Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jest godzina 18 a ja zaczynam 7 litr wody :D a do wieczora jeszcze daleko. Nie czuję się zalana, ale jak tak dalej pójdzie to się utopię. Coś mi to pragnienie podejrzanie wygląda. Pewnie jutro znowu obudzę się z kształtami kuli i z oczkami Chinki. Waga pewnie pokaże ze 3kg do przodu.......Qrcze przy 7 litrach pewnie więcej..... Dobra idę do domu, wpadnę jutro!

Paaaaaaaaaaaaa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek- ja? ja mowiłam? nic nie mówiłam :D . I teraz placze , bo mi sie wydawalo,ze ktos pisal, ze mozna i ja sie najdlam sojowych kotletow jak glupia...anie mozna...biedulka jestem :-D

Nie pamiętam kto zaczął pisać o tych kotletach,ale pamiętam że sprawdziłyśmy skład kotletów sojowych i stwierdziłyśmy że skoro mają niewiele tłuszczu i więcej białek jak węgli to można je jeść,a kotlety sojowe to przetworzona soja więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Moje Kochane Protalki.

Zauwazylam , ze pisalyscie o soi.

Benek ja napisalam ,ze mozna jesc produkty sojowe. Mam kolezanke w Paryzu, ktora odchudza sie z Dukanem. Jest zarejestrowana na stronie Dukana i bezposrednio z niej dostaje diete. Od niej wiem,ze mozna soje. Gdybym wiedziala o tym duzo wczesniej skupilabym sie calkowicie na niej. Jest duzo lzejsza do strawienia.

Dukan bardzo ladnie pisze o niej na stronie 205 i 206 w ksiazce " NIe potrafie schudnac".

Pozdrawiam Was wszystkie:))))Udanego wieczorku

Bozenko ale Ci dobrze w tej Japonii. Kiedys bylam w Tajlandi. Kraje azjatyckie sa piekne i mozna sie od nich wiele nauczyc w kwestii odzywiania.

Znalazlam :D . Całe popoludnie o tym myslalam, ze gdzies czytałam...na zakupach myslalam, na kawce z przyjaciólka myslalam ( ale tylko troszke i za to Cie Helenko przepraszam- helenka to moja psiapsiółka kochana i wiem ,że nas czyta to sie podlizuję do niej troszkę :-D ), po zakupach myslałam, dojechalam do domu i... przewaliłam 40 stron forum ( a laptop mój chodzi jak krew z nosa, więc wszystkie łacinskie wyrazy jakie znam cały blok pewnie słyszał :-D ), ale... znalazłam :lol: . I teraz juz spokojniejsza jestem.

Benek nie ma za co przepraszać, ja to jestem jeden wielki " zakretęt' i mi to dopiero sie numery udaja :) Kochana , ale odpoczynku nigdy za wiele :) . Bużka dla Ciebie i kotlecik sojowy :) - dozwolony:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne,bo mi się jeszcze nie zdarzyło żeby serek z Piątnicy był niedobry.Z innych firm czasem się zdarza że jest kwaśny i taki zbity.Tylko że ja rzadko kupuję serek wiejski  :)

Mi tez raz sie zdarzylo, ze ten wlasnie serek byl kwaskawy i tez wydaje mi sie, ze byl niewlasciwie przechowywany.

Jeszcze informacja dla lubiących wieprzowine!

str. 66 kategoria 6 "chude wędliny"

szynka wieprzowa light o zawartości tłuszczu 4-2% dozwolona nawet w fazie uderzeniowej.

No wlasnie, bylam przekonana ze mozna :)

hej laski,matko u mnie bylo tak parno i goraco przez caly tydzien do teraz...rano upal a wlasnie rozszalala sie taka burza jak nie wiem co! a ja sama w domu...mateczko umre za chwile chyba! :-D

wlasnie robie sobie obiadek...kotlety jajeczne.mam nadzieje ze wyjda :-D dobrze ze mam laptop naladowany bo odlaczylam wszystko co mozliwe z gniazdek.

benek :lol: ja nie mam nic przeciw temu koktajlowi,mozesz pic :D

ps moze ktos do mnie przyjdzie i potrzyma mnie za reke...nie nawidze burzy :)

Mam nadzieje ze burza juz minela, bo dzis mialam rece obie zajete - roznymi rzeczami, w tym raczkami mego bejbika :)

Anulko, ja gram w orkiestrze, więc czasami mi sie trafia takie cygańskie życie.

