Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki!!!

Witam z kawusią.Tak czytam i się zastanawiam nad popełnieniem kolejnego grzeszku  :D Upiec ten chlebek czy nie... :-( Rano owsianka,a potem kanapki...Za dużo tych otrębów...Ale ten chlebuś taki ładny  :twisted: Pomyślę jeszcze...

Balbinko ośliniłam klawiaturę jak zobaczyłam ten chlebek  :D

Mari,zgubią nas te truskaweczki  :-D Mam nadzieję że ten kilogram truskawek Ci nie zaszkodzi i waga nadal będzie pokazywała 1 kg.mniej  :grin:

Mallinko,cieszę się razem z Tobą że waga nie rośnie.Mam nadzieję że skończysz fazę III z taką wagą jaką osiągnęłaś w fazie II,czego Ci serdecznie życzę.Mam również nadzieję że pogoda się poprawi i na urlopie będziesz mogła zaprezentować wszystkim swoje ponętne ciałko :)  i strzaskasz się na słońcu na mulatkę :-D  

Juggin cieszę się że przyjęcie z protalowym jedzonkiem smakowało wszystkim.Ja na święta wielkanocne robiłam protalowe żarełko,to wszyscy się zajadali  :grin: Także jak najwięcej imprez z protalowym jedzeniem Wam życzę,a grzeszki pójdą w niepamięć  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juggin chlebek robilam z przepisu Milenki ale zrobilam tak jak ty ze zamiast drozdzy proszek i nie na slodko tylko troche soli i jest przepyszny ja po upieczeniu zjadlam od razu dwie KROMY i jestem zachwycona jak smakuje :-( mialam pewne obawy bo mi te otreby nie bardzo podchodza ale poprostu szczeka opada jest taki dobry :)

Sliweczko naprawde warto upiec chlebek nie pozalujesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi powitać wszystkie Panie,

Cieszę się, że wszyscy w dobrych humorkach. Mnie najbardziej cieszy to, że okazało się, że nie jestem potrzebna w pracy i mam cały weekend wolny. :) :-( :grin:

Śliweczko ja piekę chlebek raz na tydzień(porcja dzienna płatkówx6), ale zamiast pszennych płatków daję żytnie, bo lubię ciemny chleb. Jem również owsiankę codziennie na śniadanie. Może nie chudnę w zastraszającym tempie, ale niewiele mi do szczęścia potrzeba. :D

Pozdrawiam wszystkie Chudzinki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juggin chlebek robilam z przepisu Milenki ale zrobilam tak jak ty ze zamiast drozdzy proszek i nie na slodko tylko troche soli i jest przepyszny ja po upieczeniu zjadlam od razu dwie KROMY i jestem zachwycona jak smakuje :-( mialam pewne obawy bo mi te otreby nie bardzo podchodza ale poprostu szczeka opada jest taki dobry :)

Sliweczko naprawde warto upiec chlebek nie pozalujesz :grin:

Kochana ja dawałam drożdze i proszek. Dodatkowo do porcji drozdzy z przepisu dosypałam proszek do mąki. :grin: Wg. mnie drożdze dodaja tego kwasku charakterystycznego dla normalnego chleba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam wszystkie Protalki ale przy herbatce - bo jestem już po kawce. Aż sie nic nie chce po wczorajszym wolnym.....hm u mnie waga stoi chyba 3 dzień - mam nadzieję, że stanęła nie na długo. Ale zbliża się weekend a ja tego nie lubię bo w domu zawsze coś skubnę i wtedy to waga stoi. A tak w ogóle to wolne uwielbiam. Pozdrwionka. pa....pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalowiczki :-D

wróciłam po 2 dniach przerwy (na usprawiedliwienie dodam, że spowodowanych awariami komputerków), no i czuje sie jak na głodzie :grin:

Chlebek... rzecz warta spróbowania, tym bardziej, że tak ładnie wygląda na zdjęciach :grin:

