Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie

caly dzien jakis dół mnie trzymal i nic nie pisalam, ale powiem wam szczerze, ze jeszcze nigdy sie tak nie ucieszylam otwierajac szafe i nie majac co ubrac, wszystko za duze, wisi na mnie, spodnie to jedne mi sie ostaly, bo reszta zjezdza z tylka i odstaje puste :) bluzki i trykoty wygladaja jak ze starszej siostry, powyciagane jakies, hmmm i teraz problem czy warto kupowac cos przejsciowego bo do wagi docelowej jeszcze troche zostalo a tu zima sie zbliza i trzeba cos nosic, chociaz ja do pracy nie chodze ale czasem do ludzi trzeba wyjsci i jakos sie odziac.Spodnie jeansowe moge kupic w ciucholandzie ale bluzki jakos nie chce z tamtad, jak sobie radzicie z zaduzymi ciuchami? zwezacie?.... kupujecie nowe?, albo tak jak ja szukacie w pudlach z czasow mniejszej Kasi?.... hihi 

zycze wszystkim spadkow wagowych i stosunkowo udanej nocy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego nie musiałam, ale część ciuchów wywaliłam i kupiłam sobie nowe. Nie jestem wymagająca - mam w szafie pare bluzek i z 3 pary spodni więc bardzo budżetu nie nadszarpnęłam ;]

Ale żeście sie naprodukowały!

Jestem zła na siebie.... zgrzeszyłam dzisiaj i to ostro. Piekłam pyszności na urodziny mamy. I oczywiście mnie podkusiło (zwłaszcza że okazało się to trwać długo, a byłam po za domem - u babci- bez protalowego jedzonka). Na dodatek były tam takie słodkie śliwki! No musiałam spróbować tak dawno nie jadłam!

Po za tym byłam zła dlatego też zjadłam czego jeść nie powinnam.... Nic nie chudnę, tylko tyję jak już, mimo że nic nie grzeszyłam (w ogóle w czasie diety mało fikałam). I to takie niesprawiedliwe! Nie wiem co mam robić - mięso jem codziennie... w ogóle u mnie to wygląda tak: (dzień szkolny) rano jajecznica (3jajka), w szkole kanapki z placków otrębowych z szynką (3 łyżki otrąb) po szkole albo rybka albo kurczak gotowany. Potem ewentualnie jogurt ze słodzikiem i łyżeczką kakao (ale często po tej piersi z kurczaka jestem już za bardzo najedzona). Dzień nieszkolny: placki rano lub jajecznica, jogurt, kurczak, serek homo

Piję dużo wody, wręcz ostatnio nieustannie.

Już nie wiem co robić!!!

A teraz pewnie wogóle podskoczy niewiarygodnie eh.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczeta i Chlopaki :)

Dopiero wrocilam z pracy i padam na twarz. W przerwie obiadowej bylam w sklepie, bo zlapala mnie ochota na parowki i zglupialam.

Parowki drobiowe: ok. 20% tluszczu, wieprzowych dwa rodzaje: 4,2% i 7%.

Wiem, wieprzowina zabroniona, ale wlasnie ze wzgledu na tluszcz... Wiec nie kupilam zadnych, bo nie wiem, ktore protalowo lepsze.

Co Wy na to?

Milego wieczoru!

Witam wszystkich. Ja uważam że żadne parówki nie są dobre. Lepiej zjedz kabanosa drobiowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego nie musiałam, ale część ciuchów wywaliłam i kupiłam sobie nowe. Nie jestem wymagająca - mam w szafie pare bluzek i z 3 pary spodni więc bardzo budżetu nie nadszarpnęłam ;]

Ale żeście sie naprodukowały!

Jestem zła na siebie.... zgrzeszyłam dzisiaj i to ostro. Piekłam pyszności na urodziny mamy. I oczywiście mnie podkusiło (zwłaszcza że okazało się to trwać długo, a byłam po za domem - u babci- bez protalowego jedzonka). Na dodatek były tam takie słodkie śliwki! No musiałam spróbować tak dawno nie jadłam!

Po za tym byłam zła dlatego też zjadłam czego jeść nie powinnam.... Nic nie chudnę, tylko tyję jak już, mimo że nic nie grzeszyłam (w ogóle w czasie diety mało fikałam). I to takie niesprawiedliwe! Nie wiem co mam robić - mięso jem codziennie... w ogóle u mnie to wygląda tak: (dzień szkolny) rano jajecznica (3jajka), w szkole kanapki z placków otrębowych z szynką (3 łyżki otrąb) po szkole albo rybka albo kurczak gotowany. Potem ewentualnie jogurt ze słodzikiem i łyżeczką kakao (ale często po tej piersi z kurczaka jestem już za bardzo najedzona). Dzień nieszkolny: placki rano lub jajecznica, jogurt, kurczak, serek homo

Piję dużo wody, wręcz ostatnio nieustannie.

Już nie wiem co robić!!!

A teraz pewnie wogóle podskoczy niewiarygodnie eh.... :)

Został Ci kilogram to może go sobie odpuść. W 3 fazie i tak czasami dziewczyny mają spadki, może dasz radę się go pozbyć. zresztą 1 kg to nie tak dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Dziś jestem pózno bo niestety miałam ciężki dzień. Dziękuje dziewczynki że pytałyście o mojego synusia. Tak, juz jest dobrze. Gorączka spadła. Zawsze tak przechodzi gorączke, jeden dzień. No ale mamy dzis kolejny dzień a ja mam kolejne problemy, dlatego nie mogłam byc rano z Wami. Mam nadzieje że wszystko się wyjaśni, bo jak nie to nie wiem ...... Przechlapane.

Mam nadzieje że jutro bedzie nowy lepszy dzień! Miłej nocy!

Jusiu czasami problemy trzeba "przespać" często nowy dzień daje nowe spojrzenie. Kiedyś musi być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Cię gorąco POLU - bardzo lubię czystać Twoje posty. Może uda Ci się troszkę częściej coś napisać.

Balbinko aviatorek świetny, kiedyś chyba miałaś ciemne włosny, tak mi się wydaje.

Dam radę zamilkła, DODO a co z Tobą też żadko się pojawiasz

Ja też dzień w sobotę i niedzielę zaczynam od forum. życzę spadków, u mnie narazie zatrzymanie (trzeba odpocząć)

Miłego dnia i pozdrawiam ze słonecznego Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek wszystkiego najlepszego!!!!!! Dużo zdrówka, pogody ducha no i coraz mniej do zgubienia!

Saga miałaś racje nowy dzień daje inne spojrzenie na nasze problemy. Ale szczera rozmowa daje też ulge i lekkie sumienie. Mam nadzieje że juz bedzie dobrze.

U mnie niestety bez zmian. Jestem pod tym względem cholernie wsciekła. Właśnie się dowiedziałam że moja kolezanka zgubiła już 30 kg na Dukanie, a ja jestem juz dłuższy czas i tylko 10,5kg. A żeby tego było mało to jeszcze waga stoi pare tyg w miejscu. Musze coś zrobić. Ale tak właśnie jest jak ma się jakieś problemy to wszystko pogrąża! Ale dam rade!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.