Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Anulko,ja cały czas tańczę!!! Co prawda zmieniłam styl,ale tańczę  :D

post-7037-1246971055_thumb.gif Być może to taniec indiański pomaga,więc wrócę do tańca indiańskiego...mam nadzieję że pomoże post-7037-1246971134_thumb.gif  

                           :-D :-D :lol: :) :) :) :) :) :) :-D :lol: :D :D :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek masz całkowitą rację...Ja też jestem piękna :D Kurcze tak dużo kilogramów straciłam i już czuję się piękna...a jak będę dalej gubić kiloski to będę jeszcze piękniejsza :-D

Tak trzymaj Śliweczko! Dukanowe kobitki pikne są! post-12859-1246973778_thumb.gif

Hej dziewczynki,wróciłam z zakupów i jestem mokra jak szczur taka duchota,ale zaczyna grzmiec to moze się trochę rozładuje :lol:

Przecież my wszystkie jesteśmy śliczne,o czym tu mowa :) Ja nie dietuję się dla kogos tylko dla siebie żeby byc jeszcze piękniejsza :-D

MUszę wyłączac kompa bo wali że hej :)

Przepraszam Czeremcho, ta burza to moja wina. Była nad Wejherowem, ale ją pognałam do Gdyni i zapomniałam, że przez Rumie przejdzie.....sorki post-12859-1246973804_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,nieważne ile która chce ważyć,ważne to czy czuje się w swoim ciele dobrze.Niektóre z Was mają wagę wyjściową taką jak moja końcowa,ale nie mam pojęcia czy kiedykolwiek ją osiągnę ,bo musiałabym schudnąć o połowę.To tak jakby połowa mnie odeszła w niepamięć :-D Moim marzeniem jest 90 kg.Ale wiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia i może połaszczę się na większe ubytki.Najważniejsze to chudnąć z rozsądkiem,żeby nie wpaść w jakąś straszną chorobę.Mam nadzieję że wszystkie panujecie nad utratą wagi...

Benek masz całkowitą rację...Ja też jestem piękna :D Kurcze tak dużo kilogramów straciłam i już czuję się piękna...a jak będę dalej gubić kiloski to będę jeszcze piękniejsza :)

Śliweczko, Juggin, Benek -pewnie macie rację, same dobrze wemy gdzie tkwia nasze mankamenty i same decydujemy czy z nimi nam dobrze czy nie....

A'props wagi i ochoty na dalszy spadek - Juggin, Śliweczko -ja dopiero teraz zauważyłam, że przy ostanim korygowaniu suwaczka niechcący dałam wagę ostateczną 70 kg a nie 76 kg jak poprzednio, czyli tak jakbym w miarę chudnięcia jeszcze podkręcała sobie śrubę i stawiała wyższe wymagania...no, no, no....kto wie ? może ?

Nie - pozostane przy tych moich 76 klioskach i poprawie to tak jak było poprzednio - trzeba sobie stawiac realne cele, wtedy sie mobilizujemy łatwiej do ich osiągnięcia, a te 76 kg to i tak w moim przypadku odległa bardzo perspektywa. poprawie suwaczek przy njabliższym spadku wagi...tylko kiedy to będzie... nie wiem :-D Śliweczko tańcz i za moje kiloski .....please :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki,

czytam Was juz od 2 miesiecy a od 11 maja stosuje diete Dukana, ale przez ostatnie dwa tygodnie nie udawało mi sie....jakos tak wyszło. Od niedzieli zaczełam faze białkowa i mam nadzije tym razem wytrwać. To co udałO MI SIE ZGUBIC TO W DUZYM STOPNIU ZASłUGA TEGO FORUM. Dzis postanowiłam zarejestrowac sie i wspołnie z Wami walczyc z tym paskudnym tłuszczykiem:)Bardzo prosze o wsparcie.

