Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !

Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ale piękny wynik , brawo brawissimo!!

Mam jeszcze jedno pytanie - czy brak spadku wagi może być spowodowany zbyt małymi i rzadkimi posiłkami? Bo ja tak własnie jem: śniadanie w pracy raczej skromne, obiad w domu też niezbyt wielki i kolacji albo wcale, albo jakieś minimum... plus woda, herbaty itd. Bywam głodna przy tym, ale nadal miewam mdłości (nie jestem w ciąży!) więc wole nie jeść. A przecież Dukan zaleca jedzenie do syta...

Kochana!ja jem dosyć dużo i często- tak po prostu -jestem głodna to jem i juz.

Hej kobietki wpadam sie tylko przywitac, powedziec, ze wczorajszy koncert Depeche Mode byl niesamowity, przepiekny i w ogole brak slow...

Jusia bizuteria jest przepiekna!!!!! Ja uwielbiam bizuterie, szczegolnie kolczyki, zazdroszcze talentu, sama chcialabym potrafic ale niestety nie umiem:(

Myslalas o tym, zeby je sprzedawac? A moze sprzedajesz??? Zawsze rzeczy robione sa niepowtarzalne, nie ta jak w sklepach wszystko to samo...

U mnie po koncercie spadek wagi:)o jakies pol kilo ale nie zaznaczam...na koncercie bylam wyskakana i odwodniona wiec sie nie liczy ale zawsze cieszy:)

pozdrawiam, potem wpadne zeby Was poczytac:)papa

Nutko, dziękuję za piękne życzenia. Będę się starać aby się spełniły.

A wiesz, że w Gdańsku, chyba w klinice, pracuje mój kolega z ławy szkolnej dr R. Abramowicz? Może go znasz. Kiedyś, w liceum, podkochiwałam się w nim. :oops: .

Jusiu, śliczne te twoje wyroby. Powiedz mi jeszcze, czy te perełki są naturalne, czy szklane. Szczególnie wpadły mi w oko te dwukolorowe, czarno-białe. Śliczne są, ale ja już do nich jestem chyba za stara.

Saguś, już Cię mam w znajomych!! :)

Spadam, bo jutro mam na 8 i 14 godzin, niedziela nie lepsza :) .

Pozdrowionka :)

Wpadłam tylko na chwilkę aby złożyć życzenia, interesującej, mądrej kobiecie! Polu, ode mnie również, wszystkiego najpiękniejszego!!! Masz kobieto w sobie tyle siły i chęci do działania, której nie jedna z nas Ci może pozazdrościć :) Życzę Ci więc, tego co najważniejsze, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, żebyś mogła każdego dnia cieszyć swoim widokiem te tłumy oczekujących na Ciebie ludzi :)

Nutko, dziękuję za piękne życzenia. Będę się starać aby się spełniły.

A wiesz, że w Gdańsku, chyba w klinice, pracuje mój kolega z ławy szkolnej dr R. Abramowicz? Może go znasz. Kiedyś, w liceum, podkochiwałam się w nim. :oops: .

Jusiu, śliczne te twoje wyroby. Powiedz mi jeszcze, czy te perełki są naturalne, czy szklane. Szczególnie wpadły mi w oko te dwukolorowe, czarno-białe. Śliczne są, ale ja już do nich jestem chyba za stara.

Saguś, już Cię mam w znajomych!! :)

Spadam, bo jutro mam na 8 i 14 godzin, niedziela nie lepsza :) .

Pozdrowionka :)

Pola niestety perły nie są prawdziwe, sztuczne, zresztą widziałas takie perły prawdziwe bo ja nie,he he he..... To i tak jest niewiele z tego co robie, robiłam na szybkiego zdjęcia i tylko takie zrobiłam.