Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczynki przy kawce o poranku. Kujawy też zamglone - nie pada ale jest nieco chłodniej niż przy wcześniejszych dniach. Moja waga stoi w miejscu - nic cholera nie spadła.....ale wczoraj zjadłam 2 ciastka markizy no i dziś na śniadanie też. Ale mam nadzieję, że organizm dostał dawkę energii i teraz przy ograniczeniu waga spadnie - zobaczymy. Mam nadzieję, że w weekend nie będę grzeszyć bo siedzenie w domu jak dla mnie jest "najgorsze" dla diety bo wtedy wszystko kusi!!! Także czuwajcie nade mną.

Juggin ale to jedzonko jest pyszne - normalnie siny mi się w ustach nazbierało. Co Ty masz dobrego? Wiem, że wątróbka i jakaś rybka chyba tak? Ale tak ładnie zarumienione - jak to zrobiłaś?

Bożenko powiedz czym Ty sie zajmujesz, że stale masz takie wyjazdy?

Pozdrawiam Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin ale to jedzonko jest pyszne - normalnie siny mi się w ustach nazbierało. Co Ty masz dobrego? Wiem, że wątróbka i jakaś rybka chyba tak? Ale tak ładnie zarumienione - jak to zrobiłaś?

Pozdrawiam Was.

Kochana na talerzach prezentuja się :D :

1.łosoś smazony bez tluszczu na teflonie, przyprawiony cytryną , koperkiem i przyprawa do ryb.

2. Kotelety z wołowiny mielonej, smażone na patelni teflonowej bez tłuszczu- ,miesko troszke puszcza więc najpierw własnie mielone smaże, a po mielonych całą resztę.

3. Zarumienione piersi z kurczaka, peklowane w przyprawie do grilla, czosnku, ziołach, cudach itd, smazone bez tłuszczu na teflonie- gdy za mocno sucha patelnia dodaje odrobine wody.. robi sie syyyyyy i już znów patelnia mokra.

4. W pudelku po pamietnych lodach tiramisu- watróbka w przyprawie do gyrosa, smazona na wodzie na teflonie ( własnie ją jem w pracy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin ale to pysznie wygląda....zaraz bym coś zjadła. Zawsze "u kogoś" smakuje lepiej bo tak przy robieniu się nawdycham i nie chce mi się później jeść. A planuję zrobić grila w weekend jak będzie pogoda ku temu i nie wiem co zrobić. To może się skuszę na tego łosia ale nie wiem czy w mojej Biedronce będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale wiecie co zauważyłam w serkach wiejskich lekkich?.....że nie za każdym razem one są takie dobre. Nieraz są pyszne aż słodkie i od razu ładnie wyglądają po otwarciu - jak ze śmietanką słodką...a często też jest tak, że są one jakieś kwaśne i "zbite" i od razu mało smaczne. Też tak trafiacie??? Ale niestety zanim się nie posmakuje to się nie wie jakie się weźmie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny.

Kawka wypita,pranie nastawione...pogoda piękna to szybciutko wyschnie.Mam nadzieję że nie będzie dzisiaj padać,bo trawkę trzeba kosić...troszkę przez te deszcze podwórko zarosło  :-D

Dzisiaj na obiadek kotlety sojowe  :-D miałam taką ochotę na nie,nareszcie mogę je zrobić bo dzisiaj warzywka  :lol:  

Anulko,ja zauważyłam że zależy jakiej firmy serek wiejski się kupi,jest wielka różnica między serkiem,a serkiem  :D Jedne są smaczne,a inne kwaśne.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulko,ja zauważyłam że zależy jakiej firmy serek wiejski się kupi,jest wielka różnica między serkiem,a serkiem :D Jedne są smaczne,a inne kwaśne.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki.

Śliweczko ja zawsze kupuję tylko Piątnicy i są nieraz kwaśne i takie zbite te kuleczki - lekko twardawe a nieraz mięciutkie i aż słodkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

dziś Kujawy podobnie jak wczoraj upalne i słoneczne, aż miło że lato wreszcie przyszło.

