Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochane po weekendzie!

Kasias u mnie masz po łapkach! A masz ! A masz!;) Upiekłam w zeszłym tygodniu chlebek wg Twojego przepisu i... porażka niestety. Po pierwsze za dużo słodzika dałam, a po drugie trochę zakalec na dole został a patyczkiem tego nie wyczułam i po 25 min wyciągłam, Na pewno wsadzamy ten chlebek do zimnego piekarnika??? Ale pozatym ogólnie śniadanko smakowało

Marzenia napisz przepis na chlebek ak mi zapahniał że...na święta bym upiekła

Witam wszystkich,

po dłuższej nieobecności zawitałem ponownie po poradę od walczących w III fazie. Po miesiącu bezskutecznych prób zejścia poniżej 83 kg, dałem sobie spokój i tydzień temu zacząłem fazę III. Od razu nasunęło mi się kilka pytań:

1. w ciągu tygodnia można sobie pozwolić na dwa dowolne posiłki - czy tu chodzi o posiłek (czyli np zupa, drugie danie i deser) czy też o danie?

2. jeżeli jest mowa o dwóch dowolnych posiłkach i np dwóch porcjach 200g makaronu (na tydzień) to rozumiem, że jedno z drugim się nie łączy czyli mogę wtrąbić dwa dowolne posiłki + dwa posiłki z makaronem?

poradźcie proszę i pozdrawiam

dziewczyny Ci odpowiedziały a tak poza tym to chyba wagę masz ok 85 dla faceta jest w porzo ( bo poniżej to już szelki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra tak kiedyś miałam anoreksje.. jak miałam 16 lat.. na całe szczęście była w lekkim stopniu i dało się z niej mnie szybko wyciągnąc.. ale gdyby nie moja Mama to podejrzewam, że już by było po mnie :sad: Też bawiłam się ze środkami przeczyszcającymi.. pamiętam też, że moje dzienne spożycie kalorii w takim już najkrytyczniejszym momencie wynosiło 300kcal ;) jak sobie teraz pomysle to normalnie chce mi się wziąść i kopnąc siebie w 4 litery za to, że byłam taka GŁUPIA... Nić tylko wyniszczyłam sobie organizm.. Całe szczęście, że mam córeczkę, bo już mi lekarze wróżyli problemy z zajściem w ciąże i możliwy brak dzieci.. :sad: Taka ja głupia byłam jak byłam młoda :sad::sad: Aż mi wstyd :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. chyba ..nie wiem co zrobię.. Zgubiłam portfel.. :sad:

Miałam kupic mięsko na rolady.. i bania. W tym i dowodu

się pozbyłam bo był w nim. Ale kurcze wydaje mi się, że

pamiętam kiedy go miałam ostatni raz w ręce.. Ale na wszelki

wypadek obskoczyłam wszystkie sklepy do których zajżałam

i nic.. Może ktoś odeśle chociaż dowód.. ;) :sad: :sad: :sad: Choc

myślałam, że jak go w tych sklepach nie znalazłam.. to będzie

gdzieś w domu.. ale szukam i szukam i nic. Dobrze, że prawko

miałam gdzie indziej.. Nie wiem co mam teraz zrobic. Już kiedyś

zgubiłam dolumenty.. i na policji nie chcieli przyjąc mojego

zgłoszenia - bo to nie kradziesz..

I za kilka dni za mąż wychodzę - to nie będę na stare nazwisko

wyrabiac dowodu..

Jestem zła na siebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Ivonko rozmiar 36 to Ty chudzina jesteś - gratulację.

Śliweczko powodzenia - dzielna babka z Ciebie dasz radę, początki zawsze są nerwowe, ale dlatego masz nad głową "L".

Dzwoniłam do firmy i okazał się że już mają kogoś, (przegrałam z jedną osobą - straszne), zostawiła moje CV w rezerwie gdyby coś poszło tamtej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Was zamęcze pytaniami.Dziś moja mama kupiła kurczaka z rożna i tak mnie to zastanowiło czy my też możemy go jeść??????jak on wogóle jest robiony?????????????jadła któraś na dietce takiego?????

