Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No coś się porobiło i wkleiło się dwa razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny!

O rany, jakie to super uczucie przespac noc. Tableteczka pomogla. Co prawda budzilam sie kilka razy i mialam troche szalonych snow, ale i tak jest lepiej.

Jak na razie moga waga stanela, od dwoch dni nie ma gwaltownych spadkow. Ale sie tym nie martwie, bo to moze oznaczac, ze moj organizm sie "odswirowuje". Jem malutkie porcyjki, zeby znowu sie powoli wrocic do normalnych ilosci. No i mam nadzieje, ze wkrotce znowu powroce do zdrowego, dukanowego tempa. Wolniej, ale za to zdrowiej.

To jeszcze nie koniec mojej dlugiej walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem na tym forum pierwszy raz. Zaczęłam te dietę w poniedziałek 03.08. Jak na razie to idzie nieźle schudłam prawie 3 kg. Od jutra zaczynam kuracje naprzemienną. Mam nadzieje że dam radę.

Czytałam wasze osiągnięcia i jestem pełna nadziei. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem na tym forum pierwszy raz. Zaczęłam te dietę w poniedziałek 03.08. Jak na razie to idzie nieźle schudłam prawie 3 kg. Od jutra zaczynam kuracje naprzemienną. Mam nadzieje że dam radę.

Czytałam wasze osiągnięcia i jestem pełna nadziei. :)

Pozdrawiam

Witaj Edytko na forum. Masz juz pierwszy dowod , ze ta dieta dziala-3 kg na uderzeniowce to piekny wynik. Trzymaj sie kochana a kilogramy na pewno poleca! Zagladaj tu czesto- doradziny, zmotywujemy a jak trzeba to nakrzyczymy. Jak to ktos madry kiedys powiedzial: w jednosci sila!

Zycze powodzenia i wytrwalosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Do fajne motto!!!

Witam nowicjuszki w śród nas. Z nami napewno osiągniecie cel. Można pytać,dopowiadać i nakrzyczeć też. 

Forum ful wypas! He he he.... Wiem coś o tym, Pola też,he he...

Potrafi doprowadzić człowieka do porzadku, dzięki Pola. 

POLUŚ powiedz czy twoja waga w III fazie jest ruchoma? Tzn. czy idzie w góre czy nie? Myślisz ze mozna w tej fazie jeszcze chudnać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciche popołudnie na forum dzisiaj. Pewnie wszyscy szykuja się do weekendu. Nad morzem pogoda ma być cudowna.

W pracy jakoś spokojnie, własnie planuję jadłospis na weekend. Moze uda mi się nad jeziorko wyskoczyć, a obiecalam sobie, ze do osiagnięcia 65 kg nie zamierzam grzeszyc, więc wypadałoby naprodukowac dukanowych pyszności, aby nie przyszła ochota na coś zakazanego.

Mam zamiar zrobić dziś cukinie faszerowane, szczerze powiem, ze nie jestem ich entuzjastką, ale może wg. dukanowego przepisu będą jadalne.

Miłego weekenda zyczę Wam koleżanki. Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zbieram powolutku na przysłowiowe piwko ;-P Oczywiście u mnie

skończy się to na wodzie z cytryną. Jakby było mało 8h w pracy to dzisiaj

na zapas się spotykamy po robocie zaraz ;-P Ale głównie też dlatego, że

koleżanka wyjeżdża na tydzień (więc chce jeszcze sobie trochę pofolgować

z jedzeniem i piciem..) bo jak wróci to i naszą dietę spowrotem bo

przerwała i nadrobiła już wszystko z nawiązką!!!!!

W ogóle trochę imprezowy weekend mi się szykuje, bo w sobotę koleżanki

robią urodzinki. Ale przygotuję wielką michę sałatki warzywnej więc z głodu

nie umrę. I chyba jeszcze mufinki otrębowe zrobię ;-P Może komuś się wydawać,

że tak głupio z własnym jedzeniem.. ale takie zamierzenie tych urodzin, że zamiast

prezentu każdy coś przygotowuje :) No nic tylko się ucieszyłam jak się o tym

dowiedziałam. Tylko przykro mi, że muszę iść tam sama, bo mój chłopak ma

oczywiście ważniejsze sprawy.. Ech ci faceci...

Życzę wszystkim miłego weekendu..

post-13995-1249644780_thumb.gif & weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim dietowiczkom!

Ja dzisiaj później,dopiero z zakupów wróciłam,książki do szkoły kupowałam dzieciom i włos na głowie mi się zjeżył jak usłyszałam ile mam zapłacić  :)

Witam wszystkich!

Jestem na tym forum pierwszy raz. Zaczęłam te dietę w poniedziałek 03.08. Jak na razie to idzie nieźle schudłam prawie 3 kg. Od jutra zaczynam kuracje naprzemienną. Mam nadzieje że dam radę.

Czytałam wasze osiągnięcia i jestem pełna nadziei. :-D

Pozdrawiam

Witaj Edyto.Napewno dasz radę.Pisz na forum o radościach i smutkach,a my będziemy starać się pomóc w trudnych chwilach i cieszyć się razem z Tobą z sukcesów.

MOTTO NA DZIS:

WSZYSTKIE KOBIETY SA PIEKNE, TYLKO, ZE NIEKTORE Z NICH JESZCZE NIE SLYSZALY O DUKANIE!

