Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Pola niestety perły nie są prawdziwe, sztuczne, zresztą widziałas takie perły prawdziwe bo ja nie,he he he..... To i tak jest niewiele z tego co robie, robiłam na szybkiego zdjęcia i tylko takie zrobiłam.

Jusiu ja robilam z prawdziwych, byly piekne nieregularne ksztalty, zobacze czy sa jeszcze dostepne i podam Ci namiar, oczywiscie naturalne hodowlane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusiu ja robilam z prawdziwych, byly piekne nieregularne ksztalty, zobacze czy sa jeszcze dostepne i podam Ci namiar, oczywiscie naturalne hodowlane...

Pierwszy raz słysze o takich hodowlanych,he he... Oczywiście sieczke prawdziwych mam ale osobiście mało mi się podoba.Ale podaj namiary to może się zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowa pora !Gratuluje wszystkim spadkow wagi .Sago dziekuje za przyjecie mnie do Swoich znajomych.

-Polu ja rowniez o Tobie pamietam:

-To jest bukiecik dla Ciebie malutki,

aby odpędził smutki,

żeby Ci kwitł i w zimie i w lecie

nawet wówczas gdy śniegiem miecie. Jeden kwiatek to uśmiech,

drugi to miłe słowo,

trzeci to szczęście dla Ciebie

i jeszcze listki

to moje serdeczne uściski.

W Dniu Urodzin życzę Ci samych szczęśliwych dni !!!

....... .•´—) ¸,o¤°``°¤o,¸(—`•.¸

.•´—),o¤°``°¤o,¸¸,o¤°`°¤o,¸(—`•.¸

,o¤°``°¤o,¸¸,o¤°``°¤o,¸,o¤°``°¤o

....._.;_'.-._

...{`--..-.'_,}

.{;..\,__...-'/}

.{..'-`.._;..-';

....`'--.._..-'

........,--\\..,-"-.

........`-..\(..'-...\

...............\.;---,/

..........,-""-;\

......../....-'.)..\

........\,---'`...\\

.....................\ .:)

-Jusia jesli moge prosic to tez prosze o zdjecia Twoich prac na mail gpomian@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!

u mnie nic ciekawego sie nie dzieje, waga stoi ale dobrze ze nie wzrasta :)

Bozenko ciesze sie ze juz wszystko wrocilo na swoje tory i walczysz dalej :) :)

Poluniu kochana zycze Ci wszystkiego co najlepsze i duzo ZDROWKA !!!!

Jusiu i ja poprosze fotki jezeli to nie problem katarzyna1-33@wp.pl

Pozdrawiam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Szalejecie dziewczyny, nie ma mnie jeden dzień a tu tyyyyyle postów :)

Na początek, Sago miło mi że zostałam dodana do Twoich znajomych :)

A teraz do Poli:

Wszystkiego naj naj naj najlepszego duuuużo zdrowia szczęścia, pomyślności. Pociechy z rodziny. Ale przede wszystkim spełnienia wszystkich marzeń, a w szczególności tych najskrytrzysz. Uściski i buziaki. Gifów niestety jeszcze nie naumiałam się wstawiać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane kobitki ale duuuzo napisalyscie:) ale przeczytalam wszystko i zaraz lece ogladac ''Weronika postanawia umrzec''. ciekawa jestem filmu, bo jestem wierna fanka Paula Coelho, czytam wszystkie jego ksiazki i zawsze dodaja mi mnostwo energii i wiary w zycie.

A teraz sobie popłaczę troszkę... Kupiliśmy wagę elektroniczną... nie lubię jej buuuuuuuu.... Okazało się, że chyba jednak na początku ważyliśmy sporo więcej...

W związku z tym nie wiem kiedy znowu przesunę suwaczek... Ech...

Ale tak się pocieszam, że skoro całkowicie wyeliminowałam węglowodany, tłuszcz i cukier, jem mniej, piję więcej to wreszcie MUSI ta obrzydliwa waga zacząć na prawdę spadać. Prawda ???????

Dlatego wagom elektornicznym mowie stanowcze NIE:) stosuj sie do wagi na ktorej pierwszy raz sie wazylas,chyba tak lepiej:)

Saguś dziekuje za bardzo mile slowa, ja tam w kazdym wyrobie widze mankamenty, ale staram sie ciagle poprawiac ulepszac.....

