Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co? Brakuje mi taaaak bardzo normalnego obiadu z ziemniakami (aż dziwne bo mogły dla mnie nie istnieć przed dietą :lol: ), brakuje mi kawałka pizzy albo makaronu jakiegoś...uwielbiam włoskie jedzenie...pomyślcie jakie katusze przechodzą włosi na protalu :D :D

Moje dziecko właśnie wychodzi z zapalenia płuc...Tak mi jej żal, Maleńka umęczyła się straszliwie...nie miałam za dużo czasu żeby do Was tu zaglądac w związku z tą Jej choroba ale niech no tylko dojdzie do siebie na dobre to będziecie mnie miały tu dość :D

Od jutra przechodzę na proteiny.

Wciąż za mało piję..nie umiem wmusić w siebie 1,5 litra płynów pod żadną postacią. 2 duże kawy to jest wszystko co wypijam...

Fajnie że jest nas tu coraz więcej...jeszcze trochę i zrobi nam się tu ciasno - trzeba będzie zakładać osobne forum :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAHO wszystkiego naj naj najlepszego w dniu 19 urodzin spełnienia najskrytszych marzeń .

A tak na marginesie to bardzo zazdeoszcze ci tych laticon8.gif. ale cóz trzeba sie cieszyc z tego co sie ma, A JA MAM 0.5 kg mniej, niestety nie umiem 0.5 zaznaczyc na suwaczku, on zmienia tylko cale kg, moze to i dobrzeicon_smile.gif. Pozdrawiam wszystkie Protalki i

Pratalaicon4.gif. Śliweczko trzymam kciuki za córcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję również Grazzi i Dam Radę za życzenia :lol:

Maho - wszystkiego naj, naj, naj....

Sto lat! Sto lat - wujek krzyczy. Ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli. Mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje. Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maho, wszystkiego najlepszego, ale ty jesteś młodziutka!!! :lol:

Sofia, w ten sposób rozwalisz sobie nerki, nie wspominając o tym, że organizm jest wiecznie nienawilżony (wczesne zmarszczki, brzydka cera, obwisła skóra itp). Próbuję cię nastraszyć, żebyś jednak postarała się chociaż ze dwie szklaneczki wody albo herbatki dziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się w ogóle wczoraj załamałam. Piję sobie mleko 0%, patrze na karton, a tu białko 2,3%, węgle 4,3!!!!!! Wcinam paluszki surimi (mniam), a tu w składzie cukier!!! Rany, co my w końcu mamy jeść??? :D

Nikogo nie ma więc może nikt nie zauważy mojego głupiego pytania...

ale powiedz mi co to są te surimi!?! :lol:??: No nie wiem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Mam malep pytanko: otoz dzisiaj jestem na 10 dniu uderzeniowki i jak sie zwazylam to mam 1 kg do przodu, a nie grzeszylam przez te 10 dni :lol:. Bylam na silowni w poniedzialek, wtorek po 2 h i moze to ma jakis wplyw? Dlatego dzisiaj nie ide.....Dodam jeszcze ze konczy mi sie @....Cholera jakos popsul mi sie humor od rana przez to....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remedios82 Dzięki za informacje, a to się jakieś gotowe kupuje...

Chętnie bym spróbowała - a jak nie będę wiedzieć jak to przyrządzić

to znowu się zapytam. Ale jeść to chyba można - bo nawet jak się

nie mylę na naszej przepisowej stronce jest coś i z surimi :lol:

Rybka to rybka - w książce pisze, ze każdą można!!!

Makiia ten dodatkowy kilogramik możesz zrzucić na garb @

bo skoro nie 'zgrzeszyłaś' to tylko to może być - albo może

jakieś mięśnie przy ćwiczeniach Ci się już zaczęły wyrabiać

i to one mogły zwiększyć wagę.

A jeśli np masz elektroniczną wagę - to tam są takie opcje,

że mierzy ona poziol tłuszczu - założę się, ża nawet jeśli masz

ten jeden kg więcej - to tkanki tłuszczowej i tak mniej.

Więc nie ma się czym przejmować. Na diecie dopiero 10 dni -

nie ma co się poddawać. Niektóre są na diecie już 3 miesiące,

ja dopiero w połowie drogi do takiego wyniku... :D

Ale dieta już właściwie (NA SZCZĘŚCIE) stała się moim sposobem

na zdrowe życie!!

Pozdrawiam Cię serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZieki za odpowiedzi kochane...Wlasnie problem w tym, ze ja duzo cwicze i mam sporo miesni...A w ksiazce pisze ze nie powinno sie wlasnie cwiczyc za duzo, a ja chyba przesadzilam...i dlatego dzisiaj juz nie ide...POjde dopiero moze jutro albo w poniedzialek....No wlansie nie mam takiej elektronicznej wagi, bo mi sie popsula i kupilam zwykla bo niestety nie bylo mnie stac na elektroniczna....

Zwaze sie jutro rano i zobacyzmy co bedzie...Dotychczas waga regularnie spadala mi w dol a teraz nie...i dlatego mala podlamka.

DZieki za wsparcie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAHO!!!!!!!!

Makiia,nie przejmuj się trym kilogramem,zobaczysz że jak tylko skończy się @,waga zacznie spadać.

Sofio,wiem co to choroba dziecka,współczuję.Kochana pij więcej bo z nerkami nie ma żartów.Musisz pić,jak mało pijesz to nie chudniesz.

Bogi,dziękuję!

Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, kupuje się w opakowaniu po ok.10 paluszków, każdy osobno zawinięty w folię, można jeść od razu (ja tak robię), albo podsmażyć czy dodać do sałatki itp. Są w każdym sklepie u mnie, a ja mieszkam w małym mieście, mniej niż 30 tys mieszkańców :lol:

To w takim razie skoczę dzisiaj do sklepu - lubię tak sobie urozmaicać

czymś nowym naszą diete :D Mam nadzieje, że mi zasmakuje, bo np kalmary

zjadłam, ale raczej drugi raz ich nie kupię :D aż tak mi nie podeszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.