Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie herbanik - przejadł mi się :D

Miałam na mysli te kruche ciasteczka z przepisu

Śliweczki i Tyldy.

Ja je sobie piekę w papierkach jednorazowych do mufinek, ale

zalewam tylko spód papierka - bo na zwykłym papierze mi się rozlewały

i kleiły ze sobą.. A tak mam idealnie okrągłe ciasteszka.

No i do tego ta nutellka.

Wczoraj miałam dylemat czy kupić 250 dkg tego mleka odtłuszczonego

w proszu czy w małych paczuszkach po 20 dkg. Kupiłam te małe

opakowania jednak.. A do nutellki dwa w zupełności wystaczą.

To jest akurat 7 kopiastych łyżek!

Marudko, a ta nutella wychodzi Ci taka do smarowania? Bo jak kiedyś robiłam, to mi szybko stwardniała i normalnie kroić ją można było. Nie wiemco źle zrobiłam, czy za mało mleka płynnego dałam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko, a ta nutella wychodzi Ci taka do smarowania? Bo jak kiedyś robiłam, to mi szybko stwardniała i normalnie kroić ją można było. Nie wiemco źle zrobiłam, czy za mało mleka płynnego dałam??

Zuza, Benek

Mi lejąca nie wyszła, ale tak akurat fajna do smarowania. Tylko mleko

dodawałam jak w przepisie. I do Juggin informacja :D mieszałam

ręcznie przy pomocy takiej trzepaczki

post-13995-1247041229_thumb.jpg

A jak mi coś tak do środka właziło to koleją łyżkę mleka dodawał

i jakoś wyszło. Dla mnie efekt zadowalający. Choć mało niby tego.

Ale mi tak słodkie wyszło, że i tak nie da się za dużo zjeść i na pewno

starczy mi na kilka dni. No nie jest idealnie gładkie.. ale ja tam wymagająca

nie jestem :-D

Jak będę w domu to postaram się wstawić zdjęcie tej mojej nutellki

to zobaczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza, Benek

Mi lejąca nie wyszła, ale tak akurat fajna do smarowania. Tylko mleko

dodawałam jak w przepisie. I do Juggin informacja :D mieszałam

ręcznie przy pomocy takiej trzepaczki

post-13995-1247041229_thumb.jpg

A jak mi coś tak do środka właziło to koleją łyżkę mleka dodawał

i jakoś wyszło. Dla mnie efekt zadowalający. Choć mało niby tego.

Ale mi tak słodkie wyszło, że i tak nie da się za dużo zjeść i na pewno

starczy mi na kilka dni. No nie jest idealnie gładkie.. ale ja tam wymagająca

nie jestem :-D

Jak będę w domu to postaram się wstawić zdjęcie tej mojej nutellki

to zobaczycie.

Witam Protalki !

Ja też w wekend robiłam Nutelke i w ogóle mi nie przeszkadzało,że granulki z mleka nie wszystkie sie do końca roztarły. Było słodkie, kakaowe i troche migdałowe- bo dodałam taki aromat jak miałam. Ale rzeczywiscie włałąm troszke wiecej mleka niz w przepisie, zeby uzyskac "na oko" kosystencje prawdziwej Nutelki. Masz racje Marudko - było bardzop słodkie więc jadłam trzy popołudnia po troszku, ale jak wyjęłam z lodówki to była taka do krojenia nożem, ale mnie to zupełnie nie przeszkadzało i wyjadłam do ostatniej okruszynki i (wstyd sie przyznac - w tym wieku :-D ) ale wylizałam dokładnie miseczkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalki !

Ja też w wekend robiłam Nutelke i w ogóle mi nie przeszkadzało,że granulki z mleka nie wszystkie sie do końca roztarły. Było słodkie, kakaowe i troche migdałowe- bo dodałam taki aromat jak miałam. Ale rzeczywiscie włałąm troszke wiecej mleka niz w przepisie, zeby uzyskac "na oko" kosystencje prawdziwej Nutelki. Masz racje Marudko - było bardzop słodkie więc jadłam trzy popołudnia po troszku, ale jak wyjęłam z lodówki to była taka do krojenia nożem, ale mnie to zupełnie nie przeszkadzało i wyjadłam do ostatniej okruszynki i (wstyd sie przyznac - w tym wieku :D ) ale wylizałam dokładnie miseczkę....

Ja dokładnie wczoraj robiłam i po nocy w lodówce nadało się to jeszcze do

smarowania. Może to ta kwestia mleka :-D Chyba, że już jutro do krojenia się

będzie nadawać jak u Was... Ale naprawdę nie ma to znaczenia - tak słodkiego

czegoś w buzi nie miałam od ponad 4 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więc same rozumiecie mój zachwyt :-D Jak się przeje - trzeba będzie co innego

wymyslić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Drogie Koleżanki!!!