Kasias na NK sa dwie Kasie na S wiec nie wiem, ktora Ty jestes a tez jestem ciekawa Twoich wyrobow...czy moglabys mnie dodac?Sandra K:)

Kartofelko, oczywiście, że ciacho lepsze... bo jak się tak hmmm podniecisz konsumując takie ciacho, to tracisz kalorie, wyzwalają się endorfiny, które jak ryba są dobre na wszystko, na dodatek poprawia Ci się nastrój, krew szybciej krąży...no same plusy milosc38.gif

Jo jo(po tczewsku) dopiero potem sie same problemy zaczynaja:)))

Polu nie wiedzialam, ze masz dzis urodzinki:) wiec ja rowniez zycze Ci tego co w zyciu najpiekniejsze, radosci, spokoju, rownowagi we wszelkiej materii....A swoja droga to czego uczysz????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazzio, Balbinko, Magdo, Winkachce i Sandro - z całego serca dziękuję za życzenia.

Dziękuję też Sylwuśce i Marudce, które składały mi życzenia na prywatną pocztę. Jesteście wszystkie bardzo kochane.

Jeszcze nigdy w życiu nie dostałam tylu życzeń!!!!! Jest mi niezmiernie miło.

Jusiu, prawdą jest, że nie widziałam takich perełek :) ale mam sporo biżuterii, może nie tak pomysłowej, ale właśnie z taniutkich perełek hodowlanych. Są bardzo miłe, bo nagrzewają się do temperatury ciała.

A teraz już lulu, jutro 5.30 muszę wstać!! :)

Dobrej nocy wszystkim, pa pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba musiałas dołączyc do Nas w ym czasie jak mnie nie było tym czasowo na forum.

tak, jak się ukrywałaś :)

Jak narazie nie bedę jeszcze utrwalała.

...i o to chodziło :)

a i możesz wrzucić tu linka ze swoimi ozdobami ? :D

edit: prosiłabym o mejla Jusiu dagny70@wp.pl :)

Sago powodzenia w szukaniu nowej pracy i dziękuję za zaproszenie :oops:

co do "pytanie na śniadanie" - zawsze potrzebny jest rozsądek. szkoda panie, które gościły w programie, nie wgłębiły się w tą dietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane!!!

Wstałam dziś a za oknem widze że śnieg pruszy, wsumie co się dziwić pfrzeciez mamy grudzień.

DZiewczynki zdjęcia przesle dziś tym co obiecałam i tym o które prosiły.

Zaczynam dziś warzywka więc pewnie waga juz nie drgnie, ale i tak jestem zadowolona. Na obiadem mam dziś gołabeczki więc reszta casu przeznaczona na sprzątanie, pranie i biżuterie,he he... No i zabawe z synkiem. 

Życze miłej soboty wszystkim, pózniej się odezwe... Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w weekendunio :)

Dla mnie nie taki to końca, bo zaraz lecę do szkoły... co prawda to ostatni semestr więc nas tak nie cisną, no ale ruszyć się trzeba, a mój ból gardła i ogólne przesilenie mi w tym nie pomagają :)

Kartofelko - ano kurczę się trochę, aż sama się dziwię że tak mi to idzie, codziennie jem otręby, wieczorami opycham się wędzonym łososiem, na fazie z warzywami jem ile popadnie, gulasz, jakieś zapiekanki z warzyw i mięsa a mimo to zawsze jak się ważę na białkach to jest mnie mniej :) żebym nie przechwaliła :oops: Tobie też ładnie spada więc miejmy nadzieję, że nas ta dobra passa nie opuści :D pamiętam jak miałam zastój na 70kg i jak mnie to wkurzało, więc wszystkie zastojowe kobitki -głowa do gory! W końcu ruszy!! Szczególny podziw dla JUSI i NUTKI - prawdziwe twardzielki, na pewno zostanie Wam wynagrodzone :) MUSI !!

Jusiu, dziękuję za zdjęcia - kolczyki są ciekawe, jak będziesz miała więcej zdjęć to ślij :) no i skoro je sprzedajesz to stwórz cennik :) a nuż przed świętami któraś kupi :)

Sandra, jak wrażenia po filmie ? Chciałam na to iść do kina, ale niestety nie wyszło. Bede musiała sobie go gdzieś wyszukać.

Życzę miłego wolnego, a idacym do pracy... lżej niż w tygodniu !!!

Buziaki

aaaaa zapomniałam Kartofelka! Ty mnie nie szczuj tym winem bo oszaleje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.