Ja wcinam takie kurczaki, oczywiście bez skóry i jak widzę tłuszczyk to też go omijam, i jak widać jest ok.

Szyszunia – gratulacje.

Gugu – będzie dobrze, nastaw się pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. chyba ..nie wiem co zrobię.. Zgubiłam portfel.. :sad:

Miałam kupic mięsko na rolady.. i bania. W tym i dowodu

się pozbyłam bo był w nim. Ale kurcze wydaje mi się, że

pamiętam kiedy go miałam ostatni raz w ręce.. Ale na wszelki

wypadek obskoczyłam wszystkie sklepy do których zajżałam

i nic.. Może ktoś odeśle chociaż dowód.. ;) :sad: :sad: :sad: Choc

myślałam, że jak go w tych sklepach nie znalazłam.. to będzie

gdzieś w domu.. ale szukam i szukam i nic. Dobrze, że prawko

miałam gdzie indziej.. Nie wiem co mam teraz zrobic. Już kiedyś

zgubiłam dolumenty.. i na policji nie chcieli przyjąc mojego

zgłoszenia - bo to nie kradziesz..

I za kilka dni za mąż wychodzę - to nie będę na stare nazwisko

wyrabiac dowodu..

Jestem zła na siebie!!!

To faktycznie wyjątkowy pech, myślę jednak że lepiej będzie zgłosić to na policję i powiedz ze w czasei zakupów Ci ukradli. Do ślubu bez dowodu, no nie wiem lepiej zadzwoń do urzędu i się upewnij czy nie trzeba będzie robić jednak na stare nazwisko bo jak inaczej udowodnisz że Ty to Ty, w dniu śubu taka niespodzianka to Ci raczej nie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem.

Dziewczynki,bardzo Wam dziękuję za trzymane kciuki.Kochane jesteście.Kciuki pomogły!!!! Było super!A tak się bałam...Instruktor świetny,spokojny i miły (człowiek bez nerwów :sad: )Pojeździłam 15 minut na placyku,a potem wyjazd na miasto i wszystko poszło dobrze,kilka wpadek było,ale to chyba normalne gdy się pierwszy raz siedzi za kierownicą.Z ruszaniem nie miałam problemów i z biegami tez nie.Najgorsze jest to że nad tyloma rzeczami na raz trzeba panowac,a ja należę do ludzi troszkę roztrzepanych,więc trudno mi było opanowac to wszystko.Ale dałam sobie nieźle radę,a to wszystko dlatego że trzymałyście za mnie kciuki.DZIĘKI WIELKIE RAZ JESZCZE!!!!!!

ŚLIWUŃKO

Byłam na galeri nk poprostu chylę ukłony i pokłony!!!!!!!!!!!!!!

SZOK!!!!!!!!!!!!

TRZYMAJ TAK DALEJ...

Dziękuję Boguniu :sad: Trzymam,trzymam i nie puszczę ;)

Życzę miłego wieczorka i spokojnej nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Chciałabym nadrobić zaległości, ale to chyba będzie trudne. Ale może choć spróbuję.

Olinko ja z całego serca życzę Ci już wkrótce bobaska. Będę trzymać za to kciuki.

ZaDuży widzę, że dziewczyny już Ci odpowiedziały, ale może ja dodam swoje dwa grosze. Pytałeś czy "uczta królewska" to tylko jedno danie, czy cały posiłek z zupą, drugim daniem i deserem. Wg Dukana to możesz spokojnie wcinać cały posiłek i cieszyć się nim bez zbędnego stresu. Ja jestem na III fazie od paru tygodni i muszę się przyznać, że jeszcze nie potrafię się trzymać wszystkich tych udogodnień. Brak mi trochę odwagi. Ale chyba będę musiała sobie troszkę pofolgować, bo widzę, że waga powolutku spada, a już raczej nie jest mi to potrzebne. Wiem, że przytyć jest bardzo łatwo, ale trzeba znaleźć ten złoty środek i teraz ładnie dbać o utrzymanie wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.