Witam nową Proteinkę-Komercyę !!!

Ja dzisiaj troszkę puźniej,byłam rano na zakupach,a teraz dopiero jem śniadanko  :D  

Pogoda na Podlasiu narazie ładna,zachmurzyło się,ale nie pada.Jest duszno więc pewnie nie długo będzie padać...

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia wszystkim dietującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Protalki, a ja tak z innej beczki, bo chcialam sie was zapytac czy stosujecie jakies kremiki mazidla itp. poniewaz ja mam spory biuscik i zauwazylam z przerazeniem ze grawitacja mnie dopada coraz bardziej :-D :D i nie wiem czym sie wspomagac aby to bylo skuteczne, doradzcie prosze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Protalki, a ja tak z innej beczki, bo chcialam sie was zapytac czy stosujecie jakies kremiki mazidla itp. poniewaz ja mam spory biuscik i zauwazylam z przerazeniem ze grawitacja mnie dopada coraz bardziej :-D :D i nie wiem czym sie wspomagac aby to bylo skuteczne, doradzcie prosze.....

Kasiu,w tej kwestii Ci nie pomogę.Smarowałam się różnymi balsamami ujędrniającymi ,antycelulitowymi i nic ...biust jak wisiał tak wisi...i to chyba efekt uboczny diety  :-D Nie da się chyba wrócić do pięknego biustu.Już niejednokrotnie pisałam że moje cycątka będę zwijać w ruloniki zanim założę biustonosz  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko, jesteś piękna!!! I wierz swojemu małżonkowi. On to na pewno mówi szczerze. Z takim nastawieniem można wpaść w anoreksję. Na tej diecie masz ten komfort, że zawsze możesz wrócić do którejś tam fazy i stracić nadrobione kilogramy. Łepek do góry!!! :-D

Mam nadzieję, że się nie gniewasz za to 'dziecko, co?

chyba masz racje Polu...uwierze mu :lol: dziekuje za pocieszenie,kochana jestes!wcale sie nie obrazilam :-D ....ja i anoreksja to dwie sprzecznosci :D hehe,dzis juz mam lepszy humor.i nie mam juz ciagotek do slodyczy. wlasnie zjadlam sobie jajeczka na twardo i jogurcik. mam nadzieje ze szybko spadna te kilogramy.

Asieńka! to na pewno na @. Ciągnie wtedy na słodkie, jakimś dziwnym sposobem nie podobamy się sobie....ale co się tu dziwiĆ, w końcu stworzył nas mężczyzna. Głowa do góry, @ nie trwa wiecznie. ja też mojemu mężowi nie wierzę jak mówi, że ładnie wyglądam albo, że kochanego ciała nigdy za dużo....choĆby dla tego, że jak ścięłam włosy (z bardzo długich na zupełnie krótkie) to przez trzy dni tego faktu nie zauwarzył. Więc, jak mu wierzyĆ, skoro on niewidzący jest? Myślę, że nie powinnaś zmienia rytmu IV fazy, bo organizm zapamiętuje wszystko, a to ma byĆ tylko czwartek protalowy. Ja, na Twoim miejscu do normalnego jedzenia dołączyłabym poprostu więcej białka, oczywiście nawet na słodko. Pamiętaj, po burzy zawsze przychodzi słońce i dla nas też zaświeci.

tez tak mysle ze to na @ ja to mysle ze niektorzy faceci naprawde maja klapki na oczach..heheh. :) to moze nie 3 dni tylko w tym tygodniu dzis i jutro na bialkach bede a pozniej jak zawsze raz w tygodniu. dziekuje benek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Protalki, a ja tak z innej beczki, bo chcialam sie was zapytac czy stosujecie jakies kremiki mazidla itp. poniewaz ja mam spory biuscik i zauwazylam z przerazeniem ze grawitacja mnie dopada coraz bardziej :-D :-D i nie wiem czym sie wspomagac aby to bylo skuteczne, doradzcie prosze.....

Kasiu ja przed dietą używałam kremiku... i jeszcze go mam. Jakoś tak żadko

się smarowałam. Nie podobał mi się jego zapach. A teraz to nic - ale to bardziej

z lenistwa. Chyba na szczęście nigdy nie miałam za wiele... więc jak teraz są jeszcze

mniejsze zupełnie mi to nie przeszkadza. Tylko mój Ukochany 'Robaczek' sprawdza

czasami czy jeszcze coś dla niego zostało :lol: Ale jak Ty masz na tyle samozaparcia

- to smarowanie w niczym w diecie nie przeszkodzi. A może i pomoże!

I chciałam tylko jeszcze dodać, że oczy mi wyskoczyły na te cudeńka co robisz

na drutach czy szydełku. Ja zawsze chciałam się nauczyć, ale tylko szalik mi wychodzi.

A poza tym to się cieszę, że i ja mam w końcu koleżankę z okolic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.