Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tak mniej więcej wiem ile mi ubyło w talii i biodrach - 4-5 cm. Ale pierwszego dnia obmierzyłam tez ramię, udo, biust i co tam się dało :-( - tych pomiarów nie sprawdzam tak często. Po ciuchach czuję duuużą różnicę, szczególnie po spodniach i spódnicach. Cycki mi jakoś maleć niestety nie chcą :grin:

Mari cycki maleją mówię to z własnego doswiadczenia,przyjdzie czas i trzeba bedzie zaopatrzyć się w nową bieliznę :grin: ,a ubrania się zwęża i dziwisz się sama,jaka byłam kiedyś wielka :D Czas i Ducan zdziałają cuda.Śliweczko oj grzeszyłam :-D ,ale co tam już teraz nic się nie boję.Tak jest Bożenko66 masz rację w 3 fazie jest ciężko,bo nie ma bata nad tobą,a człowiek słabiutką wolę ma niestety.Nic to bedzie dobrze.Marudko,kiedyś będziesz miała najpierw dzieciaczki a jak dorosną dzieci i pójdą z domu to zwierzaczki.Ani te ani te drugie nie daja pospać :) ,ale bez nich smutno by było.3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Marudko,kiedyś będziesz miała najpierw dzieciaczki a jak dorosną dzieci i pójdą z domu to zwierzaczki.Ani te ani te drugie nie daja pospać :) ,ale bez nich smutno by było.

To cicho sza.... Bo mój nie będzie chciał ani jednego, ani drugiego.. jak się

dowie o tym NIE SPANIU :-(

Zmykam nareszcie do domu. Dzisiaj w planach jakieś słodkie placuszki,

bo tak za mną chodzi coś dobrego. To uciekam i życzę smacznych obiadków!!!

PA Buziaczki!!! :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sole normalnie. Na kazdej diecie ległam własnie z powodu mdłych potraw. Trudno- to bedzie mój wieczny grzech- solenie :-(

Oj Juggin to mamy ten sam grzeszek co dzień od nowa :) Ja też nie lubię mdłych potraw. Trudno, będziemy trochę dłużej w II fazie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczynki - Wy o tym jedzonku a ja też solę potrawy - fakt, że nie przesalam ale do smaku doprawiam bo takie bezpłciowe to niedobre.....A dziś na obiadek wymyśliłam placuszki Śliweczki...ale muszę kupić serek homo albo twaróg bo zapasy wybrałam. Zrobiłam sie już głodna...a tu jeszcze trochę do obiadku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Ale naprodukowałyście tych stron od rana kobietki!!! :-(. Jestem głodna jak wilk, ale najpierw po powrocie z pracy usiadłam do komputera. Muszę się pochwalić, że mam dziś 800 gramów mniej. Sama się zdziwiłam bo przecież najadłam się tych truskawek. Super, bardzo się cieszę.

U mnie pogoda taka sobie: wieje, raczej chłodno, ale na szczęście nie pada i czasem nieśmiało wyjdzie zza chmurek słoneczko.

Idę coś zjeść, bo normalnie ta prawa strona sprawia, że zaraz dostanę ślinotoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie się rozpisałyście przez te kilka godzin, gdy byłam w pracy. :grin:

Same proteiny działają cuda, kolejne 0,5 kg mniej mimo, że wcześniej miałam tendencję zwyżkową. :grin:

Poza tym mniej mi się jeść chce i mniej grzezyć. Nie wiem, czy to jest tak, że jak można trochę więcej, czyli warzywka, to się chce jeszcze więcej. Już się boję, co będzie w III fazie :-( . Jeszcze jest coś, co mnie martwi. Wyjeżdżam w sobotę na 3 tygodnie w podróż służbową i nie wiem co będzie z dietą. Trzymajcie za mnie kciuki, a jak będę miała dostęp do internetu to wyspowiadam się ze wszystkich grzeszków. Mam nadzieję, że cierpliwie wysłuchacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie się rozpisałyście przez te kilka godzin, gdy byłam w pracy. :grin:

