Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Benek,oczywiście że masz rację.Wszystkie te potrawy które wymieniłaś nie są w 100% Dukanowe,ale naleśniki czy nutellę jemy raz na jakiś czas,prawda?A z tego co dobrze pamiętam to ten koktajl Lopez piła codziennie i to moim zdaniem było nie do przyjęcia.Ale nie będę się spierać w kwestii koktajl lepszy niż naleśniki...bo to bez sensu.Pozatym ja nie znalazłam mleka w proszku odtłuszczonego z zawartością tłuszczu 0,8% .To które widziałam miało go znacznie więcej.Nie napisałam że jestem przeciwko piciu tego koktajlu,tylko że uważałabym...Ja go pić nie będę,wolę zjeść parówkę czy naleśnika,a wierz mi jedząc parówki chudnę!!!Ale jeśli Ty Benek uważasz że koktajl jest ok to smacznego!!!Ja się nie sprzeciwiam,bo każdy sam wie co jest dla niego najlepsze,nie chcę tylko żeby ktoś mi zarzucał że wymądrzam się i piszę co wolno ,a czego nie....Moje zdanie na ten temat napisałam, i to wszystko.I nadal twierdzę że nie możemy dać się zwariować ...Soja też jest zabroniona ,a ja się objadam kotletami sojowymi :D

Śliweczko, z nutella się zgodzę że raz na jakiś czas, co do naleśników :-D ....nie przyznam się. Ja także jak piszę to mam na myśli swoje zdanie, ale lubię sobie i innym pokazać, że kij ma dwa końce i podyskutować na jakiś temat (nie mylić z narzucaniem własnego zdania). Mleko kupiłam w kauflandzie, leży obok tłustego. Jak pisałam koniec z..... to myślałam o sobie, bo widocznie zjadając tyle węgli nie będę gubić kilosków. Z biszkopcikami, naleśnikami, muffinkami pożegnam się na pewno. Zostane przy parówkach, sojowych kotletach, plackach, serniku i zobaczymy jeśli waga dalej będzie stała to zrezygnuję nawet z tych smakowitości.....no sernika zostawię. Jestem z pod znaku Wagi i wszelkie rozważania za i przeciw są niejako zapisane w moich gwiazdach.

Jesli kogoś obraziłam to przepraszam, oprócz p. Lopez, bo jej zazdroszcze figury i że mój mąż się ślini jak ją widzi, więc ona może być obrażona, reszcie zakazuję.

Ps. Śliweczko krewetek też sie wyrzekałaś więc.....może......jednak :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha na tamtym forum przeczytalam tez , ze dieta nasza kochana moze osłabic dzialanie tabletek "antydzieciowych" i włos mi się zjeżył na glowie :D Musze doczytać, bo jak dojdzie do tego ze schudlam 8 kg, żeby przytyć 20 kg i otylośc typu "gruszka" zmieni mi się na typu "jabłko" to chyba oszaleję :-D

Pierwsze słyszę. Czytalam ze cynk (otręby go zawierają) potrafi różne cuda zdziałać w sferze intymnej (seksualnej) ale zeby tabletki miały w organizmie wykończyć? zapytaj się ginekologa ale według mnie to jest niemożliwe. Do czasu odpowiedzi mężowi na supelek zawiąż albo na kokardke jak materi starczy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zabroniona :-D ? Dam sobie uciąc rękę ( co prawda tylko jedną) ,ze ktoras z dziewczyn wyczytala gdzies na francuskiej stronie Dukana, ze jest dozwolona :D .