Pozdrawiam cieplutko,

Ofelia

Witaj Ofelio ! Chudnij z nami - na zdrowie ! Życzę dużo samozaparcia ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki,

czytam Was juz od 2 miesiecy a od 11 maja stosuje diete Dukana, ale przez ostatnie dwa tygodnie nie udawało mi sie....jakos tak wyszło. Od niedzieli zaczełam faze białkowa i mam nadzije tym razem wytrwać. To co udałO MI SIE ZGUBIC TO W DUZYM STOPNIU ZASłUGA TEGO FORUM. Dzis postanowiłam zarejestrowac sie i wspołnie z Wami walczyc z tym paskudnym tłuszczykiem:)Bardzo prosze o wsparcie.

Pozdrawiam cieplutko,

Ofelia

Witaj Ofelio! Damy radę- w kupie siła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie ponownie, a szczególnie Ofelię.

Ku pokrzepieniu wszystkim skonfliktowanym z Rodzicami. Ja codziennie kłóciłam sie z mamą, gdy razem mieszkałyśmy. Wyprowadziłam się i nastąpiła sielanka :D :-D :-D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny,

I jak tu sie nie odchudzac w tak doborowym towarzystwie:-) toz to sama przyjemnosc!

Zdecydowalam i zaczynam pojutrze!

Polu-dziekuje, ksiazke juz mam, ale i tak pewnie bede miala wiele pytan w trakcie,

Maragrete- z gory dzieki za wszystkie kopy i inne srodki perswazji, w koncu cel uswieca srodki

Kasias- masz racje z ta waga, czlowiek boi sie na niej stanac, to straszne uczucie, brr... mam nadzieje , ze w przyszlosci kazde wazenie bedzie tylko powodem do dumy i radosci

Ofelio witaj w klubie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymaj Śliweczko! Dukanowe kobitki pikne są! post-12859-1246973778_thumb.gif

Hehe,pewnie że piękne...Wszystkie bez wyjątku!!!

 Śliweczko tańcz i za moje kiloski .....please :D

Tańczę Maragrete,tańczę ża Was wszystkie.Zależy mi na tym żebyście były zadowolone i radosne,bo wtedy i mnie łatwiej się chudnie kiedy wkoło jest wesoło (kurcze jakie rymy  :-D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Czeremcho, ta burza to moja wina. Była nad Wejherowem, ale ją pognałam do Gdyni i zapomniałam, że przez Rumie przejdzie.....sorki post-12859-1246973804_thumb.gif

Burza ta z Wejherowa już przeszła teraz chyba cos nowego nadciąga,moze teraz z Gdyni do Wejherowa!? :D Tak myslałam że maczałas w tym palce :-D :lol: Następnym raze proszę dmuchac na Słupsk :-D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burza ta z Wejherowa już przeszła teraz chyba cos nowego nadciąga,moze teraz z Gdyni do Wejherowa!? :D Tak myslałam że maczałas w tym palce :-D :lol: Następnym raze proszę dmuchac na Słupsk :-D hehe

Hehehehe Czeremcho, tak dmuchałam, dmuchałam żeby do nas nie doszło, no i w Lęborku oberwanie chmury wydmuchałam post-12859-1246988743_thumb.gif..heheheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ofelio!!! Szkoda że dopiero teraz się zarejestrowałaś...ale dobrze że w końcu jesteś z nami.W kupie raźniej!!!! Będziemy się wspierać i pomagać w razie potrzeby.Pisz o sukcesach i problemach (oby takowych nie było)  :-D Trzymam kciuki.

Dobrze mówisz, ale wódki nie można Ci dać!!! Kaloryczna!!

Witaj Ofelio. Ładny nick!! :D

Do-Do, fajnie, że masz książkę. Trzeba często do niej wracać.

Już jestem w domku. Dziecię wyjechało i chatę mam wolną. Dziś mnie wyjątkowo energia roznosiła. Umyłam sobie samochód, poodkurzałam go i wreszcie wygląda jak powinien. Nie miałam wcześniej dla niego czasu. Pewnie jutro będzie deszcz padał. Zawsze tak jest jak umyję auto!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikogo, to spadam. Może jeszcze zrobię dziś coś pożytecznego.

Dobrej nocki wszystkim. Śpijcie dobrze!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.