Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Niedawno wstałam, bo wczoraj do późna pracowałam.

Kasias jesli możesz dodaj mnie do swoich znajomych na n-k, bo bardzo chciałabym zobaczyć Twoje wyroby. Sama szydełkuję i robię na drutach więc zawsze mnie interesują takie rzeczy. Pozdrawiam :)

Jusiu, jeśli Ci się jeszcze nie znudziło, wyślij do mnie zdjęcia Twojej biżuterii: bozenamichalska@wp.pl

W tym tygodniu wg jest dla mnie łaskawa, pewnie również dlatego, ze mi się pojawiła oczekiwana z utęsknieniem @. Pozdrawim wszystkich i życzę dużo samozparcia wzystkim oczekującym na spadek(jednak nie po cioci z Ameryki :oops:). Życzę miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie!!

Ja coś ostatnio czasu nie mam żeby tu zagladac. Waga przystanela i czeka na lepsze czasy, ale widze ze coraz cześciej pozwalam sobie na male co nie co, to pewnie dlatego. Waga jak na razie taka jak na suwaczku. Pozdrawiam was bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Pamiętacie mnie jeszcze ? :) Moge tu jeszcze wtrącic swoje słówko... ? :)

Dziekuje wszystkim za wsparcie i miłe słowa w trudnym, dołującym mnie momencie..... wielkie dzieki Bożenko, Malinko, Marudko, Sago,MaLinko 2702, Balbinko, Nutko,Maho, Sandro, Grazzio, Andziu1, Winkachce i wszystkie moje drogie Protalki (przepraszam jeśli kogos pominęłam :oops: ) wiedziałam ze na was i wasze wsparcie w każdej sytuacji mozna liczyc... jak na najprawdziwszych przyjaciół.

Rzeczywiście musiałam dojśc do ładu sama z sobą, spojrzec na siebie i soje życie i problemy z dystansu, poukładac sobie to wszystkow głowie. Trochę to trwało, potem pochorowałam sie poważnie, jakies wstretne zapalenie oskrzeli mnie dopadło, jestem nadal na antybiotyku, robie w domu inhalacje, leżałam cały tydzien z gorączka w łózku. Dzis wstałam i wyszłam pierwszy raz na dwór od 10 dni. Juz mi sie ma na zycie... :D

Problemy mi sie nie rozwiazały ale, wlcze, nie poddajesie... może bedzie lepiej ? Na pewno.... :)

Starałam sie cały czas mniej czy bardziej trzymac zasad Dukana, jakis tylko bałagan mi sie wkradł w moje kolejne dni 5 na 5 ale jak miałam goraczke to albo w ogóle nie jadłam nic albo miewałam tzw. ochoty więc w trakcie dni białkowych zjadłam pomidora albo brokuły. Teraz wszystko musze uspokoic, poukładąc i wrócic do rytmu 5/5. Mam teraz drugi dzien warzyw.

Grzeszków było niewiele, jakis owoc, kilka rodzynek..........itp. Schudłam o kolejne 2 kg na przestrzeni ostatnich 2 tygodni. Myśle ze ta goraczka i choroba też sie tutaj dołozyła. A suwaczek zaraz zmienie i postaram sie trzymac dalej... z wami... i pogodzona z sama sobą.

Zaległości w czytaniu nie nadrobiłam więc nie jestem na bieżąco co u kogo spadło a co sie poddaje waszym wysiłkom. Potem nadrobie przez weekend na pewno. Póki co gratuluje spadającym z wagi, wytrwałości zycze tym z zastojami aha i witam nowych uczestników forum, bo na pewno skład nam sie powiekszył. Miłego popołudnia !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete, jak się cieszę, że się odezwałaś. Tak było pusto bez Ciebie na forum. Gratuluję spadku, ale z doświadczenia wiem, że takie kilogramy stracone w czsie choroby mają silne tendencje do powrotu. Mam nadzieję, że szybko miną Ci wszelkie problemy, jestem tego pewna, bo piszesz zupełnie inaczej i widać, że walczysz. Bardzo się z tego cieszę i życzę Ci powodzenia i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny u mnie weekendowa zamula, wczoraj nie wysciubilam nosa poza dom, do tego caly dzien przesiedzialam w pizamie, ale dzis juz trzeba isc po jakies zakupy:)

Sandra, jak wrażenia po filmie ? Chciałam na to iść do kina, ale niestety nie wyszło. Bede musiała sobie go gdzieś wyszukać.

Winkachce jak dla mnie to bardzo srednio.Ksiazke wciagnelam jednym tchem a film mnie znudzil.Mozna obejrzec ale szalu niiima:) ale jak kto lubi, pewnie tez zalezy od tego co sie w danym momencie zycia przezywa.Ale tez nie podobala mi sie glowna odtworczyni ani jej gra aktorska.Wiec ja mu daje dostateczny;)

Margarette trzymam kciuki, wiem jak to jest, sama co dopiero niedawno wyszlam na prosta, mialam dosc ciezki czas zwiazany z rozstaniem po 8letnim zwiazku, utrata stalej pracy i 8 kilowym przytyciem.Szczerze mowiac ta dieta tez mi wiele pomogla.Nie wiem jak u was kobietki ale ja jestem tym typem co na stresy sie obzera i szuka pociechy w jedzeniu, wiec walka z ta slaboscia tez mnie postawila na nogi.Teraz zostaly mi 4 kg do osiagniecia celu ale juz wygladam ok i nie mam dola patrzac w lustro.

