Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny raz w życiu i ostatni miałam w szpitalu przed porodem. Nie wspominam tego zbyt miło ;) Więc moze jednak poczekam aż moje ciało samo zdecyduje że już jest wystarczająco pełne :D

Kobitki,gdzie Wy rodzicie że lewatywy przed porodem Wam robią ? :-(

Ja też kiedyś ,19 lat temu miałam robioną lewatywę przed porodem,ale na tym koniec.Czasy się zmieniły i przy następnych trzech porodach nikt mnie w ten sposób nie "przeczyszczał".Zdziwiłam się bardzo ...No chyba że też rodziłyście w "dawnych" czasach  :oops:

Wiem że lewatywa jest bardzo skuteczna,usuwa wszystkie stare złogi w jelitach.Warto co jakiś czas sobie zafundować lewatywkę  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dziewczyny, poszperałam w necie i znalazłam to :http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1337212&start=0

warto poczytać, ja sama już lecę na Allegro i jeśli tylko jest ten wlewnik, natychmiast kupuje. To dużo lepsze niż wszelkie środki farmakologiczne, pod warunkiem że się zachowa umiar.

Ja kiedyś oczyszczałam organizm w ten sposób,nie wiem czy schudłam,bo się nie ważyłam,ale napewno jelita przeczyściłam  ;)

Dodam że nie byłam wtedy na żadnej diecie,poprostu oczyszczałam organizm i tyle.Możecie zrobić sobie lewatywę z soku z cytryny z wodą,nie zaszkodzi,a tym co mają problemy kibelkowe napewno pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 'luz' mnie przekonuje.. A fakt te skojarzenia.. to tak jak piszesz,

ale z doświadczeń siostry. Sokro już to robiłaś i da się przeżyć...

To sobie jeszcze to przemyśle.. Zawsze to jakiś sposób - a na pewno

o niebo skuteczniejszy niż zióka, tabletki czy herbatki..

Nie bardzo wiem na czym to polega.. ale póki co nie musisz tłumaczyć.

Tylko chciałam się zapytać - to trwa tyko w jeden dzień,

jakąś chwilę.. czy co??

Trwa to tyle ile spłynięcie wody w objetosci okolo 0,5 l do Twojego brzuszka:)A poptem z ta woda chodzisz około 2 minuty i kibelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś oczyszczałam organizm w ten sposób,nie wiem czy schudłam,bo się nie ważyłam,ale napewno jelita przeczyściłam ;)

Dodam że nie byłam wtedy na żadnej diecie,poprostu oczyszczałam organizm i tyle.Możecie zrobić sobie lewatywę z soku z cytryny z wodą,nie zaszkodzi,a tym co mają problemy kibelkowe napewno pomoże.

Trwa to tyle ile spłynięcie wody w objetosci okolo 0,5 l do Twojego brzuszka:)A poptem z ta woda chodzisz około 2 minuty i kibelek.

Ja to jestem daleko za jaskiniowcami...

Kurcze.. przekonujecie mnie choć nie ja się o to zapytałam.

Skoczę do apteki się zapytać o taki wielokrotnego

użytku. Bo jak się nie zrażę - to szłoby może co tydzień powtarzać 'sesje'.

A ta woda to przegotowana, i sok z naturalnej cytryny czy może być ten

sok z butelki.. A woda ciepła czy zimna - czy jak kto woli.

MASAKRA - przekonałyście mnie, choć w życiu jeszcze takiego zabiegu nie

miałam..

No i ile tego soku na 2l zawartości tego pojemnika na wodę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem daleko za jaskiniowcami...

Kurcze.. przekonujecie mnie choć nie ja się o to zapytałam.

Skoczę do apteki się zapytać o taki wielokrotnego

użytku. Bo jak się nie zrażę - to szłoby może co tydzień powtarzać 'sesje'.

A ta woda to przegotowana, i sok z naturalnej cytryny czy może być ten

sok z butelki.. A woda ciepła czy zimna - czy jak kto woli.

MASAKRA - przekonałyście mnie, choć w życiu jeszcze takiego zabiegu nie

miałam..

No i ile tego soku na 2l zawartości tego pojemnika na wodę??

Woda przegotowana,najlepiej o temperaturze pokojowej.Sok z cytryny musi być naturalny,nie z butelki.Ilości soku nie pamiętam,sprawdzę to dam znać.Może któraś z dziewczyn wie ile tego soku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pojemnik 0,75 l, więc na ta ilosc wody wciskalam niecale pól cytryny naturalnej. Wazne jest , aby woda nie była za zimna, ani za ciepla ( za ciepla moze uszkodzić jelita) . Najlepiej jak jest po prostu letnia, aby nie wywoływała nieprzyjemnego uczucia.Po wlewie trzeba troszke pochodzić , pokrecic pupka, aby woda miala okazje pozbierac z jelit to co złe.

