Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

 Nie czemu wykład? Mówisz co chceszi dobrze. Kochana ja nie chudne 1,2 kg na tydz tylko na 2 tyg. W fazie z warzywami jak juz pisałam wcześniej moja waga stoi. Nie wiem jak u Was. Dlatego pytałam o cole czy ja pijecie często, bo ja nie moge sobie jej odmówić. Oczywiście nie pije jej 2 litr,he he...

Wiesz Jusiu, akurat wczoraj miałam chwile i policzyłam sobie, ze jestem na diecie juz 106 dni i schudłam 14 kilo, co daje dzienną średnia 0,132 kg dziennie i 0,924 kg tygodniowo. Ja jestem zadowolona z takiego wyniku, bo nie będąc głodna mam efekty, a przecież nie czarujmy sie od czasu do czasu grzeszę, a to truskawki, a to wisnie, a to kieliszek wina czy tak jak wczoraj kawałek ciasta.... :)

Mimo wszystko w tym tempie do celu dojde za 128 dni a potem jeszcze stabilizacji prawie 300 dni, wiec perspektywa przede mna dłuuuugiej walki o swoją sylwetke i o zdrowie. Zakładając oczywiście że takie tempo sie utrzyma, chociaz dziewczyny pisza że ostatnie kiloski spadają najtrudniej. To jednak mnie nie przeraża, polubiłam ten nasz protal i to forum oczywiście... :roll: ;) ;)

A wracając do Coli to pijam ją od czasu do czasu, bo to taki mój, podobnie jak u ciebie, kawałek "słodyczy" w buzi zamiast łakoci...

Pozdrawiam i życze już dobranoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż pewnie od początku diety to juz z 5 kg tych otrębów zjadałam. To może daj mi Bożenko namiar na te hurtowe ilości, bo do końca diety dłuuuga droga przede mną a poza tym mamy je jeść do końca życia, no nie ? ...... :) Kuchnie mam duża i spiżarke w piwnicy to dam radę..... :roll: ;)

Własnie, że Ci nie dam namiaru, bo jeszcze za dużo tych otrębów zjesz i przestaniesz chudnąć :)

Sama napisałas, że zjadłas do tej pory ok. 5kg, a schudłaś 14kg, to ile Ty chcesz schudnąć pożerając 100kg otrębów??? ;)

To dobranoc wszystkim Proteinkom-Otrębożercom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie moje koleżanki,

Dziękuję Wam za podpowiedzi gdzie i jakie produkty kupować.

Witam cieplusio wśród nas nowe protalinki i życzę by z nami Wam się udało :)

Wczoraj odniosłam sukces-kolacja u przyjaciół wyglądała wybornie, winko pachniało mmmm,a ja siedziałam sobie i delektowałam się widokiem zajadających te smakowite kąski biesiadników i nie odczuwałam żalu- co mnie bardzo zaskoczyło. Popijałam tylko herbatkę z odrobiną soku z cytryny i tak wytrwałam cały wieczór- jestem z siebie dumna. Moja waga pokazała 500g w doł,ale zanim przesunę suwaczek poczekam i jutro to sprawdzę.

Wszystkim udanego dnia życzę

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie z rana!!!

post-13995-1250050965_thumb.gif

Coś tatusiek ma problem z naprawieniem tego mojego komputerka.

Ciągle czegoś mu brakuje.. Dobrze, że ma długi urlop :) dzięki mnie

się nie nudzi!!!

Wczoraj eksperymentowałam z.. Goframi!!! Tak, tak... nie pomyliłam

się! Co prawda masę tą usmażyłam jako placuszki na teflonie, a nie

w gorfownicy, ale i tak wyszły dobre (ale nie chrupiące, tylko takie

mięciutkie) !! Niestety są na bazie zwykłej mąki pszennej, ale ze słodzikiem

i chudym mlekiem :roll: Przepisu nie podam, bo nie mój - dlatego apeluję do

BENKA - PYSZNE PLACUSZKI WYCHODZĄ Z TWOJEGO DIETETYCZNEGO PRZEPISU. Myślę, że możnaby go zamieścić w naszych przepisach, a kto chce

niech sam zamieni sobie mąkę pszenną na kukurydzianą. Jak będziesz miała

chwilkę.. to albo umieść sama, albo ja to zrobię jak pozwolisz ;) Ale dopiero

jutro bo dzisiaj nie wracam do domu!!