Kasias dzieki za dodanie na NK.Jestes bardzo zdolna, zreszta z tego co widze tu sa same zdolne kobiety.Mi szydelkowanie i drutowanie nigdy nie wychodzilo, szczegolnie z szydelkowania w podstawowce na pracach recznych mialam dwoje.Ale wiecie co, tydzien temu bylam na markecie artystycznym, tzn same hand-made sprawy i poznalam pewna dziewczyne, ktora niewiele mlodsza ode mnie rok temu zaczela malowac i maluje naprawde swietnie, nawet sprzedala jeden obraz do kaliforni za 600 dolarow.Czyli w kazdym wieku mozna zaczac jak sie tylko chce.

Spadam sie ubierac:) czas najwyzszy choc nic mi sie nie chce do tego bola mnie od paru dni oskrzela, mam tzw mokry kaszel ale nic poza tym.Papa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete, w końcu się odezwałaś :) Zdrowiej szybciutko i nabieraj sił... do walki i do życia. Trzymaj się!

Winkachce, ja mam niezłe zadatki na alkoholika, bo jak mi jest źle, to lampka winka poprawia mi humor i problemy się kurczą. Oczywiście nikomu nie polecam takiego sposobu na rozwiązywanie problemów... Gonię twoje utracone kilogramy. Moich zostało 6 a jak ma się "zająca" to większa mobilizacja jest i łatwiej odpierać pokusy :D

Tyrolciu, to wstrętne Małe-Co-Nie-Co... ja niestety też ostatnio często ulegam ale czasami dość świadomie. Odkryłam, że kiedy pozwalam sobie na grzeszki na PW, waga na P leci dużo szybciej ale wtedy na P jest tylko P i nic więcej. Może spróbuj tego sposobu - tzn. grzesz ale tylko na PW (i oczywiście bez schabowego z frytkami) :)

Bożena, gratuluję! :) Zauważyłam, że ostatnio większość naszych forumowych wag jest łaskawa... oby jak najdłużej :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nowe to ja tez chce, Jusiu odebralas prywatna wiadomosc ode mnie?

Tak odebrałam. Dziekuje!!! Powiem Ci szczerze że ceny nawet sa takie jak ja zamawiam u swojego dostawcy, ale jak mi się znudzą to napewno skorzystam. Dzieki. Zaraz przesyłam fotki tylko musze znależć adres. Mam ich teraz duzo ale nie wiem które czyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odebrałam. Dziekuje!!! Powiem Ci szczerze że ceny nawet sa takie jak ja zamawiam u swojego dostawcy, ale jak mi się znudzą to napewno skorzystam. Dzieki. Zaraz przesyłam fotki tylko musze znależć adres. Mam ich teraz duzo ale nie wiem które czyje.

a gdzie zamawiasz jesli mozna spytac? fotki juz obejrzalam, rewelacja, powiedz mi na co to nawlekasz bo ja zawsze mam z tym problem, co wybrac....jesli oczywiscie mozesz zdradzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie zamawiasz jesli mozna spytac? fotki juz obejrzalam, rewelacja, powiedz mi na co to nawlekasz bo ja zawsze mam z tym problem, co wybrac....jesli oczywiscie mozesz zdradzic :)

Ja nawlekam na linke jubilerską. A zamawiam na necie. Teraz mam drugiego dostawce bo tamten był troszke nie fer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny po woli odrabiam zaległości w czytaniu i dowiaduej sie coraz nowych rzeczy o was.

Bożenko - nie wiedziałam że ty też miałaś wahniecie w motywacji do diety, tym bardziej ciesze sie że wróclas na łono Dukana. odpowiedziałam ci na maile prywatnego na NK dopiero dzis bo wczesniej nie odpałałam NK. Dzieki raz jeszcze za to że jesteś, taka jaka jesteś ! :)

Sagus - współczuje ci sytuacji z praca, ale wierze w ciebie tak jak i inne dziewczyny. Nie bede sie powtarzac, ale powiem że ja choc byłam w podobnej jak ty dzis sytuacji nie raz to z każdej takiej zmiany wychodziłam bogatsza o nowe doświadczenia zawodowe, nowe umiejetności i nie żałuje teraz że tak było. Tobie tez tego życze, wierz w to mocno że sie uda znależć coś lepszego, a na pewno spełnisie, na pewno.. :)

Dziewczyny nie miałam pojecia że tu tyle zdolnych osób, Sandra śpiewa super (zajrzałam na stronke, wysłuchałam..ok!) Kasias - widziałam twoje dziergane robótki też sliczne, jeden w jeden. a Jusi wyrobów nie wiziałam - czekam na zdjecia od ciebie : gosiamarek@wp.pl, ale wierzę zachwytom dziewczyen ze sa na pewno śliczne.

G R A T U L U J E !!!!

Polu - przez tą swoja nieobecnośc na forum nie złozyłam ci zyczeń urodzinowych. Przyjmij i ode mniue z opóźnieniem wiele ciepłych serdecznych uścisków i życzęn, zdrowia, pogody ducha i radości z każdego dnia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kobietki wpadam tylko zeby sie pochwalic kilogramowym spadkiem:))) zwazylam sie po powrocie do domku z zakupow i taka niespodzianka:))))

Jednak waga sie zlitowala wiec mam nadzieje, ze to pocieszy reszte dziewczyn z zastojami.Miesiac zastoju, 2-go mialam po miesiecznym oczekiwaniu kilogram mniej i dzis nastepny...oby tak dalej, zaraz zmieniam suwaczek:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.