Osobiscie robilam 1 raz w tygodniu przez 1 miesiac, a potem nie robilam , a potem za jakies 3 miesiące znów robilam. Nigdy nie bylo to jakieś super regularne- kiedy czulam ,że musze się oczyscic to po prostu lewatywa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłam.Ja robiłam tak:na 2litry przegotowanej,ostudzonej wody dodać jedną łyżkę soku z cytryny.Za duża ilość cytryny może spowodować podrażnienia jelit.Należy wykonywać 2 godz.po ostatnim posiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłam.Ja robiłam tak:na 2litry przegotowanej,ostudzonej wody dodać jedną łyżkę soku z cytryny.Za duża ilość cytryny może spowodować podrażnienia jelit.Należy wykonywać 2 godz.po ostatnim posiłku.

No to widzicie- nie bylam specjalistka pierwszej wody w tej dziedzinie. Pewnie nie podrazniłam jelit tylko dlatego, ze nie robilam zbyt czesto. Ale jak to dobrze miec Kolezanki Proteinki, wyprostuja wiadomości, doradzą. Dzięki Śliweczko za info ( i za zeberkę tez :grin: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pojemnik 0,75 l, więc na ta ilosc wody wciskalam niecale pól cytryny naturalnej. Wazne jest , aby woda nie była za zimna, ani za ciepla ( za ciepla moze uszkodzić jelita) . Najlepiej jak jest po prostu letnia, aby nie wywoływała nieprzyjemnego uczucia.Po wlewie trzeba troszke pochodzić , pokrecic pupka, aby woda miala okazje pozbierac z jelit to co złe.

Osobiscie robilam 1 raz w tygodniu przez 1 miesiac, a potem nie robilam , a potem za jakies 3 miesiące znów robilam. Nigdy nie bylo to jakieś super regularne- kiedy czulam ,że musze się oczyscic to po prostu lewatywa i tyle.

Już znalazłam.Ja robiłam tak:na 2litry przegotowanej,ostudzonej wody dodać jedną łyżkę soku z cytryny.Za duża ilość cytryny może spowodować podrażnienia jelit.Należy wykonywać 2 godz.po ostatnim posiłku.

;) No to dziękuję - to sobie zapodam taki zabieg. Bo te moje co 3 dni - to chyba

nie wiele - a tak będę czyściutka na wylot!!! Po jednym pożądnym razie.

W przerwie lecę do apteki.

Jak człowiek mało wie o życiu i ciągle się uczy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Balbinko!

Ja już dopijam kawusię i moja waga też jeszcze czeka.Boję się na nią wejść ;)

Sliweczko ja tez mam stracha przed wazeniem ale jeszcze troche poczekam dopije kawke potem toaleta i moze jakos przezyje to wazenie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

Moja waga spadła nawet o 90 dag poniżej tej z suwaczka!!!!!!!!!!!!!!!! 

Ale się cieszę że już nie muszę gubić tych chole...ych kilosów nagromadzonych po komunii!!!!!!!!!

post-7037-1244186007_thumb.gif   post-7037-1244186007_thumb.gif post-7037-1244186007_thumb.gif 

Suwaczek oczywiście poprawiony  ;)

Z okazji tego spadku (czekałam na to tak długo  :grin: )stawiam wszystkim winko,wirtualne winko...takie jest dozwolone!!!!!

post-7037-1244186569_thumb.jpg

Wypijcie za mój sukces!!!! A ja wypiję też za Was!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłam dwa komplety na allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=634344797

i drugi http://allegro.pl/item628410380_wlewnik_term ofor_lewatywa_3l_esmarcha_irygator.html

Nie są drogie.

Po tym co się naczytałam na tej stronce, którą Wam podałam ani chwili ise nie wahałam. Poza schudnięciem (czytaj: pozbyciem się od 5 do 12 ;) kg kamieni kałowych) można się pozbyć grzybicy pochwy, robali wszelkiego gatunku.

Właśnie się zastanawiałam nad odrobaczeniem kompleksowym, wg niektórych źródeł 90% populacji ludzkiej ma robaki, a te z kolei powodują najróżniejsze choroby, z depresją włącznie.

Niedługo mam urlop, zadbam o swoje 'wnętrze' :grin: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.