Waga spadła kolejne 300 g, ale nie zmieniam, bo nie wiem czy jutro pokaże to samo. :D

Juggin żarełko PIĘKNE!! aż nie do wiary, że dotyczy diety.

Jadę z dziećmi nad jeziorko, bo wytrzymać nie idzie.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko ja zawsze kupuję tylko Piątnicy i są nieraz kwaśne i takie zbite te kuleczki - lekko twardawe a nieraz mięciutkie i aż słodkie.

To dziwne,bo mi się jeszcze nie zdarzyło żeby serek z Piątnicy był niedobry.Z innych firm czasem się zdarza że jest kwaśny i taki zbity.Tylko że ja rzadko kupuję serek wiejski  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne,bo mi się jeszcze nie zdarzyło żeby serek z Piątnicy był niedobry.Z innych firm czasem się zdarza że jest kwaśny i taki zbity.Tylko że ja rzadko kupuję serek wiejski :-D

Śliweczko mnie się dość często to zdarza. Ale nie wiem czemu tak jest. I kupuję też w tych dużych pudełkach 500 ml i nieraz jak otworzę jest dobry a jak postoi otwarty w lodówce kilka dni to też kwaśnieje - ale to rozumiem bo jest otwarty.....ale te w małych opakowaniach to od raz po otwarciu są kwaśne....także nie wiem co jest z nimi....a data ważności dobra.

Pozdrawiam....p.s. dziś zjadłam jagodziankę w pracy :D ale to nic nie będę narzekać z tego powodu. Już mi mama mówi, że dosyć tego odchudzania bo będzie mi nieładnie ale ja jeszcze troszkę pociągnę - w końcu chudzielcem nie jestem. he he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko mnie się dość często to zdarza. Ale nie wiem czemu tak jest. I kupuję też w tych dużych pudełkach 500 ml i nieraz jak otworzę jest dobry a jak postoi otwarty w lodówce kilka dni to też kwaśnieje - ale to rozumiem bo jest otwarty.....ale te w małych opakowaniach to od raz po otwarciu są kwaśne....także nie wiem co jest z nimi....a data ważności dobra.

Pozdrawiam....p.s. dziś zjadłam jagodziankę w pracy :D ale to nic nie będę narzekać z tego powodu. Już mi mama mówi, że dosyć tego odchudzania bo będzie mi nieładnie ale ja jeszcze troszkę pociągnę - w końcu chudzielcem nie jestem. he he he.

Anulko w dużej mierze wpływ na jakosc serka maja warunki przechowywania i transportu. Często jest tak, ze zanim trafia na połke sa źle przechowywane ( za ciepło im) i wtedy pomimo tego, że sa nieotwarte juz sie psuja.

A za JAGODZINKĘ to musisz odpokutować :-D , np. codziennie opowiadac mi w prywatnych wiadomościach jaka była pyszna :-D . I tak przez tydzien :lol:

Co do jagodzianki- znalazłam na znajomym forum przepis super i upieke jak pojade do mamy- przynajmniej popatrze jak inni jedzą :) . Wiecie , ze mi jest łatwiej jak chociaz zrobie, upikę cos zakazanego a potem inni to wcinaja i mlaszcza i ślinia sie...a ja pytam tylko co chwilke, czy aby nie jest mdłe :) . Masochistka ze mnie co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za JAGODZINKĘ to musisz odpokutować :D , np. codziennie opowiadac mi w prywatnych wiadomościach jaka była pyszna :-D . I tak przez tydzien :-D

Juggin ale się uśmiałam - aparatka z Ciebie. Nie ma sprawy odpokutuję ale po weekendzie. A swoją drogą prześlij mi przepis na te jagodzianki to może i ja spróbuję oczywiście jak uzbieram jagód he he he.

A jak tam pogoda w Szczecinie - mocno grzeje??? Oj dawno już tam w Twoich stronach nie byłam.... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.