Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Super Maragrete, że będziesz ze mną ćwiczyć, tylko, że jak ja zaczynam coś w poniedziałek to nigdy nie kończę, więc proponuję jutro, niedzielę lub wtorek? Co Ty na to?

Ok, moze byc niedziela, ruszamy zatem razem w niedziele Ivonko.......... ;)

Kto jeszcze chętny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze cos na poprawę nastroju ( jesli chodzi o mnie to póki co to jest najprawdziwsza prawda..... ;) :-) a nie żart........)

http://img81.imageshack.us/img81/9648/7945waga.jpg

Hehehe... Widzę, że dzisiaj na wesoło?? :) Prawda prawda, świeta prawda;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrette ta obrazki swietne:)szczegolnie ten drugi mnie mocno rozbawil:)

Iwonka35 slyszalam o tych cwiczeniach o co w nich chodzi? trzeba je robic codziennie i po ile czasu? moze i ja bym sie przylaczyla?tylko ze po 12 godz w pracy przychodze do domu i padam na wyrko...wiec nie wiem czy taki system ze trzeba codziennie bylby ok, chyba bym nie dala rady...ale napiszcie kobietki po krotce o co tam chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kabanosy sa całkiem przysępne cenowo w makro, ogromna róznica. W carrefour za opakowanie vacum ( 5szt) 10,80zł a za 5 szt. na wage w makro płaciłam 5,60zł więc o połowe taniej.

ja kupuje na stoisku rybnym isa takie male 3-4 cm na wage za 45zl kilogram  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć KoBiałeczki,

nie wiem, jak to się stało, ale mój pierworodny kończy dzisiaj w nocy 21 lat!!!!!!

Przecież to jest fizycznie niemożliwe, bo ja mam tyle samo!!!!! No może trochę wiecej, ale naprawdę niewiele!!!

Bardzo to wszystko dziwne ;) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlam linka do cwiczen Weinera

http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html

b. podobne do callanetics i moze to lagodnie wyglada ale nie jest wcale latwe.Mysle, ze plusem w tych cwiczeniach podobnie jak przy callanetics jest to, ze czlowiek nie skacze jak glupi, nie meczy sie i nie poci jak swinka tylko cwiczy same partie miesni tyle, ze tak wytrzymac jest ciezko bo miesnie b.bola:)

Kurcze nigdy nie slyszalam nawet o kabanosach rybnych

Czy nutka tu jeszcze zaglada?bo cos jej dawno nie widzialam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć KoBiałeczki,

nie wiem, jak to się stało, ale mój pierworodny kończy dzisiaj w nocy 21 lat!!!!!!

Przecież to jest fizycznie niemożliwe, bo ja mam tyle samo!!!!! No może trochę wiecej, ale naprawdę niewiele!!!

Bardzo to wszystko dziwne ;) :-)

Maliszko, to ze syn konczy 21 nie oznacza wcale ze Ty masz wiecej, dzisiejsza fizyka kwantowa wyjasnia takie cuda, ze wszystko jest mozliwe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliszko, to ze syn konczy 21 nie oznacza wcale ze Ty masz wiecej, dzisiejsza fizyka kwantowa wyjasnia takie cuda, ze wszystko jest mozliwe:)

Dzięki Sandruś - wiedziałam, że musi być jakieś naukowe uzasadnienie :P :wink:

Zmykam, bo przede mną intensywny weekend :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie czy wy kupujecie tylko produkty light i 0% bo ja tak ale jak tak czytam to widzę, ze i maslanke i zwykły jogurt naturalny pijacie. hmmm ja zwracam uwagę na stosunek białka do weglowodanów i cukrów i tłuszczy, tak aby zawsze białko przewazało a reszty było 0 lub minimum. A i uwielbiam kabanoski z łosocia znacie?

Ja też jadam kabanosy z łososia do czasu.

Pracowałam w firmie wędliniarskiej (niemieckiej) mój szef rozmawiał z równorzędnym pracownikiem z branży rybnej. Efektem tej rozmowy była moja niechęć do kabanosów, nie wiem jak to delikatnie napisać. Mój szef po tej rozmowie kabanosy rybne wykreślił z jadospisu. Do ich zrobienia użwają te części ryby które do niczego się nie nadają. Czyli wnętrzności itp. Obrzydziło mi to je skutecznie. Sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Ivonko ja już od jakichś 3 miesięcy o tych ćwiczeniach myślę, przejrzałam portale internetowe na temat 6 Weidera, obejrzałam filmiki instruktażowe, wydrukowałam sobie harmonogram tych ćwiczeń, co i ile razy każdego dnia, bo sa dwa systemy zwiększania ilości ćwiczonych powtórzeń...itd, ale potem jak to zwykle bywa cisnęłam to w kąt. Może tez zacznę, tak od 1.03. w poniedziałek... to by było akurat tak równo z początkiem miesiąca.... Masz racje, trzeba zmierzyć sie jutro albo w niedziele dokładnie w obwodach i w poniedziałek ruszyć do boju. Ruszamy razem ?

Kto jeszcze chętny ćwiczyć z nami ?

Ja jestem chętna tylko nic nie wiem o tych zestawach wyślijcie mi linki proszę. Bo poniedziałek niebawem.

Fajne te Twoje chumorki - szkoda że takie prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć KoBiałeczki,

nie wiem, jak to się stało, ale mój pierworodny kończy dzisiaj w nocy 21 lat!!!!!!

Przecież to jest fizycznie niemożliwe, bo ja mam tyle samo!!!!! No może trochę wiecej, ale naprawdę niewiele!!!

Bardzo to wszystko dziwne :wink: :wink:

Dobre, dobre kochana zdradzę Ci tajemnicę - bo Ty masz 21 lat ale netto. hihihi

Przyznaję ja też ciągle mam tyle samo lat, a nie wiem jak to jest, że moje dzieci coraz starsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wrzucilam do produktow dwa nowe produkty, platki z otrab przennych i wczoraj kupilam mleko instant odtluszczone , ktore nie jest w granulkach...

wstawie tu tez te platki bo ja je wcinam ciagle z serkiem ...

Olinko ja kupilam sobie ksiazke o jodze odchudzajacej tylko jakos nie moge sie zmobilizowac, moze jak sie ociepli? :wink:

hmm ja nie jestem pewna ale czy mozemy jesc platki z otrab?? nie wiem ale ktos mi mowil ze nie mozemy jesc platkow pszennych ale platki z otrab pszennych to to samo?? nie wiem?? moze ktos wie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć KoBiałeczki,

nie wiem, jak to się stało, ale mój pierworodny kończy dzisiaj w nocy 21 lat!!!!!!

Przecież to jest fizycznie niemożliwe, bo ja mam tyle samo!!!!! No może trochę wiecej, ale naprawdę niewiele!!!

Bardzo to wszystko dziwne :wink: :wink:

Dobre, dobre kochana zdradzę Ci tajemnicę - bo Ty masz 21 lat ale netto. hihihi

Przyznaję ja też ciągle mam tyle samo lat, a nie wiem jak to jest, że moje dzieci coraz starsze.

Ale Wam fajnie :P Hehe... 

hmm ja nie jestem pewna ale czy mozemy jesc platki z otrab?? nie wiem ale ktos mi mowil ze nie mozemy jesc platkow pszennych ale platki z otrab pszennych to to samo?? nie wiem?? moze ktos wie!!!

Moim zdaniem nie to samo, a trza by zajzeć w skład tych płatków jak i z czego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.