Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

ja to mysle ze niektorzy faceci naprawde maja klapki na oczach..heheh. :-D

Hehe,faceci naprawdę mają klapki na oczach.Mój mąż też nie zawsze zauważa zmiany.Ale kiedyś miał mnie odebrać z dworca,bo do fryzjera pociągiem pojechałam.Z długich włosów zrobiłam krótkie i wiecie co?Nie poznał mnie  :D Przeszedł obok mnie i poszedł sobie dalej rozglądając się gdzie się zapodziałam  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko to mi tez sie nalezy taka palka przez leb dostac :-D apropo widze ze troszke ubylo na suwaczku,super!

Oczywiście Asienko,chcesz to masz  post-7037-1247046519_thumb.gif  Mam nadzieję że już więcej nie będziesz łakoma na słodycze i inne takie niedobre,feee niesmaczne jedzonko  :D

Waga spadła troszkę,jeszcze 800g i zostanie mi 10 kg do setki post-7037-1247046653_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga spadła troszkę,jeszcze 800g i zostanie mi 10 kg do setki post-7037-1247046653_thumb.gif

Matko Boska Wejherowska! będziemy trzymać kciuki i nie tylko...trzeba by było jakąś imprezę skołować z okazji dotarcia do setki. :D

Te Twoje tańce, to Tobie też widzę pomagają, także tańcz, tańcz....odpoczniesz jak dojdziesz do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu,jestem z Ciebie dumna!!!Oparłaś się tylu pysznościom!!! No,no...jednak boicie się mojej pałki  :)

Dziękuję bardzo!!! :D

A ktoby chciał dostawać po głowie i to jeszcze pałką? Ja to tylko tym truskawkom się nie mogłam oprzeć, z czereśniami już lepiej mi szło. Sama się śmiałam, jak sięgałam po nie i natychmiast zapalało się czerwone światełko, i............ odkładałam. :-D

Hehe,faceci naprawdę mają klapki na oczach.Mój mąż też nie zawsze zauważa zmiany.Ale kiedyś miał mnie odebrać z dworca,bo do fryzjera pociągiem pojechałam.Z długich włosów zrobiłam krótkie i wiecie co?Nie poznał mnie  :lol: Przeszedł obok mnie i poszedł sobie dalej rozglądając się gdzie się zapodziałam  :)

No to nieźle, szczuplejsza, z inną fryzurą. Widocznie ma zakodowany w mózgu obraz dawnej Śliweczki. Ale to zabawnie wyszło!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska Wejherowska! będziemy trzymać kciuki i nie tylko...trzeba by było jakąś imprezę skołować z okazji dotarcia do setki. :D

Te Twoje tańce, to Tobie też widzę pomagają, także tańcz, tańcz....odpoczniesz jak dojdziesz do celu.

Na imprezę jeszcze za wcześnie się szykować,bo to przecież jeszcze 10 kg ...mam nadzieję że wytrwam  :-D A to wszystko dzięki Wam...Jak nadal będziecie ze mną to napewno dotrę do setki  :-D post-7037-1247049587_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki

Trochę nie pisałam,ale czytam co dziennie.

Myślałam,że po trzech tygodniach wreszcie pokarze się 7 z przodu ale nie wiem co się dzieje jak straciłam dwa kilo to teraz są z powrotem im więcej wody wypiję tym więcej na drugi dzień warzę.Przez ostatnie trzy miesiące zbijam te same kilogramy co ich stracę to powracają jak bumerang,już naprawdę nie wiem co robić.

Kochane podrzućcie jakiś projekt sukienki weselnej która tuszuje bioderka,bo nie mam pojęcia jaki fason dać do szycia a muszę kupić materiał i nie wiem ile.

Wiadomość dla Marudy;

minęło 21 dni odkąd moja mała zachorowała na ospę,i na całe szczęście ani ja,ani mąż ani starsza córa się nie zaraziła,więc może Twojego lubego taż to ominie w przyszłości.Pa.Buziaki wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki

Wiadomość dla Marudy;

minęło 21 dni odkąd moja mała zachorowała na ospę,i na całe szczęście ani ja,ani mąż ani starsza córa się nie zaraziła,więc może Twojego lubego taż to ominie w przyszłości.Pa.Buziaki wszystkim.

TO BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ!!!!!!!!!

Cieszę się, że u Was w domciu takie szczęście macie

- i będę mieć nadzieje, że u mnie tak samo będzie.

Bo jako jedyna która przeszła chorobę (myślę o moim

przyszłym domciu) będę miała pełne ręce roboty

- jakby tak przyszły mężuś i dzieciaczki na

raz mi sie rozchorowały... :-D

Może te szczepionki dużo dają!!!

Ściskam Cię serdecznie i jak mała się już wykuruje

to dawaj znać częściej co u Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Asienko,chcesz to masz post-7037-1247046519_thumb.gif Mam nadzieję że już więcej nie będziesz łakoma na słodycze i inne takie niedobre,feee niesmaczne jedzonko :-D

Waga spadła troszkę,jeszcze 800g i zostanie mi 10 kg do setki post-7037-1247046653_thumb.gif

NO a czemu sie sama Śliweczko nie chwalisz tym spadkiem, dobrze że Asienka jest bystra i zuważyła na suwaku...no, no,no My tu o każdym 1 gramie trabimy wszem i wokół, a ty cichutko jak myszka.... :-D

GRATULACJE ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko, a ta nutella wychodzi Ci taka do smarowania? Bo jak kiedyś robiłam, to mi szybko stwardniała i normalnie kroić ją można było. Nie wiemco źle zrobiłam, czy za mało mleka płynnego dałam??