Miłego dnia ;) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek wszystkim.

Coś zaczyna się zmieniać w mojej głowie, bo już nie lecę do łazienki w pierwszej kolejności, żeby się zważyć. Widocznie mój mózg (i tu pewnie synek zapytałby 'jaki móżg ;)?') przyjął, że już nie chudniemy tylko stoimy. Bo faktycznie stoimy na 62 a po białkach 61,7-8.

Podobnie jak Ty Juggin, ciągle mam stres co zjeść i poprzestaję na warzywach i białkach. Nawet chleba nie jadam za często z przyczyn technicznych. Upiekłam wczoraj pyszniutki, razowy pszenno-żytni chlebek ale najmłodszy zabrał mi go na biwak, ledwo zdążylam zjeść te swoje przepisowe 2 kromki. Ale owoców sobie nie odmawiam, przeważnie są to dwa małe jabłuszka rano i nektarynka albo kiwi wieczorkiem.

quote name='Maragrete' date='11.08.2009, 23:51' post='84434']

Wiesz Jusiu, akurat wczoraj miałam chwile i policzyłam sobie, ze jestem na diecie juz 106 dni i schudłam 14 kilo, co daje dzienną średnia 0,132 kg dziennie i 0,924 kg tygodniowo. Ja jestem zadowolona z takiego wyniku, bo nie będąc głodna mam efekty, a przecież nie czarujmy sie od czasu do czasu grzeszę, a to truskawki, a to wisnie, a to kieliszek wina czy tak jak wczoraj kawałek ciasta.... :roll:

(...)

A wracając do Coli to pijam ją od czasu do czasu, bo to taki mój, podobnie jak u ciebie, kawałek "słodyczy" w buzi zamiast łakoci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie!!!!!! :) :roll:

Dzisiaj zaczynam faze uderzeniową. Mam do żrzucenia jakieś 10 kg. Aktualnie waże 67kg przy wzroście 160 cm. do tego mam chorą tarczyce . Wykryto u mnie 2 lata temu hasimoto. Wyczytałam w necie że ta dieta jest dla mnie idealna. Ponieważ bardzo tyje i w ciągu pół roku przybrałam 10 kg ale jak to mówiła moja endokrynolog że to efekt tego hasimoto.

Czytałam o waszych sukcesach nie które z was maiały mega sukcesy. Trzymajcie za mnie kciuki. byłam na diecie rozdzielnej ale to nie dla mnie zero efektu. Pozdrawiam was wszystkie i życze dalszych spadków wagi i mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona. ;) ;) :) :) :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kaweczką.

No naprawdę Juggin - ty jak ta kobieta w ciązy, raz chcesz raz nie chcesz...jeszcze nie tak dawno (kilkaset stron w tył !) czytałam twoje rozpaczliwe posty z prośba o chleb , o przepis na chleb a teraz jak możesz już to nie jesz.... :) :roll: ;)

Ja sie podśmiewam ale pewnie sama będe miała takiego samego pietra....oczywiscie zakładając że dojde do III fazy....jeszcze w tym stuleciu.... ;) :) :)

Ty wypluj te słowa Babo okropna :) Ciąza... a feeee...jestem władca pierscienia i żadna ciąza mi nie jest pisana ( przynajmniej na razie)!! Nie po to pozbywałam sie otyłości typu gruszka, aby nabawić sie otylosci typu jabłko :) :)

Hehehe.... niestety Maragrete masz rację. Ja to taki osiołek z bajki, co dostal i owies i sianko i zdechl z głodu :) :) Dzisiaj wziełam do obiadku chlebek, a w weekend jade do rodziców i tam to juz krolewski posiłek zapodam..ojejeje..juz sie boję :-D Przygotowałam sie tez na proteinowy czwartek- koktajl bez mleka w proszku, piersi z kurczaka, maslanka, tuńczyk bez dodatków- muszę nabrac minusowej wagi przed weekendem.