Ehehe,no dobre,dobre...

Mam zamiar zrobić dziś cukinie faszerowane, szczerze powiem, ze nie jestem ich entuzjastką, ale może wg. dukanowego przepisu będą jadalne.

Ja robiłam cukinie wg troszkę zmodyfikowanego przepisu Tyldy,jadłam je z sosem czosnkowym,pyszne były,chociaż też nie przepadam za takim sposobem podania cukinii to jednak na Dukanie smaki się zmieniają  :D i mi zasmakowało ,napewno na moim stole zagości jeszcze nie raz.

Pozdrawiam wszystkich, miłego popołudnia i wieczoru życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zbieram powolutku na przysłowiowe piwko ;-P Oczywiście u mnie

skończy się to na wodzie z cytryną. Jakby było mało 8h w pracy to dzisiaj

na zapas się spotykamy po robocie zaraz ;-P Ale głównie też dlatego, że

koleżanka wyjeżdża na tydzień (więc chce jeszcze sobie trochę pofolgować

z jedzeniem i piciem..) bo jak wróci to i naszą dietę spowrotem bo

przerwała i nadrobiła już wszystko z nawiązką!!!!!

W ogóle trochę imprezowy weekend mi się szykuje, bo w sobotę koleżanki

robią urodzinki. Ale przygotuję wielką michę sałatki warzywnej więc z głodu

nie umrę. I chyba jeszcze mufinki otrębowe zrobię ;-P Może komuś się wydawać,

że tak głupio z własnym jedzeniem.. ale takie zamierzenie tych urodzin, że zamiast

prezentu każdy coś przygotowuje :D No nic tylko się ucieszyłam jak się o tym

dowiedziałam. Tylko przykro mi, że muszę iść tam sama, bo mój chłopak ma

oczywiście ważniejsze sprawy.. Ech ci faceci...

Życzę wszystkim miłego weekendu..

post-13995-1249644780_thumb.gif & weekend

Ej to Marudko przygotowana bedziesz na imprezke na 102!!

A co do imprez w typowo damskim gronie, to ja jestem gorąca ich zwolenniczką. Poza tym uwielbiam kaweczki z przyjaciółką. teraz troszkę rzadziej i krócej urywamy się " ze smyczy" , ale były czasy , ze potrafilysmy w sobote wyjśc z domku o 9 rano i powrócic około 21.00 z siatkami obładowane jak matki- polki- siatkarki :-D I to sa dla mnie najlepsze chwile relaksu.

Wczoraj moja psiapsiółka ( mam nadzieję, ze w końcu zawita na Dukana i sie ujawni)- tak Hela o Tobie piszę, bo wiem, ze nas czasem "podczytujesz") miala lekki spadek nastroju :-D wiec wybrałysmy sie na wyprzedaże poprawic jej humor. Kawka, zakupki i udało sie chyba lekko opanowac sytuację. Niestey ja wracalam do domku z nosem na kwintę :) bo... kupilam sobie spodnie za fortune po prostu. Ale były takie cudne, ze nie umiałam zostawić ich samotnie na wieszaku :lol: Dodatkowo przekonał mnie fakt, iż wystarczył mi rozmiar M i wygladam w nich dobrze. No i zakupiłam to cudo. Po wyjąsciu ze sklepu oczywiście jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki wrócił mi zdrowy rozsądek...za poźno. :-D Kasa w ilości "max" wydana, do wyplaty 2/3 miesiaca... ale za to spodenki cudownie ładne.

Babska rzecz- kupić coś na d...zamiast do lodówki. I cóz do końca miesiąca parowki z Biedronki na zmianę z twarogiem z Lidla :P :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babska rzecz- kupić coś na d...zamiast do lodówki. I cóz do końca miesiąca parowki z Biedronki na zmianę z twarogiem z Lidla :) :D

post-13995-1249645965_thumb.gif Tam chyba na półnowy polski

jakieś lepsze powietrze jest skoro takie zabawne dziewczyny się

tam rodzą ;-P

Oj też uwielbiam babskie grono, a co... Ale to akurat ma być PAROWE

grono.. więc dlatego mi przykro.. Bo niby mam faceta, ale jakbym nie

miała. Ale nie mogę marudzić bo w poniedziałek wielki dzień.

Dobra zmykam bo się rozgadam i końca nie będzie.

PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po obiadku! Dziś była rybka z jajkiem,pycha.

Nie mogę się doczekać poniedziałku, zrobie sobie pizze,mniam! Tylko wtedy juz waga bedzie stała jak to w moim przypadku przy białkach i warzywach.

Ale pomału, pomału do celu, czyz nie dziewczynki?

Zmykam, wieczorkiem się pokaże. Pa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochaniutkie :)

juggin pięknie wygladasz kochana -wspaniała motywacja dla nas jeszcze pięknie okragłych....

Ja zaczynam od poniedziałku -wyjeżdżam na weekend na wieś i duszoneczki jeszcze ostatni raz skonsumuję .

Ślwieczko też dziś byłam po podręczniki -zatkało mnie z wrażenia jak Pani podała kwotę do zapłaty za komplecik (260złotych polskich), ale nie ma innego wyjścia jak zapłacić.

Życzę Wam moje drogie protalinki wspaniałego weekendu pełnego słonka i uśmiechu, jak znajdę chwilkę do zaglądnę do Was - buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.