Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Super Anulko,cieszę się bardzo że Twoja waga spada!!!

Gratuluję Wam Dziewczyny spadku wagi- nawet małe sukcesy sa na wagę złota. Pomału, pomału kazda z nas uzyska nagrode za wytrwałość, a lato juz za pasem i wtedy te letnie sukienki blisko ciałka.. te spojrzenia koleżanek , ktore nigdy nie mialy problemow z wagą..bezcenne ;)

Ja dziś na obiadek wymyslilam 2 placuszki protalowe z filetem rybnym z grilla i sałata, pomidorem , ogorkiem- taki rodzaj kanapko- hamburgerów rybnych. Juz mi ślinka cieknie.

Dziś rano moja waga tez się ruszyła prawie o 1 kg, ale suwaka nie zmieniam, bo do niedzieli mam faze mieszana i czuję, ze rolokebab( pierś zawinieta w naleśnik+ warzywka) zostanie do brzuszka wrzucona, a to napewno efekty "in plus" przyniesie :D

Dziś na poczet tych rolokebabów jade z ukochanym na basenik i zamierzam pływac , pływac, pływać....żeby zgubic na zapas jedzonka weekendowego.

Ot czego to Proteinowy Polak nie wymyśli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano moja waga tez się ruszyła prawie o 1 kg, ale suwaka nie zmieniam, bo do niedzieli mam faze mieszana i czuję, ze rolokebab( pierś zawinieta w naleśnik+ warzywka) zostanie do brzuszka wrzucona, a to napewno efekty "in plus" przyniesie :grin:

Dziś na poczet tych rolokebabów jade z ukochanym na basenik i zamierzam pływac , pływac, pływać....żeby zgubic na zapas jedzonka weekendowego.

Ot czego to Proteinowy Polak nie wymyśli ;)

Juggin gratuluję spadku wagi o cały kilogram!!! Jak Ty to robisz? Mi co najwyżej o 300 gram spadnie. Ale tymi rolokebabami narobiłaś mi apetytu....zrobię sobie na niedzielę bo wtedy będą warzywka. A pierś no wcześniej mocno roztłukujesz i smażysz?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin gratuluję spadku wagi o cały kilogram!!! Jak Ty to robisz? Mi co najwyżej o 300 gram spadnie. Ale tymi rolokebabami narobiłaś mi apetytu....zrobię sobie na niedzielę bo wtedy będą warzywka. A pierś no wcześniej mocno roztłukujesz i smażysz?

Pozdrawiam.

Juggin!

Ja również gratuluję.

Też jestem ciekawa jak to cudo "rolokebab" robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin gratuluję spadku wagi o cały kilogram!!! Jak Ty to robisz? Mi co najwyżej o 300 gram spadnie. Ale tymi rolokebabami narobiłaś mi apetytu....zrobię sobie na niedzielę bo wtedy będą warzywka. A pierś no wcześniej mocno roztłukujesz i smażysz?

Pozdrawiam.

Pierś robie na dwa sposoby.

1.Albo duża pierś kroje w poprzek, aby byla cieńsza, obtaczam w przyprawie gyros/ bebab i na grilla, a potem te 2 duze kawalki do nalesnika (zawijam w upieczony nalesnik) wraz z warzywami ( pomidor, ogórek, sałata,i sos czosnkowy z jogurtu).

2. Albo kroje ją w male kawałki i obtaczam w przyprawie i na goracą patelnie bez tłuszczu z odrobinka wody i przykrywam pokrywką, a potem małe kawalki w naleśnika i warzywka.

Tak wiec nic jej nie tłukę :grin: . Lubie ten kawałki mięska odrywane przez ząbki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin!

Ja również gratuluję.

Też jestem ciekawa jak to cudo "rolokebab" robisz.

Rolokebab najlepszy jest gdy zamiast naleśnika jest pszenna tortilla, ale uwierzcie mi, ze jak zrobcie nalesnika na słono, to można poudawać że to jest to samo. Ja- znawca i miłośnik fast - foodowego żarcia Wam to mówię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolokebab najlepszy jest gdy zamiast naleśnika jest pszenna tortilla, ale uwierzcie mi, ze jak zrobcie nalesnika na słono, to można poudawać że to jest to samo. Ja- znawca i miłośnik fast - foodowego żarcia Wam to mówię ;)

Dziękuję Juggin,brzmi apetycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,tylko mnie nie bijcie ;)

Przychodzi kobieta do apteki:

- Macie jakiś naprawdę skuteczny środek na odchudzanie?