Tez juz nie pamiętam, ale chyba była to Juggin.

str 34 i 43 tam pisze o soi. Widocznie Dukan zmienił o niej zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was dziewczyny, a co sadzicie o cukrze brzozowym ksylitol? szukalam na forum, ale nie znalazlam, bo nie moge stosowac slodzikow gdyz mi cisnienie podskakuje od nich

możne lekarz rodzinny coś Ci doradzi w kwestii słodzika. Opowiedz mu o naszej diecie i zaznacz, że zakaz używania cukru jest ważny, bo dieta z cukrem nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi wyszlo 14 :) oczywiscie nie pozarlam wszystkich na raz :) zjadlam polowe :-D

grazzia jutro napisz sobie kartke i powies na lodowke z napisem DZIS PROTEINKI to nie bedziesz grzeszyc :D a ciasteczka dobre,sprobuj.

Witam!!!

Kochaniutka !dziekuje za rade jak na razie wytrzymalam .Tak tylko ciut ,ciut zgrzeszylam bo wczoraj robilam takie normalne racuszki drozdzowe no i dzisiaj jednego zjadlam ale tylko jednego.Na szczescie waga dzisiaj rano nadal pokazala 62.4kg to dobrze .

hhahahahahah bagi,da sie da sie, na naszej dietce mozna sobie czasem dogadzac i nie grzeszyc :lol: ja wlasciwie juz po dietce bo 4 faza ale mimo wszystko nawyki zostaja z protala i sobie czasem robie protalowe jedzonko nie tylko w tym jednym dniu tylko tak czasem na obiadek cos ,a to ciasteczka,placuszki itp. lepiej wciagnac takie ciacha jak "normalne". :-D

Ja rowniez bedac w III fazie nadal robie sniadanie i kolacje protalowe ,nawyk

buziaczki laseczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez juz nie pamiętam, ale chyba była to Juggin.

str 34 i 43 tam pisze o soi. Widocznie Dukan zmienił o niej zdanie.

Benek- ja? ja mowiłam? nic nie mówiłam :D . I teraz placze , bo mi sie wydawalo,ze ktos pisal, ze mozna i ja sie najdlam sojowych kotletow jak glupia...anie mozna...biedulka jestem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę. Czytalam ze cynk (otręby go zawierają) potrafi różne cuda zdziałać w sferze intymnej (seksualnej) ale zeby tabletki miały w organizmie wykończyć? zapytaj się ginekologa ale według mnie to jest niemożliwe. Do czasu odpowiedzi mężowi na supelek zawiąż albo na kokardke jak materi starczy :D

Juggin, Benek na wszystko ma doskonałe sposoby. Może ja też przed wyjazdem bym swojemu najukochańszemu wiązała. :-D :-D :lol: Oczywiście ja mu ufam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek- ja? ja mowiłam? nic nie mówiłam :D . I teraz placze , bo mi sie wydawalo,ze ktos pisal, ze mozna i ja sie najdlam sojowych kotletow jak glupia...anie mozna...biedulka jestem :-D

Heheheheheheheheheheheheheheheheh hehehehehehehehehehehehehe hehehehehehheehehehehehehehehe

już mi palma odbija hehehehehehehehehe wybacz Juggin, że pisze do Ciebie o Tobie <cały czas się leję> na pewno ta osoba się odezwie heheheheheheh a jak nie to ja jestem świadkiem, że pisała że można heheheheheheh

Powinnam udać się na urlop, koniecznie.

PRZEPRASZAM hehehehehehheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulko, ja gram w orkiestrze, więc czasami mi sie trafia takie cygańskie życie.

Nooooo.. nareszcie wiem, co robisz w tej Japonii, muszę się przyznać, że zżerała mnie ciekawość a jak. Wymyśliłam dla Ciebie kilka zawodów, nawet takich dystyngowanych a jak ale na to, że grasz w orkiestrze to bym się nie kapła. Jak mi jeszcze napiszesz na jakim instrumencie grasz, to moja ciekawość zostanie w pełni zaspokojona :D To fajnie ale i ciężko masz, zawsze daleko od rodziny. Płacą chociasz dobrze? <wścibska baba ze mnie>

Zaufanie do drugiej połówki jest najważniejsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.