Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !

Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Pff, Śnieżynko, mimo że nie miałam jeszcze za bardzo przyjemności Cię poznać, stanowczo protestuję przeciw łamaniu się!!! Jak Ty odpuścisz, to wszystkim nam motywacja padnie, rzucimy to w diabły i będziemy tyć aż pękniemy!!!

Chcesz mieć tyle dusz na sumieniu? Matek, córek, żon, ojców, synów i mężów?

Czy uniesiesz taki emocjonalny balast? :)

PS. Dziewczyny kochane - moja Śnieżynka mi się łamie ;) :) :grin: :grin: Dajcie jej kopa, please :)

Co to znaczy, ze Śnieżynka się łamie?! Kobieto Ty dopiero zaczynasz i to z super skutkiem, nie możesz sobie teraz odpuścić!!!Słyszysz?! Nie możesz!!!

Popieram w stu procentach Anulkas! Śnieżynko...Dopiero zaczęłaś,zgubiłas kilka kilogramów i już masz dosyć? Ja jestem na diecie rok i 14 dni i żyję...Były różne chwile ,gorsze i lepsze...Kilka razy waga skakała do góry o kilka kilogramów z mojej winy,winy łakomczucha,ale nie można się poddawać i to na poczatku drogi!!!

Kopa to ja moge dać i to solidnego kopa!!!! Śnieżynko tyłeczek dawaj!!!!

Witam.

Rano nie zajrzałam na forum i teraz mnóstwo do nadrobienia. Świetnie że forum żyje.

NUTKO CYNAMONU może za bardzo wyśrubowane jest to twoje marzenie o wadze. Jednak nie wiem czy pamiętasz jak pisała o 2 fazie MAHO zajęło jej to 10 miesięcy, a też nie miała zbyt wiele do zbycia. Ponadto nie umie wstawiać kijów samobijów, ale jak białeczka to białeczka, i warzywem nie dokładamy. Nie ma tak dobrze. Jak dokładamy to waga stoi. Tak to już niestety jest, więc co się dziwisz. Poza tym nie pamiętam jak ciągle pisałaś o serniczku o śnieżnej owcy. Ja tylko raz zrobiłam sobie i zjadłam 5 mufinków. Mniej słodkiego, więcej rygoru to mniej będziesz narzekać. Pozdrawiam.

ŚNIEŻYNKO od 4 stycznia schudłaś 4 kg. To sporo bo minęło dopiero 10 dni. Nie można chudnąć za szybko bo nabawisz się chorób, zresztą to wcale nie jest wolno. Daj organizmowi odpocząć. 1 faza jest najbardziej efektywna. A ile ty byś chciała spadać codziennie 0,5kg daj spokój który organizm dałby radę.

ŚLIWECZKO bardzo dziękuję za miłe słowa. Ale dla mnie Ty jesteś „guru” i koniec.

PACIEJKO witam serdecznie. Z nami się uda, ale trzeba przestrzegać zasad, bez tego każdy polegnie. Powodzenia.

Anulkas, Olinka, Campari, Jusiu, Anuulllka - gratulacje – taka zmiana poprawia humor na cały dzień.

MALISZKO – fajnie jest tak spadać, ale cały czas boję się czy wnet to mi się nie skończy i zatrzymam się na miesiąc z jedną cyferką. 3 pierwsze miesiące miałam średnią 6kg/m-c listopad i grudzień zaniżyły tą średnią na 5kg/miesięcznie. Oby nie tak dalej.

BALBINKO – czemu tak długo kazałaś nam na siebie czekać. Tęskniłyśmy. Wracaj i odzywaj się regularniej, no i dietkuj kochana bo widzę że na suwaczku masz trochę do zrzucenia.

BENEK kochana zaniedbujesz nas.

Kuskus – to tak naprawdę pewien rodzaj makaronu – nazywa się to kaszą. Dlatego myślę, że chyba nie bardzo można to jeść w 2 fazie.

PACIEJKA – zepsuty piec to lipa, oby szybko dało się go naprawić i najlepiej małym kosztem.

MARAGRETE – masz świetne zdjęcie na NK. Zawsze jak czytam Twoje posty to w myślach wklejam sobie obok nich właśnie tamto zdjęcie.

MOTYLEK8787 – ja mam 160 cm i wcale nie nażekam na wzrost. Chyba tylko w tym nie miałam kompleksów. Także pomyślcie 160 cm i 106 kg – wyglądałam jak wieloryb. Łatwiej przeskoczyć, niż obejść.

Nie nie ja się nie chce poddać.. to jakieś nieporozumienie..! Chyba mamusia mnie nie zrozumiała ;) hihi ale dziekuje Kobitki za wsparcie i ciepłe słowa.. Nie poddam się, bo widze efekty :) Oj mamusia mamusia..

A już się szykowałyśmy, pałki spod łóżek wyciągałyśmy...]:->

No trudno! Pilnuj się Maleńka :)

Nie nie ja się nie chce poddać.. to jakieś nieporozumienie..! Chyba mamusia mnie nie zrozumiała :) hihi ale dziekuje Kobitki za wsparcie i ciepłe słowa.. Nie poddam się, bo widze efekty ;) Oj mamusia mamusia..

Córcia uwierz, że wiem co robię :-D znam Cię lepiej niż Ty sama :) , a może nie?... Lepiej trzymaj się tego forum, bo pały się grzeją :grin: :grin: :-D

Dzięki dziewczyny za wsparcie (powiem Wam w tajemnicy, że podziałało :-D )

Witam poczytuje Was, mam zamiar od poniedziałku wejść na te drogę. Do zrzucenia mam jakieś 15 kg - tak było by idealnie, a co wyjdzie zobaczymy, wszystko za małe, spodni nie dopinam, to nie może tak trwać.

Czytam zapoznaje się z tą dietą, jak na razie słownictwo jest dla mnie niezrozumiałe - pomimo posiadanej książki - pewnie czasu mi trzeba :)

Widzę, że macie przepisy i to jest fajne - takie gotowce ;), bo kobieta pracująca jestem i z czasem krucho :)

Pozdrawiam Forumki :grin:

Mam jeszcze jedno pytanko może ktoś będzie wiedział, bo strasznie mnie to nurtuje :) Mam jogurt naturalny firmy Zott. W 100g znajduje się: 4,7g białka, 4,7 węglowodanów, 3,0g tłuszczu, czyli razem jest to 12,4 g. Moje pytanie co jest z resztą składników z pozostałymi 87,6 g co tam się znajduje.

Dobre pytanie ;)

Co tam się znajduje, tego nie wie nikt :grin:

Dobranoc!!! Do jutra i niech nam się przyśni odpowiedź, byle nie był to koszmar :)