawiam.

Pozdrawiam was goraco i zycze dalszych spadkow wagowych...

Kasias pewnie nic nowego i madrego nie powiem ale dukan w swojej ksiazce napisal ze nawet te osoby ktore maja problemy z nerkami moga stosowac diete ale jest jeden warunek MUSZA POWOJNIE PIC WODE !!!!!!

Nie wiem ile ty pijesz na codzien plynow ale moze powinnas wiecej pic?

przeanalizuj dokladnie i nic sie nie boj, nawet jezeli lekarz zabroni stosowania tej diety zobacz ile juz osiagnelas a zdrowie jednak najwazniejsze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu śledzę wątek i postanowiłam zacząć tę dietę. Zamówiłam na allegro książkę Dr Dunkana i od poniedziałku jestem na diecie proteinowej. W niedzielę będę miała ostatni dzień fazy uderzeniowej. Ubytek na wadze po trzech dniach stosowania - 2,5kg. Najbardziej dokuczliwy jest dla mnie brak owoców, ale mam nadzieję, że dam radę. Mam jakieś 16-18 kg do zrzucenia, więc jest trochę roboty.Mam 170cm wzrostu i ważę 76,5 kg (gdy zaczynałam było 79kg). Jestem młodą mamą, mój synek :-( ma 4 miesiące i te nadprogramowe kilogramy uzbierały się przez lata złego trybu życia i po ciąży :grin: Te dodatkowe kilogramy, na które "zapracowałam" sobie są dla mnie dużym problemem. Próbowałam już wielu diet z niewielkim skutkiem (traciłam i znowu przybierałam). Więc mam nadzieję, że teraz się uda. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona i trzymam kciuki za was również

Witamy Cię serdecznie. Jak będziesz regularnie do nas zaglądać przy okazji obejżysz zdjęcia tym którym się powiodło to z pewnością dasz radę.

Trzymam kciuki. Taki start to z pewnością mobilizacja. Mi się udało po 7 dniach I fazy schudnąć 4 kg tyle tylko ża ja grubas jestem a takim to podobno łatwiej (przynajmniej na początku).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popoludniem wszystkie Panie!U mnie waga w normie ,dzisiaj proteinki ,wiec zobaczymy co jutro waga pokaze.Mam pytanko od jakiegos czasu jak jem serek wiejski lub jogurt naturalny odczuwam jakis niesmak tzn.jakby mnie na wymioty (przepraszam)ciagalo czy ktoras tez to u siebie zauwazyla?moze to nadmiar bialek?

-Witam Nowa Protalke Kasiek_79 zycze wytrwania na tym nowym stylu zywienia bo tak nazywamy nasza dietke

-Sliweczko,Benek super ze jestescie.To forum bez Was to jak ja bez reki(odpukac w niemalowane ze b/z reki).Pozdrowienia dla Czeremchy :grin:

Ja od niedawna kupuję serek wiejski Piątnicy lekki jest napradę dobry i nie jest kwaśny jak czasem inne. Kupuję go w Tesco, Realu czasem Auchan i Bomi są pakowane po 150g i po 500g. Ma 3%T 2,4%W 11%B - myślę że to niezłe parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.