Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Balbinko,a jak waga? Spadła? Ciekawa jestem czy moje "masz to jak w banku" pomogło :-? :-) :shock: Mam nadzieję że tak!

No niestety Sliweczko nie spadla :shock: ale ciesze sie ze nie poszla do gory :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane chudzinki!

Waga spadła hurraa,może niedużo ale cieszę się z każdego spadku jak małe dziecko! :-?

U mnie pogoda taka sobie ale po południu chyba spadnie deszcz.

Jeśli chodzi o rower to ja bardzo lubię jeździc i zawsze jadę do lasu bo wtedy można fajnie się zrelaksowac :shock: co po pracy bardzo wskazane :shock: .

Gratuluje kochana oby tak dalej z ta waga :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.

Leże jeszcze w łózeczku i własnie z tego łóżeczka do Was piszę. Gardło mnie boli okrutnie, a na dodatek z wlasnej głupoty. Wczoraj zamroziłam sobie serek homo waniliowy z lidla- chciałam lody mieć. I miałam owszem , i zjadlam 3/4 po północy, a rano ledwo mówię i huczy mi w płucach. Poszalałam. Ale głód zmusza mnie do wstania, więc sie podnoszę. :-?

Pozdrowionka.

hehe ty lody po polnocy a ja brokuly ale kuruj sie i uwazaj kochana na siebie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Śliweczko,wypiłam razem z Tobą to protalowe winko i też mi po szkodziło, zatrzymało wodę.Widzę że alkohol to ja muszę omijać szerokim łukiem,nawet w myślach. :-?

Mam pytanie odnośnie tego że jak jest nam zimno to chudniemy,mnie jest tak zimno że prawie zamarzam szczególnie wieczorem,to już chyba powinnam dużo stracić na wadze,a tak nie jest.Zastanawia mnie tylko dlaczego te różne spalacze tłuszczu,działają na zasadzie podnoszenia temperatury ciała,która z hipotez jest prawdziwa?Mam nadzieję że ktoś zna odpowiedż na to pytanie,a już na pewno nasza Śliweczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKIE CHUDZINKI!U mnie pogoda ladna przynajmniej przez okno tak widac swieci slonce.

-Edytah u mnie waga nawet po poludniu jest mniejsza niz rano dzisiaj juz tez to zauwazylam ale cieszy mnie to bo chyba od poniedzialku zaczne utrwalanie

-Juggin zycze duzo zdrowka mnie ostatnio gardelko zawalilo przez wlasna glupote poszlam na basen a ze blisko mam do domu wiec dobrze nie wysuszylam glowy a rano gardelko i w kosciach lamalo :-?

-witam nowa protalke i zycze wytrwalosci w tym gronie i na tym forum napewno sobie poradzisz z kg :shock:

-bogi pieknej pogody i wspanialej imprezy wsrod znajomych.

-u mnie tez pewnie wszystko zaroslo.mam troche warzywek posadzonych u tesciowej ale dzisiaj nie moge jechac a tesciowa juz sama nie zrobi :shock:??: a po ostatnim gradzie to moze wszystko wytluczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dorotaxx!! jestem pierwszy raz na forum, i mam pierwszy dzien diety protal, mam nadzieje, ze mi pomoze bo tez juz przeszlam wszystkie diety swiata, i ciagle jestem taka sama. wierze w ta diete bo moja siostra na niej jest i schudla 7 kg. przeczytalam wszystkie twoje rady, napewno sie przydadza:-) pozdrawiam, i bede informowac o moich wynikach

Witaj Xania!Nasza Dorotka coś się ostatnio nie pokazuje,więc pozwól że ja Cię przywitam.Dieta jest super,chudniemy...tylko niektóre z dziewczyn za szybko tracą wiarę we własne siły.Ja jestem na diecie protal od ponad 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona.Będzie dobrze,jak będziesz miała jakieś pytania albo wątpliwości to pytaj,zawsze pomożemy.Pozdrawiam.

Cześć wszystkim.

Śliweczko,wypiłam razem z Tobą to protalowe winko i też mi po szkodziło, zatrzymało wodę.Widzę że alkohol to ja muszę omijać szerokim łukiem,nawet w myślach. :-?

Mam pytanie odnośnie tego że jak jest nam zimno to chudniemy,mnie jest tak zimno że prawie zamarzam szczególnie wieczorem,to już chyba powinnam dużo stracić na wadze,a tak nie jest.Zastanawia mnie tylko dlaczego te różne spalacze tłuszczu,działają na zasadzie podnoszenia temperatury ciała,która z hipotez jest prawdziwa?Mam nadzieję że ktoś zna odpowiedż na to pytanie,a już na pewno nasza Śliweczka.

Oj,ten alkohol...ja też zawsze mam po nim problemy z wagą.

A co do temperatury ciała to ja też marznę,strasznie marznę,szczególnie wieczorem.Ale kiedy wieczorem marznę (czasem tak że muszę ubierać coś na siebie żeby nie trzęsło mnie w łóżku) to rano zawsze mam minus na wadze.Niestety fachowo nie odpowiem na Twoje pytanie,ale z własnego doświadczenia wiem że zimno ( przynajmniej w moim przypadku) działa korzystnie na chudnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Sliweczko nie spadla :shock: ale ciesze sie ze nie poszla do gory :-)

Oj przykro mi bardzo,moje czary nie zadziałały.No najważniejsze że waga nie rośnie.

Sliweczko a ja jak bylam mala to chodowalam koniki polne hehe jak teraz o tym pomysle brrrrr bose jak ja moglam to do reki wziasc? :-P

Koniki polne...moja Julka jak była mniejsza to łapała koniki polne,wyrywała im nóżki  :shock: i czekała kiedy zaczną skakać  :-? Teraz kiedy jej o tym mówię to nie wierzy ża była zdolna do takiego okrucieństwa  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przykro mi bardzo,moje czary nie zadziałały.No najważniejsze że waga nie rośnie.

dzisiaj poprosze o podwojna dawke czarow, wiesz Sliweczko zrob takie hokus-pokus i na wadze siodemka z przodu................

ale sie rozmarzylam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nasze nowe koleżanki :shock: i stałe bywalczynie :shock: Czy jeszcze kiedyś będzie to lato :-? ciągle leje i taka zimnica jak w listopadzie,gdyby nie liście zielone i kwiaty to można się pomylić.Ja od 15 czerwca mam urlop,ale nie wiem czy gdzieś będę mogła pokazać to swoje odchudzone powabne ciało :-) jak będzie tak zimno.Tyle rzeczy letnich musiałam pozwężać u krawcowej i klapa.Zaraz ruszam do pracusi,życzę miłego wieczoru i szybkiego chudnięcia(najlepiej przez sen).3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.