Ja w ciagu tych 2 dni mocno nagrzeszyłam, co oczywiście odbiło sie na wadze :-( z 55 skoczyło do 56,5 kg :) Wyszły ciasteczka z czekoladą i kamyczki (które perfidnie podkradałam memu dziecku). Ale nic to, od dziś znowu 5 dni proteinek to zrzuce to :-D

Cieszy mnie Wasze podejscie do skrupulatności przestrzegania diety :grin: Na uderzeniówce ścisle jej przestrzegałam, na poczatku 2 fazy też, ale ostatnio zaczęłam się łamać... Całe szczęście codzienne ważenie sie stawia mnie do pionu :D

No i na koniec... STĘSKNIŁAM SIE ZA WAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooo nasza Milenka sie odezwala :-(

co slychac? jak waga? no opowiadaj kochana :)

Witaj Kochana, nie ma o czym opowiadać, waga w tym samym miejscu;( białkami to przeżarłam się nie mogę już patrzeć nabiał, no i ta waga która stoi jak zaklęta (od chyba 2 mięsiecy)...ehh żadne herbatki wody owsianki itp nie pomagają!

Więc zrobiłam sobie mały luz, na pocieszenie waga nie drgnęła w górę!

Co jem teraz? Mięsko z kury czy indyka pieczone oczywiście bez tłuszczu, serki owszem takie jak na protalu, troszkę owoców, warzyw no i woda mineralna tak z butelkę dziennie herbatki również ale bez cukru czy słodzika!

A jak u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem.... ale boję się przyznać, że znowu zeżarłam z kg truskawek :)

Ale dziś zoabczyłam na wadze prawie 1 kg mniej; jak się utrwali zmienię na linijce :grin:

już trzeci dzień (ale nie pod rząd) zjadam przeszło kilogram truskawek i w końcu waga poszła w dół. Zadziałały na mnie jak lewatywa, więc pewnie za parę dni pójdzie z powrotem do góry :-( zdam relacje.

Jakby któraś chciała grzeszyć truskawkami to polecam do nich serek homo Pilosa (lidl) z słodzikiem .....mmmmmm pycha. oczywiście nie namawiam nikogo, ja tylko tak zapobiegawczo, jakby ktoś chciał grzeszyć .....heehehehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kochane ja z pytaniem!!!!

Czy któraś z Was stosowała kiedyś dietę ,,odchudzanie na zawołanie" polega ona na jedzeniu określonych rzeczy które przyspieszają przemianę materii. Wczoraj z innego forum ściągnęłam co jeść i jak (tylko nie wiem czy to jest oryginał). Jest tam dużo produktów u nas zabronionych ale ogólnie polega ona na jedzeniu białek i węgli. Jakby się do tego przyłożyć, to może by się dało tak ułożyć jadłospis aby pasował do nas.

Proszę o poradę

PAAAAAAAAA!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kochane ja z pytaniem!!!!

Czy któraś z Was stosowała kiedyś dietę ,,odchudzanie na zawołanie" polega ona na jedzeniu określonych rzeczy które przyspieszają przemianę materii. Wczoraj z innego forum ściągnęłam co jeść i jak (tylko nie wiem czy to jest oryginał). Jest tam dużo produktów u nas zabronionych ale ogólnie polega ona na jedzeniu białek i węgli. Jakby się do tego przyłożyć, to może by się dało tak ułożyć jadłospis aby pasował do nas.

Proszę o poradę

PAAAAAAAAA!!!!!!

Benek daj namiary może na mnie podziała heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek szczerze mówiąc to ja też znalazłam tą dietę chyba w środę i ją sobie ściągnęłam. Jest bardzo ciekawa. I zastanawiałam sie nad nią ale jeśli na protalu jestem już tak długo i mam takie efekty (-15 kg) to nie będę eksperymentować. Odchudzanie na zawołanie składa się chyba z diety podstawowej i diety turbo(dokłądnie nie wiem) po 5-6 posiłków dziennie. Gdybym była na początku odchudzania to może bym się przeniosła na inna ale w tym wypadku raczej zostanę tutaj chyba, że znów dopadną mnie jakieś zastoje wagowe.......pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.