Same proteiny działają cuda, kolejne 0,5 kg mniej mimo, że wcześniej miałam tendencję zwyżkową. :-D

Poza tym mniej mi się jeść chce i mniej grzezyć. Nie wiem, czy to jest tak, że jak można trochę więcej, czyli warzywka, to się chce jeszcze więcej. Już się boję, co będzie w III fazie :grin: . Jeszcze jest coś, co mnie martwi. Wyjeżdżam w sobotę na 3 tygodnie w podróż służbową i nie wiem co będzie z dietą. Trzymajcie za mnie kciuki, a jak będę miała dostęp do internetu to wyspowiadam się ze wszystkich grzeszków. Mam nadzieję, że cierpliwie wysłuchacie :D

Kochana wazne , zebys miala pod ręka przegryzki protalowe np. serek wiejski, jogurt 0% itd. A obiad napewno protalowy tez sie znajdzie :-( . Ja w knajpach zawsze szukam cos protalowego- np. tatar, prosze bez oliwy, pierś z grila, warzywa z wody. A nawet jak zgrzeszysz ( bo czasem inaczej sie nie da) to lepiej rano niz wieczorkiem :)

A grzeszków wysłuchamy i jak znam zycie to swoich tez dorzucimy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu ja tez nie mam oryginalu z polski nie wysylaja zagranice a po niemiecku nie widzialam tego wydania ale moj syn przyjezdza na wakacje i powiedzial ze mi kupi i przywiezie,

wiesz bo ta kopia co ja mam to nie jest pierwszej jakosci zawsze to lepiej miec ksiazke w domciu i zajrzec jak czlowiek ma watpliwosci

Ja też Balbinko często wracam do książki i zawsze znajduję coś, co mi wcześniej umknęło. A że czyta się ją dobrze, to można i kilka razy :-(

A kopia wcale nie jest taka zła!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zwierzaki nie przyjęły do wiadomości,że mam urlop i kot obudził o 4 ,że chce wyjść a Zuzia o 6,ale nie potrafię się na nie gniewać.

No, to znaczy, że nie tylko ja muszę wstawać tak wcześnie przez zwierzątka. To już teraz wiem, dlaczego na urlopie siadasz do komputera o 5.30. :-(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

u mnie pogoda tez nie nastraja optymistycznie :grin: wlasnie sie burza przypaletala...dobrze ze mam baterie w laptopie naladowana! zrobilam sobie przed chwila placuszki sliweczki zmodyfikowane,z polowy porcji,calkiem smaczne! ale chyba nadal niedosyt czuje..woda sie dokarmie :grin:

Bozenko66 trzymam kciuki zebys nie zgrzeszyla podczas wyjazdu :D

Balbinko ponawiam prosbe..powiedz gdzie kupilas ta maizene tak tanio! :) pewnie nie jest tez tak duzo jej ale cena super!

Juggin ja tez jak jestem w restauracji jakiejs to zamawiam zazwyczaj cos z indyka grilowanego z warzywkami z wody :-D do tego cola light i przymykam oko na sosiki... :-(

apropo solenia..ja tez lubie doprawione dania...moge tylko jajko gotowane bez soli zjesc ale miesko czy inne dania bez soli albo raczej przyprawy kucharka w ktorym soli sporo jest! ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się pogodą. Lato na pewno przyjdzie.

Życzę wszystkim słoneczka(sobie też, bo u mnie leje jak z cebra)

Pozdrowienia :)

No, i takie optymistyczne nastawienie bardzo mi się podoba!!! A z tym słoneczkiem to trzymamy Cię za słowo :-(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bedę bardzo grzeczna:)

To bardzo dobrze, Juggin!! W razie czego pisz, to szybko Cię odwiedziemy od podjadania niedozwolonych rzeczy. :-(

Ja taka mądra jestem bo stale poza domem. Od poniedziałku będę miała więcej wolnego czasu i pewnie też będę tylko drzwiczkami od lodówki trzaskać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.