No no, jestem pod wrazeniem. Szybciej spodziewalam sie zawodu "w bialym kolnierzyku", tym wieksze moje zaskoczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo.. nareszcie wiem, co robisz w tej Japonii, muszę się przyznać, że zżerała mnie ciekawość a jak. Wymyśliłam dla Ciebie kilka zawodów, nawet takich dystyngowanych a jak ale na to, że grasz w orkiestrze to bym się nie kapła. Jak mi jeszcze napiszesz na jakim instrumencie grasz, to moja ciekawość zostanie w pełni zaspokojona :D To fajnie ale i ciężko masz, zawsze daleko od rodziny. Płacą chociasz dobrze? <wścibska baba ze mnie>

Zaufanie do drugiej połówki jest najważniejsze!

Gram na skrzypcach, w ogóle prawie nam nie płacą. Wyjazdy nie są naszą ulubioną formą zarabiania na życie. Kiedys, jak był inny przelicznik dewizowy, to nawet przywiezienie kilkuset dolarów było ogromną kwotą. Teraz została tylko rozłąka z Rodziną i przewrócenie wszystkiego do góry nogami, bo żona i matka wyjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie, chociaż coraz później :D

Dzisiaj polciałam ogladać ogród, gdzie miały kwitnąć irysy, lilie wodne i azalie. Wszystko przekwitło :-D

Widziałam 5 irysów, zamiast tysięcy i lilie wodne w klatkach na środku jeziora i żadnego kwiatu azalii, tylko przystrzyżone krzaczki. Ale co sie złaziłam to moje. tym bardziej, że w drodze powrotnej usiłowałyśmy z koleżanką zabłądzić, całe szczęście poszła z nami jeszcze jedna, ale z głową na karku i łaskawie dałyśmy sie zaprowadzic właściwa drogą. Nawet później okazałyśmy łaskawość i przestałysmy na nią warczeć i jej podziekowałyśmy. Teraz jade trochę popracować i pewnie odezwę się moim wieczorem(nocą), a Waszym popołudniem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chudzinki z pogodnego Wrocławia.Na 9 wyruszam na zabiegi upiększające :D ,a potem cały dzionek z córką,sklepy,kawiarnie i inne przyjemności :-D Bożenko nasza skrzypaczko :-D serdecznie pozdrawiam ,jeszcze troszkę i wracasz do domku.Życzę Wszystkim owocnego odchudzania i miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie weekendowo!

Na Podlasiu narazie ładna pogoda,nie wiadomo jak długo,bo coś chyba mówili że ma padać.Oby nie...

Moja waga stoi,ale to normalne w tym czasie ,mam @ więc wszystko jest ok.

Mallinko,zazdroszczę wypadu z córcią.Też bym tak chciała... :D

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyjaciółki Dukana :lol: !!

Na pomorzu dziś pochmurno ale bardzo duszno,siedzę przy kawce i tak myślę,że jak mam wolne to słońca nie ma a jak pracuję to tak daje popalic że hej :-D to niesprawiedliwe!!! :)

Gratuluję wszystkim spadków wagi,moja też ruszyła z miejsca :D

Juggin przez te twoje pyszności klawiaturę zaśliniłam,chyba się zmobilizuję i wstąpię do kuchni :)

Malinko życzę miłego dzionka z córcią i owocnych zabiegów upiększających!!

Bożenko zazdroszczę ci tych wyjazdów a szczególnie Japonia cóż to za kraj ehh...

Życzę miłej soboty i samych spadków wagi :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkie w ta piekna pogode z nad sniadania protalowo-warzywnego, jakos teraz moja waga stoi w miejscu, ale i tak sie ciesze ze nie wzrasta :-D . Wczoraj pieklam mufinki z ciasta nana i dalam malo slodziku w plynie bo innego do pieczenia nie posiadam i wyszly mi tak jakby buleczki, nawet sie ucieszylam bo troszke mi brakuje pieczywa, a i nigdzie nie moge dostac kakao odtluszczonego :D , gdzie sie Protalki kochane zaopatrujecie w takie specyfiki?

pozdrawiam kasias

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.