Mialam ten sam problem, i masz racje- musisz dodac wiecej normalnego mleka wtedy bedzie rzadsza i nie bedzie sie tak scinac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do dziewczyn w III fazie ale nie tylko.

Tak jak napisalam chce przejsc do III fazy teraz, tylko ze nie wiem

czy moge to zrobic od razu po fazie bialkowej, czy powinnam najpierw zrobic faze z warzywami i na jej koniec

rozpoczac 3? Wiem, ze wiecej sensu od razu ma ta druga opcja, ale chcialabym wiedziec czy ktoras z Was poszla na 3 od razu po bialkach?

Przerylam wczoraj ksiazke wzdluz i wszerz, i o dziwo w rozdziale o 3 fazie nie ma nic na temat otrab...nadal 3 lyzki dziennie? Teraz dochodzi do menu chleb pelnoziarnisty- i tu znowu pytanie do osob na 3ciej fazie- czy jecie otreby+ pieczywo? I jak wam na to reaguje waga?

I jeszcze jedna rzecz- Ducan pisze ze mozna jedna porcje makaronu/ryzu/ziemniakow etc. tygodniowo- i teraz, czy ta porcje nalezy zjesc w czasie jednego z posilkow krolewskich? czy to jest jeszcze extra porcja ponad posilki krolewskie? Bo az zbyt piekne sie wydaje zeby mozna w sumie bylo zjesc np. makaron 3 razy w tygodniu.

Hmm...no bardzo mnie to zastanawia wszystko. Jak ktos ma sie ochote wypowiedziec to bedzie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa dziewczynki :D

Dzisiaj mam 8 dzień i trzymam się jak narazie :lol: ale znam sama siebie i wiem ze jak cos sobie postanowie to moja silna wola mnie nie zawiedzie :-D He he najlepsza jest moja młodsza siostra... ona nie potrafi zapamiętać, że jestem na protalu i co chwile proponuje mi coś do zjedzenia. Ostatnio pytała się czy nie mam ochoty na arbuza no ale przynajmniej wesoło jest :)

Zdjęcia już zrobiłam, zaraz je odpowiednio poprzycinam i później będą tylko czekały do zestawienia ze zdjęciami PO.

benek masz racje z tym wyznaczaniem sobie celów. Moja waga wymarzona to 55 ale taka którą zaakceptuję to 60 i też będę bardzo HAPPY. Czyli jeszcze 11,5 kg przedemną :) ważyłam się rano i kolejne 0,5 kg w dół poleciało :)

Dzisiaj na obiad zrobiłam sobie pyyyyszne klopsiki z mielonego mięsa drobiowego (pikantne mniam ^^) i ugotowałam je na kostce rosołowej a do tego mizeria z jogurtem naturalnym 0% to nie to samo co ze śmietaną ale też smaczne :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO a czemu sie sama Śliweczko nie chwalisz tym spadkiem, dobrze że Asienka jest bystra i zuważyła na suwaku...no, no,no My tu o każdym 1 gramie trabimy wszem i wokół, a ty cichutko jak myszka.... :-D

GRATULACJE ! :D

Dziękuję !!!

Jakoś tak wyszło że zapomniałam się pochwalić  :lol: Ostatnio kilka dni moja waga stała w miejscu ,ale to dlatego że @ miałam.Teraz już ruszyła i mam nadzieję że jakiś czas jeszcze utrzyma tendencję spadkową  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do dziewczyn w III fazie ale nie tylko.

Tak jak napisalam chce przejsc do III fazy teraz, tylko ze nie wiem

czy moge to zrobic od razu po fazie bialkowej, czy powinnam najpierw zrobic faze z warzywami i na jej koniec

rozpoczac 3? Wiem, ze wiecej sensu od razu ma ta druga opcja, ale chcialabym wiedziec czy ktoras z Was poszla na 3 od razu po bialkach?

Przerylam wczoraj ksiazke wzdluz i wszerz, i o dziwo w rozdziale o 3 fazie nie ma nic na temat otrab...nadal 3 lyzki dziennie? Teraz dochodzi do menu chleb pelnoziarnisty- i tu znowu pytanie do osob na 3ciej fazie- czy jecie otreby+ pieczywo? I jak wam na to reaguje waga?

I jeszcze jedna rzecz- Ducan pisze ze mozna jedna porcje makaronu/ryzu/ziemniakow etc. tygodniowo- i teraz, czy ta porcje nalezy zjesc w czasie jednego z posilkow krolewskich? czy to jest jeszcze extra porcja ponad posilki krolewskie? Bo az zbyt piekne sie wydaje zeby mozna w sumie bylo zjesc np. makaron 3 razy w tygodniu.

Hmm...no bardzo mnie to zastanawia wszystko. Jak ktos ma sie ochote wypowiedziec to bedzie super!

Bagi ja już kończę 3 fazę i szczerze Ci powiem ,nie wiem czy zaczęłam po B czy po B+W.Jeśli chodzi o otręby to tak codziennie 3 łyżki oprócz 2 kromek pełnoziarnistego chlebka.Te inne przysmaki typu kuskus,ryż najlepiej brązowy,makaron,ziemniaki to węglowodany jadane 2 razy w tygodniu i nie mają nic wspólnego z 2 ucztami tygodniowo :-D Jeśli chodzi o wzrost wagi,to wzrasta i od Ciebie tylko będzie zależało ile.Po dniu białkowym czasem spadnie do wagi wyjściowej a czasem nie.Ja mam 47 lat może nie jestem najchudsza,ale wyglądam dobrze i dobrze się czuję.Będę robiła wszystko żeby tego nie zaprzepaścić,ale jestem tylko człowiekiem i mam też wzloty i upadki :D Śliweczko gratulacje kochana nasza :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.