A na wadze 65 co rano na szczeście. Po południu waga podskakuje, ale to u mnie normalne. Co prawda nie ma się co dziwić ze 65 rano, jak nie wprowadzam nowych produktów, ale jutro bedzie sprawdzian- po dzisiejszym chlebku i owocku wieczorkiem. Na szczescie niezaleznie co waga pokaże i tak bede wyluzowana , bo strace to na proteinkach :-D

Ło Boże- kto by pomyslał, ze bede znów przezywac koszmar myslenia co zjeśc i w jakiej ilosci...

Dziewczyny czy przepisy na dania w fazie III wstawiać na wątek z przepisami na I i II faze??? Nie bedzie Was wkurzać??? Moze ktoras potrafi zalozyć nowy wątek i wtedy tam będziemy wpisywać dania do III fazy?????

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie!!!!!! ;) ;)

Dzisiaj zaczynam faze uderzeniową. Mam do żrzucenia jakieś 10 kg. Aktualnie waże 67kg przy wzroście 160 cm. do tego mam chorą tarczyce . Wykryto u mnie 2 lata temu hasimoto. Wyczytałam w necie że ta dieta jest dla mnie idealna. Ponieważ bardzo tyje i w ciągu pół roku przybrałam 10 kg ale jak to mówiła moja endokrynolog że to efekt tego hasimoto.

Czytałam o waszych sukcesach nie które z was maiały mega sukcesy. Trzymajcie za mnie kciuki. byłam na diecie rozdzielnej ale to nie dla mnie zero efektu. Pozdrawiam was wszystkie i życze dalszych spadków wagi i mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona. :) :) :) :) :) :) :) :-D

Oficjalnie przyjmujemy i zyczymy ogromnych spadeczków :) Pisz Kochana co Cie trapi- poradzimy sobie z wątpliwosciami razem. Trzymamy kciuki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie moje koleżanki,

Dziękuję Wam za podpowiedzi gdzie i jakie produkty kupować.

Witam cieplusio wśród nas nowe protalinki i życzę by z nami Wam się udało :)

Wczoraj odniosłam sukces-kolacja u przyjaciół wyglądała wybornie, winko pachniało mmmm,a ja siedziałam sobie i delektowałam się widokiem zajadających te smakowite kąski biesiadników i nie odczuwałam żalu- co mnie bardzo zaskoczyło. Popijałam tylko herbatkę z odrobiną soku z cytryny i tak wytrwałam cały wieczór- jestem z siebie dumna. Moja waga pokazała 500g w doł,ale zanim przesunę suwaczek poczekam i jutro to sprawdzę.

Wszystkim udanego dnia życzę

buziaki

To super bo to z pewnością nie było łatwe zadanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie!!!!!! :) :roll:

Dzisiaj zaczynam faze uderzeniową. Mam do żrzucenia jakieś 10 kg. Aktualnie waże 67kg przy wzroście 160 cm. do tego mam chorą tarczyce . Wykryto u mnie 2 lata temu hasimoto. Wyczytałam w necie że ta dieta jest dla mnie idealna. Ponieważ bardzo tyje i w ciągu pół roku przybrałam 10 kg ale jak to mówiła moja endokrynolog że to efekt tego hasimoto.

Czytałam o waszych sukcesach nie które z was maiały mega sukcesy. Trzymajcie za mnie kciuki. byłam na diecie rozdzielnej ale to nie dla mnie zero efektu. Pozdrawiam was wszystkie i życze dalszych spadków wagi i mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona. ;) ;) :) :) :) :) :) :)

Witam serdecznie, ja dzisiaj skończyłam 7 dniową faze 1 i udało mi się schudnąć 4 kg (tak rano pokazała waga) bardzo się cieszę i wieżę że jak się przestrzega zasad to nie da rady nie schudnąć

Więcej wiary w siebie. Trzymam kciuki. Skoro innym się udaje tobie też się uda. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.