- Tak. Plastry.

- A gdzie się je przykleja?

- Na usta.

:-(

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA - kawał przesłany dalej w eter...

koleżanka w swojej pracy już opowiedziała!!! :D

Śliweczko - mam nadzieje, że takie przemycane mimochodem

kawały - i to na temat diety - całkiem dobrze mogą na nas

wpłynąć.. Ale ja tam będę ostrzegać.. jakby mi się kiedyś znowu

zdarzyło.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przepis na tortillę protalową.Jeśli ktoś chętny...Nigdy nie robiłam.Wydawało mi się to bardzo skomplikowane.Przepis Juggin jest łatwiejszy,ale może ktoś się skusi na ten :

http://www.wielkiezarcie.com/przepis43709.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przepis na tortillę protalową.Jeśli ktoś chętny...Nigdy nie robiłam.Wydawało mi się to bardzo skomplikowane.Przepis Juggin jest łatwiejszy,ale może ktoś się skusi na ten :

http://www.wielkiezarcie.com/przepis43709.html

Śliweczko jak Ty to robisz, że zawsze pomozesz głodnemu ? :grin: Kochana toz to najprawdziwsza tortilla na świecie - na zdjeciu identyczna z taka jaka lubię. Od dzis zamiast naleśnikow tylko takie placki tortilli do tego przepisu bede robić. Dzieki Ślwieczko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko jak Ty to robisz, że zawsze pomozesz głodnemu ? :-( Kochana toz to najprawdziwsza tortilla na świecie - na zdjeciu identyczna z taka jaka lubię. Od dzis zamiast naleśnikow tylko takie placki tortilli do tego przepisu bede robić. Dzieki Ślwieczko :grin:

Cieszę się że mogłam pomóc  :D Skoro piszesz że to najprawdziwsza tortilla to i ja zrobię  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że mogłam pomóc :grin: Skoro piszesz że to najprawdziwsza tortilla to i ja zrobię ;)

Prawdziwa chyba jest z mąką pszenną, ale do końca nie wiem z czego robiona , bo kupuje gotową , ale wiem jak wygląda i ta ze zdjecia jest PRAWDZIWA!!! Hurarraaa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powolutku zbieram się na WEEKEND :grin:

A w planach zakup odkurzacza.. Tzn. musimy go

kupić pod mojego chłopaczka - bo to on będzie

odkurzać w naszym wspólnym domku..

Ale póki co nie będziemy mielu dywanów..

Ale koleżanka podpowiedziała, żeby kupić z nasadką

bo odkurzania podłóg.. HIHIHIHIHIHI... i tym samym

zostanie mi tylko klatka do mycia co 3 tygodnie.

Ale to i tak dopiero za 3 miesiące.. ale marzyć sobie

mogę już ;)

Pa dziewczynki - udanego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: ..lewatywa... :shock: to źle brzmi...

Ale też chciałabym się poczuć lżejsza <buja w obłokach> ale może jeszcze

poczekam z podjęciem decyzji czy to metoda nadaje się dla mnie :-?

Ale każda rada cenna!!!!! Człowiek ma wybór :-) ))

Marudo, Juggin, Edytah - sporadycznie, naprawdę rzadko można zastosować lewatywę, ale przestrzegam i ja i lekarze przed częstym stosowaniem tej metody na zaparcia. Po pierwsze nasze jelita sie po takich zabiegach jakby "rozleniwiają" i potem jest im jeszcze trudniej zdobyc sie na "pracę" a ponadto przy tego typu zabiega razem ze złogami wypłukiwana jest cała flora bakteryjna, którą normalnie kazdy ma w jelitach i przewodzie pokarmowym. One sa nam tam niezwykle potrzebne, a jch brak wyjaławia organizm na dłuższą metę i to tez nie jest dobre....Można więc zadziałac tak drastycznie, ale nie często...trzeba szukac innych sposobów... niestety mnie ten problem tez dotyczy, cociaz dietkuje juz od ponad miesiąca i jakby mniejszy jest ten problem.. może organizm sie przestawia i to po prostu wymaga czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.